Shoutbox 0 nowych PW 


90 Stron V  « < 19 20 21 22 23 > »   
Closed TopicStart new topic
> F1 sezon 2020 i 2021
Blaid
post Tue, 19 Jun 2018 - 13:58
Post #401


Super User
Dołączył: Tue, 08 May 2007
Skąd: Mielec





A tymczasem w tytułowej Formule 1 zmiana dostawcy silnika dla Red Bulla na 2019 rok
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 19 Jun 2018 - 13:58
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
GIB
post Tue, 19 Jun 2018 - 17:11
Post #402


Forum Homee
Dołączył: Thu, 10 January 2008
Skąd: Warszawa WJ





CYTAT(mha @ Mon, 18 Jun 2018 - 09:37) *
Jak w tym kawale,tak "konkurencji" dupę skopali, że im kredki z tornistrów powypadały.

Zaliczone jakieś 21-22h, pierwszy raz od wielu lat słabe emocje, jedynie GTpro szli na żyletki smile.gif
Giermaziak fajnie opowiadał.


Giermaziak fajnie, ale jak wstałem o 6-7 i włączyłem erosport to niestety słychać było trochę brak formy u Hwojtka.


--------------------
cztery koła i silnik
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mha
post Tue, 19 Jun 2018 - 17:27
Post #403


Super User
Dołączył: Thu, 14 December 2006
Skąd: z kosmosu





Co do hwojtka to mi przeszkadza jak gada przed każdym słowem/wątkiem yyyyyyy mmmmmmm eeeeeeeee mad.gif
Ale całokształt prowadzenia mnie przyciąga nie mniej niż rywalizacja, i już odliczam dni do kolejnego lemans i 24h spędzonych z komentatorami.

Ładnie się sypią dyskwalki LMP2 (1 i 4 miejsce). Dyskwalifikacja ekipy G-Drive Racing nr 26 oznacza, że zwycięstwo przypadło Signatech Alpine Matmut 36, w którym walczyli Nicolas Lapierre, Andre Negrao i Pierre Thiriet.

Wracając do RBR + Honda to może to powodować pewne przesunięcia.
Czy Ricardo będzie zainteresowany tym eksperymentem?
Czy Alonso widząc jak główni rywale uciekają od Renault będzie zainteresowany sezonem 2019 w F1?
A może Honda będzie naciskać na pojawienie się KUB w jedynym z 4 bolidów RBR ?
Były potwierdzone plotki, że Honda była po stornie KUB.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Wed, 20 Jun 2018 - 07:36
Post #404


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





co by nie pisać Honda w RBR oznacza na pewno przetasowania, nowy bolid RBR, ale tu mają poletko doswiadczalne z Toro Rosso i jest chyba OK
Riccardo moim zdaniem bedzie kuszony przez czerwonych jak Raikkonen pojdzie na emerturke
Jesli RAI zostanie w Ferrari to i RIC zostanie w Redbullu, w Mercedesie tez bez zmian, czyli w czubie niewielie sie zmieni
na pewno zmieni sie w Torro Roso
Japończycy na pewno bedą chcieli miec rezerwowego kierowcę o ile taki się znajdzie i zrobi superlicencję
Mozliwe ze Honda bedzie miała wiekszy wpływ na TR i bedzie tam mieszać
W kontekscie Roberta to chyba jedyna opcja poza Williamsem, z którego pewnie wyleci po sezonie albo Stroll albo Sirotkin
Renault bardzo chce mieć rosyjskiego kierowce w składzie i idą na mistrza w 2020 wiec Sierioża może zaliczyc come back wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Wed, 20 Jun 2018 - 07:41
Post #405


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





takie ruchy Hondy mogą świadczyć też i o tym, że mają chęć wrócić do F1 w roli fabrycznego zespołu
a najprościej przez przejęcie jakiejś "padliny" z gotową infrastrukturą
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Wed, 20 Jun 2018 - 07:57
Post #406


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





ja sie zastanawiam kiedy w koncu McLaren/Honda wróci do walki...
kurcze przecież robili mega dobre podwozia, jest jakaś klątwa Alonso czy co?
przecież to mega utytułowany zespoł, z dużym know how
jest tam Ron Dennis i Eric Boulier którzy dobrze znają Kubice
Jesli Alonso spakuje zabawki do Indy 500 to moze tam?

w sumie Honda daje rade, to bardziej McLaren dawał dupy
juz widac z Newey jak sie zepnie to moze z Hondą zrobić mistrzowski bolid na 2019

jeszcze FI która jest pralnią pieniedzy
https://timesofindia.indiatimes.com/busines...ow/64640905.cms
moze ktoś kupi ten team smile.gif ?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Wed, 20 Jun 2018 - 08:47
Post #407


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





CYTAT(cowboy @ Wed, 20 Jun 2018 - 07:57) *
moze ktoś kupi ten team smile.gif ?

już kupił
dopina formalności

będzie kolejny "energetyk na kołach" wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek evo
post Wed, 20 Jun 2018 - 11:00
Post #408


Forum Killer
Dołączył: Thu, 19 August 2004
Skąd: Sosnowiec





Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że to jednak prawdopodobnie ostatni rok Kimiego w Ferrari w F1. O tym, że Honda morze chcieć kupić STR i ten zespół może być na sprzedaż również plotkuje się od dłuższego czasu.
Co do McLarena to jest to dal Roberta bardzo mało prawdopodobna opcja nawet jak odejdzie Alonso. Niestety dla Kubicy wiele osób, które bało by mu szansę i obnażyło większym zaufaniem już w F1 nie ma i mówił o tym sam Robert. Flavio już dawno wsadziłby Kubice do kokpitu. Nie tylko zresztą on. Bulion ma zbyt mało do gadania w tak strategicznej kwestii moim zdaniem a poza tym McLaren realizuje swój program i postępuje wg. własnych zasad. Nie mówię, ze jest to niemożliwe ale byłbym szczerze zdziwiony gdyby Robert wylądował w McLarenie. Już prędzej w nowych puszkach i...kilku innych miejscach.


--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blaid
post Wed, 20 Jun 2018 - 12:10
Post #409


Super User
Dołączył: Tue, 08 May 2007
Skąd: Mielec





CYTAT(cowboy @ Wed, 20 Jun 2018 - 07:57) *
ja sie zastanawiam kiedy w koncu McLaren/Honda wróci do walki...
(...) Ron Dennis (...)
w sumie Honda daje rade, to bardziej McLaren dawał dupy


Mclaren jeździ z silnikami Renault w tym roku, Rona Dennisa już tam nie ma, a co do dawania dupy przez Mclarena zdania są podzielone, w zeszłym roku wg telemetrii mieli jedno z lepszych nadwozi, z drugiej strony ich filozofią jest używanie znacznie większego niż inni downforce'u i tworzenie samochodów przyjaznych dla kierowcy i z szerokim oknem użyteczności, przez co nadwozie mogło się wydawać lepsze niż jest (kosztem silnika), oraz mogą tracić w porównaniu do zespołów robiących szybkie ale nerwowe auta (vide Mercedes).
No i znowu nakombinowali z tylnym zawieszeniem co im rzadko wychodzi.

Trzeba jednak przyznać, że to jeden z bardziej innowacyjnych zespołów w stawce, wszyscy dookoła kopiują masę ich rozwiązań - szkoda, że z lepszym skutkiem niż pierwowzór. Mówi się, że pracownicy już się buntują na filozofię przyjętą przez firmę (rozszerzenie działań na inne serie wyścigowe zamiast zrobić porządne auto F1). Nie wiem na czym to się skończy, nie wygląda w tej chwili najlepiej. Alonso pewnie powie pa pa na 2019.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Wed, 20 Jun 2018 - 19:51
Post #410


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





no tak, ja tam do dzisiaj nie wiem skad Hamilton wiedział że McLaren pójdzie na dno, a wypikuje Mercedes wink.gif
nie wiem jak z downforce ale tez mówiło się ze mają większą przyczepność z podwozia bez aero od reszty stawki i zawsze było mówione ze moga mocno atakować tarki
w każdym razie jest słabo
nie wiem kto tam rozdaje karty teraz ale Dennis i Boulier Roberta znają bardzo dobrze


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blaid
post Wed, 20 Jun 2018 - 22:20
Post #411


Super User
Dołączył: Tue, 08 May 2007
Skąd: Mielec





CYTAT(cowboy @ Wed, 20 Jun 2018 - 19:51) *
no tak, ja tam do dzisiaj nie wiem skad Hamilton wiedział że McLaren pójdzie na dno, a wypikuje Mercedes wink.gif


Mówi się, że Mercedes znał nowe przepisy silnikowe znacznie (półtora roku?) wcześniej od innych i zaczął projektować swoje napędy jak jeszcze nie były oficjalnie klepnięte.

A karty to tam rozdają teraz zdaje się panowie śpiący na ropie w bardzo ciepłych krajach wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Wed, 20 Jun 2018 - 22:33
Post #412


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Mam obawy że jak Kub nie wciśnie się gdzieś jeszcze w tym sezonie to w F1 już nie pojeździ. To już emeryt, siwe włosy widać...


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek evo
post Thu, 21 Jun 2018 - 08:15
Post #413


Forum Killer
Dołączył: Thu, 19 August 2004
Skąd: Sosnowiec





Wszystko będzie zależało od "ruchów transferowych". Może być bardzo ciężko ale ja wierzę, że się uda. Z każdym udanym testem/piątkowym treningiem obawy co do jego szeroko rozumianej "formy" maleją. Są rożne opcje możliwe i być może jest już coś wstępnie dogadane tylko jeszcze nie wiemy co.


--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mha
post Thu, 21 Jun 2018 - 14:18
Post #414


Super User
Dołączył: Thu, 14 December 2006
Skąd: z kosmosu





Oficjalnie Ricardo kuszony przez McLarena i to kwotą kilka razy większą niż ma w RBR. W przypadku utraty kierowcy przez RBR wraca kozak Sainz,a Renault ma miejsce?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek evo
post Thu, 21 Jun 2018 - 14:27
Post #415


Forum Killer
Dołączył: Thu, 19 August 2004
Skąd: Sosnowiec





Do McLarena Riccardo nie pójdzie. No raczej nie tongue.gif choć kto tam wie. Renault będzie chciało pewnie ściągnąć Ocona lub ewentualnie Pereza (w kręgu zainteresowań mogą być też Gasley czy Leclerc ale oni nie będą dostępni) i zostawić Hulkenberga jeśli Sainz odejdzie. Ja myślę, ze oni wykupią kontrakt Sainza po prostu.


--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Fri, 22 Jun 2018 - 06:19
Post #416


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Ricciardo będzie szukał miejsca w teamie dającym większe szanse na mistrza. Zostanie Ferrari i to byłoby ciekawe. Ktoś musiałby zostać nr 2 cool.gif

W Renault przecież nie chcą Kub, to chyba już było?


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek evo
post Fri, 22 Jun 2018 - 09:47
Post #417


Forum Killer
Dołączył: Thu, 19 August 2004
Skąd: Sosnowiec





Coraz więcej źródeł twierdzi, że Kimi out a Leclerc in. Riccardo ma oferty od 3 zespołów : McLarena, Renault i Red Bulla. Ferrari jest coraz mniej prawdopodobne. W Red Bull-u pupilkiem jest Max i to może Daniela skutecznie powstrzymać przed przedłużeniem z nimi umowy. Są nawet "koncepcje", że do McLarena pójdzie Sainz. Wygląda na to, że Ferdynad pożegna się z F1 po tym sezonie. Do Alfa Romeo Sauber wskoczy Giovinazzi (w miejsce Lecler-a) a obsada drugiego fotela będzie zależeć od tego na ile Alfa Romeo się zaangażuje w zespół. Zmiany będą bardzo prawdopodobnie w zespole, który dziś nosi nazwę Force India bo jest spora szansa, że Ocon zmieni barwy a i z Perezem może być różnie i do tego nowy właściciel być może będzie chciał kogoś innego.


--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Fri, 22 Jun 2018 - 16:46
Post #418


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





Merc na Francję ma już silniki w nowej specyfikacji ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yotomeczek
post Fri, 22 Jun 2018 - 18:58
Post #419


Forum Killer
Dołączył: Fri, 28 November 2008





CYTAT(hexx #2 @ Fri, 22 Jun 2018 - 16:46) *
Merc na Francję ma już silniki w nowej specyfikacji ?


Dopiero jutro ma być wiadomo.


--------------------
Nie ma takiego okrucieństwa, do którego nie posunie się rząd, kiedy braknie mu pieniędzy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Fri, 22 Jun 2018 - 19:06
Post #420


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





a jednak
https://www.motorsport.com/f1/news/mercedes...nch-gp-1047260/
Go to the top of the page
 
+Quote Post

90 Stron V  « < 19 20 21 22 23 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 22:04