Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> E36 - Stukanie, łupanie, świszczenie itp
Titan
post Mon, 01 Oct 2018 - 09:20
Post #1


Super User
Dołączył: Fri, 09 September 2016





Cześć.

Ostatnio trochę łupałem drifty moim prawie skończonym projektem(wreszcie) i kilka rzeczy wyszło.
1) Podczas gwałtownego przyspieszania, ale głównie po przepięciu na 2kę, czuje że tył podskakuje. Miałem sytuacje, że wypadł mi amor z tyłu. Tzn opuściła się ta podkładka. Teraz jest ok, ale nie wiem może amor padł.
2) Coś łupie z tyłu podczas jazdy. Nie ważne czy przyspieszam czy hamuje. Cykliczne łup słyszalne z okolic dyfra bardziej po lewej stronie. Przy przyspieszeniu nagłym też słychać. Tył cały na poli. Sprawdzałem jest sztywno, nic się nie luzuje.
3) Z okolic skrzyni/wału/podpory dobiega szum. Tak jakby ktoś ciągnął puszki za za samochodem. Nie zawsze to jest i nie ważne czy na biegu. Obstawiam skrzynię albo podporę.
4) To raczej łatwe - na luzie bez sprzęgła słychać takie "gumowe" cykliczne stukanie ze skrzyni. Czasem też śmierdzi sprzęgło od kiedy przypaliłem na 5 biegu laugh.gif Nie ważne. Tu obstawiam łożysko oporowe, bo po wciśnięciu sprzęgła dźwięk znika.

Co o tym sądzicie? Nie nagram tych dźwięków bo w środku jest za głośno. Mogę je tylko opisać jak najdokładniej.
Dzięki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 01 Oct 2018 - 09:20
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 09:36