Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicStart new topic
> Busiarze mistrzowie lewego pasa, 100hp , 2 tony masy własnej plus przeładowanie
frezeer
post Fri, 06 Sep 2019 - 19:31
Post #41


User
Dołączył: Tue, 22 November 2016





Piszesz o Lublinie II ? Mój Sprinter w automacie 7Gtronic rozgania towarzystwo na lokalnych drogach wink.gif
Serio? A ile z tego grata zostało?
Sprinter to najgorszy rdzewiejący szmelc. Wiadomo z wiekiem coraz szybszy aż silnik wypadnie i ch&j bombki strzeli.
Jestes typowym przykładem busiarzy . Gwiazdka na masce kiblowozu nie Doda Ci osiągów . Nawet z V6Cdi możesz się pościgać z tico czy seicento. Nie dociera to do waszych tępych łbów.
Bus to dostawczak a nie rajdowka. Jego miejsce to prawy pas albo pobocze.
Obroty w takim busie to 1500- 3000rpm i koniec przyspieszenia. Nie mam nic do diesli bo sam posiadam ale busowi to i silnik z bugatti nie pomoże.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 06 Sep 2019 - 19:31
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
soltyk
post Fri, 06 Sep 2019 - 19:37
Post #42


Super User
Dołączył: Mon, 10 February 2014





ty to nagrałeś? ciężarówka wymusiła ci jazdę na zamek/zakładkę/suwak, oj jak zabolało, wkrótce nowe przepisy, ktoś cię nagra, to dopiero zaboli
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Fri, 06 Sep 2019 - 19:47
Post #43


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Nie ,to byl przyklad z yt,bo nie wierzyłem w to co czytam i wolałem sie upewnić

a takie przepisy to w choju mam tak samo jak ograniczenia predkosci i takich niedojebow jak tek stary choj z ciężarówki

Jesli faktycznie jest w palnach tak zjebany przepis to aby pogratulowac idiocie co go wymyslil


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
frezeer
post Fri, 06 Sep 2019 - 19:52
Post #44


User
Dołączył: Tue, 22 November 2016





W Niemczech czy Austrii nagrywanie jest nielegalne ale u nas bije rekordy.
Nagram podpierdole kogoś i co ? I sam dostanę mandat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Fri, 06 Sep 2019 - 20:21
Post #45


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





CYTAT(frezeer @ Fri, 06 Sep 2019 - 19:31) *
Sprinter to najgorszy rdzewiejący szmelc. Wiadomo z wiekiem coraz szybszy aż silnik wypadnie i ch&j bombki strzeli.
Jestes typowym przykładem busiarzy . Gwiazdka na masce kiblowozu nie Doda Ci osiągów . Nawet z V6Cdi możesz się pościgać z tico czy seicento. Nie dociera to do waszych tępych łbów.
Bus to dostawczak a nie rajdowka. Jego miejsce to prawy pas albo pobocze.
Obroty w takim busie to 1500- 3000rpm i koniec przyspieszenia. Nie mam nic do diesli bo sam posiadam ale busowi to i silnik z bugatti nie pomoże.


Jesteś prymitywnym, nadąsanym bucem który drogę publiczną traktuje jak własny tor wyścigowy.
Co z tego, że osobówki są szybsze jak 99% ich użytkowników nawet w połowie nie wykorzystuje ich osiągów. Ileż to razy się irytuję stojąc na światłach za osobówkami, które leniwie ruszają jedna po drugiej, przez co przepustowość skrzyżowania spada o połowę. I nie ma nic dorzeczy ile koni pod maską, czy bus czy osobówka, idiotów stwórca dzieli sprawiedliwie i po równo.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
soltyk
post Fri, 06 Sep 2019 - 20:49
Post #46


Super User
Dołączył: Mon, 10 February 2014





CYTAT(16vg60 @ Fri, 06 Sep 2019 - 19:47) *
bo nie wierzyłem w to co czytam i wolałem sie upewnić
Słuchaj, widać z twoich postów, że luźno podchodzisz do spraw drogowych. Chcesz sobie latać 120 na zabudowanym - nic mi do tego. Nie krytykuję. Sam tak nie robię, bo zmądrzałem (kiedyś latałem nawet więcej). Ale co innego, jeśli widzisz, że wszystko schodzi do jednego pasa, a ty ciśniesz na hama i wpychasz się na końcu.
Stoję przez to dłużej w korku, delikwent jeszcze skacze do kogoś, kto słusznie pokazuje, że tak nie powinno się robić, a na końcu chwali się tym publicznie, to nie ma co dziwić się, gdy określę takie zachowanie po imieniu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Fri, 06 Sep 2019 - 20:54
Post #47


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





CYTAT(frezeer @ Fri, 06 Sep 2019 - 19:31) *
Jestes typowym przykładem busiarzy . Gwiazdka na masce kiblowozu nie Doda Ci osiągów . Nawet z V6Cdi możesz się pościgać z tico czy seicento. Nie dociera to do waszych tępych łbów.


Czasem lepiej udawać głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości


P.S. Szkoda że nie skorzystałeś z okazji do siedzenia cicho, bo tym postem rozwiałeś wątpliwości cool.gif To dlatego mamy takie chamstwo na drogach.


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:03
Post #48


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





CYTAT(soltyk @ Fri, 06 Sep 2019 - 20:49) *
Ale co innego, jeśli widzisz, że wszystko schodzi do jednego pasa, a ty ciśniesz na hama i wpychasz się na końcu.
Stoję przez to dłużej w korku, delikwent jeszcze skacze do kogoś, kto słusznie pokazuje, że tak nie powinno się robić, a na końcu chwali się tym publicznie, to nie ma co dziwić się, gdy określę takie zachowanie po imieniu.

Ale jazda na suwak na tym polega, nie żeby stać w jednym dłuuugim korku na prawym pasie, ale żeby płynnie 2 rzędy aut zjechały się w jeden tuż przed samą przeszkodą/końcem pasa. Jeżeli jest 1km wolny lewego pasa to znaczy, że nie jest stosowana jazda na suwak, ludzie z PRL chyba za kolejkami tęsknią
Nawet na znakach masz wyrysowane: przed zejściem się pasów 1 z prawego zjeżdża, 1 z lewego i tak na przemiennie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:09
Post #49


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Soltyk
Chlopie stojac jeden za drugim korek ma 1km gdzie za 300m jest np.zjazd,gdyby wszyscy jechali na zakladke to korek ma 500m i ludzie nie musza stac w korku jesli chca jechac na ten zjazd

Po to sa dwa pasy zeby nimi sie poruszać,dojec lewym do konca jak "cwaniak "zobaczysz ze bez zadnego problemu ktos cie wpusci




--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dany_47
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:13
Post #50


Forum Killer
Dołączył: Sat, 12 November 2016
Skąd: Stolica





Suwak i korytarz życia to chyba obce pojęcia temu Panu.
Jak czytam takie posty jak soltyk pisze to od razu widzę gościa pod 50tke co prawko zrobił w PKSie jak na stażu był zaraz po skończeniu szkoły. Z tamtąd pochodzi te myślenie "jestem królem drogi, ja stoję i Ty stój".
Przepisy w pierwszej kolejności ściągną takich jak ten gość, na YT zaczyna być to już widac... Czekam cierpliwie.


--------------------
Sleeper R30T 744KM 789Nm
0-100 2.99 100-200 5.8
ET 10.539
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ju-by
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:15
Post #51


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





Przepraszam za mały offtopic, ale widzę, że w tym wątku udziela się forumowa racingowa elita, więc mam szansę na wartościową odpowiedź. Jakie ekskluzywne auto najlepiej kupić do dynamicznej jazdy po mieście (tetris, 100+ i żeby na glebie garby zwalniajace przejezdzało 50+), wyprzedzania lamusów na "landach" 150+ i czasem latania po "niemieckiej autostradzie" 200+ na tempomacie. Niemieckie musi być, najlepiej czarne w pakiecie M lub S line. Felga 18" najmniej. Benzyna bez bezpośredniego wtrysku pod gaz lub diesel żeby się dobrze chipował. I nie wiem czy lepiej brać z UK i przekładać czy kolekcjonerski od skośnych. Od wroga to wiadomo że turasy oszukujo. Budżet 35k zł (czyli auto maksymalnie 33 tysie żeby zostało na pakiet startowy i rejestracje). Musi mieć biksenon żeby zganiac frajerów i busiarzy z lewego pasa. Dobre hamulce żeby debila przyhamowac po zgonieniu go z pasa. Chętnie szyberdach żeby lamusom pokazywać fucki. Tylko segment premium!

Co radzicie drodzy forumowicze ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:19
Post #52


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





Za 33 tys to rower polecę wink.gif, a na poważnie to w mercedesie s63 amg 2019r., też można ustawić tempomat na 140km/h na autostradzie i grzecznie jechać smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
As_
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:20
Post #53


Forum Killer
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: W-wa





Na poczatku to jeszcze myslalem ze tu jakas wyrafinowana szydera ze strony Soltyka leci
Ale im dalej w las tym bardziej rece opadaja.

Podziwiam tych ktorzy probuja jeszcze merytorycznie wink.gif

https://images.app.goo.gl/DezSqYq5Y5kWYhZK9


--------------------
papierowe konie + oszukane 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
moritz86
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:22
Post #54


Forum Killer
Dołączył: Wed, 26 December 2012





Polecam za te 35k zrobić sobie przeszczep mózgu.


--------------------
Był Peugeot 106 S16 Turbo - Tor Poznań 1.53:5
Jest BMW e36 Compact m54b25 + GTX3076 + 8hp50 by TajnyGarazBobra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ju-by
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:25
Post #55


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT(rwtnt @ Fri, 06 Sep 2019 - 22:19) *
Za 33 tys to rower polecę wink.gif, a na poważnie to w mercedesie s63 amg 2019r., też można ustawić tempomat na 140km/h na autostradzie i grzecznie jechać smile.gif


O typowa mentalność busiarza/szaszki z ubera. Rower jest dla przegrywow! AMG się nie po to kupuje żeby nim nie latać 250+ jak się lubi zapierda... bezpiecznie i koło szkół zwalniajac oczywiście nie nowe bo to dla frajerów z warszawki w leasingach... ale takie W210 E55 AMG to już można się wozić jak jakiś youtubowy influencer #zawszelewympasem
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Type-R
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:27
Post #56


Super User
Dołączył: Fri, 03 February 2006





Dobry, popcornowy topic biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ju-by
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:32
Post #57


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT(moritz86 @ Fri, 06 Sep 2019 - 22:22) *
Polecam za te 35k zrobić sobie przeszczep mózgu.


Szkoda kasy, sąsiad jak furę zobaczy to ze zazdrosci mu ciśnienie skoczy. A jak mu będę papierem z mensy machal to tylko mu wiatr zrobie i mu będzie chlodniej. Bez sensu...

Przy okazji: czy som aplikacje na telefon do nagrywania i żeby można było frajerów zgłaszać jednym kliknięciem? I jeszcze żeby fotoradary i psów pokazywały. Tylko darmowe mnie interesujo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
soltyk
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:42
Post #58


Super User
Dołączył: Mon, 10 February 2014





CYTAT(nomad66 @ Fri, 06 Sep 2019 - 21:03) *
Ale jazda na suwak na tym polega, nie żeby stać w jednym dłuuugim korku na prawym pasie, ale żeby płynnie 2 rzędy aut zjechały się w jeden tuż przed samą przeszkodą/końcem pasa. Jeżeli jest 1km wolny lewego pasa to znaczy, że nie jest stosowana jazda na suwak, ludzie z PRL chyba za kolejkami tęsknią
Nawet na znakach masz wyrysowane: przed zejściem się pasów 1 z prawego zjeżdża, 1 z lewego i tak na przemiennie
Nie! Czym jest jazda na suwak? Każdy samochód na prawym pasie wpuszcza jeden z lewego. Po równo. Nie ma znaczenia, czy na końcu, czy kolejka jest tworzona wcześniej (metoda ,,polska"). Aby to zadziałało, podstawową zasadą jest niewyprzedzanie pojazdu z sąsiedniego pasa. Wtedy mamy suwak, 1 na 1. Inaczej auta na dłuższym pasie stoją prawie w nieskończoność. Dlatego czasami ktoś nie wytrzyma, wyjeżdża i trzyma lewy.

CYTAT(16vg60 @ Fri, 06 Sep 2019 - 21:09) *
Soltyk
Chlopie stojac jeden za drugim korek ma 1km gdzie za 300m jest np.zjazd,gdyby wszyscy jechali na zakladke to korek ma 500m i ludzie nie musza stac w korku jesli chca jechac na ten zjazd

Po to sa dwa pasy zeby nimi sie poruszać,dojec lewym do konca jak "cwaniak "zobaczysz ze bez zadnego problemu ktos cie wpusci
Słuszna uwaga. W takim wypadku lepszy będzie ,,suwak zachodni" (dwa pasy po 500 m), niż ,,model polski" (1 km aut na prawym). Ale wyprzedzanie/omijanie nie ma nic wspólnego z suwakiem. Widać po wypowiedziach w tym temacie, że niektórzy tego nie zrozumieją. I to są fani motoryzacji. Ręce opadają.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:48
Post #59


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Kierwa suwaki polskie,zachodnie ,jakies przepisy
o czym Ty piszesz
ja po 20latach jak mam prawko to z 10% znakow drogowych pamiętam laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ju-by
post Fri, 06 Sep 2019 - 21:59
Post #60


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT(16vg60 @ Fri, 06 Sep 2019 - 22:48) *
Kierwa suwaki polskie,zachodnie ,jakies przepisy
o czym Ty piszesz
ja po 20latach jak mam prawko to z 10% znakow drogowych pamiętam laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Niektóre znaki są mądre (fotoradar, odcinkowy pomiar prędkości i odwołania głupich ograniczeń predkosci) a inne niebezpieczne. Dajmy na to wyprzedzam lamusa poboczem a na poboczu jakiś debil ustawił znak taki niebieski z ludzikiem na zebrze co nie pamiętam co znaczy albo taki głupi z dziewczynkom ze lizakiem...przecież przez takiego idiote zarzadce drogi można sobie lusterko urwać albo w inne niebezpieczne zdarzenie wplatac. A jakby znaku nie byo to cyk bezpiecznie frajerów się wyprzedza!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 15:44