Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Podatna na mody zabawka za 5k
ju-by
post Tue, 16 Apr 2019 - 10:19
Post #41


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





Za 5-7k zł szukałbym Opla Astry G Coupe Turbo. Tanie, rozwojowe auto bardzo dobrze zaopatrzone w części do upgrade.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 16 Apr 2019 - 10:19
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
dany_47
post Tue, 16 Apr 2019 - 15:04
Post #42


Forum Killer
Dołączył: Sat, 12 November 2016
Skąd: Stolica





w KJS za silnik doładowany dostanie promocje do klasy z STI albo EVO.

ale fakt- nada się do wszystkiego innego i w tym budżecie spokojnie taka kupi. kwestia blacharki, jak to w oplu.


--------------------
Sleeper R30T 744KM 789Nm
0-100 2.99 100-200 5.8
ET 10.539
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bamboocha
post Tue, 16 Apr 2019 - 18:15
Post #43


User
Dołączył: Wed, 10 February 2010
Skąd: Wałcz





CYTAT(rex @ Tue, 16 Apr 2019 - 09:36) *
Jesli chodzi o stricte upalanie typu "drift" czy palenie kapci to chyba nic tego nie przebije: https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz...r-ID6BRlwp.html?

Mój sąsiad lubuje się w kupowaniu ich do upalania i ostatnio zwrócił się na całkowicie za same katalizatory bo są 2 biggrin.gif Rdzewiuchy straszne ale za to silnik i skrzynia zazwyczaj cięzkozajebywalna.

Do upalania / latania bokiem kolega jakiś czas temu wyrwał w berlinie w202 280 sedana za niecałego tysiaka jurków. Zaspawał most, upalał przez rok potem kupił 2 most i sprzedał dalej bez straty smile.gif Nic nie chciało się zepsuć.


--------------------
Chrysler Aspen 5.7HEMI
Go to the top of the page
 
+Quote Post
done4
post Tue, 16 Apr 2019 - 19:26
Post #44


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 July 2010





CYTAT(burski @ Tue, 16 Apr 2019 - 09:53) *
Na podstawie tego filmiku?
Czyli Megane, Civic, Clio I, E36 ti też odpadają?


To tylko przykład, statystycznie w budzie seicento/cinquecento najszybciej zrobisz sobie kuku.
Może to wina gabarytów albo konstrukcji zawieszenia, ale te auta są niestabilne przy wyższych prędkościach.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[Yossarian]
post Wed, 17 Apr 2019 - 07:15
Post #45


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





Za taką kasę to się bierze cokolwiek co jest w dobrym stanie. Może być i Astra GSi z c20xe. Obecnie ceny osiągają jakieś dno (co mnie wkurza bo swojej przez to nie mam po co wystawiać wink.gif ) Za te 10k to rajdową z klatką da się kupić od razu. Znajomy kupił zmęczoną seryjną GSi 16v za 2,5k. Stare to, niektóre części trudno dostępne już (ale jeszcze nie dramat) ale proste i tanie. No i coś tam pomodzić można.


--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
burski
post Wed, 17 Apr 2019 - 09:23
Post #46


Super User
Dołączył: Thu, 13 September 2007
Skąd: Warszawa





Astra GSi super wóz, tylko łatwo przegrać walkę z rudą damą...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Wed, 17 Apr 2019 - 09:27
Post #47


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(rex @ Tue, 16 Apr 2019 - 09:36) *
Jesli chodzi o stricte upalanie typu "drift" czy palenie kapci to chyba nic tego nie przebije: https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz...r-ID6BRlwp.html?

Mój sąsiad lubuje się w kupowaniu ich do upalania i ostatnio zwrócił się na całkowicie za same katalizatory bo są 2 biggrin.gif Rdzewiuchy straszne ale za to silnik i skrzynia zazwyczaj cięzkozajebywalna.

Kumpel kupił takiego szrota za 3k czy nawet taniej... do tego angola za jakieś grosze dosłwonie z 1k. Poupalał ile wlizie, teraz przerzuca wnętrze i jeszcze sprzeda z zyskiem xD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ju-by
post Wed, 17 Apr 2019 - 09:29
Post #48


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT(burski @ Wed, 17 Apr 2019 - 10:23) *
Astra GSi super wóz, tylko łatwo przegrać walkę z rudą damą...


Oczywiście Astra G nie jest wolna od problemu korozji, ale jest o niebo lepiej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Wed, 17 Apr 2019 - 10:20
Post #49


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





za piątaka to 15 lat temu był problem kupić zdrową Calibrę C20XE (zdrowa, bezwypadkowa C20LET osiągalna tylko była w salonie), więc nie wydaje mi się, żeby Astra 190KM była w stanie chociażby rokującym, gdy właściciel chce za nią 5 tysi.

Do robienia 'dryftu' na żwirku i palenia kapcia, jak kolega Rex zauważył, taki Mercedesik wyrwany ze złomowiska powinien wystarczyć. Natomiast jak ktoś nastawia się na coś więcej (np. kontrolowaną jazdę na wprost i w zakręcie), to te Mercedesy będą w stanie 'do odbudowy' i to kosztownej.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Frolik
post Thu, 18 Apr 2019 - 07:50
Post #50


Forum Homee
Dołączył: Wed, 05 September 2012
Skąd: Warszawa





Peugeot 206 1.6 16v to zaskakująco dynamiczny i trwały samochód. Nie bity nie ma problemów z korozją, co bywa najgorszą wada w autach konkurencji z tych lat.
Części tanie i latwo dostępne.
Silnik mocny, trwały, podatny na mody.
Za 5 tys zł da się wyrwać zdrową sztukę.

Mysle ze seicento czy zgnile e36 z podstawowym silnikiem to przy takim 206 to nieporozumienie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Fri, 19 Apr 2019 - 09:43
Post #51


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Mam na sprzedaż za 6.5k BMW E46 320i w sedanie pod swapie na 2.5 192KM, 1999r, z podtlenkiem lpg (do przejrzenia przez gazownika lub wywalenia- przed stłuczką ponoć działała)

Auto miało być doładowane kompresorem, niemniej z braku czasu auto stoi w garażu już 4 miesiąc.

Zdrowa buda, do spasowania przód (kupiłem uszkodzone auto po pocałowaniu w barierkę energochłonne).
Założone są lampy, pas przedni, błotniki, maska, chłodnica itd. Części blacharskie w kolorze.
Ponadto założony ma gwint, wydech przelotowy, alu 17tki Barracudy, 2x Firestone FH SZ90, OC i BT ważne.

Motor zdrowy, chodzi jak zegarek, nie dymi, nie faluje na obrotach. Do wymiany uszczelka pod pokrywą zaworów - tam się poci.
Zalany Valvoline 5W40.

Auto normalnie jeździ, pali na strzała.


Mam też do niej całe wnętrzne Mpakiet w czarnej skórze, 4 pary drzwi w kolorze na zapas, tylny zderzak w kolorze i karton części - kwestia do dogadania wink.gif

Myślę, że to ciekawa opcja w tym budżecie smile.gif


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LaniR1
post Mon, 22 Apr 2019 - 01:45
Post #52


Forum Killer
Dołączył: Sat, 27 May 2006
Skąd: Płock





CYTAT(Gallo24 @ Wed, 10 Apr 2019 - 16:24) *
Cześć.
Szukam pomysłu na fajne autko za 5k, podatne na modyfikacje. Oczywiście nie jako daily, tylko jako taki.. no wiecie - "mini projekt"
Myślałem nad jakimś saabikiem z B204, albo civiciem z D16. Sam nie wiem ,jest coś jeszcze sensownego za takie grosze, żeby dało się coś pomodzić? Kusi mnie jakieś seicento i do tego RHB4, ale to chyba średni pomysł.
Ktoś coś doradzi?
Pozdro


Nie wiem skąd to przekonanie że Saaby są tanie biggrin.gif
Za 5 tys będzie to parch który będzie wymagał włożenia 15 żeby jakoś trzymał się na drodze o modach nie wspominając.
Są to może tanie auta w zakupie lecz inaczej sprawa wygląda w serwisowaniu i modowaniu.


--------------------
Toyota Supra Mk4
2JZ-GTE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GIB
post Wed, 17 Jul 2019 - 22:42
Post #53


Forum Homee
Dołączył: Thu, 10 January 2008
Skąd: Warszawa WJ





Podstawowe modzenie na poniżej 300 KM nie jest drogie natomiast eksploatacja nadzwyczaj droga, takie 850 T5 przy 9-3 II jest śmiesznie tanie.


--------------------
cztery koła i silnik
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 23:18