Shoutbox 0 nowych PW 


11 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Forum umiera ?
16vg60
post Wed, 29 Sep 2021 - 21:00
Post #41


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





I koniecznie,to o czym wspomniał kinko
Rozbudować dział projekty np.o
OEM +
Classic (renowacje, odbudowy)
.
.

I to co funkcjonowało kiedyś, absolutny zakaz poruszania tematów politycznych,wyjdzie to na dobre, ludzie się nakręcają i wywołuje to niepotrzebne spiny biggrin.gif

Widać to po fb gdzie ludzie jebia się na potęgę za poglądy, sam odkąd mam tam konto (4 miesiące) mam 5bana i więcej byłem zablokowany jak miałem otwarte konto biggrin.gif


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 29 Sep 2021 - 21:00
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Bio
post Thu, 30 Sep 2021 - 07:41
Post #42


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(16vg60 @ Wed, 29 Sep 2021 - 21:00) *
Widać to po fb gdzie ludzie jebia się na potęgę za poglądy, sam odkąd mam tam konto (4 miesiące) mam 5bana i więcej byłem zablokowany jak miałem otwarte konto biggrin.gif

To może coś jest nie teges z Tobą? Nie dostaje się 5 banów za "nie zgadzam się z Twoim zdaniem, gdyż uważam, że..."


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo
post Thu, 30 Sep 2021 - 08:57
Post #43


Audi. Turbo. quattro.
Dołączył: Sat, 12 October 2002
Skąd: Opalenica





Bio , na fejsie Cię nie ma ? Tam za zdjęcie pedała rowerowego i napisanie w treści posta 'pedał do roweru' dostaje się bana.


--------------------
Audi Coupe S2 @ GT3071R
400KM 440Nm and the life goes on...
--Audi way of life--
Suzuki V-Strom DL1000
www.AudiKlub.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Thu, 30 Sep 2021 - 10:06
Post #44


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





oem+ i classic to świetne pomysły: nawet jak będzie to reklama jakiś tunerów, warsztatów. Czemu nie.
Przenosiny na FB jak dla mnie nie koniecznie, boję się, że tam zacznie się wszystko przenosić i to forum wtedy na prawdę zacznie umierać. FB to rak.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misior
post Thu, 30 Sep 2021 - 15:24
Post #45


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 March 2006
Skąd: Małopolska





Ja już wiem dlaczego forum umiera happy.gif
Jak widać po temacie o mandatach (ten polityczny), to niektórym jest potrzebny pudelek, a nie forum motoryzacyjne tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Thu, 30 Sep 2021 - 15:39
Post #46


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Misior @ Thu, 30 Sep 2021 - 15:24) *
Ja już wiem dlaczego forum umiera happy.gif
Jak widać po temacie o mandatach (ten polityczny), to niektórym jest potrzebny pudelek, a nie forum motoryzacyjne tongue.gif

Oj przydałby się. Nie ma projektów, a komentować trzeba biggrin.gif.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pszczelaszkov
post Thu, 30 Sep 2021 - 17:17
Post #47


Super User
Dołączył: Mon, 08 February 2016
Skąd: Piła





@ROTOR
Zrobione http://dziadwporsche.pl rolleyes.gif

Ale faktycznie porobiła się stagnacja przez brak tej dynamicznej integracji z dzisiejszymi urządzeniami.
Fakt ze jest powiadomienie na emailu i mając notyfikacje na maila jest nawet responsywnie, ale i tak czytać to forum to nie jest wygodnie.
Co to za forum na którym sam nie moge swoich postów znaleźć sprzed paru mscy bo nie działa szukajka, ba nawet moje własne tematy nie są do mnie podlinkowane.
Nie wspomne o limicie wiadomości na PW, i o tym że ostatnie posty wyświetlają się losowo i tańczą z zegarkiem, a hitem jest zmiana dnia.
Może i jest tu skarbnica ale tu bardziej z szpadlem trzeba szukać biggrin.gif
Brakuje nowożytnych bajerów, w stylu reakcji pod postami, pierdoła, a jednak dodaje dynamiki.
A najgorsze jest pewnie to że silnik tego forum jest takim betonem, że jakiekolwiek zmiany mogą spowodować przekroczenie promienia Schwarzschilda i zapadnięcie się do środka.
I co ten shoutbox na dole strony robi, sam o nim zapominam. Takie rzeczy się stawia na topie, chyba że mamy stronę z podsumowaniem forum na głównej zamiast boarda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Thu, 30 Sep 2021 - 18:36
Post #48


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Jestem żywo zainteresowany odświeżeniem forum ale z zachowaniem "dorobku" każdego "usera". Fajnie (i nie fajnie) jest popatrzeć sobie, że siedzisz na tym forum jakieś 15 lat (a nawet więcej) i że od tylu lat trzymasz kontakt z podobnie zakręconymi ludźmi wink.gif Szkoda, że często tylko wirtualny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Thu, 30 Sep 2021 - 18:54
Post #49


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





Ja sobie zajrzę raz na jakiś czas. Smutek trochę nachodzi, jak wchodzisz na forum, gdzie nowych postów kiedyś było jak nasrał, że człowiek siedział i czytał bez końca, a teraz? 5 min i tyle by było.


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Thu, 30 Sep 2021 - 19:06
Post #50


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





CYTAT(pszczelaszkov @ Thu, 30 Sep 2021 - 17:17) *
@ROTOR
Zrobione http://dziadwporsche.pl rolleyes.gif

Ale faktycznie porobiła się stagnacja przez brak tej dynamicznej integracji z dzisiejszymi urządzeniami.
Fakt ze jest powiadomienie na emailu i mając notyfikacje na maila jest nawet responsywnie, ale i tak czytać to forum to nie jest wygodnie.
Co to za forum na którym sam nie moge swoich postów znaleźć sprzed paru mscy bo nie działa szukajka, ba nawet moje własne tematy nie są do mnie podlinkowane.
Nie wspomne o limicie wiadomości na PW, i o tym że ostatnie posty wyświetlają się losowo i tańczą z zegarkiem, a hitem jest zmiana dnia.
Może i jest tu skarbnica ale tu bardziej z szpadlem trzeba szukać biggrin.gif
Brakuje nowożytnych bajerów, w stylu reakcji pod postami, pierdoła, a jednak dodaje dynamiki.
A najgorsze jest pewnie to że silnik tego forum jest takim betonem, że jakiekolwiek zmiany mogą spowodować przekroczenie promienia Schwarzschilda i zapadnięcie się do środka.
I co ten shoutbox na dole strony robi, sam o nim zapominam. Takie rzeczy się stawia na topie, chyba że mamy stronę z podsumowaniem forum na głównej zamiast boarda.


Forum trzeba umieć obsługiwać . Klikasz w swój Nick i masz do wyboru Zobacz profil (to samo jak klikniesz w zdjęcie), Tematy lub Posty

Twoje tematy:
http://www.racingforum.pl/index.php?act=Se...ult_type=topics

Twoje Posty:
http://www.racingforum.pl/index.php?act=Se...sult_type=posts

Wyszukianie jest ciężkie i polecam to robić tylko przez google. Można używać szukajki ale działa tylko jak wpiszemy jedno słowo. Czyli dla kumatych i zawziętych. Więcej niż jedno słowo powoduje błąd i dotyczy to nie tylko tego forum.

Mi tam się nawet spoko wyszukuje ale ja już mam:
Czas spędzony na forum:
778d 16h 32m 35s

biggrin.gif

Pamiętacie jakim kiedyś problmem były trole ? przychodziły dzieci z gimnazjum i zaśmiecały ciągle forum. Chcieliśmy być lekko z boku a nie afiszować forum. Jednak ostatnimi laty poszło to w drugą stronę.

Byli też tacy co opisywali swap b20 na b25 więc bez jaj,j to była przeginka.

ps.dzień bez forum dniem straconym. Osobiście kocham to mejsce i bardzo dużo się przez te lata nauczyłem. Wpłyneło bezpośrednio na moje poczynania zawodowe i hobby.
Dziękuj Ci forum za to że jesteś.


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Thu, 30 Sep 2021 - 19:07
Post #51


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





CYTAT(Bio @ Thu, 30 Sep 2021 - 07:41) *
To może coś jest nie teges z Tobą? Nie dostaje się 5 banów za "nie zgadzam się z Twoim zdaniem, gdyż uważam, że..."

Skoro pytasz to proszę

Dla mnie chłop walący chłopa w du.., to debil, zwyrol i powinno się to leczyć, a że za takie opinie rozdają bany to koło tuska mi to lata, tak jak ten cały fb


Wracając to tematu, patrząc na temat o pisie to jednak chyba nie ma ratunku, po 130 stronach rozważan o covidzie, kilkunastu tematach o drajwingach /Eco śmieciach teraz kolejny, płacz i skowyt jak mi źle



--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pszczelaszkov
post Thu, 30 Sep 2021 - 19:46
Post #52


Super User
Dołączył: Mon, 08 February 2016
Skąd: Piła





Tutaj?


No jak widać wszystko działa ok.
Ale niech będzie jak się człowiek wyedukuje to któraś z opcji zadziała i ukaże tematy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Thu, 30 Sep 2021 - 20:05
Post #53


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





CYTAT(pszczelaszkov @ Thu, 30 Sep 2021 - 19:46) *
Tutaj?


No jak widać wszystko działa ok.
Ale niech będzie jak się człowiek wyedukuje to któraś z opcji zadziała i ukaże tematy.

Nie, nie. Masz rację tamta opcja nie działa i to pytanie do alberta ale tak było zawsze.
Musisz klikną na swoją nazwę ( nick ) pszczelaszkov i wysunie się na tej stronie co jesteś takie malutkie okienko. Te okienko działa w 100%.

Jest jeszcze opcja wejścia w profil. Masz z lewej strony pod zdjęciem okno ( opcje ) i tam do wyboru posty lub tematy użytkownika. Też działa.


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pszczelaszkov
post Thu, 30 Sep 2021 - 20:15
Post #54


Super User
Dołączył: Mon, 08 February 2016
Skąd: Piła





Faktycznie tutaj już czasami działa, randomowo mi wyskakuje zabezpieczenie antyfloodowe, ale za którymś razem się udaje wkliknąć.
Kto wie może jak będe miał 700dni to też wszystkie tajniki poznam biggrin.gif
W każdym razie między innymi w tym jest problem.Najpierw trzeba się wyedukować z obsługi forum jakby to jakieś odpalanie stalińca było.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Thu, 30 Sep 2021 - 21:28
Post #55


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(Leo @ Thu, 30 Sep 2021 - 08:57) *
Bio , na fejsie Cię nie ma ? Tam za zdjęcie pedała rowerowego i napisanie w treści posta 'pedał do roweru' dostaje się bana.

jestem 11 lat i ani razu bana nie dostałem :V


CYTAT(16vg60 @ Thu, 30 Sep 2021 - 19:07) *
Skoro pytasz to proszę
Dla mnie chłop walący chłopa w du.., to debil, zwyrol i powinno się to leczyć, a że za takie opinie rozdają bany to koło tuska mi to lata, tak jak ten cały fb


Czyli jednak jest coś z Tobą nie teges.


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
soltyk
post Thu, 30 Sep 2021 - 23:49
Post #56


Super User
Dołączył: Mon, 10 February 2014





Zauwazylem duzy spadek ruchu w projektach, poltora roku temu. Bylem przekonany, ze to pandemia, lockdown, a tu taka niespodzianka. Kto by pomyslal, ze to zasluga Facebooka. Dla mnie tamten portal to gowno, kompletnie nie da sie go uzywac. Do niedawna siedzialem na Internet Explorerze, na krorym fb nie dziala. Albo dzialal, ale ladowal sie kilka minut (jakies gowniane, niedopracowane skrypty zamulaly calego kompa). Obecnie migrowalem na Firefoxa i wreszcie dziala, lecz widze tylko pol ekranu - dolne pol zajmuje okno "Zaloguj sie lub zaloz konto". Totalna porazka, nie czaje co ludzie w tym widza.

Forum to co innego. Mam wolna chwile, chetnie wpadam zobaczyc co nowego. Klikam i od razu czytam temat. Byloby super, gdyby jak najdluzej pozostal obecny silnik. Jest skromny, lecz dzieki temu, tematy laduja sie natychmiast. A nie kilka, kilkanasie sekund, jak na innych, opaslych forach.

Zgromadzona wiedza jest przeogromna. Gdyby forum kiedys upadlo, to bylaby niepowetowana strata. Jesli kiedys nadejdzie ten dzien, zostawcie je chociaz w trybie tylko do odczytu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Fri, 01 Oct 2021 - 07:39
Post #57


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(soltyk @ Thu, 30 Sep 2021 - 23:49) *
Zauwazylem duzy spadek ruchu w projektach, poltora roku temu. Bylem przekonany, ze to pandemia, lockdown, a tu taka niespodzianka. Kto by pomyslal, ze to zasluga Facebooka. Dla mnie tamten portal to gowno, kompletnie nie da sie go uzywac. Do niedawna siedzialem na Internet Explorerze, na krorym fb nie dziala. Albo dzialal, ale ladowal sie kilka minut (jakies gowniane, niedopracowane skrypty zamulaly calego kompa).

To nie niedopracowane skrypty - to gówniany IE. Ta przeglądarka na premierę była do dupy. A co dopiero jak standardy się zmieniły, ewoluowały.


CYTAT(soltyk @ Thu, 30 Sep 2021 - 23:49) *
Obecnie migrowalem na Firefoxa i wreszcie dziala, lecz widze tylko pol ekranu - dolne pol zajmuje okno "Zaloguj sie lub zaloz konto". Totalna porazka, nie czaje co ludzie w tym widza.

Forum to co innego. Mam wolna chwile, chetnie wpadam zobaczyc co nowego. Klikam i od razu czytam temat. Byloby super, gdyby jak najdluzej pozostal obecny silnik. Jest skromny, lecz dzieki temu, tematy laduja sie natychmiast. A nie kilka, kilkanasie sekund, jak na innych, opaslych forach.

są fora, gdzie bez konta i np.: 50 postów będziesz miał podobnie wink.gif


To akurat wygląda na marudzenie typowego "kiedyś było lepiej" i jak słyszy o zmianie czegokolwiek w życiu to dostaje udaru.


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[Yossarian]
post Fri, 01 Oct 2021 - 08:44
Post #58


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





CYTAT(pszczelaszkov @ Thu, 30 Sep 2021 - 20:15) *
W każdym razie między innymi w tym jest problem.Najpierw trzeba się wyedukować z obsługi forum jakby to jakieś odpalanie stalińca było.


+1
Jeśli trzeba użytkownikowi takie rzeczy tłumaczyć to znaczy że forum nadaje się do solidnego przeorania i poprawek.


--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Fri, 01 Oct 2021 - 09:12
Post #59


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(Bio @ Fri, 01 Oct 2021 - 08:39) *
To akurat wygląda na marudzenie typowego "kiedyś było lepiej" i jak słyszy o zmianie czegokolwiek w życiu to dostaje udaru.
mam to samo biggrin.gif

po prostu ludzie odeszli z forum na facebooka, bo tam mają wszystkie fora w jednej aplikacji i mogą bez przerwy je przeglądać, trzymając telefon w ręku. To jest cała zagadka upadku for - nie tylko streetracingu. Kiedyś byłem na forum rajdy4x4. Ludzie mieli dziesiątki tysięcy postów, codziennie pojawiało się kilkaset, moderatorzy drobili subfora, a i tak każdy dział tętnił życiem. Do tego były fora zamknięte dla ludzi zewnątrz, gdzie trzeba było się osobiście znać z moderatorami, żeby otrzymać dostęp. I jego silnik jest chyba identyczny z tym forum. Dzisiaj pojawiają się tam może ze 3 posty dziennie, bo ludzie po prostu przeszli na fejsbooka - a spędzają tam tyle czasu, że już nie mają go dla starego forum. I tu leży pies pogrzebany - jak ze 100 aktywnych użytkowników, 90-ciu przejdzie na fejsa, to na forum zostanie 10 - a dziesięciu użytkowników nie stworzy takiego ruchu jak setka, więc nowe tematy będą pojawiać się rzadziej.

Co więcej, w "starych" forach była powiedzmy liga liderów, która pisała mnóstwo rzeczy, komentowała wszystko, wszędzie było ich pełno. Kilku takich zapalonych liderów tworzyło ruch, natomiast tacy przypadkowi forumowicze, którzy odpalali forum wieczorem, żeby przy piwku sobie tylko poczytać, mieli mało postów, w zasadzie ograniczali się do czytania, czasami tylko wpisując kilka postów. Wraz z pojawieniem się facebooka, ci liderzy po prostu przeszli na fejsa, tam są aktywni na wielu grupach, bo fejsbuk bardzo ułatwia takie dyskusje, natomiast na "starych" forach pozostali tylko ci, którzy wieczorkiem przy piwku skrobną kilka postów, a w ich naturze nie leżą wielogodzinne dyskusje biggrin.gif

Stare czasy nie wrócą, co najwyżej ludzie odpłyną z facebooka na instagrama, czy discorda, czy tiktoca, czy cokolwiek innego - ale na pewno już nie wrócą na fora, tak jak nie wrócili na grupy dyskusyjne, które obsługiwało się za pomocą maila.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Fri, 01 Oct 2021 - 11:12
Post #60


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT([Yossarian] @ Fri, 01 Oct 2021 - 08:44) *

+1
Jeśli trzeba użytkownikowi takie rzeczy tłumaczyć to znaczy że forum nadaje się do solidnego przeorania i poprawek.

+2
weź świeżaka i każ mu dać filmik, obraz w poście. A potem wytłumacz, dlaczegoobrazek musi gdzieś hostować i dopiero linkować, a nie po prostu sobie wrzucić.


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 14:20