Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Japan Sport Service jak budowac PR pracą innych.
brt
post Wed, 12 Jan 2005 - 22:47
Post #1


Forum Killer
Dołączył: Thu, 30 January 2003
Skąd: Warszawa





Rzadko wypowiadam się na forum i pierwszy raz piszę w tak delikatnej
sprawie, ale moim zdaniem warto poruszyć Temat Projektu Firmy Japan Sport Service opisanego w ostatniej gazecie Auto Tuning... ( Czarna Toyota Supra - scany jutro umieszcze ). Z tego co pamietam wiekszość wykonanych tam modyfikacji to dzieło mojej firmy oraz Bodyworx wiec pisanie że wykonała to firma JSS to delikatnie mowiac nie takt. Moze warto w tym miejscu poruszyć inne ciekawe teorie głoszone przez JSS na temat prac wykonanych przezemnie...
Coż szkoda że niektore firmy nie wiedzą co to fair play ... i jedyna szansą na udane projekty to podpisywanie się pod pracą innych.

Tak jak obiecałem

Linki do skanow z gazety "Auto Tuining"

[url:2syoqlup]http://www.tomaracing.com/gazeta.jpg[/url:2syoqlup]
[url:2syoqlup]http://www.tomaracing.com/gazeta2.jpg[/url:2syoqlup]
[url:2syoqlup]http://www.tomaracing.com/gazeta3.jpg[/url:2syoqlup]

Cytat:

(...) Zanim jednak pod maską zaczął panować taki klimat, przeprowadzono sporą ilość zmian, nie tylko estetycznych, ale także mechanicznych - zajęła się tym firma Japan Sport Service. (...)


--------------------
TOMARACING - ul. Sloneczna 157a Lesznowola
Serwis, modyfikacje, strojenia, chiptuning, hamownia.
Zapraszamy!
5o4 oo8 238
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 12 Jan 2005 - 22:47
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Peter
post Wed, 12 Jan 2005 - 22:52
Post #2


Super User
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Z Warszawy





W takim razie pęknięta czapka to też robota Twojej firmy?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mellow
post Wed, 12 Jan 2005 - 22:56
Post #3


Super User
Dołączył: Mon, 16 June 2003
Skąd: Warszawa





Ja mysle ze tu przedwszystkim powinien sie wypowiedziec wlasciciel auta....
Ale czesc Waszej pracy lezy ciagle w graciarni JSS .....


--------------------
pwrd by:Japan Sport Service
- http://www.turbokillers.com -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
brt
post Wed, 12 Jan 2005 - 23:13
Post #4


Forum Killer
Dołączył: Thu, 30 January 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT("Peter":29dqvjpk)
W takim razie pęknięta czapka to też robota Twojej firmy?


No wlasnie na taka odpowiedz czekalem. Bardzo interesuja mnie szczegoly bo wlasnie takich glupot dowiaduje sie poczta pantoflowa.


--------------------
TOMARACING - ul. Sloneczna 157a Lesznowola
Serwis, modyfikacje, strojenia, chiptuning, hamownia.
Zapraszamy!
5o4 oo8 238
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostBoy
post Wed, 12 Jan 2005 - 23:15
Post #5


Generation NEXT
Dołączył: Wed, 09 July 2003
Skąd: Dark side of the mOOn





Delikatny temat... więc albo proszę pisać dokładnie co Toma Racing Zepsuł żeby BRT mógł się do tego ustosunkować albo proszę nic nie pisać... plotki są nie na miejscu...

Sam widziałem w Toma Racing ile zostało zrobione przy tym aucie ...
Więc nie dziwię się BRT ...


--------------------
Real cars don't power the front wheels, they lift them..
Tor Poznań 1:54 na automacie z ogranicznikiem prędkości do 180 km/h :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
post Wed, 12 Jan 2005 - 23:19
Post #6


Super User
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Z Warszawy





No wiesz Bartku widziałem to na własne oczy i ewidentnie widać, że była przykręcana "na chama", bo troche jakby popękała a pozatym wielu osobom się chwaliłeś, że 3 dni przykrecaliscie głowice...Oskarzenie łatwo rzucić, szkoda tylko, że nikt w JSS nie najezdza na Ciebie i Twoja firme, a artyklu tez nie oni pisali dla ATŚ, wiec moze wybadaj temat bardziej szczegółowo.

Pozdrawiam.

Added after 3 minutes:

Z resztą w JSS cały czs leży ta część i bardzo łątwo można wszystko wyjaśnić...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
brt
post Wed, 12 Jan 2005 - 23:36
Post #7


Forum Killer
Dołączył: Thu, 30 January 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT("Peter":1jkctioo)
No wiesz Bartku widziałem to na własne oczy i ewidentnie widać, że była przykręcana "na chama", bo troche jakby popękała a pozatym wielu osobom się chwaliłeś, że 3 dni przykrecaliscie głowice...Oskarzenie łatwo rzucić, szkoda tylko, że nikt w JSS nie najezdza na Ciebie i Twoja firme, a artyklu tez nie oni pisali dla ATŚ, wiec moze wybadaj temat bardziej szczegółowo.

Pozdrawiam.


Przepraszam co widziales na wlasne oczy? Jak wyglada glowica przekrecona "na chama" a jak wyglada glowiac popekana od temperatury? Potrafisz to sprawdzic "na oko" ? To ze przykrecalem glowice w 3 fazach podczas trzech dni wynika tylko z tego faktu ze na bloku byly wrzery. Wlasciciel zaparl sie i nie pozwolil oddac bloku do obrobki i kazal skalac tak jak jest. Czy ty myslisz ze ja przez 3 dni stalem z kluczem nad glowica i dokrecalem na chama? Ostatnie dokrecenie bylo zrobione tak jak podaje ksiazka servisowa. Wiedziales o tym ze glowica byla juz wczesniej popekana? Wlasciciel takze uparl sie aby to tak zostawic i zlozyc silnik tak jak jest. A czy wiesz takze o tym ze to auto mialo przejechane ponad 280 000 km i przezylo kilka powaznych przegrzan lacznie z pozarem jednej turbiny? Ja dowiedzialem sie dopiero po zlozeniu silnika... Dalej jestes przekonany ze to ja rozwalilem glowice? No bez przesady nie jestem Herkulesem aby tak dowalic glowice aby biedna popekala.


--------------------
TOMARACING - ul. Sloneczna 157a Lesznowola
Serwis, modyfikacje, strojenia, chiptuning, hamownia.
Zapraszamy!
5o4 oo8 238
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mellow
post Wed, 12 Jan 2005 - 23:38
Post #8


Super User
Dołączył: Mon, 16 June 2003
Skąd: Warszawa





Ja sie tylko dziwie czemu Ty o tym Bartek napisales w taki sposob. Jestem pewien ze JSS niezabiegalo o taka reklame... oni robia swoje i nieszukaja rozglosu. Co bylo "nie tak" to ja wiem bo widzialem, ale nawet przez mysl mi nidgy nieprzylo by sie tym dzielic publicznie. To jest sprawa miedzy Jezykiem i Toba. A do napisania czegokolwiek w tym temacie sklonilo mnie jedynie to ze uzywasz w zlym tonie nazwe firmy ( nieukrywam - mi bliskiej ) ktora niczym tu niezawinila ... do tego zupelnie niobiektywnie przedstawiasz fakty .... ale jak mowielm o tym ja wspominac niebede, ale chyba dlaczegos ta SUPRA zmienila warsztat prawda - szkoda ze to pominoles w pirwszym poscie.
Uwazam poprostu ze odwracasz kota ogonem i zalatwiasz prywtne zawisci na forum.

Zapomialem dodac :
Widze, ze masz rowniez pełne poparcie moderatora dzialu - no tak w koncu idelanie sie komponuje w jego regulamin ......

no i jeszcze cytat :
"Coż szkoda że niektore firmy nie wiedzą co to fair play ... i jedyna szansą na udane projekty to podpisywanie się pod pracą innych."

Wybacz ale tutaj to naprawde przesadziles ...
EOT.


--------------------
pwrd by:Japan Sport Service
- http://www.turbokillers.com -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
post Wed, 12 Jan 2005 - 23:47
Post #9


Super User
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Z Warszawy





Nie no Bartku, prosze Cie, była popekana od temperatury i to jest 1, a 2 byla tez peknieta od nadmiernego przykrecania. Mam nadzieje, że zarowno właściciel auta jak i Jacek wypowiedza sie tu i wszystko sie wyjasni. Szkoda tylko, ze sam puszczas "Brzydkie bąki" rozpowiadając jak to JSS podbiera Ci klientów. Jednak chyba właściciel chciał zmienć warsztat, a nie JSS prosilo sie zeby do nich przyjechał, oni i tak maja kupe roboty bez takich akcji.

Wiesz dobrze, że znamy sie nie od dziś, ale z ludzmi z JSS(tam powstaje moj projekt) tez znam sie troche czasu i wiem, ze oni takich świń nie robią.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
brt
post Wed, 12 Jan 2005 - 23:52
Post #10


Forum Killer
Dołączył: Thu, 30 January 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT("mellow":d8mw2ni9)
Ja sie tylko dziwie czemu Ty o tym Bartek napisales w taki sposob. Jestem pewien ze JSS niezabiegalo o taka "reklame"... oni robia swoje i nieszukaja rozglosu. Co bylo "nie tak" to ja wiem bo widzialem, ale nawet przez mysl mi nidgy nieprzylo by sie tym dzielic publicznie. To jest sprawa miedzy Jezykiem i Toba. A do napisania czegokolwiek w tym temacie sklonilo mnie jedynie to ze uzywasz w zlym tonie nazwe firmy ( nieukrywam - mi bliskiej ) ktora niczym tu niezawinila ... do tego zupelnie niobiektywnie przedstawiasz fakty .... ale jak mowielm o tym ja mowic niebede, ale chyba dlaczegos ta SUPRA zmienila warsztat prawda - szkoda ze to pominoles w pirwszym poscie.
Uwazam poprostu ze odwracasz kota ogonem i zalatwiasz prywtne zawici na forum.


Powiem szczerze ze nie wnikam kto postanowil "nagrodzic" JSS za ta modyfikacje. Napisalem to poniewaz szlag mnie trafil jak otworzylem gazete i przeczytalem o aucie w ktore wlozylem mase czasu i pracy wykonanym przez w pelni przez "JSS".

Jakie fakty przedstawiam nieobiektywnie?

Supra zmienila warsztat poniewaz wlasciciel tak chcial. Nie potrafil mi powiedziec dlaczego. Powiedzial takze ze wie ile czasu i pracy wlozylismy w jego auto i jest z tego zadowolony i nie ma do mnie zadych pretensji. Zanim zabral auto silnik zostal rozlozony na czesci i przeanalzowalismy dokladnie kazda czesc> byl swiadom co sie zepslulo oraz byl swiadom ze to bylo tylko i wylacznie z powodu jego blednej decyzji o skladaniu auta do ktorego mielismy jakies ale - Tak wlasnie mi powiedzial (na szczescie wiekszosc rozmow odbywala sie przy swiadkach).

Napisz tutaj na forum co byl nie tak bo bardzo jestem ciekaw czego sie dowiedziales w w/w firme. Tak aby bylo Fair.


--------------------
TOMARACING - ul. Sloneczna 157a Lesznowola
Serwis, modyfikacje, strojenia, chiptuning, hamownia.
Zapraszamy!
5o4 oo8 238
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcinos
post Wed, 12 Jan 2005 - 23:52
Post #11


Super User
Dołączył: Sat, 22 November 2003
Skąd: WF





Hmmm, to kto napisał tak "obiektywny " artykuł ?
No chyba nie kolega Jezyk??


--------------------
Toyota Supra MKIV Turbo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
post Wed, 12 Jan 2005 - 23:56
Post #12


Super User
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Z Warszawy





Nie rozumiem czemu nie spytałeś się własciciela kto pisał/autoryzował artykuł tylko z marszu zaczales oczerniac JSS?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
brt
post Thu, 13 Jan 2005 - 00:01
Post #13


Forum Killer
Dołączył: Thu, 30 January 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT("Peter":1r4yh24r)
Nie no Bartku, prosze Cie, była popekana od temperatury i to jest 1, a 2 byla tez peknieta od nadmiernego przykrecania. Mam nadzieje, że zarowno właściciel auta jak i Jacek wypowiedza sie tu i wszystko sie wyjasni. Szkoda tylko, ze sam puszczas "Brzydkie bąki" rozpowiadając jak to JSS podbiera Ci klientów. Jednak chyba właściciel chciał zmienć warsztat, a nie JSS prosilo sie zeby do nich przyjechał, oni i tak maja kupe roboty bez takich akcji.

Wiesz dobrze, że znamy sie nie od dziś, ale z ludzmi z JSS(tam powstaje moj projekt) tez znam sie troche czasu i wiem, ze oni takich świń nie robią.


heh Piotrku znamy sie nie od dzis ale nie wiedzialem ze jestes ekspertem. Wobec tego powiedz mi czym sie roznia pekniecia od temperatury od pekniec od dokrecania? Wiesz o tym ze jezeli przegrzejesz stal lub aluminium to staje sie krucha i peka? Co to znaczy nadmierne przykrecanie? Bardzo sie ciesze ze przy kazdym przykrecaniu zawsze byl ktos kto patrzyl mi na rece i widzial jak dokrecalem glowice. Ustawialem odpowiedni moment Nm i dokrecalem. Nie ma mozliwosci nadmiernego przykrecenia glowicy uzywajc odpowiedniego klucza. Nie puszczam niczego jezeli cie to interesuje. "Brzydki bak" to wlasnie taki artykul w gazecie. Pozatym ja naprawde nie dochodze do tego dlaczego Jezyk zabral odemnie auto. Mial taki kaprys to zabral. Juz mie to przestalo interesowac. Po prostu uwazam ze wlasnie taki "brzydki bak" w gazecie jest nie fair.


--------------------
TOMARACING - ul. Sloneczna 157a Lesznowola
Serwis, modyfikacje, strojenia, chiptuning, hamownia.
Zapraszamy!
5o4 oo8 238
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vampeer
post Thu, 13 Jan 2005 - 00:02
Post #14


Super User
Dołączył: Sun, 22 June 2003
Skąd: Kraków





JSS nie "podbiera" nikomu klientow a przynajmniej nie w tym przypadku. sam osobiscie doradzalem Grzeskowi zeby zawiozl auto do JSS bo sie wahal. duzo slyszalem na temat Waszej roboty i ciekawi mnie dlaczego ta "czesc" zaznaczona na fotce na czerwono musiala zostac wymieniona na nowa?
Wyjasnij prosze - chcialbym po prostu uslyszec opinie z drugiej strony - tak z ciekawosci.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
brt
post Thu, 13 Jan 2005 - 00:05
Post #15


Forum Killer
Dołączył: Thu, 30 January 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT("Peter":2ey5b3to)
Nie rozumiem czemu nie spytałeś się własciciela kto pisał/autoryzował artykuł tylko z marszu zaczales oczerniac JSS?



Chyba nie chcesz mi powiedziec ze JSS dowiedzial sie o tym artykule po przeczytaniu gazety prawda?


--------------------
TOMARACING - ul. Sloneczna 157a Lesznowola
Serwis, modyfikacje, strojenia, chiptuning, hamownia.
Zapraszamy!
5o4 oo8 238
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mellow
post Thu, 13 Jan 2005 - 00:06
Post #16


Super User
Dołączył: Mon, 16 June 2003
Skąd: Warszawa





Bartek tak aby bylo fair to przypomij sobie jak mnie juz kiedys ( zaraz po zmianie tunera ) oto wypytywales - ja Ci wtedy szczerze odpowiedzialem na tyle ile sie ta cala sprawa interesowalem .....

I nieinteresuje mnie ile teraz w tej Suprze jest Twojej pracy ( jak wiesz silnik jest praktycznie nowy ) i ile Cie to kosztowalo czasu ( a napewno kosztowlo - wierze Ci ) tylko piszac takie cos "Coż szkoda że niektore firmy nie wiedzą co to fair play ... i jedyna szansą na udane projekty to podpisywanie się pod pracą innych" to ty myslisz ze jestes Fair Play ? Jedyna szansa ? Jedyne udane ? .... Poco tak piszesz ? No powiedz ?


--------------------
pwrd by:Japan Sport Service
- http://www.turbokillers.com -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
post Thu, 13 Jan 2005 - 00:17
Post #17


Super User
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Z Warszawy





Taki ze mnie ekspert jak z Ciebie rolnik. ale zrobie foty i wrzuce na forum.

Added after 2 minutes:

CYTAT("brt":2cj6pqcw)
CYTAT("Peter":2cj6pqcw)
Nie rozumiem czemu nie spytałeś się własciciela kto pisał/autoryzował artykuł tylko z marszu zaczales oczerniac JSS?



Chyba nie chcesz mi powiedziec ze JSS dowiedzial sie o tym artykule po przeczytaniu gazety prawda?


Tego nie wiem, nie pytałem, przekartkowałem ta gazete nie czytajac jej...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
brt
post Thu, 13 Jan 2005 - 00:33
Post #18


Forum Killer
Dołączył: Thu, 30 January 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT("vampeer":1zwp8dlv)
JSS nie "podbiera" nikomu klientow a przynajmniej nie w tym przypadku. sam osobiscie doradzalem Grzeskowi zeby zawiozl auto do JSS bo sie wahal. duzo slyszalem na temat Waszej roboty i ciekawi mnie dlaczego ta "czesc" zaznaczona na fotce na czerwono musiala zostac wymieniona na nowa?
Wyjasnij prosze - chcialbym po prostu uslyszec opinie z drugiej strony - tak z ciekawosci.


Prosze bardzo. Widze ze nie jestes w temacie. A wiec zaczynamy:

Supra przyjechala do nas w strasznym stanie. Silnik zostla wyjety aby zrobic remont. Po zdjeciu glowicy wlasciciel powiedzial ze nie widzi potrzeby aby rozbierac blok i wyjmowac wal korbowy, korby oraz tloki poniewaz uwaza ze sa ok i na jego odpowiedzialnosc mam zostawic tak jak jest. Dlugo probowalismy wytlumaczyc ze niestety trzeba poniewaz mamy podejzenia co do stanu bloki (cieknace uszczeniacze walu korbowego przod i tyl). Niestety nie udalo nam sie namowic na rozebranie dolu. Wymienilismy uszczelniacze walu i zalozylismy nowa uszczelke pod glowice. Glowica byla popekana ale wlasciciel takze podjal ryzyko wkladania takie glowicy do samochodu pomimo tego iz wiedzial w jakim jest stanie. Do tego wiedzial co ten silnik przezyl w swoim zyciu i ile naprawde ma przebiegu ( z powodu uszkodzenia wyswietlacza przebiegu kilometrow wlasciciel wymienil kiedys zegar na inny wiec przebieg byl mniejszy) Obrobilismy glowice i poskladalismy silnik. Supra jezdzila bardzo normalnie do czasu strojenia. Wlasciciel zazyczyl sobie strojenie auta pod doladowanie 0.9 - 1.0 bar na turbinie T78 na wtryskach 720 oraz na SERYJNEJ POMPIE PALIWA twierdzac ze sprawdzil to iz ona da sobie rade. Mialem mieszane uczucia co do tego i wlasciciel dobrze o tym wiedzial. Na strojeniu razem z Mackiem z Powertronic nie udalo nam sie ustawic bezpieczniej mapy na to doladowanie poniewaz drastycznie spadalo cisnienie paliwa. Pompa zostala zamowiona a my sprawdzilismy jak pracuje silnik. Na wolnych obrotach bylo slychac bardzo wyraznie zla prace ukladu korbowego o czym poinformowalem wlasciciela. Wlasciciel zlecil ponowne rozebranie jednostki aby tym razem sprawdzic takze dol.
Po rozebraniu silnika blok, wal korbowy, korby, tloki, glowica zostaly zawiezione do sprawdzenia gdzie stwierdzono: Uszkodzenia tulei spowodowane duzym przebiegiem. wykrzywienie walu korbowego o 7 setek! oraz pekniecie glowicy. Silnik byl po prostu zajechany z powodu ogromnego przebiegu. Wlasciciel podjal decyzje o kupnie nowego kompletnego short blocku i szukal nowej glowicy. Gdy zaczelismy skladac ponownie silnik wlasciciel zabral auto. Nie mial do mnie zadych pretensji i wiedzial ze to przez jego bledna decyzje silnik skonczyl tak jak skonczyl. Podziekowal mi za prace przy aucie i tak nasza wspolpraca sie skonczyla. Gdyby pozwolil rozebrac blok na poczatku odrazu zostal by wyremontowany lub wymieniony na nowy.

Added after 5 minutes:

CYTAT("mellow":1zwp8dlv)
Bartek tak aby bylo fair to przypomij sobie jak mnie juz kiedys ( zaraz po zmianie tunera ) oto wypytywales - ja Ci wtedy szczerze odpowiedzialem na tyle ile sie ta cala sprawa interesowalem .....

I nieinteresuje mnie ile teraz w tej Suprze jest Twojej pracy ( jak wiesz silnik jest praktycznie nowy ) i ile Cie to kosztowalo czasu ( a napewno kosztowlo - wierze Ci ) tylko piszac takie cos "Coż szkoda że niektore firmy nie wiedzą co to fair play ... i jedyna szansą na udane projekty to podpisywanie się pod pracą innych" to ty myslisz ze jestes Fair Play ? Jedyna szansa ? Jedyne udane ? .... Poco tak piszesz ? No powiedz ?


Pytalem sie wtedy to prawda. Sprawa byla swieza i juz dochodzily do mnie rozne kwiatki. Juz wtedy dowiadywalem sie czego to ja nie popsulem w czarnej suprze a gdy dzwonilem do Wlasciciela ten wszystkiemu zaprzeczal. Pozniej sprawa przestala mnie interesowac az do wczoraj> gdy przeczytalem artykul o czarnej suprze kompletnie stuningowanej przez firme JSS. To jest fair play?


--------------------
TOMARACING - ul. Sloneczna 157a Lesznowola
Serwis, modyfikacje, strojenia, chiptuning, hamownia.
Zapraszamy!
5o4 oo8 238
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vampeer
post Thu, 13 Jan 2005 - 00:45
Post #19


Super User
Dołączył: Sun, 22 June 2003
Skąd: Kraków





CYTAT("brt":3h5i32pd)
z powodu uszkodzenia wyswietlacza przebiegu kilometrow wlasciciel wymienil kiedys zegar na inny wiec przebieg byl mniejszy

sam mu zalatwialem ten zegar i mysle ze jednak jestem w temacie.

CYTAT("brt":3h5i32pd)
Na strojeniu razem z Mackiem z Powertronic nie udalo nam sie ustawic bezpieczniej mapy na to doladowanie poniewaz drastycznie spadalo cisnienie paliwa. Pompa zostala zamowiona a my sprawdzilismy jak pracuje silnik. Na wolnych obrotach bylo slychac bardzo wyraznie zla prace ukladu korbowego o czym poinformowalem wlasciciela.


Szkoda ze nie przed strojeniem... nie byloby niejasnosci.

CYTAT("brt":3h5i32pd)
Gdy zaczelismy skladac ponownie silnik wlasciciel zabral auto. Nie mial do mnie zadych pretensji (...) Podziekowal mi za prace przy aucie i tak nasza wspolpraca sie skonczyla.


to zapewne przez Jego kulture i takt.

CYTAT("brt":3h5i32pd)
Pozniej sprawa przestala mnie interesowac az do wczoraj> gdy przeczytalem artykul o czarnej suprze kompletnie stuningowanej przez firme JSS. To jest fair play?


To napisz prosze publicznie co zrobiliscie w tej suprze i jakie sa Wasze zaslugi (mowie o stanie obecnym a nie o tym ze kiedys probowaliscie ja wystroic i sie nie udalo). Niech wszyscy sie dowiedza chociaz z forum (skoro z gazety nie mogli) jaki jest Wasz wklad w to auto.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oswald
post Thu, 13 Jan 2005 - 01:10
Post #20


Frequent User
Dołączył: Mon, 24 February 2003
Skąd: New York City, US





kolejne publiczne bicie piany...

danych technicznych pewnie nie bedzie ?

VTC


--------------------
pontiac firebird t-tops 5.0 v8 / HPI rs4 rtr3 + os .18 CV-RX / traxxas jato .15 trx 2.5 racing
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 18 April 2024 - 14:32