Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Huracan Spyder vs 570s Spider vs 488 spider
wujekwaldus
post Wed, 05 Sep 2018 - 17:43
Post #1


Frequent User
Dołączył: Fri, 26 October 2012





Które z tych byście wybrali i dlaczego?

Każdy z nich ma swoje wady i zalety, mam już swoje przemyślenia na ten temat ale jestem ciekaw waszego zdania co byście wybrali i dlaczego...

a może jeszcze coś innego?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 05 Sep 2018 - 17:43
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
PiterSV
post Wed, 05 Sep 2018 - 19:01
Post #2


User
Dołączył: Thu, 18 June 2015





Ja bym wybrał Huracana, bo ma najlepszy dźwięk i bardzo dobre osiągi. A tak swoją drogą, czyżby miało coś kolejnego czerwonego dołączyć do 458? cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
done4
post Wed, 05 Sep 2018 - 20:20
Post #3


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 July 2010





Dla mnie każdy facet w drogim sportowym kabriolecie wygląda gejowo, dwóch facetów w drogim sportowym kabriolecie to już mocno gejowo,
drogi sportowy kabriolet dla kobiety - idealne połączenie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Wed, 05 Sep 2018 - 21:50
Post #4


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





Dlaczego każdy Mężczyzna siedzący w drogim SZYBKIM cabrio to gej?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Wed, 05 Sep 2018 - 22:12
Post #5


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





Bo tutaj kompleksy widać smile.gif Mi to wszystko jedno kto i czym jeździ. A jak nie ma się niczego "mądrego" do napisania to lepiej nic nie pisać i nie rozwiewać wątpliwości z kim ma się doczynienia smile.gif Hurracan jest n/a jest głośny i pewnie daje fun ale to audi r8..... Mclaren zawsze będzie miał kompleks niższości w stosunku do ferrari i chyba w pl będzie problem z serwisem teraz powstaje dopiero przedstawicielstwo. Chyba nie mają też najlepszej jakości taka dziwna manufaktura w pewnym sensie.


Oczywiście wziąłbym 488 z uwagi na włoskie linie i historię marki. Czym jeździsz ferrari wink.gif do tego będzie lepiej trzymać cenę i sprzedaż łatwiejsza tak zakładam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KrisC
post Wed, 05 Sep 2018 - 22:27
Post #6


Frequent User
Dołączył: Sat, 14 July 2012
Skąd: Łódź





Huracan szumi i o dziwo ma mniej miejsca od R8. Lepiej wziąć R8 i to w coupe tongue.gif Znajomy z Audi zmienił na Hura, po 30 dniach wystawił na sprzedaż i chce wrócić do R8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Wed, 05 Sep 2018 - 22:54
Post #7


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





To prawda jak pierwszy raz wsiadłem do r8 to byłem zdziwiony ilością miejsca tylko to była poprzednia generacja. W środku dużo miejsca, później jeździłem gallardo i zdecydowanie ciaśniej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BeeMiX
post Wed, 05 Sep 2018 - 22:56
Post #8


Moderator
Dołączył: Sat, 23 July 2005
Skąd: Nowy Jork / Choszczno





Waldek a poprawili trochę te kabriolety ? Nie będzie dramatu w prowadzeniu w stosunku do coupe? Jedyną F jaką jeżdziłem w cabrio to było F430. Jeździła tak żenująco że myślałem że auto ma jakąś wypadkową historie. A nie miało biggrin.gif

Nigdy nie rozumiałem Beńków, Astonów, Maserati czy Ferrari w kabrio. Odkąd mam własne kabrio zacząłem to kumać i wiem że coś bez dachu zawsze w domu musi być wink.gif


--------------------
97 Ultra White SC300 + 2JZ VVTi + GT35R + 6 speed
98 Smaragd schwarz SL500
08 S500L
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wujekwaldus
post Thu, 06 Sep 2018 - 07:09
Post #9


Frequent User
Dołączył: Fri, 26 October 2012





panowie spokojnie,
done4, nie napisał że każdy koleś w cabrio to gej, tylko że DLA NIEGO każdy koleś w cabrio WYGLADA jak gej smile.gif - ma prawo miec wlasne zdanie tongue.gif

R8 odpadło totanie w przedbiegach, gigantyczna utrata wartości w czasie i syndrom "podrobionego huracana" sad.gif
ponadto w konfiguratorze R8 (jak jeszcze działał) R8 spyder wychodziło mi 1.35mln, niby spoko, ale za 3 lata był by wart 700k własnie tongue.gif, ferrari czy lambo nie mają tego problemu - a u mclarena - troszkę się boję bo niewiadomo...

570s jakoś specjalnie wartośći i tak nie trzyma...

Tak, jedno z tych aut w przeciągu dwóch tygodni dołączy do 458 i G klasy smile.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
anomal
post Thu, 06 Sep 2018 - 09:08
Post #10


User
Dołączył: Thu, 04 August 2016





niezla sieke trzepiesz na prowadzeniu pomiarow racelogic ;D


--------------------
403/507 fwd
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Thu, 06 Sep 2018 - 09:24
Post #11


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





CYTAT(wujekwaldus @ Thu, 06 Sep 2018 - 07:09) *
R8 odpadło totanie w przedbiegach, gigantyczna utrata wartości w czasie i syndrom "podrobionego huracana" sad.gif


Ale można to na + wykorzystać dla siebie, kupując 3latka za pół ceny, który pachnie jeszcze nowością.

Ja tak zrobiłem z TTRS który po czterech latach kosztował 45% nowego a poza kilkoma odpryskami od kamyków i symbolicznym przebiegiem nie różni się praktycznie od nowego.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Thu, 06 Sep 2018 - 10:10
Post #12


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





CYTAT
każdy koleś w cabrio WYGLADA jak gej

dokladnie tez tak mysle. a zwlaszcza jak jedzie dwoch facetow kolo siebie.
sam mam kabrio i jak jedzie facet jakis ze mna to sam sie smieje w duchu ze wujowo musi to z zewnatrz wygladac. tak juz jest no i coz zrobic. mimo to radosc z jazdy niweluje ten maly drobiazg.


--------------------
930kg+320KM+RWD+LSD+RaceTCS+lotus111r abs+semislick
1/4 2013r, 180KM: 13,806s
Tor Poznań 1m48,467s, Łódź 57,517s a052 przod, vr2 r7a(hl) tyl
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Thu, 06 Sep 2018 - 11:50
Post #13


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





To jest jakieś dziwne zaściankowe myślenie o innych smile.gif Co mnie to interesuje co i czym jeździ i jak wygląda? smile.gif Nie mam takich problemów i takich przemyśleń. Jak widzę dwóch facetów w cabrio nie kojarzę ich z gejami. Wszystko mi jedno z tego powodu. Jak masz 458 to 488 wydaje się naturalną ewolucją wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
QbaqBA
post Thu, 06 Sep 2018 - 14:25
Post #14


Super User
Dołączył: Sat, 10 May 2008
Skąd: inąd





A zostawisz 458 czy nie?
Jeśli tak, to moim zdaniem Hurracan. Chyba że nie boisz się utraty wartości to McLaren pewnie da więcej funu, ale nie miałem styczności. No i kwestia czy chcesz coś dłubać, bo jeśli tak to Hurracan odpada raczej..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wujekwaldus
post Thu, 06 Sep 2018 - 14:49
Post #15


Frequent User
Dołączył: Fri, 26 October 2012





heheh tak, ludzie chcą mierzyć na Rejslodziku to kasa się kręci wink.gif

R8 rozważałem kiedyś, środek nawet bardziej mi się podoba niż w huracanie... ale w sumie ja samochodów potrzebuje tylko jako forma spełnionych marzeń, marketingu oraz przyjemności - uwierz mi, że źle bym się czuł gdybym miał wrażenie że jeżdżę podrobionym huracanem no albo po prostu "audi". Czuł bym niedosyt.


458 zostaje wink.gif raczej dożywotnio.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BeeMiX
post Thu, 06 Sep 2018 - 18:53
Post #16


Moderator
Dołączył: Sat, 23 July 2005
Skąd: Nowy Jork / Choszczno





Jak będzie cabrio to w sezonie nawet nie spojrzysz na 458 tongue.gif


--------------------
97 Ultra White SC300 + 2JZ VVTi + GT35R + 6 speed
98 Smaragd schwarz SL500
08 S500L
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Thu, 06 Sep 2018 - 20:11
Post #17


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





Gościu się pyta o wybór 3 aut z których pewnie każdy tutaj komentujący dałby się pokroić a Wy gadacie o jakiś gejach biggrin.gif biggrin.gif who cares? przecież pytanie nie było - czy będe wyglądał jak gej w takim aucie?
Ferrari? Już masz jedno, to trochę dziwne mieć drugie chociaż pewnie to świetne auto
Lambo? Wygląda obłędnie, chyba jeżdzi takim cudem Patryk Vega, kilka dni temu włączył kierunek w prawo i skręcił w lewo także prawie bym miał z nim stłuczkę wink.gif przyznam się że ja też zapatrzyłem się na to auto bo nie wiem czy coś może wyglądać lepiej, do jazdy na codzień to się pewnie nie nadaje ale jest cholernie szybkie i pięknie, to jest chyba mój faworyt
Mclaren? Podobno to auto jest bardziej ALL DAY DRIVE niż Lambo czy Ferrari ale opieram się na opiniach innych a nie na własnym doświadczeniu, temat serwisu to nie problem bo Fus ma już przedstawicielstwo także luz, auto wygląda i jeździ rewelacyjnie ale nie tak jak Lambo ktore miażdzy

Najlepiej przejedz się każdym z tych aut i sam zdecyduj które Ci pasuje...rzadko komuś czegoś zazdroszczę ale spośród takich ciężkich wyborów życiowych to powiem że zazdraszczam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wujekwaldus
post Thu, 06 Sep 2018 - 20:33
Post #18


Frequent User
Dołączył: Fri, 26 October 2012





Tzn, ja juz drugie (trzecie w sumie) auto kupiłem i jak odbiore to się pochwale co i jak i uzasadnie wam swoją decyzje dlaczego tak a nie inaczej - a nóż może ktoś kiedyś będzie w podobnym dylemacie.
Jestem po prostu ciekaw opinii o tych samochodach, albo jak wy byście realizowali swoje marzenia np:
kupił bym huracana bo...
kupił bym lambo bo....
kupił bym ferrari bo...
kupił bym bac mono bo...
wink.gif a to że chłopaki piszą gejach - spoko, kupie sobie do tego różową koszulkę aby nie było wątpliwości biggrin.gif hehehe
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kirpek
post Thu, 06 Sep 2018 - 21:02
Post #19


Forum Killer
Dołączył: Wed, 03 August 2011
Skąd: Szczecin





Lambo bym brał. Wydaja sie byc bardziej męskie. Takie auto do zapierdzielania. Ferrari wyglada super, suepr legenda, ale w moim odczuciu, Ferrari to taka biżuteria.
to tak w kwestii subiektywnych odczuć.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Thu, 06 Sep 2018 - 21:38
Post #20


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Gdybym miał teraz kupić supercara to najprawdopodobniej byłby to Lexus LFA. To jeden z niewielu samochodów o które będą się zabijać kolekcjonerzy w przyszłości. O innych przymiotach tego dzieła nie ma co się rozpisywać.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 23:46