Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> [S] szperę Quaife, przełożenie główne gripper, tarcze,klocki itp. do Clio 3RS
jacool
post Thu, 21 Feb 2019 - 11:08
Post #1


Rookie
Dołączył: Thu, 19 March 2009





jak w temacie sprzedam kilka klamotów do Clio 3 RS (2006-2012):

- używaną szperę Quaife do Clio 3 RS - cena 2,5k pln

- używane przełożenie główne Gripper 5.0 - cena 2,5k (w zasadzie bez przebiegu)
najchętniej sprzedam w komplecie razem ze skrzynią tl4 031 - uszkodzony chyba 4 i 5 bieg, ale dorzucę jakieś fanty (w postaci sprawnych kół 5 i 6 biegu, seryjnego przełożenia głównego) za 5k pln - wisi ogłoszenie na allegro.

- komplet używanych felg Clio 200 cup 17x7,5' grafitowe - 1k pln - wisi ogłoszenie na allegro (bodajże za 1300)

- zestaw składający się z kompletu nowych oryginalnych tarcz na przód od pucharowego Clio 3 CUP zamawiane z katalogu RenaultSport, klocków CL RC8 na przód pod zacisk Brembo (użyte raz do testów/ dużo mięsa) oraz nowych przewodów w oplocie Goodridge - wszystko za 2k pln (zainteresowanym prześlę zdjęcia/wystawie na allegro itd)

- kolumny kierowniczej ze wspomaganiem kierownicy, kierownicą kompletną z poduszką bezpieczeństwa, kluczykiem, UCH i komputerem od Clio 3 RS Cup - cena 300 zł ale jestem otwarty na propozycje

- oddam komplet 4szt. żółtych, wystrzelonych pasów bezpieczeństwa od C3RS Cup - może się komuś przydadzą, np. do przełożenia taśm, jak nie do wywalę, potrzebuję miejsca w garażu

mam jeszcze deszcze hankooka, ale to w odrębnym ogłoszeniu.

Możliwość odbioru osobistego Warszawa, Płock,

jak pisałem, wyślę dodatkowe zdjęcia lub wystawię na allegro, jeśli będzie potrzeba

kontakt 7 9 0 2 7 8 3 2 5
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 21 Feb 2019 - 11:08
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 16:40