Shoutbox 0 nowych PW 


13 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> EVO 3 Mitsubishi Lancer, mój misiek
bina
post Wed, 20 Jun 2018 - 12:06
Post #21


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 October 2014





Już z tym opiniami się spotkałem. Tak jak pisałem moje auto to daily. Wcześniej jak latałem po mieście to za 100 zł robiłem 60 km jak pojechałem na nasze imprezy na lotnisko Piła typu kjs przejazd 2 minuty to 100 zł starczało na 30 do 40 km. Jak założyłem gaz i jest to dobrze wystrojone mogę pałować do odcinki i jedzie na gazie nic nie szarpie nie muli nie parcha (mimo że dodatkowo na przekorę założone jest EMU) to robię zazwyczaj 240 km jazda przelotowa 140 km/h i kosztuje mnie to 80 zł jak jadę spokojnie przejadę za te 80 zł nawet 300 km. Wiem ile kosztuje utrzymanie EVO (stare Evo tym bardziej bo co jakiś czas przez tyle lat coś się zużyło) i stać mnie na ten samochód nawet na benę do niego 5 lat latałem na PB wtedy nawet więcej go upalałem. Ze względu na długi czas oczekiwania i mało części dostępnych na natępny dzień zmieniłem koncept na auto daily car i teraz ze względu na LPG widzę oszczędności. Każdy robi swoje auto pod siebie. Co innego jeśli modyfikacje są źle zrobione lub slabo działają. Kolega w Rzeszowie ma EX znacznie mocniejsze i też ma gaz i śmiga. Ja nie mam problemu że mam Evo i gaz bo to EVO nie jest do motosportu (mimo że w rajdach latało jedno EVO w gazie aby pokazać że to jest paliwo i się da). Każdy ma prawo do swojej opini mi to lata i na nikogo się nie obrażam bo mam za dużo wiosen

Kolejne są auta na prąd można się na to złościć ale taka jest przyszłość
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 20 Jun 2018 - 12:06
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
error.
post Wed, 20 Jun 2018 - 13:40
Post #22


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Nie jesteś prawdziwym facetem, bo nie lejesz do baku benzyny. A to nie jest prawdziwe Evo, bo jeździ na gaz. Choć sam nie mam aktualnie auta na LPG, to kompletnie nie rozumiem w imię czego mam płacić więcej "za to samo".
Aha, zapomniałem, w imię bycia prawdziwym streetracerem. wink.gif Wiochą to jest wstawianie ledów z tesco w zderzak, bo szkoda ci siana na zwykłe żarówki. To jest dopiero oszczędność. wink.gif
Dla mnie to może jeździć nawet na mieszankę psiej i kociej kupy, zajebisty wóz, tak trzymaj.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arcziwys
post Wed, 20 Jun 2018 - 14:15
Post #23


User
Dołączył: Sat, 09 April 2011
Skąd: Siedlce





Skoro jest Emu, to jak to jest pożenione z gazem? Komputer lpg działa razem z emu czy jak? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pan. B
post Wed, 20 Jun 2018 - 14:22
Post #24


Forum Homee
Dołączył: Tue, 05 May 2009
Skąd: Nowa Huta





Sterownik lpg nie ma nic do emu. Mozna stroic jak każda inna instalacje lpg lub sterownik lpg może służyc za kontroler wtrysków lpg i do przełaczania lpg/pb a emu stroi sie na dwóch mapach paliwo i zapłon. Tak w skrócie wink.gif


--------------------
BMW...freude am fahren...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arcziwys
post Wed, 20 Jun 2018 - 14:50
Post #25


User
Dołączył: Sat, 09 April 2011
Skąd: Siedlce





Czyli jak jest komputer stand alone to nie ma problemów z lpg. A jak wygląda sprawa jak jest np "świnia"?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marcinm
post Wed, 20 Jun 2018 - 15:15
Post #26


Super User
Dołączył: Tue, 17 July 2007





CYTAT(arcziwys @ Wed, 20 Jun 2018 - 14:50) *
Czyli jak jest komputer stand alone to nie ma problemów z lpg. A jak wygląda sprawa jak jest np "świnia"?


Dokładnie tak samo. Można stroić na dwie mapy na świni, albo zrobić mapę paliwa w sterowniku LPG a zapłonu na świni.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Wed, 20 Jun 2018 - 17:57
Post #27


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





Mapa paliwa i tak musi być w sterowniku LPG jeśli wtryskami nie steruje ECU... Ale wyszła cebula, że jak ma evo to musi mieć na paliwo. A jak ma ale woli jeździć taniej to ch... komuś do tego, to raczej proste.


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nagly86
post Wed, 20 Jun 2018 - 20:54
Post #28


User
Dołączył: Wed, 16 April 2008
Skąd: Francja





Jaka to różnica na czym jeździ? Wiocha jest wtedy, gdy ktoś oszczędza na wszystkim. Ja jeżdżę e55k na e85, które u mnie jest tańsze niż LPG to dopiero wieśniak ze mnie biggrin.gif
A fura zacna. Zawsze chciałem miec, co prawda IV ale to niedaleko
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bina
post Thu, 21 Jun 2018 - 06:10
Post #29


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 October 2014





Koniec gadania o gazie. Są kolejne tematy.


Nie mogłem patrzeć na tą szpetną rączkę od hamulca Oddałem do Marcina

SUPRA WORKSHOP

https://www.facebook.com/Supraworkshop/

tu stare foto i widać jak było



tu popracował i taki efekt



Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Thu, 21 Jun 2018 - 07:25
Post #30


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





wada gazu jest jego jakosc. troche jezdze na gazie (40tys rocznie ) no i latwo jednak rozwalic glowice wlasnie przez jakosc gazu. filtry po paru tysiacach sa tragicznej jakosci. nigdy sie nie wie co tam w baku siedzi i gadanie zmien stacje jest po prostu smieszne, bo nikt nie tankuje cale zycie na jednej tej samej stacji ( ja leje tylko na orlenowskich stacjach)

filtr po paru tysiacach km



dwa to waga. ja tu widze likwidacja baku benzynowego i zamiast niego wlozenie butli gazu i wtrysk gazu w fazie cieklej i rezygnacja wogole z benzyny.
a tak poza tym nie sadze ze normalnego zjadacza chleba byloby stac na upalanie takim autem na benzynie 20tys km jezdzac do odcinki. a w gazie nic nie stoi na przeszkodzie by miec radoche na codzien. tak trzymac. jak dla mnie to genialne polaczenie. tanio i szybko. a jak ktos lubi patrzec na auto i sie nim podniecac a nie upalac na codzien to jego problem. auta sa do jazdy a nie do patrzenia na nie.


--------------------
930kg+320KM+RWD+LSD+RaceTCS+lotus111r abs+semislick
1/4 2013r, 180KM: 13,806s
Tor Poznań 1m48,467s, Łódź 57,517s a052 przod, vr2 r7a(hl) tyl
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bina
post Fri, 22 Jun 2018 - 16:50
Post #31


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 October 2014





Popycham następny temat. Car audio. Będą kilogramy od sprzętu ale już nie mogę słuchać tego beznadziejnego papierowego dźwięku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Sat, 23 Jun 2018 - 08:22
Post #32


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(piwo @ Thu, 21 Jun 2018 - 07:25) *
wada gazu jest jego jakosc. troche jezdze na gazie (40tys rocznie ) no i latwo jednak rozwalic glowice wlasnie przez jakosc gazu. filtry po paru tysiacach sa tragicznej jakosci. nigdy sie nie wie co tam w baku siedzi i gadanie zmien stacje jest po prostu smieszne, bo nikt nie tankuje cale zycie na jednej tej samej stacji ( ja leje tylko na orlenowskich stacjach)

filtr po paru tysiacach km

Skąd żeś wziął tą fotkę? Ja tankując na losowych stacjach LPG w PL i SK, po 15kkm mam czystsze filtry (praktycznie jak nówki, z małą ilością "piasku").


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Sat, 23 Jun 2018 - 11:26
Post #33


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Ze swojego auta.


--------------------
930kg+320KM+RWD+LSD+RaceTCS+lotus111r abs+semislick
1/4 2013r, 180KM: 13,806s
Tor Poznań 1m48,467s, Łódź 57,517s a052 przod, vr2 r7a(hl) tyl
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bina
post Thu, 05 Jul 2018 - 12:45
Post #34


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 October 2014





Sprzęt car audio zakładam tu
Oldtimer Squad


https://web.facebook.com/oldtimersquad/


Zakładamy takie graty
ETON SR 60.4 wzmacniacz samochodowy
ETON POW 200.2 COMPRESSION Głośniki
ETON RSR 80 ROHACELL Głośniki
CTK Premium 3.0 pack 12 szt 37x50 mata tłumiąca
zestaw przewodów Hollywood PRO20
przewód głośnikowy 2x2.0 mm Hollywood PRO SC-14


będzie grał taki sprzęt








Wstępne przymiarki paneli











Położone maty CTK PREMIUM na drzwiach










Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tom-Lee
post Thu, 05 Jul 2018 - 14:05
Post #35


Forum Killer
Dołączył: Thu, 04 May 2017
Skąd: Krk





Nie ma to jak dobre stereo na co dzien!


--------------------
IXgen-TypeR K20C
M240iX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
done4
post Fri, 06 Jul 2018 - 18:20
Post #36


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 July 2010





Zły kierunek.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m6nj
post Fri, 06 Jul 2018 - 20:31
Post #37


Super User
Dołączył: Thu, 14 January 2010
Skąd: lublin





Taki up na tym forum to raczej strzał w kolano.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bina
post Fri, 06 Jul 2018 - 21:36
Post #38


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 October 2014





Ja idę w swoim kierunku. Tak jak pisałem latam tym sporo kilometrów każdego dnia bo to auto to daily car coś tam pomodzone. Te głośniki co były do tej pory nie grały i były już zużyte. Zwiększy się waga to się podkręci kunie i niutki. Będzie rozbierany silnik bo ostatnio coś ebło w trakcie strojenia. Prawdopodobnie coś się stało z zaworem wydechowym tak wychodzi po wstępnej diagnozie. Zakończę car audio i zdejmujemy czapkę i zobaczymy jakie straty
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Tue, 17 Jul 2018 - 01:09
Post #39


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





dobrze gra ale nie jeździ, szybka evolucja wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mlody1921
post Wed, 18 Jul 2018 - 10:41
Post #40


Forum Homee
Dołączył: Sun, 03 January 2010





Bez sensu wypowiedzi, co jest złego w tym że auto jest daily? że kolega dłubie w swoim kierunku? modyfikacje są i będą z tego co pisze wiec co wam przeszkadza wymiana audio które już było kupą? nie wpakował 100kg wiecej, nie każdy EVO musi upalać, upalać dzień w dzień, czy to forum jest tylko dla takich aut ktore maja tylko klatki, są wybebeszone, mają tylko zapie.....ć a wogóle nie wyglądać?

Moje zdanie fajne auto, robione spokojnie po kolei z głową, prawdziwe Daily wygląda jeździ i jest wygodne na miarę użytkownika smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 11:22