Shoutbox 0 nowych PW 


> Zmiana konstrukcji auta, Jak w tytule
Fizi96
post Sun, 07 Jul 2019 - 14:47
Post #1


Rookie
Dołączył: Sun, 07 July 2019





Witam jestem fanem francuskiej motoryzacji i posiadam kilka aut Renault 19. Mam cabrio 140KM, które raczej chce zachować w oryginalnym stanie. Mam też Renault 19 16V Coupe (3D hatchback) które wymaga napraw blacharskich, jak wyspawanie kawałka podłogi, wymiana progu czy tam przy kielichu ale mniejsza z tym. Pomyślałem żeby się pobawić i zamontować centralnie z tyłu silnik F4RT lub 3.0 V6 z laguny, wiem co i jak zrobić żeby miało ręce i nogi tylko nigdzie nie mogę znaleźć informacji prawnych co z przeglądami bo wiem że sa problemy nawet z klatką , zapewne nie da sie tego prawnie rozwiązać i skończy się z 2.0turbo pod maską a nie w bagażniku. Czekam na opinie czy ktoś spotkał się z takimi sprawami, z góry dziękuję za informacje
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 5)
Wspieraj forum
post Sun, 07 Jul 2019 - 14:47
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Andrzejsr
post Sun, 07 Jul 2019 - 14:51
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Dla TV można - vide pan Duda z TVN Turbo i Mini z silnikiem z tyłu. Może zdradzi kto mu podbija przeglądy wink.gif




--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fizi96
post Sun, 07 Jul 2019 - 14:58
Post #3


Rookie
Dołączył: Sun, 07 July 2019





Pakując kilkanaście tysięcy w auto bez wartości rynkowej jednak chciałbym się nim przejechać po ulicy. Co prawda 2.0T pod maską tak lekkiego auta robi mega wrażenie bo znajomy ostatnio zamontował z Skody 1.8T i aktualnie 220KM przy masie 1000-1100kg już fajnie się odpycha
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Sun, 07 Jul 2019 - 18:52
Post #4


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Noo o ile dobrze pamiętam, to on tam twierdził, że to legalnie robi... ekhm ... ekhm... rzucił lekko kilka haseł typu : rzeczoznawca, wytrzymałość , i że robi tak masę samochdów itp. Wg mnie ściema dla celów TV(lub faktycznie jedni mogą inni nie) ale - w świat poszło, więc jak zapytasz to chyba powinien odpowiedzieć, biorąc odpowiedzialność za to co mówi.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GIB
post Sun, 07 Jul 2019 - 22:11
Post #5


Forum Homee
Dołączył: Thu, 10 January 2008
Skąd: Warszawa WJ





a zasady umieszczania postów w tym dziale przeczytałeś?


--------------------
cztery koła i silnik
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Mon, 08 Jul 2019 - 09:55
Post #6


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Przeniosłem. Jak znajdziesz rzeczoznawcę, który się pod tym podpisze, spawacza, który da papier na wspawanie ramy pomocniczej. To da się. Ale łatwo nie będzie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 19:41