Shoutbox 0 nowych PW 


5 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Nowy hothatch za 100 000
szybciutki
post Tue, 12 Mar 2019 - 23:50
Post #21


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010

Ikona grupy



Czesc.

Ogarnę w tej kasie Bmw f20 120i ale jest to ostatni moment żeby spróbować coś takiego jeszcze zamówić .


--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 12 Mar 2019 - 23:50
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
MadeInPoland
post Wed, 13 Mar 2019 - 00:23
Post #22


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





CYTAT(szybciutki @ Tue, 12 Mar 2019 - 22:50) *
Czesc.

Ogarnę w tej kasie Bmw f20 120i ale jest to ostatni moment żeby spróbować coś takiego jeszcze zamówić .


Cześć. A to na pewno jest HH?


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
burski
post Wed, 13 Mar 2019 - 05:24
Post #23


Super User
Dołączył: Thu, 13 September 2007
Skąd: Warszawa





Bardziej niż MX-5.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Wed, 13 Mar 2019 - 06:17
Post #24


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





CYTAT(MadeInPoland @ Tue, 12 Mar 2019 - 21:34) *


biggrin.gif rozbawiłeś mnie tymi argumentami. Jak tu jeszcze po fotach tylnej belki przekonać dziewczynę, czym ma jeździć na co dzień. Może być trudne.

Z tego co czytam kompletnie nie rozumiesz idei prawdziwego HH. Czyli samochodu nie wyróżniającego się znacząco z tłumu zwykłych, miejskich wozidełek, a który w razie potrzeby potrafi sporo więcej, głównie w kwestii osiągów.

Cechami dobrego hatcha są: mocny i dynamiczny silnik, lekka i prosta i przy tym tania konstrukcja, maksymalna analogowość układu napędowego, niewielka tendencja do nadsterowności. Samochód ma być względnie tani i dostępny dla młodych lubiących szybciej pojechać ludzi.
Oczywiście masz prawo nie akceptować tego stylu, natomiast nie można tego z automatu krytykować, kiedy sporo tego od lat się sprzedaje i prawie każdy znaczący producent, przynajmniej stara się, mieć takie auto w swojej ofercie.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Wed, 13 Mar 2019 - 07:57
Post #25


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





troche sie to nie zgadza np z takimi autami jak vw golf r czy honda civic type r. type r krzyczy z kazdej strony swoimi spojelarami. ceny aut tylko dla panow po 40stce bo jakiego mlodego stac na auto za 150tys zl? wiec na pewno to nie sa tanie proste konstrukcje. nawet segment b czyli taka fiesta st z cenami grubo ponad 80tys. ten rynek mocno sie zmienil i teraz te auta juz nie musza sie nie wyrozniac i nie muszac byc dla mlodych. wiekszosc tych fur to scigacze na tor dla starszych panow, ktore tez mozna wykorzystywac na codzien.
co do mx5 oczywiscie to nie hatchback ale w sumie moze autor niekoniecznie szuka takiego auta a po prostu tak napisal by nakierowac nas na typ auta stad podalem mx5. wiem ze to swietne auto na codzien nawet zima i sprawia niesamowita frajde. jest malenkie 3,9dlugosci, niskie, zwinne, niesamowicie zwraca na sibie uwage, a kazda kobieta lubi przyciagac wzrok. do tego dochodzi wspanialy duzy silnik wolnossacy krecacy sie do 7,5tysiaca w standardzie bez zadnej turbiny, mala mazdowska awaryjnosc, sporo miejsca w sroddku i przede wszytskim rwd. i oczywiscie nie ma co sie go obawiac w epoce seryjnego esp i kontroli trakcji. bezpieczne piekne zwinne i szybkie auto dla kazdego. nie wiem dlaczego by je skreslac juz na wstepie skoro jest i szybkie ( w obecnej nowej generacji 184konnej juz tylko 6,5s do setki), male, zwinne, i piekne i w budzecie.
kupowac brzydkie kaczatko fieste bo wszyscy tak robia? proponuje niech dziewczyna przejedie sie wszystkimi typowanymi autami. wtedy frajda bedzie jeszcze wieksza.


--------------------
930kg+320KM+RWD+LSD+RaceTCS+lotus111r abs+semislick
1/4 2013r, 180KM: 13,806s
Tor Poznań 1m48,467s, Łódź 57,517s a052 przod, vr2 r7a(hl) tyl
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Wed, 13 Mar 2019 - 07:59
Post #26


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Też się dobrze uśmiałem. Mazda to oferuje jeszcze mniej, bo nawet dachu nie ma. laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Wed, 13 Mar 2019 - 08:06
Post #27


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





ma rozkladany materialowy. a jak tak bardzo przeszkadza to ze mozna pojechac z rozwianymi wlosami latem w wieczorna noc to proponuje zainteresowac sie wersja z metalowym dachem rf.


--------------------
930kg+320KM+RWD+LSD+RaceTCS+lotus111r abs+semislick
1/4 2013r, 180KM: 13,806s
Tor Poznań 1m48,467s, Łódź 57,517s a052 przod, vr2 r7a(hl) tyl
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Wed, 13 Mar 2019 - 08:17
Post #28


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Nie no ja wiem, staram się po prostu nadążyć. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Wed, 13 Mar 2019 - 08:32
Post #29


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





CYTAT(Tommo @ Wed, 13 Mar 2019 - 05:17) *
biggrin.gif rozbawiłeś mnie tymi argumentami. Jak tu jeszcze po fotach tylnej belki przekonać dziewczynę, czym ma jeździć na co dzień. Może być trudne.

Z tego co czytam kompletnie nie rozumiesz idei prawdziwego HH. Czyli samochodu nie wyróżniającego się znacząco z tłumu zwykłych, miejskich wozidełek, a który w razie potrzeby potrafi sporo więcej, głównie w kwestii osiągów.

Cechami dobrego hatcha są: mocny i dynamiczny silnik, lekka i prosta i przy tym tania konstrukcja, maksymalna analogowość układu napędowego, niewielka tendencja do nadsterowności. Samochód ma być względnie tani i dostępny dla młodych lubiących szybciej pojechać ludzi.
Oczywiście masz prawo nie akceptować tego stylu, natomiast nie można tego z automatu krytykować, kiedy sporo tego od lat się sprzedaje i prawie każdy znaczący producent, przynajmniej stara się, mieć takie auto w swojej ofercie.


Nie doceniasz dziewczyn. Nie rozumiem bo nie potrafi w dzisiejszych czasach niczego więcej ponad zwykły samochód. Te cechy to wybacz nie czytam bo mnie nie interesują.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Wed, 13 Mar 2019 - 09:04
Post #30


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





To może czas zacząć, żeby pewne kwestie zrozumieć.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tom-Lee
post Wed, 13 Mar 2019 - 09:20
Post #31


Forum Killer
Dołączył: Thu, 04 May 2017
Skąd: Krk





Proponuje sie skupic na pytaniu autora, jak producenci zaczna montowac w Fiacie Panda szpere plytkowa to wrocimy do tego rodzaju dywagacji. wink.gif


--------------------
IXgen-TypeR K20C
M240iX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_bartez90_*
post Wed, 13 Mar 2019 - 09:29
Post #32









Ale dla mnie taki HH ma się tylko różnić mocniejszym silnikiem od normalnej wersji i tym się róźni. Autorowi tematu też zależy tylko na tym żeby był szybszy, radził sobie w ruchu miejskim i pewnie było czym przycisnąć na trasie i takie wymagania każdy HH spełnia w 100%.
Te auta nie nadają się do bicia rekordów na torze, nie do tego zostały stworzone i widać że nie do tego potrzebuje ich autor, a tym bardziej jego dziewczyna. To mają być fajne daily, szybsze niż zwykłe odmiany i te założenia spełniają. A jak ktoś chce polatać bokiem i pojeździć na torze to niech szuka rwd, ale o tym żadnego info nie mamy.
Poza tym nie wiemy jak ta dziewczyna sobie radzi za kierownicą, może sobie radzić dobrze jak np moją żona (której s3 8l porobione na 320 km odpowiada), a wcale tak być nie musi, tym bardziej, że będzie tym autem jeździć po mieście i będzie go potrzebować w róźnych sytuacjach. Wiadomo, są esp, kontrola trakcji itp, ale gdy w zimie lub jesienią, gdy mokro, ślisko, lekkim 200km rwd łatwo można w coś przydzwonić gdy się nie ma umiejętności.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Wed, 13 Mar 2019 - 09:38
Post #33


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





auto do miasta, a wy walczycie o dziesiąte sekundy, zastanawiając się, czy można dorzucić szperę biggrin.gif

Wsadź dziewuchę w jakiegoś SUVa, z dobrym automatem, to nie będzie chciała słyszeć o innym aucie. Toyota CHR w hybrydzie pewnie będzie droższa, ale na Renaulta Captura powinno wystarczyć. A znając życie, to decydujące znaczenie będzie miał wygląd.

Pół roku temu miałem identyczny dylemat ze swoją małżonką - czytaj: auto do miasta. SUVy naprawdę przypadły jej do gustu, ale najważniejszą cechą był wygląd, a jeszcze ważniejszą, żeby to była Alfa Romeo Gulietta. Silnik, skrzynia, wypas absolutnie bez znaczenia, więc mogłem poszaleć na tym polu.


Jak ma być hothatch, to swój głos oddaję na Renault Clio RS 220KM. wink.gif Idealne auto do miasta bez progów zwalniających, wysokich krawężników i z równym jak stół asfaltem biggrin.gif


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
QbaqBA
post Wed, 13 Mar 2019 - 09:54
Post #34


Super User
Dołączył: Sat, 10 May 2008
Skąd: inąd





MiP myśle że udało Ci się już przekonać każdego na tym forum że wiesz najlepiej, także może teraz dałoby radę ograniczyć ten monopol prawdy przynajmniej do co drugiego tematu? A i czasu na dłubanie w tym wszystkim co tam masz w garażu będziesz miał więcej...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Wed, 13 Mar 2019 - 10:16
Post #35


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Nie zalezy mi na przekonaniu nikogo do niczego. Spokojna glowa pisze najczesciej w podrozy jak dlubie to nie przeszkadzam sobie telefonem.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adrianpro1987
post Wed, 13 Mar 2019 - 10:20
Post #36


Rookie
Dołączył: Tue, 08 April 2014





Polo, fiesta st - zadnej mazdy nie bierz smile.gif Krasnoludki zmieszcza sie w niej smile.gif Do tego wg mnie oczywiscie (!) mazda jest szpetna smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
0161
post Wed, 13 Mar 2019 - 10:57
Post #37


Rookie
Dołączył: Mon, 23 October 2017





A więc tak: samochód kupuję ja, więc mam dowolność w wyborze, dziewczynie może się mniej lub bardziej spodobać.

Mazda to świetny samochód, ale odpada ze względu na brak tylnej kanapy. A czasami trzeba koleżanki podrzucić albo wyskoczyć na zakupy.

Clio RS - nie da się kupić nowego - odpada
Fiat 500 - j/w + mimo, że mnie urzekł to nie czułbym się w nim do końca komfortowo biggrin.gif
120i - bardzo ciekawa oferta, ale to nie to, brak ducha HH

Automat oczywiście byłby idealny dla kobiety, ale tu znowu pojawia się konflikt interesów, bo ja po którymś z rzędu automacie chciałbym sobie w końcu pomachać.
Jeszcze jedna kwestia - czy gdzieś w Polsce da się przejechać Fiestą ST? O ile Polo znam to Fiesty nie miałem okazji testować.

Aaa, oba samochody kupowałbym ze stocku, więc czas oczekiwania mnie nie dotyczy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tom-Lee
post Wed, 13 Mar 2019 - 11:07
Post #38


Forum Killer
Dołączył: Thu, 04 May 2017
Skąd: Krk





Jak ze stocku to czas oczekiwania Cie dotyczy, bo nie dostaniesz manuala bez czekania w Polo. Chyba, ze nie o to Ci chodzilo.


--------------------
IXgen-TypeR K20C
M240iX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ju-by
post Wed, 13 Mar 2019 - 14:37
Post #39


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





Może nie jest to typowy HH ani najpiękniejsze auto swiata, ale warto rozważyć Nissana Juke Nismo RS z rocznika 2018.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mile
post Wed, 13 Mar 2019 - 15:00
Post #40


Forum Killer
Dołączył: Thu, 02 December 2004
Skąd: Warszawa





Trzeba mieć dużo samozaparcia żeby codziennie rano patrzeć na Juke i nie zrobić Puke.


--------------------
Zamiast na siłę ulepszać samochód lepiej ulepszyć kierowcę...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 09:21