Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Closed TopicStart new topic
> Jazda na podwójny gazie - zajebisty.gosciu i przestępcą, Przejebałem sprawę z rana
Bio
post Sat, 17 Feb 2018 - 09:07
Post #21


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(TeddyBear @ Sat, 17 Feb 2018 - 07:12) *
Serio ktoś myśli, że ojciec mający na utrzymaniu rodzinę wsiada po pijaku i jedzie ?

Abstrahując od reszty to tylko apropos tego pytania: Wg statystyk policyjnych - tak.


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 17 Feb 2018 - 09:07
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Pietrek78
post Sat, 17 Feb 2018 - 09:29
Post #22


User
Dołączył: Mon, 07 February 2011





Ja po takich imprezach wiedząc,że mam gdzieś jechać autem(nawet 100m),nawet czując się super, zawsze idę na komisariat lub jadę tam taksówką na alkomat(naprawdę wolę wydać parę złotych niż stracić prawko).
Zawsze miałem 0.00,ale i tak zawsze tam będę chodził.
A u Ciebie kolego TeddyBear jeżeli te "800m" to prawda, to chyba nie byłeś tak naprawdę trzeźwy do końca.


--------------------
A6 Avant Competition 15r. 416KM/806Nm
Rodzinny odrzutowiec
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpio_24
post Sat, 17 Feb 2018 - 09:56
Post #23


Super User
Dołączył: Mon, 06 December 2004
Skąd: Czechowice-Dziedzice





Kolega maaad ma oczywiście rację. Utrata uprawnień nastepuje w takim wypadku na mocy art 103 pkt 4) Ustawy o kierujących (decyzja starosty).

Co do odczucia autora, to medycy zajmujacy sie patologią upojenia alkoholowego wskazuja, że efekt bycia pijanym (i zwiazane z nim konsekwencje takie jak np kontrola motoryki ciała) jest dużo mocniejszy podczas fazy wchlaniania alkoholu niż podczas fazy wydalania. Dlatego człowiek istotnie rano może czuć sie nie-pijanym (brak efektu bycia pijanym lub częściową niedyspozycję można zwalać na nie-wyspanie, a te objawy sa czasem podobne - tak to też naukowo dowodzone), a mieć promile we krwi.

Również uważam, ze warunkowe umorzenie byloby najlepsze. Spróbuj uderzyć również do jakiegoś innego prawnika, bo czas leci, a sam nic nie wymyslisz od strony 'prawnej' (dowody, zachowana procedura badania i napisanie pisma procesowego).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Sat, 17 Feb 2018 - 10:23
Post #24


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Panowie zamykam, autorowi zostaje zatrudnić szofera. Koniec
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 20 April 2024 - 04:20