Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ciekawe, pakowne autko osobowe, ale z kratką PILNE, szukamy na szybko autka do firmy
!markos
post Mon, 26 Jul 2010 - 19:16
Post #21


prawie jak integra
Dołączył: Mon, 29 December 2003
Skąd: waw





jako, ze w pracy siedze zaraz obok ludzi organizujacych assistance opla (m.in.), insigni nijak polecic nie moge laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 26 Jul 2010 - 19:16
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
TJung
post Mon, 26 Jul 2010 - 19:18
Post #22


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 18 May 2004
Skąd: http://fightboxing.pl/





No cóż, przetestuję na własnej skórze. Podobno na MY2010 nie ogłoszono jeszcze żadnej kampanii serwisowej, a poprawiono wszystkie niedoróbki z MY2009
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Mon, 26 Jul 2010 - 19:55
Post #23


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





ja bym się nad tym pochylił



ewentualnie ciut droższe



--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ju-by
post Mon, 26 Jul 2010 - 20:13
Post #24


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT(TOMEKKK @ Mon, 26 Jul 2010 - 20:09) *
Ale nie w wersji Exclusive, którą brałem pod uwagę (xenony, półskóra)


Mój ojciec ma C5 2,0 HDI Exclusive MY09 (z 2008) bez hydropnaumatyki, więc wtedy się dało (kupiony w Polskim salonie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TJung
post Tue, 27 Jul 2010 - 07:44
Post #25


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 18 May 2004
Skąd: http://fightboxing.pl/





CYTAT(ju-by @ Mon, 26 Jul 2010 - 21:13) *
Mój ojciec ma C5 2,0 HDI Exclusive MY09 (z 2008) bez hydropnaumatyki, więc wtedy się dało (kupiony w Polskim salonie)

Możesz mieć rację, ponieważ ja nie mam pewności, ale po mojej krytyce hydropneumatyki, sprzedawca nie zaproponował mi innego rozwiązania, stąd mój wniosek.

Inna sprawa jest taka, że nie odczułem jakiegoś kosmicznego komfortu a na dodatek na dużym wyżłobieniu na drodze zawieszenie mocno dobijało. Nie wiem - może była to kwestia tego konkretnego egzemplarza (auto właściciela salonu - przebieg 56 kkm). Na dodatek układ kierowniczy działał w taki sposób, że zapytałem, czy auto nie jeździ przypadkiem na zimówkach (było to z dwa tygodnie temu). Sprzedawca, który ze mną jechał był w takim szoku, że się nic nie odzywał. Opony były oczywiście letnie (18 cali).

Podoba mi się to auto, ma świetne wyposażenie i jest bardzo ciche (podwójnie laminowane szyby przednia i boczne), jednak młody człowiek dostanie w nim depresji.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lagadula
post Tue, 27 Jul 2010 - 10:36
Post #26


Forum Homee
Dołączył: Fri, 11 May 2007
Skąd: Poznań





Z doświadczenia wyniesionego z pracy w koncernie PSA a także posiadania C2 radzę nie zbliżać się do tej marki.

Moje propozycje:

- Passat
- Octavia
- Mondeo
- Insignia

Chyba warto nawet dołożyć kapkę niż męczyć się potem z francuskimi wynalazkami...


--------------------
5L -> 5P // 30 6L 120
H 3P 20 1L # 80 4-P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomp
post Tue, 27 Jul 2010 - 12:08
Post #27


Forum Homee
Dołączył: Wed, 23 July 2003
Skąd: Katowice





tomekkk wspomnij proszę dobrą cenę na S-Maxa smile.gif

ponoć prowadzi się bardzo dobrze, w wersji z nowym automatem byłby super


--------------------
"The smarter you play, the luckier you'll be"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TJung
post Tue, 27 Jul 2010 - 12:23
Post #28


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 18 May 2004
Skąd: http://fightboxing.pl/





Wersję Trend S Maxa mozna miec spokojnie ponizej 100 k i to doposazona w Xenony, audio Sony, czy np. podgrzewane fotele. Polecam lakier Ice White. Za 118 k stal w Katowicach w praktycznie pelnej wersji Titanium do natychmiastowego odbioru. Ogolnie w Fordzie i w Oplu maja bardzo rozsadna polityke cenowa, ale nie nalezy patrzec na oficalne cenniki. Bylem natomiast zdegustowany obslugą Nissana, Mitsu a zwlaszcza Vw, gdzie nie chcieli slyszec o jakichkolwiek negocjacjach, a na auta sie czeka 4 miesiace.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lewy_
post Tue, 27 Jul 2010 - 16:59
Post #29


User
Dołączył: Thu, 22 May 2008





witajcie
powiem tak
bylem w salonie forda

stoi tutaj ladny S-MAX -w takim szarawym kolorze
wersja TITANIUM z opcja platinium X
2,0 tdci 140km

ladnie wyposazona, lecz cena jest slaba
samochodzik normalnie kosztowal z homologacja okolo 123 tys zl
po rabatach i tym co moga zaoferowac to jest cena 111 tys zl
nie ukrywam, ale troche przekracza budzet

bylem tez na rozeznaniu w oplu
tutaj insignia w wersji biedniejszzej od cosmo, EDITION EcoFlex
silnik 2,0 160KM
z pakietami biznesowym i oświetlenia i pierdolami
cena detal - 115 tys zl
cena z rabatami i homolagacja 104 tys zł

teraz nie wiem co dalej robic
dwa samochody, mnie zaciekawily lecz szukam jeszcze innych

wlasnie jade do mitsu ogladac outlandera
pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Brychu
post Tue, 27 Jul 2010 - 17:15
Post #30


Forum Homee
Dołączył: Sat, 09 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Outlanderem to się przejedź -żeby nie było niespodzianki z kulturą pracy silnika.


--------------------
srtb
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rennen
post Tue, 27 Jul 2010 - 17:23
Post #31


I live here !
Dołączył: Mon, 14 October 2002
Skąd: Faaker See ;)





Ani forda ani opla bym nie brał nawet za darmo, a wiem co nieco o jednych i drugich bo w firmie kupiłem parę służbówek mondeo, a vectrami/insygniami służbowo z kolei jeździ żona mojego znajomego... padaka, przynajmniej wg moich standardów.


--------------------
'93 e36 325i - kolejna próba :)
'94 e34 v8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srbenda
post Tue, 27 Jul 2010 - 17:34
Post #32


Forum Killer
Dołączył: Mon, 05 September 2005
Skąd: Katowice / Banja Luka





CYTAT(lewy_ @ Thu, 22 Jul 2010 - 21:55) *
obowiązkowo musi być on jak najbardziej pojemny, ale osobowy - nie ma to być jakieś VITO czy Transporter smile.gif

...

INSIGNIA 2,0 160KM - kratka tylko w wersji hatchbak sad.gif kombi nie ma homologacji sad.gif


To na dobry początek zapomnij o Insignii - ja (182cm) się z przodu jakoś tam mieszczę, ale z tyłu jest porażka. Bagażnik też nie należy do największych...




--------------------
#włoszczyzna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Czacza
post Tue, 27 Jul 2010 - 20:21
Post #33


Forum Killer
Dołączył: Mon, 22 March 2004
Skąd: Żory





CYTAT(rennen @ Tue, 27 Jul 2010 - 17:23) *
Ani forda ani opla bym nie brał nawet za darmo, a wiem co nieco o jednych i drugich bo w firmie kupiłem parę służbówek mondeo, a vectrami/insygniami służbowo z kolei jeździ żona mojego znajomego... padaka, przynajmniej wg moich standardów.


Tylko folcwagen to auta. Reszta to szmelc!!

Nie polecam skreślać żadnej marki, poza modelami uznanymi powszechnie za wadliwe i nadwyraz awaryjne (np Laguna II).


--------------------
Tire smoke and coffee. Breakfast of champions
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TJung
post Wed, 28 Jul 2010 - 06:35
Post #34


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 18 May 2004
Skąd: http://fightboxing.pl/





A my z głupiego Transita jesteśmy tak zadowoleni, że chcialem kupić tego S-Maxa, ale odpuściłem wyłącznie ze względu na budżet i brak potrzeby posiadania autobusu. Co do Opli, to mój wuj jeździ nimi od zawsze i nie wyobraża sobie innej marki. A umówmy się, że stać go na wiele lepsze wozy.

Jak widać wszystko zależy od doświadczenia danej osoby z daną marką. Mi np. się podobają nowe Hyundaie, Kie, ale z uwagi na to, o czym wspomniałem wcześniej już bym nie kupił koreańskiego auta, choć obecnie pewnie są bardzo przyzwoitymi produktami.

Byłem również o krok od kupna Passata (używanej krajówki), ale musiałem przejechać 1000 km, aby go obejrzeć i przekonać się, że jednak jest brzydki. Ulżyło mi, a potem natrafiłem na to: http://vwszrot.pl/ i m.in. to: http://www.autocentrum.pl/oceny/volkswagen/passat/b6/ a potem dowiedziałem się od dobrego znajomego (laweciarza), że faktycznie nowy Passat ma przydomek "król lawet".

Chyba jednak nie powinno się uogólniać. Kiedys samochody robiło się zupełnie inaczej. Teraz te nawet najbardziej cenione mogą nam dać nieźle w kość, więc wybór bardziej sercem niż rozumem też nie jest głupim pomysłem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Feno
post Wed, 28 Jul 2010 - 08:31
Post #35


Frequent User
Dołączył: Tue, 12 November 2002
Skąd: Warszawa





CYTAT(TOMEKKK @ Tue, 27 Jul 2010 - 12:23) *
zwlaszcza Vw, gdzie nie chcieli slyszec o jakichkolwiek negocjacjach, a na auta sie czeka 4 miesiace.

Widocznie na dobre auta czeka się dłużej wink.gif
A tak serio to jeśli zamówimy Audi A5 Sportback w tym momencie to auto dostaniemy w lutym 2011, podobnie z BMW 5 F10, więc 4 miesiące przez które czekaliśmy na Passata B6 nie jest jeszcze rekordem.


--------------------
F32 alpine white
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomp
post Wed, 28 Jul 2010 - 08:35
Post #36


Forum Homee
Dołączył: Wed, 23 July 2003
Skąd: Katowice





Powiem szczerze, że przy zakupie nowego samochodu (jeśli się juz zdecydujemy na coś takiego), to usterkowość drobna samochodu nie jest tak strasznie uciążliwa jak w przypadku używanego. Oczywiście nie mam tutaj na myśli poziomu awaryjności Laguny II smile.gif. Mamy gwarancje, są samochody zastępcze itd. Wiadomo, że chcemy uniknąć ich ale nie ma tragedii w wiekszości wymienionych tutaj samochodów. Najczęściej nie jeździmy samochodem dłużej niż dwa lata. Samochody mają (lub moga mieć) 3 lata gwarancji, zatem bez problemu sprzedamy ten i kupujemy następny. Proste


--------------------
"The smarter you play, the luckier you'll be"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rennen
post Wed, 28 Jul 2010 - 16:20
Post #37


I live here !
Dołączył: Mon, 14 October 2002
Skąd: Faaker See ;)





CYTAT(Czacza @ Tue, 27 Jul 2010 - 20:21) *
Tylko folcwagen to auta. Reszta to szmelc!!

Nie polecam skreślać żadnej marki, poza modelami uznanymi powszechnie za wadliwe i nadwyraz awaryjne (np Laguna II).


Akurat folcwagena nie miałem w życiu ani jednego tongue.gif więc się nie wypowiem, bo nie wiem. Natomiast twoje czepialstwo jest niepotrzebne smile.gif szanuje to, że możesz lubić inne auta czy marki niż ja, ty też uszanuj zdanie innych.


--------------------
'93 e36 325i - kolejna próba :)
'94 e34 v8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
frytol
post Wed, 28 Jul 2010 - 23:29
Post #38


Super User
Dołączył: Mon, 09 August 2004
Skąd: Płock/Warszawa





Ja bym sugerował Superba w wersji Combi, będzie spory i solidnie wyposażony za sensowne pieniądze, a homologację ma 5 miejscową. Jedyny minus to 4 miesiące oczekiwania.


--------------------
In Racing we trust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Czacza
post Thu, 29 Jul 2010 - 21:05
Post #39


Forum Killer
Dołączył: Mon, 22 March 2004
Skąd: Żory





CYTAT(rennen @ Wed, 28 Jul 2010 - 16:20) *
Akurat folcwagena nie miałem w życiu ani jednego tongue.gif więc się nie wypowiem, bo nie wiem. Natomiast twoje czepialstwo jest niepotrzebne smile.gif szanuje to, że możesz lubić inne auta czy marki niż ja, ty też uszanuj zdanie innych.


No offence, a akurat nasze preferncje łatwo odczytać z podpisów. To bardziej czepialstwo do gawiedzi podwórkowo - giełdowej. Też VAGa nie miałem i nie zamierzzam narazie, jakkolwiek nie są to najgorsze auta, może poza w/w Passatem B6.

Sporo racji ma Tomekkk twierdząc, że poziom niezawodności nowych aut jest tak wyrównany, że spokojnie można kupić auto, które się nam poprostu podoba. Auta solidne i trwałe skończyły się kilkanaście lat temu.


--------------------
Tire smoke and coffee. Breakfast of champions
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kubik_CDTi
post Thu, 29 Jul 2010 - 21:58
Post #40


Super User
Dołączył: Fri, 18 May 2007
Skąd: Białystok





Wg.mnie Superb Combi jest bardzo fajny.
Świetne materiały,przestronny dość,no może tył ma podobny do fabii,a przód niezbyt piękny,ale uważam,że rozsądna oferta.
Prowadzenie limuzynowate,ale daje radę.
Insignii jak psów i może się człowiek denerwować,o ile nie bierze auta na zamówienie,że pół miasta ma takie samo.


--------------------
Szczęśliwi paliwa nie liczą ;)
Chipped by MR Motors
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 28 April 2024 - 00:07