Shoutbox 0 nowych PW 


105 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kupujemy Audi S/RS.........
kosiniak
post Sun, 13 Dec 2009 - 23:20
Post #1


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 30 July 2004
Skąd: Łomża





W tym temacie bedziemy opisywać oglądane przez NAS/WAS smile.gif S/RS. Temat jest po to by zaoszczędzić nam nerwów i pieniędzy. Jak wiadomo w opisach większość aut to igły, rzeczywistość jednak jest inna. Dzielimy się opiniami zanim któryś z nas przejedzie 1000km tylko i wyłącznie po to by się wk....ć!!

RS4, Buczkowice, Szczyrk, Bielsko Biała................ http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9286753

Auto niesprawne, złom.!!! Lusterka od a4, grill od a4, podluznica zle wyciagnieta, cooler pospawany, nieszczelnosc w dolocie, dziurka w podsufitce, oslona pod silnik od a4. Kola nie od rs'a, ukrecony korek w misce, hamulce z tylu stoja, listwa jedna na progu pofalowana. Brak duzej ilosci spinek, pod maska wygluszenie wyciete z filca, urwany wydech, nieoryginalne koncowki wydechu, hamulce do wymiany wszystkie zarowno tarcze i klocki. Ogolnie niesprawne auto, nie jedzie i nie dalo sie zlokalizowac nieszcelnosci tak na szybko, 2 szyby przod i pasazera nie oryginalne, poodklejane listwy. Duza ilosc szpachli i kolorów..........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 13 Dec 2009 - 23:20
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
kosiniak
post Sun, 13 Dec 2009 - 23:26
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 30 July 2004
Skąd: Łomża





S4, Wawa, Rusiec........... http://moto.allegro.pl/item784561150_audi_...iturbo_abt.html

Silnik sprawny, jedzie jak powinno, vag nie pokazywal zadnych bledow, dosc mocny program, przyspieszal naprawde fajnie. Buda złom!! Nie widziałęm nigdy eSki w gorszym stanie, szpachi na grubo, koło z tyłu leży, troche bananowaty. Obity z każdej możliwej strony. Maska podłamana, zderzaki oba do wymiany! Klapy nie da sie juz nawet spasowac, tak to ktos kiedys poskladal!! Jedno tylne koło lezy. W zbiorniku wyrownawczym woda. Leje sie spod uszczelniaczy, troche luzow w zawieszeniu. W ogole nie zadbane auto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kosiniak
post Mon, 14 Dec 2009 - 17:11
Post #3


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 30 July 2004
Skąd: Łomża





S4, Wawa, Ursus. Klubowe auto, zderzak na trytytkach a sprzedawany byl jako bezwypadek, ogloszenie chwilowo zniklo. Na bank zainteresuje kazdego katowanie na zimnym smile.gif
Movie smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=lUlpgTmYXfQ...player_embedded
Jakby ktos usunal film to prosze, jest screen smile.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sportmile
post Mon, 14 Dec 2009 - 17:31
Post #4


Forum Homee
Dołączył: Sat, 15 September 2007
Skąd: Warszawa





Co do pierwszego auta to potwierdzam w 100 % szkoda ze i tak z malej ilosci sztuk tych aut duza liczba jest w tak oplakanym stanie. Ale co do upalania na zimno mistrz !!


--------------------
Najgorszy Tuning w Mieście
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lazik
post Mon, 14 Dec 2009 - 17:33
Post #5


Frequent User
Dołączył: Tue, 14 October 2008
Skąd: BoatCity





CYTAT
(Soundman @ Thu, 19 Nov 2009 - 17:51) *
http://moto.allegro.pl/item816626861_audi_...km_quattro.html oglądał ktoś tą eskę ?


Mój znajomy ją oglądał bo szuka S3 od dobrych kilku miesięcy i jak tylko coś nowego się pojawi to zaraz jest zainteresowany. Z tego co mówił to samochód po dzwonie i to dość konkretnym więc odpuścił. Poza tym wsponinał jeszcze że coś z przebiegiem było kombinowane. Jeżeli chcesz pewną S3ke to proponuję wycieczkę do CH albe ewentualnie do DE, z tym że na dobry


http://moto.allegro.pl/item849136028_audi_...km_quattro.html
AUDI S3 1.8 TURBO ( MAX OPCJA ) 210 KM QUATTRO ------> Sulechów

P.S. świetny temat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gh0ly
post Mon, 14 Dec 2009 - 18:54
Post #6


Forum Killer
Dołączył: Sun, 02 May 2004
Skąd: Z centrum dowodzenia Światem





Ja szukam troszke juz S3 z 2 miesiace to beda... przez ten czas ogladalem kilka sztuk i moge dodac kilka aut tutaj....
Na poczatek ta z Rucianego-Nida (czarne S3 z bialo czarnym wnetrzem) : http://moto.allegro.pl/item842571444_audi_..._serwisowa.html
Miala byc lekko uderzona tylko przodem....
Przodem dostala kiedys... Niemalowany byl tylko dach i drzwi prawe. Prawe tylne poszycie blotnika wspawane nowe... klapa nie od S3 rudy na klape wchodzi... duzo szpachli na tylnym lewym blotniku... na pierwszy rzut oka moze i auto ladne, ale za taka cene nie warto kupowac tego....

kolejne S3 stoi w Warszawie w komisie na ul.Modlinskiej za 39,900 biggrin.gif stoi juz z pol roku po dzwonie , kilka osob widzialo jak bylo przygotowywane do sprzedazy.. na pierwszy rzut oka ladna sztuka... turbina sie konczy.. w komisie na zimno palowali....


--------------------
Mini Cooper S - 2005r Full opcja , bezwypadek , 43000km | FOR SALE 36900zl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
atur
post Mon, 14 Dec 2009 - 20:21
Post #7


Super User
Dołączył: Wed, 16 October 2002
Skąd: Warszawa





Jeśli mogę coś zaproponować, to skopiowanie ogłoszeń, a nie wklejanie linków bo zaraz znikną.
Temat bardzo dobry. Kosiniak - niezły research.


--------------------
Pozdro, Alek

Sprzedam E90 335i. Wiadomośc PW.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mammoth
post Mon, 14 Dec 2009 - 22:21
Post #8


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 December 2004
Skąd: Wrocław





no to moze ja napisze cos pozytywnego jako ze auto z mojego podworka - Wrocław
Audi RS4 B7 2006r
auto w pefekcyjnym stanie i znacznie doinwestowane jesli ktoś jest zainteresowany zakupem to ta sztuka jest warta kazdej uwagi i napewno sie nie zawiedzie! jest to auto z pełną historią, a nie zaden banan z usa czy krzyżówka z przystankiem autobusowym jakich pełno na allegro

auto wyglada tak


link do ogloszenia i wiekszej ilosci zdjeć
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10007384

fragment treści ogłoszenia
W cenie samochodu wliczone są:
- kompletny układ wydechowy Militec, dedykowany do RS4 (ok. 4 tys. euro)
- maska karbonowa (ok. 3,5 tys. euro)
- opony zimowe z felgami OZ Ultralagera 18" (10 tys. zł)

Nowy właściciel otrzyma oczywiście seryjną maskę i wydech.

Wyposażenie dodatkowe:

Lakier perłowy/metalik
Elektr. szyby + lusterka
Podgrzewane lusterka
Samościemniające się lusterka
Listwy ozdobne
Autoalarm
System parkowania tył + przód
System kontroli ciśnienia w oponach
Czujnik deszczu
Czujnik zmierzchu
Ogrzewane dysze spryskiwaczy
Reflektory bi-xenonowe skrętne
Domykanie szyb i szyberdachu z kluczyka
Otwieranie bagażnika z kluczyka
Dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe

Wnętrze:

Podgrzewane fotele przód + tył
Fotele przód pełna elektr.+możliwość zapamiętania 4 ustawień
Elektryczna regulacja podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa
Komfortowa klimatyzacja
Klimatyzowany schowek
Tempomat
Nawigacja z mapą Niemiec i Polski
Pakiet komfortowy funkcja follow-me-home
Kierownica RS4
System MMI
Solar dach
Pilot bramy garażowej
Pakiet light
Podłokietnik
Worek na narty
Roleta tylnej szyby
Kompas w lusterku
Lusterko wewnętrzne z automatyczną funkcją przeciwoślepieniową
Radio ze zmieniarką
Bluetooth
2 x czytnik kart SD
Nagłośnienie Bose Sound Symphony z 12 głośnikami i aktywnym subwooferem
Brak ogranicznika prędkości!


--------------------
_ MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ _
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sline
post Tue, 15 Dec 2009 - 17:16
Post #9


User
Dołączył: Sun, 09 April 2006
Skąd: PL





no okej
ale po tym
Auto w leasingu (BRE Bank) do spłaty pozostało 15 rat po 2517,21 CHF(brutto) + wykup 10046,15 CHF(brutto)
to już sie nie robi taki miód i można coś swieższego wylookać w super stanie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mammoth
post Tue, 15 Dec 2009 - 21:44
Post #10


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 December 2004
Skąd: Wrocław





no to wychodzi 131tys zł nawet doliczajac odstepne to i tak jedna z najciekawszych ofert


--------------------
_ MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ _
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xaoo
post Wed, 16 Dec 2009 - 11:20
Post #11


User
Dołączył: Sun, 30 January 2005
Skąd: W-wa





CYTAT(mammoth @ Tue, 15 Dec 2009 - 21:44) *
no to wychodzi 131tys zł nawet doliczajac odstepne to i tak jedna z najciekawszych ofert



CYTAT(Igloo @ Tue, 15 Dec 2009 - 22:43) *
Jesli faktycznie taki dobry egzemplarz to cena jest ok zeby nie powiedziec ze atrakcyjna.


koniec tego dobrego proponuje przeczytac jeszcze raz.... zacytuje ogłoszenie
CYTAT
Cena podana to suma rat do spłaty leasingu(kwota w PLN wynika z przeliczenia CHF po kursie 2,75). + Kwota odstępnego do uzgodnienia.

Auto w leasingu (BRE Bank) do spłaty pozostało 15 rat po 2517,21 CHF(brutto) + wykup 10046,15 CHF(brutto). Istnieje możliwość wydłużenia okresu spłaty rat.

myśle ze jesli rata jest rzędu 2517CHF ~ 7000pln i kilka rat chyba juz ktos spłacił patrzac ze zostało do spłacenia 15 rat oraz co-nieco mechnicznie/wizualnie jest już zrobione-jeżdżone wiec nie liczyłbym na odstępne rzędu 1kpln
ale nie ma co wróżyć z fusów zainteresowany musi zadzwonić i popytać
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lelon
post Wed, 16 Dec 2009 - 22:24
Post #12


Super User
Dołączył: Sun, 12 June 2005
Skąd: Warszawa





ja znam: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=72384&hl= tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kosiniak
post Thu, 17 Dec 2009 - 02:33
Post #13


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 30 July 2004
Skąd: Łomża





wklejajcie fotki i opis zanim poznikaja ogloszenia!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
waszka
post Thu, 17 Dec 2009 - 09:48
Post #14


Forum Homee
Dołączył: Wed, 12 January 2005
Skąd: ScyZZor'kowo





Zna ktoś to auto ? Bardzo by mi pasował ten egzemplarz :
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10925971







Rok produkcji: 2000, 155 458 km, Skrzynia biegów: manualna, Moc: 381 KM (280 kW), Pojemność skokowa: 2671 cm3, benzyna, Liczba drzwi: 4/5,
Audi RS4 2,7 Bi Turbo tuning MTM 441KM 620NM predkosc max 310km/H.do 100KM/h w 4,5 sekundy.Po wymianie ukladu hamulcowego na 8-tłoczkowy z audi RS6+plyn Motul,wymienione płyny +olej Motul pełny syntetyk 20w60.samochod nie wymaga wkladu finansowego.Bardzo malo jezdzony gdyz jest to trzeci samochod w domu i traktowany jako rarytas ,garazowany ,w aucie nie palone,zadbany,rozrzad wymieniony przy 120tys km,turbiny suchutkie w stanie idealnym silnik rowniez,praktycznie nowe opony letnie przebieg okolo 2 tys km.zalozona zostala nowa nawigacja z nowej RS4 MMi.wersja na zamowienie z tapicerka zylkowo skorzana +carbon dekory pelne wyposarzenie worek na narty itp autko naprawde super
sprzedam lub zamienie na cos ciekawego np Quada z doplata lub cos innego
Polska , ustrzyki dolne (woj. podkarpackie),
tel.: +48 606962629


--------------------
Nauka jazdy,przygotowywanie do KJS/OES - /Tor Kielce,Ułęż,NMnP/ - pisać PW ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
plasma555
post Thu, 17 Dec 2009 - 13:22
Post #15


Forum Killer
Dołączył: Sun, 04 March 2007
Skąd: Zakopane





A czy ktoś kojarzy to auto? Dostałem pewną propozycję i chce wiedzieć czy w ogóle jest się nad czym zastanawiać? Rozważałem głównie Impreze GT/WRX ale właściciel auta wyszedł z dość egzotyczną propozycją jak dla i nie wiem co o tym sądzić.

Audi S2 Quatrro



Co do info odnośnie auta mam takie jakie otrzymałem mailem:

"Trzy główne wady mojego auta:
1. Powłoka lakiernicza: czerwony lakier szybko blaknie. Mój jest spolerowany, ale tak naprawdę wypadałoby go odmalować albo spolerować jeszcze raz - porządnie.
2. Amortyzatory: kończą się. Jeżeli zamierzasz auto dłubać to i tak pasuje wstawić jakieś zawieszenie gwintowane, jeżeli nie, to polecam dedykowane BIlsteiny.
3. Podpora wału: bije przy szybszych zmianach biegów. kosztuje jakieś 200 PLN, wymienię to we własnym zakresie pewnie niedługo.

Trzy główne zalety:
1. Auto ocynkowane. Blachy wszędzie oryginalne, bez śladów korozji. Jedynie pod tylnymi lampami się pojawiła kiedyś, wynika to z pewnej wady fabrycznej (dostaje się tam woda). To jednak zrobiłem i jest cacy.
2. Auto jest proste. Mimo, że to 1991r. to ostatnio, jak robił mi je mechanik, to stwierdził, że 90% rzeczy, które odkręcał - robił to po raz pierwszy od wyjazdu auta z fabryki. Wiesz jak jest ze sportowymi - z reguły są po przejściach. To auto też miało przejścia, ale związane z mechaniką (jakaś większa awaria silnika, naprawiona jeszcze przez poprzedniego właściciela).
3. SIlnik po naprawie chodzi jak żyleta, trzyma bardzo ładnie ciśnienie oleju co nie jest normą w tych autach. Powymieniałem wszelkie problematyczne elementy i na razie jest naprawdę dobrze. Obecny setup to program MTM, obliczony niby na 286KM i jakoś 420Nm, ale pewnie tego nie ma. NIe hamowałem go, więc wykresem się nie mogę pochwalić.


Wyposażenie ponad standard (wszystko na dzień dzisiejszy działa):
ksenon ze spryskami, klimatronik, szyber el. szyby przednie el., lusterka RS2 el. sterowane i podgrzewane, podgrzewane fotele, napęd 4x4 z blokadą tylnego dyfra.

Auto nie było uderzone (wg wiedzy mojej i poprzedniego sprzedającego oraz obecnego mechanika, który się tym autem zajął), chyba że jakieś drobne szkody parkingowe (nie za moich czasów) po których nie zostało śladu. Zdjęcia doślę później, bo szczerze, to nie fotografowałem auta zwykłym aparatem a zdjęcia z komórki to wiesz, jaką mają jakość. Malowane było, ale jest to związane z dostawieniem zderzaków i progów - te elementy były malowane. Cały ten "body-kit" chciałem zdjąć i zmienić na ori elementy, ale jakoś nie mam zacięcia do tuningu wizualnego a póki ich nie pourywałem to zostały ;-) Niestety, pierwszy lakiernik spier.olił robotę, ale tragedii nie ma - ten od polerki się wykazał. Może je umyję do zdjęć, to coś więcej zobaczysz. Na razie jest koloru brudnego, ale to norma na warszawskich ulicach.

Przebieg niespełna 260 kkm i chyba oryginalny bo nikt nie miał interesu go cofać - auto w kraju było w rękach raczej pasjonatów a nie handlarzy. W Niemczech kupiony od prywatnej osoby. Natomiast silnik został rozłożony, odświeżony i złożony na nowo jakieś 20kkm temu, stąd jego obecny bardzo dobry (wg mnie i mechanika który specjalizuje się w tych autach) stan.

Auto jest na zimówkach, seryjny rozmiar 205/55/16, stan ok. Letnie wyrzuciłem, bo tylko do tego już się nadawały (stare były) a na lato chciałem jakieś większe fele założyć.

Co do ewentualnej wymiany to na pewno bym nie chciał eibacha, bo to dla mnie miałoby być auto na codzień. Car audio to w zależności co to jest to wziąłbym albo nie.

Audi jest obniżone o około 35mm, ale na razie nie było z tym problemów. W sumie jest jeszcze nawet komfortowe.

Auto nie widziało drutowania, za moich czasów było robione porządnie, choć w sumie wysypał się tylko przepływomierz i regulator ciśnienia paliwa. Wymieniłem m.in. węże ciśnieniowe i podciśnieniowe na wzmocniony silikon, DV na Forge, nowiutkie sprzęgło (komplet) Sachs, odnowiony wydech (cichy, seryjny), silnik zalany (2500km temu) dość drogim i dobrym olejem Shell Helix Ultra Racing 10W-60, jeździ non stop na 98okt itd.

Zapomniałem, z wypasu ma jeszcze działający tempomat i skórzaną tapicerkę w dobrym stanie. :-)"

Przepraszam że tak dużo ale nie wiem jak mogłem to konkretnie skrócić żeby czegoś nie pominąć.

Czy warto dac za to auto 20-22tyś PLN ?

Za jakiekolwiek info byłbym wdzięczny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arek11
post Thu, 17 Dec 2009 - 22:01
Post #16


User
Dołączył: Fri, 06 February 2009





Lelon auto mistrzowskie ohmy.gif koleżka to mało co się nie zadławił jak zobaczył to cudo biggrin.gif ale niestety nie w jego granicach majątkowych...... A szkoda bo piękna sztuka:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
admeen
post Fri, 18 Dec 2009 - 07:58
Post #17


Frequent User
Dołączył: Sat, 08 February 2003
Skąd: Gdańsk





...i zdaje sie, na sprzedaz
http://allegro.pl/item853917716_audi_s4_rs4_b5.html



--------------------
Omega B Irmscher X20XEV
Corsa C GSi Z18XE
Omega Evo500 C30NE/SE
Szybciej wyglądają, niż jeżdżą.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aw69
post Fri, 18 Dec 2009 - 23:20
Post #18


Forum Homee
Dołączył: Thu, 04 May 2006
Skąd: Zambrów





CYTAT(admeen @ Fri, 18 Dec 2009 - 07:58) *




Nie rozumiem tylko po kiego wała tam te SMT7
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikolas
post Fri, 18 Dec 2009 - 23:26
Post #19


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 21 February 2004
Skąd: Warszawa





U mnie było 2 x smt6!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Patee
post Sat, 19 Dec 2009 - 00:45
Post #20


Super User
Dołączył: Thu, 23 October 2003
Skąd: Białystok





Czy kupowanie auta z silnikiem 2.7 BiTurbo które ma 282 000 przebiegu to da rade jeszcze czy to stryczek na swoją szyję?

Czy gaz w tych silnikach to masakruje je czy jeśli dobra gazownia to ujdzie (sam nigdy gazu nie zaloze ale sporo 2.7BiT już w gazie)

Dzięki za odpowiedź


--------------------
Renault Talisman Grandtour TCe200 EDC
Honda S2000 AP1 - płakałem jak sprzedawałem
Go to the top of the page
 
+Quote Post

105 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 09:44