Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Porsche Cayenne II 3,0D 2010r silnik? Problemy ?
LCQ
post Tue, 26 May 2020 - 21:08
Post #21


Forum Killer
Dołączył: Sat, 06 January 2007
Skąd: to wiesz?





CYTAT(elspasoo @ Sun, 17 May 2020 - 18:38) *
Widzę nie zrozumiałeś żartu, za to sypnąłeś z rękawa chamstwem , Powodzenia w modach i więcej dystansu do świata.



Masz zajebiste poczucie humoru, tak dalej trzymaj. Nie jest to forum dla dowcipów. Tylko wymieniać wiedzę i pomagać sobie, Ty gówno zrobiłeś, więc daj sobie spokój mistrzu. Wracając do tematu, był delikatny luz na łańcuchu od wałków, auto rozgrzebane, rozrząd wymieniam cały jak i milion innych rzeczy, u mnie ma być jak nowe i koniec. Dla tych co myślą że trzeba w Cayenne wyciągnąć silnik to nie prawda, jest mnóstwo miejsca Link


--------------------
Jaguar XKR V8 Kompressor Stage1+
Porsche Cayenne II V6 TDI Stage1+
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 26 May 2020 - 21:08
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
damianz
post Tue, 26 May 2020 - 23:20
Post #22


Frequent User
Dołączył: Tue, 12 December 2017





I jak? Mechanicznie już tip-top? Brak Błędów?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LCQ
post Tue, 26 May 2020 - 23:44
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Sat, 06 January 2007
Skąd: to wiesz?





Auto do soboty na podnośniku, wymieniam wszystko pełną parą, zero oszczędności itd, nawet dobry konwerter przerabiam na wzmocniony, zdam relacje co będzie dalej, auto dostanie program później. Kiedyś czytałem wiele na temat 3,0TDI i jest to prawda, wszystko zaczyna się od delikatnego luzu na łańcuchu od wałków, w ciężkich autach jak to występuje to wcześniej, w lżejszych później, ale nie ma wyznacznika... pewnie zrobiłbym na tym jeszcze z 20 tys jak nic, ale po co? Jak kogoś stać kupić auto to i stać ogarnąć. Przy wymianie polecam !! Wymienić elektryczną pompkę płynu chłodniczego, cholerstwo jest w mega chujowym miejscu... u mnie była już lekko zmęczona.. lekko tzn trzeba wymienić. Minus Porsche co do Audi/VW mają pochowane znacznie nr we wszystkim... wiadomo marka więc chcą każdego zerżnąć, a np w tym silniku wszystko ma oznaczenia Audi/VW, w końcu silnik nie Porsche. Auto VAG Buss z Dąbrowy Górniczej, oceniała wymianę na 17 tys bez dodatkowych rzeczy.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif Co za barany


--------------------
Jaguar XKR V8 Kompressor Stage1+
Porsche Cayenne II V6 TDI Stage1+
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LCQ
post Thu, 11 Jun 2020 - 10:13
Post #24


Forum Killer
Dołączył: Sat, 06 January 2007
Skąd: to wiesz?





Witam,

Autem pojeździłem chwilę, dostało nowy program, wszystko było super. Ale od wczoraj pojawił się lekki zapach ropy w środku.. pojawił się przy ostrej jeździe. Dzisiaj wziąłem na testy i jest dalej ale zwykle po 4 km zaczyna czuć w kabinie. Przejrzałem przód silnika nie ma kompletnie oznak wycieków, w okolicach wtrysków nie widać zacieków.. wydaje mi się że może to być od str grodzieniowej.. przewody do filtra paliwa również Ok... samochód miało robiony rozrząd po wyciągnięciu skrzyni, może gdzieś coś tam się poluzowała itd. Macie jakieś propozycje, co gdzie i jak? Może ktoś zna dobrze budowę tej jednostki ?


--------------------
Jaguar XKR V8 Kompressor Stage1+
Porsche Cayenne II V6 TDI Stage1+
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mis
post Thu, 11 Jun 2020 - 12:35
Post #25


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





W okolicach turbo nieszczelność wydechu.


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LCQ
post Thu, 11 Jun 2020 - 19:02
Post #26


Forum Killer
Dołączył: Sat, 06 January 2007
Skąd: to wiesz?





Dzięki, może i tak.. dzisiaj zrobiłem 240 km autem 90% normalna jazda bez gazowania i nie było tego. Będę monitorował, jeśli ktoś może jeszcze coś dodać od siebie dajcie znać.


Pozdro


--------------------
Jaguar XKR V8 Kompressor Stage1+
Porsche Cayenne II V6 TDI Stage1+
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 23:55