Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> AWD z FWD
jmk
post Tue, 04 Mar 2003 - 23:23
Post #21


Rookie
Dołączył: Tue, 04 March 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT
Ustalmy coś. Nie uważam się za pełnomocnika Wojtka. Nigdy się nie uważałem. Mam po prostu wspaniałą okazję widzieć nieco więcej niż przeciętny czytacz tego forum. A ponieważ skręca mnie już od słodkiej gadki marketingowo-pr-owej, wyplułem to, co na sercu mi leży.


Ja Cię proszę.... nie zestawiaj słów marketing i PR z robieniem auta Wotka i tłumaczeniem się z tego. Bo to żałosność wielka jest.... a z wypowiedzianymi przez Ciebie słowami naprawdę nic wspólnego nie ma....


Teraz cytata z przedpiszcy:
CYTAT
i jest wlozony tak, zeby napis byl poprawnie. Jak hwojtek bedzie chcial to sobie korek obroci (kwestia wlozenia odwotnie - nie wymaga zmian montazu) i bedzie mial klapke do dolu, a napis do gory nogami - taki sobie wlew kupil, taki zazyczyl zalozyc do auta, taki ma zalozony.


Klatkę też sobie sam wspawa, wloty też sam zrobi. Szkoda, że w ogóle sobie tego auta sam nie zrobił... pewnie miałby szybciej i lepiej...Ale ja marketiod jestem.. na tjuninku, zwłaszcza wirtualnym się nie znam....

CYTAT
Dla mnie EOT


CYTAT
Ależ proszę bardzo, nie liczę nic poza kolejną dawką PR-owego bełkotu.


To naprawdę z PR nie ma nic wspólnego - ma za to raczej wiele wspólnego z ratowaniem własnej d...


--------------------
/jmk
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 04 Mar 2003 - 23:23
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Yasieq
post Tue, 04 Mar 2003 - 23:28
Post #22


Forum Homee
Dołączył: Thu, 10 October 2002
Skąd: Radom/Warszawa





Panowie jmc i K.Y. - pliz, darujcie sobie! To nie jest temat do pisania o porazkach firmy Lancistiego z nie waszym samochodem! Hwojtek jest tutaj zarejestrowany, bedzie chcial to napisze cos na ten temat i stworzy do tego osobny watek, nie to nie. Temat tego threada mozecie przeczytac na gorze!


--------------------
Jasiek
Ibiza powered by VTG & Diagtronik
181 PS/403Nm
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adam .. po prost...
post Tue, 04 Mar 2003 - 23:42
Post #23


Frequent User
Dołączył: Tue, 04 March 2003
Skąd: Warszawa





A ja uwazam, ze tak jak to okreslil K.Y. "slodka gadka marketingowo-pr-owa" nie powinna miec miejsca na tym forum. Chyba, ze komukolwiek zalezy na powtorzeniu historii Wojtka. Jak widac obszar dzialan Lancistiego to droga dwupasmowa gdzie mijaja sie teoria z praktyka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
murdoczek
post Wed, 05 Mar 2003 - 00:01
Post #24


Forum Killer
Dołączył: Wed, 23 October 2002
Skąd: Warszawa





To może teraz ja jako autoer tego tematu.
Pytałem o to czy da rade i jakie mniej-więcej koszta.
Lancisti próbował mi pomóc i za to mu dzięki, a co do pana K.Y. to żale niech wylewa na privie(sam rozumiesz).
Temat jasny:
Przerobić PUGA na AWD, a nie Czy Lancisti zepsuł komuś samochód i dlaczego.
Dziękuje i proszę o rady i podpowiedzi


--------------------
zawsze do przodu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adam .. po prost...
post Wed, 05 Mar 2003 - 00:08
Post #25


Frequent User
Dołączył: Tue, 04 March 2003
Skąd: Warszawa





Lancisti jak na razie probuje. A co do reakcji K.Y. - IMHO powinienes wyciagnac z niej konstruktywne wnioski. Smiem twierdzic, ze doprowadzenie nawet takiej 323 GT-R do stanu radosnej uzywalnosci jest mniej klopotliwe niz rzezba majaca na celu gruntowna zmiane napedu w aucie. Skoro Lancisti nie wywiazal sie jak nalezy z powierzonego mu wczesniej zadania nie powinien w jakikolwiek sposob zabierac sie w jakikolwiek sposob do projektu bardziej zaawansowanego.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
murdoczek
post Wed, 05 Mar 2003 - 00:12
Post #26


Forum Killer
Dołączył: Wed, 23 October 2002
Skąd: Warszawa





CYTAT("Adam .. po prostu Adam":3opsyb7e)
...doprowadzenie nawet takiej 323 GT-R do stanu radosnej uzywalnosci jest mniej klopotliwe niz rzezba majaca na celu gruntowna zmiane napedu w aucie. Skoro Lancisti nie wywiazal sie jak nalezy z powierzonego mu wczesniej zadania nie powinien w jakikolwiek sposob zabierac sie w jakikolwiek sposob do projektu bardziej zaawansowanego.

Nikt nie mówił, że to Lancisti miałby mi to zrobić.
Pytałem na razie czysto teoretycznie o możliwość wykonania tego.


--------------------
zawsze do przodu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adam .. po prost...
post Wed, 05 Mar 2003 - 00:21
Post #27


Frequent User
Dołączył: Tue, 04 March 2003
Skąd: Warszawa





Tak, aczkolwiek mozna napisac, ze w pewien sposob proponowal swoje uslugi.

Jak widzisz podejscie czysto teoretyczne ma sie nijak do zagadnien zwiazanych z mechanika samochodowa, roznymi formami tuningu etc. Czysto teoretycznie Lancisti oferowal Ci naped od Delty. Ciekaw jestem jakbys byl praktycznie zirytowany powiedzmy 9 miesiecznym obsuwem ...

Przy tego typu operacjach IMHO sa 3 wyjscia a) uderzac do kogos kto juz to robil i gwarantuje powtarzalonosc wynikow swoich prac cool.gif przygotowac sie na rozczarowanie i uwzglednic, ze projekt pochlonie wiecej czasu i/lub pieniedzy c) nie uda sie mimo najbardziej kolorowych i slodkich zapewnien

P.S. Zycze Ci azebys jak najrzadziej byl skazany na opcje b badz c
Go to the top of the page
 
+Quote Post
murdoczek
post Wed, 05 Mar 2003 - 00:24
Post #28


Forum Killer
Dołączył: Wed, 23 October 2002
Skąd: Warszawa





CYTAT("Adam .. po prostu Adam":1sosd4gd)
Tak, aczkolwiek mozna napisac, ze w pewien sposob proponowal swoje uslugi.

Jak widzisz podejscie czysto teoretyczne ma sie nijak do zagadnien zwiazanych z mechanika samochodowa, roznymi formami tuningu etc. Czysto teoretycznie Lancisti oferowal Ci naped od Delty. Ciekaw jestem jakbys byl praktycznie zirytowany powiedzmy 9 miesiecznym obsuwem ...

Przy tego typu operacjach IMHO sa 2 sensowne wyjscia a) uderzac do kogos kto juz to robil i gwarantuje powtarzalonosc wynikow swoich prac cool.gif przygotowac sie na rozczarowanie i uwzglednic, ze projekt pochlonie wiecej czasu i/lub pieniedzy c) nie uda sie mimo najbardziej kolorowych i slodkich zapewnien

P.S. Zycze Ci azebys jak najrzadziej byl skazany na opcje b badz c


Co do obsuwów czasowych i pieniężnych to nie dla mnie.
Jeśli pamiętacie to miałem kupić a3, ale nie kupiłem właśnie ze względu obsuwy czasu.


--------------------
zawsze do przodu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kazushito Yakita...
post Wed, 05 Mar 2003 - 00:31
Post #29


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 December 2002
Skąd: Łódź





CYTAT("Adam .. po prostu Adam":3qu4emu4)
Tak, aczkolwiek mozna napisac, ze w pewien sposob proponowal swoje uslugi.


Adam, daj już spokój. Wrzód na dupie już pękł. Pękł z wdziękiem cholerstwa noszonego pół roku i brzydko się rozlał. Wszyscy już to zauważyli, złość opadła, wnioski zostały wyciągnięte. Nie ma co dalej w tym rzeźbić...

K.Y. vel Y.K.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
murdoczek
post Wed, 05 Mar 2003 - 00:35
Post #30


Forum Killer
Dołączył: Wed, 23 October 2002
Skąd: Warszawa





Dzięki K.Y. za uspokojenie i wyjaśnienie sytuacji.
A wracając do tematu AWD w Pugu to na razie sobie chyba odpuszczę.
PROJEKT i tak miał mieć premiere w przyszłym sezonie.
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim


--------------------
zawsze do przodu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hwojtek
post Wed, 05 Mar 2003 - 11:15
Post #31


test driver
Dołączył: Mon, 25 November 2002
Skąd: zewsząd





Hwojtek napisze. W koncu tez ma cos do powiedzenia.

Abstrahuję zupełnie od tego co nadmuchane, ospawane, wypiaskowane, polakierowane, podziurawione bądź nie. Wszystko to i tak jedynie rekwizyty w starej jak motoryzacja dyskusji o mechanikach, z dodatkowymi elementami. Zacznę od tego, jednak że nie ma mnie dzisiaj w warsztacie, z przyczyn które Lancisti znasz, a ja je miłosiernie przemilczę.
Generalnie nie jestem jakos bardzo przywiazany do moich wyobrażeń o tym jak to moje auto miałoby wyglądać. Natomiast jestem szalenie wrażliwy na to w jaki sposób zachowuje się wykonawca. Oddawałem auto przedsiębiorstwu, które Lancisti firmuje samym sobą, upowszechniając pojęcie, że jest to firma co wyzwań się nie boi.
To dobrze, że Lancisti mówi: "wyzwań się wciąż nie boimy, niestety ciała daliśmy i na przyszłość wyznaczymy sobie inne terminy". W końcu oznacza to taką megazniżkę za całą tą imprezę, że zazdrośćcie mi wszyscy i mam zamiar z takowej skorzystać. Zdziwiłbym się i pewnie każdy na tym forum, gdyby było inaczej.
Postawiłeś sobie Lancisti bardzo wysoko poprzeczkę - w krótkim czasie stać się wyznacznikiem dla firm tuningowych w Polsce. Tuningowa Polska czeka na efekty, a nie na przelicytowywanie samego siebie, wynikajace z uwaznej lektury Maximum boost - takie licytacje bardzo szybko sie dewaluuja, bo ksiazke masz nie tylko Ty, a zainteresowani zaczynaja sie po prostu irytować tym, że potencjał wielkiego przedsięwzięcia tuningowego leży głównie na dysku forum.streetracing.pl w formie setek postów, a nie jeździ na ulicach siejąc postrach w firmach na G. i na Ch.
Jestem pewien, ze kilku zadowolonych klientow - bo nawet klient tracący swoje auto na siedem miesiecy jest klientem do udobruchania - sprawi ze tuningowa Polska potraktuje Mazdę jako wprawkę, a inwestycja w Mazdę zwróci się w dobrej opinii.


--------------------
Wojtek

"Rule the bends, bend the rules."

TP: 1:52.85 (180KM RWD), Hockenheim: 2:16.74 (140KM FWD), Adria: 1:51.20 (160KM RWD). 3. miejsce w Wyścigowym Pucharze Polski 2010 klasa Open.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
murdoczek
post Wed, 05 Mar 2003 - 20:04
Post #32


Forum Killer
Dołączył: Wed, 23 October 2002
Skąd: Warszawa





No to wyjaśniliśmy sobie sprawę Lancisti, Hwojtka i K.Y.
Może ktoś teraz da jakieś rady w temacie albo poprostu go zamknijmy


--------------------
zawsze do przodu
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 16:49