Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Koło dwumasowe do mocnego golfa gti 5
4G63ColtAWD
post Sun, 30 Sep 2018 - 10:55
Post #1


Frequent User
Dołączył: Mon, 13 October 2008
Skąd: okolice Rzeszowa





Panowie, jakie jest waszym zdaniem najlepsze koło dwumasowe do gti ( czy są dostępne mocniejsze niż fabryczne).
Sprawa wygląda następująco, nie wiedząc co jest aktualnie na samochodzie zdjąłem skrzynię i okozało się że na aucie jest sześcio łopatkowy spiek i jednoczęściowe koło zamachowe. Wcześniej kupiłem wzmocnione sprzęgło sachs które nie ma sprężynek i padło na to żeby kupić dwumasę, i pytanie jaka najlepsza?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 30 Sep 2018 - 10:55
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Mis
post Sun, 30 Sep 2018 - 11:28
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





Manual rozumiem?
Ile mocy i niuta?


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kkkacper
post Sun, 30 Sep 2018 - 14:28
Post #3


Forum Killer
Dołączył: Fri, 31 December 2010
Skąd: pomorskie





CYTAT(4G63ColtAWD @ Sun, 30 Sep 2018 - 10:55) *
Panowie, jakie jest waszym zdaniem najlepsze koło dwumasowe do gti ( czy są dostępne mocniejsze niż fabryczne).
Sprawa wygląda następująco, nie wiedząc co jest aktualnie na samochodzie zdjąłem skrzynię i okozało się że na aucie jest sześcio łopatkowy spiek i jednoczęściowe koło zamachowe. Wcześniej kupiłem wzmocnione sprzęgło sachs które nie ma sprężynek i padło na to żeby kupić dwumasę, i pytanie jaka najlepsza?


no i co w zwiazku z tym? Zalozysz dwumas to zaraz bedziesz plakal ze Ci zmulil auto i nie chce sie wkrecac.. to ze tarcza nie ma sprezynek nie znaczy, ze musi wspolracowac z dwumasem.. jeszcze w dwoch autach na sztywnych kolach i tarczach bez sprezynek..


--------------------
Szukasz wtrysków? Zapraszam ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
4G63ColtAWD
post Sun, 30 Sep 2018 - 17:56
Post #4


Frequent User
Dołączył: Mon, 13 October 2008
Skąd: okolice Rzeszowa





To nie moje auto, nie widziałem wykresu a właściciel mówi że koło czterystu koni. Sprzęgło fabryczne nie podejdzie pod to koło zamachowe także zostaje dwumasa, tylko jaką kupić?
A właściciel nie chce zakładać na sztywno.
I tak. Manual.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 20 April 2024 - 01:26