Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> BMW 330i xDrive F30 2016 Salon PL bezwypadkowy
Guziken
post Wed, 27 Sep 2023 - 23:29
Post #1


User
Dołączył: Wed, 30 December 2009





Cześć,

Na sprzedaż moje BMW, F30 LCI z silnikiem B48 pozbawionym wad poprzednika z 328i. Jestem drugim właścicielem, auto kupiłem w czerwcu 2018 roku - ponad 5 lat w moich rękach. BMW pochodzi z polskiego salonu.

Samochód jest bezwypadkowy, natomiast kilka elementów było lakierowanych - szkody parkingowe. Aktualny przebieg 122k km. Do końca 2022 roku serwisowane w ASO, natomiast w tym roku zacząłem korzystać z usług Hyper Tech (jeden z najlepszych serwisów BMW w Wwa). Z ważniejszych rzeczy w historii serwisowej:
- przy 86k km w ASO dynamiczna wymiana oleju w skrzyni
- przy 115k km wymienione przednie wahacze, a także wykonana została naprawa maglownicy
- kilkaset km temu założyłem nowe letnie opony RF Bridgestone Potenza S001

Bogate wyposażenie (m.in. HUD, audio HK, m pakiet, Navi professional, adaptacyjne LEDy i tempomat z radarem), dodatkowo akcesoria M Performance - splitter, tylny spoiler i dyfuzor. W cenie dorzucam koła 17" na ori alufelgach BMW.

Sprzedaję ponieważ szukam czegoś czym łatwiej mi będzie wozić rower smile.gif Wchodzi w grę zamiana na S4 B9 avant, S5 sportback, C43 kombi, M340 touring.

Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-s...tml?isPreview=1

Cena: 104k PLN, na hasło RF przewidziany rabat smile.gif


--------------------
F30 330i xDrive '16
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 27 Sep 2023 - 23:29
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 July 2024 - 05:38