Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Jaka nawigacja?
MuMineQ
post Thu, 24 May 2018 - 10:53
Post #21


Frequent User
Dołączył: Fri, 08 April 2005
Skąd: Gorzów Wlkp.





CYTAT(Wombat @ Wed, 23 May 2018 - 21:52) *
kup niedrogi telefon, wgraj google maps offline i miej z bani smile.gif


No właśnie szukam dużego telefonu/małego tableta + kamera cofania z wifi. Nic lepszego nie wymyślę.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 24 May 2018 - 10:53
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Tom-Lee
post Thu, 24 May 2018 - 10:55
Post #22


Forum Killer
Dołączył: Thu, 04 May 2017
Skąd: Krk





A tak apropos, Google Maps jest uaktualniany jakos czesto czy na tej samej zasadzie co Google Earth?


--------------------
IXgen-TypeR K20C
M240iX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wombat
post Thu, 24 May 2018 - 10:58
Post #23


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 16 February 2003
Skąd: Wawa Ursus





może trochę częściej ale ostatni poleciałem nową obwodnicą dookoła Marek na Radzymin to przez kawałek jechałem "szarą drogą" (czyli jeszcze nie oddaną) a spory kawałek jechałem przez "nicość".


--------------------
____________________________________________
Dizlem - lamusie, możesz wozić se mamusie...
Wombat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zmoświ
post Thu, 24 May 2018 - 11:13
Post #24


Super User
Dołączył: Sun, 08 May 2005
Skąd: mam? Nie powiem





Nie wiem kiedy ale na majówkę trasa na mazury wytyczona przez google prowadziła już obwodnicą marek, z tego co kojarzę aktualizację są raz na 1/2 tygodnie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tom-Lee
post Thu, 24 May 2018 - 11:16
Post #25


Forum Killer
Dołączył: Thu, 04 May 2017
Skąd: Krk





A to w takim razie jest lepiej niz myslalem, dzieki chlopaki.


--------------------
IXgen-TypeR K20C
M240iX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bobr4
post Fri, 25 May 2018 - 09:54
Post #26


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 02 June 2006
Skąd: okolice Warszawy





Z tym telefonem to nie bardzo. Tata nie technologiczny wiec chce zeby byla wieksza, przyklejona do szyby.
Po prostu wklepuje mu adres i on ma tylko patrzec na wskazowki odnosnie jazdy. Niestety przez taty chorobe nie nauczy sie obslugi tel z nawigacja.


--------------------

<b>wtryskiwacze:
BOSCH 525cc wysokoomowe, Bosch 650cc, SIEMENS 630cc
1200cc Lucas niskoomowe</b>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andrzej98
post Tue, 19 Jun 2018 - 22:37
Post #27


eMpowered
Dołączył: Tue, 19 June 2018





Ja tam lubię starą, niezawodną automapę. Szczególnie w mieście, gdzie często potrzebuję, żeby mnie podprowadziła "gdzie trzeba". Szybko się odnajduje gdy skręcę nie tam gdzie powinienem. Natomiast czasem korzystam na smartfonie z google maps. Super sprawa jak potrzeba sprawdzić czy gdzieś są korki, albo gdy nie zna się dokładnego adresu, ale wie się np. nazwę firmy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek evo
post Wed, 20 Jun 2018 - 11:24
Post #28


Forum Killer
Dołączył: Thu, 19 August 2004
Skąd: Sosnowiec





Zjeździłem większość Europy na Tomtom 825 Live i to była świetna nawigacja. Niestety padła 2 razy. Raz na gwarancji i wymienili na nową a drugi raz już niestety po i naprawa jest nieopłacalna. Nowe tomtomy jakoś do nie nie przemawiają i urządzenia ponoć coraz częściej padają. Swego czasu interesowałem się co dobrego kupić i mogę polecić Garmin 51 LMT-D. Ma moim zdaniem wszystko co trzeba i nie jest przesadnie drogi, choć nie jest to tania nawigacja. Automapa w Polsce jak najbardziej i za granica daje radę ale tomtom czy Garmin za granicą jest lepszy. Teraz mam navi Becker active 5 lmu kupioną okazyjnie i jest ok ale mi dużo bardziej odpowiadał stary tomtom.
Dobra "dedykowana" nawigacja jest moim zdaniem lepsza niż google maps, z których najczęściej korzystam kręcąc się wokół komina lub na krótkich trasach.


--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Salieri
post Wed, 20 Jun 2018 - 14:35
Post #29


Super User
Dołączył: Tue, 17 August 2004
Skąd: Sochaczew





Korzystałem kiedyś i z Automapy, jakiegoś urządzenia garmina i też jakiegoś tam tomtoma, od kiedy przesiadłem się na smartfona z dostępem do Internetu ani razu do głowy mi nie przyszło, żeby wrócić do takiego wydzielonego urządzenia z nawigacją. Zawsze długo się włączały, trzeba było je aktualizować i miały beznadziejne ekrany dotykowe (ale to akurat pare lat w tył, może się coś zmieniło). Jakie mają plusy w stosunku po prostu do smartfona z włączonymi google mapsami? Bo asystent pasa czy informacje o ruchu drogowym ma google maps.


--------------------
'08 b8 3.0tdi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Wed, 20 Jun 2018 - 15:03
Post #30


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





Załozyłem sobie takie androidowe cudo z alienexpress, ekran rozdzielczość dramat, dzwięk dramat, wygląd widać że chinol bo plastiki i guziki słabo. Radio też średnio działało, grafika taka sobie. No mozna tam wgrać wszystko ale ja sobie to dziadostwo odpusciłem. Wydałem 2x tyle na Pioneera z Apple Car i wszystko działa i wygląda jak należy. Nawigacja apple jest ok, działa podobnie jak google maps, można też podłączyć każdego androida i wtedy działa google maps. Polecam to rozwiązanie, Pioneer ma ekran zarąbisty, dzwięk tak samo, grafika na poziomie. Poczekać, wydać 2x więcej kasy i mieć spokój.


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 20 April 2024 - 01:39