Shoutbox 0 nowych PW 


14 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> 46 Rajd Barbórki 2008, Kryterium Asów
mha
post Sat, 06 Dec 2008 - 11:07
Post #21


Super User
Dołączył: Thu, 14 December 2006
Skąd: z kosmosu





Z informacji wynika ze auto jest bardzo mocno rozbite , wiec nie sadze zeby jechal 307.
Inna sprawa ze pewnie wogole nie pojedzie i wcale to nie bedzie zaskoczenie. Sytuacja jest bardzo zla.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 06 Dec 2008 - 11:07
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Bullitt
post Sat, 06 Dec 2008 - 11:10
Post #22


I live here !
Dołączył: Mon, 14 October 2002
Skąd: z dupy...





A ja liczę na to, że się nie pozbiera i już więcej nie będziemy musieli słuchać o tym, jak to Kuzaj wypadł z trasy. Ten gość się do niczego nie nadaje.


--------------------
530---------------220koni
LC----------------230 koni
Evolution V------496 koni
V12--------------408 koni
Go to the top of the page
 
+Quote Post
the.wolf
post Sat, 06 Dec 2008 - 12:18
Post #23


EJ205 USER
Dołączył: Sat, 21 June 2003
Skąd: WuWuA-WaWeR





CYTAT(Azrael @ Fri, 05 Dec 2008 - 20:50) *
4Turbo Team też jedzie smile.gif


i temu teamowi kibicuje, a szczegolnie Adamowi... juz schną transparenty:)


--------------------
W205 OM654 Daily
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WX_BARON
post Sat, 06 Dec 2008 - 13:02
Post #24


Super User
Dołączył: Wed, 09 February 2005
Skąd: STOLICA





A tu kilka ciekawostek, jakie emocje powstają przy każdej organizacji Barbórki na stronach automobilklubów.

http://www.ak-polski.org.pl/forum/viewtopi...asc&start=0

http://www.ak-polski.org.pl/forum/viewtopic.php?t=937

i tak prawie co roku.

Ten sport chyba idzie w coraz gorszą stronę.
Oglądanie płatne, zabezpieczenie imprez coraz gorsze a o tym co się dzieje od strony organizacyjnej lepiej nie wspominać.


--------------------
POWER IN THE HANDS OF A FEW
www.baranowskimarcin.pl
STOP PIJANYM KIEROWCOM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tymon86
post Sat, 06 Dec 2008 - 23:36
Post #25


Super User
Dołączył: Thu, 19 April 2007
Skąd: Ruda Śląska





Nie bylem jeszcze na Karowej, ogladalem jedynie relacje w TV. Zeby zobaczyc cokolwiek trzeba kupic bilety, a i tak nie wiadomo czy docisne sie do jakiegos punktu, z ktorego cos widac? Pytam, bo zastanawiam sie nad wyjazdem i nie wiem czy to ma sens. Pzdr.


--------------------
Astra F X20XEV 3dHB
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Sat, 06 Dec 2008 - 23:45
Post #26


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





CYTAT(tymon86 @ Sat, 06 Dec 2008 - 23:36) *
Nie bylem jeszcze na Karowej, ogladalem jedynie relacje w TV. Zeby zobaczyc cokolwiek trzeba kupic bilety, a i tak nie wiadomo czy docisne sie do jakiegos punktu, z ktorego cos widac? Pytam, bo zastanawiam sie nad wyjazdem i nie wiem czy to ma sens. Pzdr.


No może się tak zdarzyć.po prostu bądź wczesniej,najlepiej 40-60 minut przed startem odcinka.jest szansa ze staniesz w jakimś sensownym miejscu.Zostaje jeszcze opcjia z wchodzeniem na drzewa, ale trzeba mieć odpowiedni dystans do samego siebie, żeby z niej skorzystaćwink.gif mi sie wydaję,że Karową warto raz w życiu zobaczyc na żywo-specyficzny odcinek. Błyskające światła fleszy,ryka silników i wrzawa tłumu-wszystko to na tak małym terenie mieszając sie ze sobą, robi wrażenie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MrSpike
post Sat, 06 Dec 2008 - 23:45
Post #27


Super User
Dołączył: Thu, 17 August 2006
Skąd: Warszawa





CYTAT(Bullitt @ Sat, 06 Dec 2008 - 11:10) *
A ja liczę na to, że się nie pozbiera i już więcej nie będziemy musieli słuchać o tym, jak to Kuzaj wypadł z trasy. Ten gość się do niczego nie nadaje.


a gdzie mozna zobaczyc do czego Ty sie nadajesz?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pavel
post Sat, 06 Dec 2008 - 23:51
Post #28


Moderator
Dołączył: Sat, 19 April 2003
Skąd: Kwidzyn/Grudziądz





ejjjj- spokój
temat jest o Karowej


--------------------
zaciski hamulcowe BREMBO-renowacja-lakierowanie proszkowe-adaptery do zacisków BREMBO-serwis rajdowy RPP/RSMP/GSMP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Koniu
post Sun, 07 Dec 2008 - 00:32
Post #29


Forum Killer
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: Kraków





CYTAT(Honada @ Sat, 06 Dec 2008 - 23:45) *
No może się tak zdarzyć.po prostu bądź wczesniej,najlepiej 40-60 minut przed startem odcinka.jest szansa ze staniesz w jakimś sensownym miejscu.

W zeszłym roku byłem lekko ponad 3h przed startem Karowej (szeroki nawrót przed wjazdem na most) i stanąłem przy barierce w 1. rzędzie, natomiast 10min później były już 2-3 rzędy ludzi. 40-60min przed startem można było oglądać tylko plecy ludzi wink.gif


--------------------
koniu.net | Gorechristmas.carbonmade.com | koniu.digart.pl | teksaschainsaw.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Sun, 07 Dec 2008 - 01:09
Post #30


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





CYTAT(Koniu @ Sun, 07 Dec 2008 - 00:32) *
W zeszłym roku byłem lekko ponad 3h przed startem Karowej (szeroki nawrót przed wjazdem na most) i stanąłem przy barierce w 1. rzędzie, natomiast 10min później były już 2-3 rzędy ludzi. 40-60min przed startem można było oglądać tylko plecy ludzi wink.gif

No to albo kibiców przybyło, albo miałem szczescie.ja byłem 2 lata temu na Karowej przy wjeżdzie pod mostem(prawy zakret jadąc z dołu trasę) i bylem w drugim rzedzie(bedac właśnie 40min przed startem).co prawda zalezy od miejscówki,bo wczesniej chcielismy dojsc do nawrotu,przy beczce ale zapomnij-nic juz widac nie było.W tym roku bedzie pewnie sporo ludzi,w samej warszawie narozwieszano wiele plakatów więc" gawędź tłumnie wyjdzie na drogę".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bullitt
post Sun, 07 Dec 2008 - 01:33
Post #31


I live here !
Dołączył: Mon, 14 October 2002
Skąd: z dupy...





CYTAT(MrSpike @ Sat, 06 Dec 2008 - 23:45) *
a gdzie mozna zobaczyc do czego Ty sie nadajesz?



Nie nadaję się do niczego i tak to zostawmy.


A jeśli chodzi o miejsce dla niepłacących skąd jest najlepszy widok- to ja od lat chadzam na skarpę pod mur (chyba akademii muzycznej). Widok jest na dwa najbardziej efektowne momenty karowej. wiazd/wyjazd z pod mostka i zakręt na mostku. Żadna trybuna tego nie obejmie. No chyba, ze będzie miała faktycznie 30 metrów.


--------------------
530---------------220koni
LC----------------230 koni
Evolution V------496 koni
V12--------------408 koni
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Azrael
post Sun, 07 Dec 2008 - 01:37
Post #32


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 03 July 2003
Skąd: Warszawa





Akademia Muzyczna (własciwie teraz Uniwersytet Muzyczny) mieście na ulicy Okólnik, w ogóle gdzie indziej...


--------------------
Jakub "Azrael" Zawiła-Niedźwiecki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bullitt
post Sun, 07 Dec 2008 - 01:53
Post #33


I live here !
Dołączył: Mon, 14 October 2002
Skąd: z dupy...





Wiesz...

Zabawna historia. Tam pod tym murem... Zawsze stoimy. Widok jest na prawdę przedni. I kiedyś tak stoimy- pogoda nie ciekawa- ale barbórka leci, karową zasuwają zawodnicy.... I nagle z okien gmachu za murem wyłaniają się piękne dziewczyny i zaczynają śpiewać. Głupia sprawa bo niby "kryterium Asów" w pełni a yu jakies dupy walą arie...


I wiesz co.... wszyscy.. Na prawdę wszyscy na skarpie mieli wtedy w dupie te seicento czy Evo, które akurat jechało po Karowej....

Liczyły się te dziewuchy i ich śpiew.

Zabawne?

Pewnie nie. Ale jakoś mi się skojazyło, ze sjoro tak ładnie śpiwały- to tam musi być jakaś "Akdaemia Muzyczna". Nie wiem, nie śpiewam. A jak śpiewam, to rzucają we mnie puszkami po piwie.

Jdnego byłem jednak pewien. Że to BYŁA AM. Skoro nie jest- to może to jest jakieś prosektorium, albo co?


--------------------
530---------------220koni
LC----------------230 koni
Evolution V------496 koni
V12--------------408 koni
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Azrael
post Sun, 07 Dec 2008 - 01:58
Post #34


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 03 July 2003
Skąd: Warszawa





AFAIR to tam jest Socjologia UW ale moze być np. chór akademicki.


BTW: idź na jakiś dobry koncert chóralny, dużo w Wawie się odbywa, polecam smile.gif I dziewczyny też fajne bywają.


--------------------
Jakub "Azrael" Zawiła-Niedźwiecki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bullitt
post Sun, 07 Dec 2008 - 02:17
Post #35


I live here !
Dołączył: Mon, 14 October 2002
Skąd: z dupy...





Nie mam wcale ciśnienia. W tym roku jak zawsze będę tam stał. Ale nie dla tego, ze może będą dziewczyny coś śpiewały (of course not- to było raz 5 lat temu)- ale dla tego, że jest świetny widok na mostek.

:-)


--------------------
530---------------220koni
LC----------------230 koni
Evolution V------496 koni
V12--------------408 koni
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JORDAN
post Sun, 07 Dec 2008 - 17:55
Post #36


Frequent User
Dołączył: Thu, 17 February 2005
Skąd: KIELCE





CYTAT(Bullitt @ Sat, 06 Dec 2008 - 11:10) *
A ja liczę na to, że się nie pozbiera i już więcej nie będziemy musieli słuchać o tym, jak to Kuzaj wypadł z trasy. Ten gość się do niczego nie nadaje.

jestem tego samego zdania ina jego miejscu odpuścił bym sobie ten sport na dłużej, po takiej kolejnej kompromitacji kolejne auto skasował. W tvn 24 wystąpił jako "ekspert" Adaś Kornacki i powiedział że rozmawiali z Kuzajem i tak poza kamerą powiedział że auto walneło w słup tyłem i odbiło się dostając rotacji i nikt by go nie wyprowadził a tak było NAPRAWDĘ - wnioski sami wyciągnijcie
http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/auto-v-praz...-a-zraneni.html


--------------------
BMW E34 M5 3,6 CHIP+WYDECH EISENMANNOBNIŻONA,GŁOŚNA i awaryjna
13,747 et 02.07.2005 Poznan
1-szy puchar m- power Toruń 2005;2006-2-gi
15.07.06 1-szy w klasie; 2-gi w generalce autem RWD!!! na super oesie w Kielcach
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ade
post Sun, 07 Dec 2008 - 20:38
Post #37


Forum Homee
Dołączył: Wed, 12 November 2003
Skąd: Krakow





CYTAT(JORDAN @ Sun, 07 Dec 2008 - 17:55) *
jestem tego samego zdania ina jego miejscu odpuścił bym sobie ten sport na dłużej, po takiej kolejnej kompromitacji kolejne auto skasował. W tvn 24 wystąpił jako "ekspert" Adaś Kornacki i powiedział że rozmawiali z Kuzajem i tak poza kamerą powiedział że auto walneło w słup tyłem i odbiło się dostając rotacji i nikt by go nie wyprowadził a tak było NAPRAWDĘ - wnioski sami wyciągnijcie
http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/auto-v-praz...-a-zraneni.html



co to ma z barborka wspolnego??


--------------------
http://www.racingforum.pl/zmiana-w-regulaminie-dotyczAeca-sygnaturek-na-forum-t101875.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kosiniak
post Sun, 07 Dec 2008 - 20:58
Post #38


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 30 July 2004
Skąd: Łomża





Bullit nie pograzaj sie, jeden temat zamknieto, teraz chcesz zeby zamknac drugi? zalosne.............
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Sun, 07 Dec 2008 - 21:34
Post #39


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Zasadniczo temat stworzyłem do publikowania informacji o Rajdzie. Proszę więc, o nie zamieszczanie już komentarzy o Leszku a administatora/moderatora o usuwanie, jeśli to możliwe, tego typu postów. Jednocześnie apeluje o nie zamykanie tematu, gdyż stale pojawiają sie informacje na temat rajdu(atrakcjie,zmiany itd.)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ictus
post Sun, 07 Dec 2008 - 23:18
Post #40


FotoPstryk
Dołączył: Wed, 02 March 2005
Skąd: Olsztyn





od momentu relacji live z karowej przestaje miec sens marzniecie w otoczeniu hamow i ogladanie urywka akcji


--------------------
www.slubfotki.pl - Najszybszy fotograf ślubny
www.ictus.cba.pl - fajne fotki motoryzacyjne
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 13:04