Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Daily 20-30 tys zł z nutką zabawy
kepa416
post Thu, 18 Jan 2018 - 14:59
Post #1


User
Dołączył: Thu, 18 November 2010





Witam serdecznie, obecne auto E39 525i zostało skasowane w kolizji. Obecnie szukam następcy. Używam tylko dwóch przednich siedzeń i bagażnika na 2 reklamówki. Jestem dość wysoką i masywną osobą 185 i 112 kg wagi. E39 pod kątem przestrzeni wewnątrz było idealne. Komfort jazdy również bardzo mi pasował z chęcią kupiłbym V8 w tej budzie, ale.. może jedna coś innego. Do rzeczy, auto musi być w miarę dynamiczne, raczej w grę wchodzą 4 cylindry LPG odpada chociaż R6 BMW było do przeżycia. Również biorę pod uwagę 5/6 cylindrów.
Przebieg roczny poniżej 10 tys km, głównie miasto. Fajnie było by coś RWD, ale FWD czy AWD też przeżyje.
Silnik jaki zawsze chciałem a nie miałem to 1.8T z gry VAG np w A3/4. Myślałem nad mocnym TDI w Golfie V lub jak wcześniej audi A3/A4. Również myślałem nad E92 bo zawsze podobało mi się z zewnątrz, jednak boje się że będzie trochę ciasne i budżet mały nawet na 320d. Równiez myślałem nad Civic VIII 1.8 lub Accord VII 2.4. Biorę pod uwagę również Megane III lub Clio III jednak to chyba nie ten budżet tak jak E92.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 18 Jan 2018 - 14:59
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 01:29