Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> StreetWars Olsztyn 23 sierpnia 2008
gs
post Fri, 22 Aug 2008 - 09:33
Post #21


Forum Killer
Dołączył: Sat, 12 October 2002
Skąd: VTG





CYTAT(czarna mamba @ Thu, 21 Aug 2008 - 16:15) *
tak więc z 402m zostało 350m przykro nam z tego powodu ale impreza nadal jest aktualna"



no to koniecznie od razu trzeba ustawić pomiar na 1/8 i będzie zajefajnie,jeszcze w PL nie było takich zawodów -na świecie często są rozgrywane i tak samo widowiskowe.Jestem za 1/8 (201m) i potem jest więcej miejsca na hamowanko smile.gif


--------------------
corvette awd turbo 7.79s Kiskun 2014
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 22 Aug 2008 - 09:33
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Kefirsky
post Fri, 22 Aug 2008 - 09:50
Post #22


Forum Killer
Dołączył: Mon, 24 March 2003
Skąd: Niepolska





Zdecydowanie. I przynajmniej będzie jakiś miarodajny wynik. Będzie można porównać czasy z wynikami z netu. Na 1/8 ścigają się też za wschodnią granicą.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PERVER
post Fri, 22 Aug 2008 - 21:50
Post #23


User
Dołączył: Tue, 04 April 2006
Skąd: Olsztyn/Wrocław





GS....? A klamales mi przez fon ze jedziesz do Niemiec tongue.gif

Z decyzja do do dystansu jeszcze sie wachamy,ale widze,ze 1/8 mili was wrecz zacheca to mysle,ze pradopodobnie Wasze zyczenia spelnimy. No i napewno bedzie bezpieczniej co jest dla nas bardzo wazne.
W sumie wszytsko prawie dopiete na ostatni guzik.... jesli to wszytsko sie uda to bedzie afera na cala Polske i wielki udany debiut Rng.pl i kilku innych bardzo waznych osob i firm jako organizatorow tego typu imprez.

pozostaje jeszcze tylko pogoda.

Putin juz nie chce odbierac odemnie telefonow,zeby Migi wyslac,a fiuty z Pekinu powiedzieli,ze nie pozycza swojej "deszczowej" maszyny,bo jest paraolimpiada wink.gif
Pozostaje nam tylko liczyc na szczescie...



--------------------
Japan rulezz...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SSkowronPL
post Sat, 23 Aug 2008 - 08:00
Post #24


Frequent User
Dołączył: Tue, 23 May 2006
Skąd: Olsztyn





diabli w łeb pogode wzieli... pada, pada,pada pochmurno , pada... ciekawe czy do 18 sie cos poprawi ;/


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PERVER
post Sat, 23 Aug 2008 - 09:45
Post #25


User
Dołączył: Tue, 04 April 2006
Skąd: Olsztyn/Wrocław





Wlasnie przestalo padac!!!!!! I tak jakby powoli sie troche porzejasnia. Slonca nie przewiduje,ale wazne zeby juz nie padalo to bedzie good.


--------------------
Japan rulezz...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sopelek
post Sat, 23 Aug 2008 - 09:48
Post #26


Rookie
Dołączył: Mon, 02 April 2007
Skąd: Kętrzyn





To prosimy o relację pogodową z Olsztyna na bieżąco smile.gif Bo nie fajnie by było przyjechać i nie wystartować ;/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PERVER
post Sat, 23 Aug 2008 - 11:07
Post #27


User
Dołączył: Tue, 04 April 2006
Skąd: Olsztyn/Wrocław





Poki bede jeszcze mial lapa pod reka to bede relacjonowal.
Narazie sie troche przejasnia. Slonca brak,ale najwazniejsze ze nie pada. jesli taka pogoda sie utrzyma to do wiczeczora bedzie suchutko wszedzie!
Co by sie nie dzialo to impreza sie odbedzie.


--------------------
Japan rulezz...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PERVER
post Sat, 23 Aug 2008 - 12:29
Post #28


User
Dołączył: Tue, 04 April 2006
Skąd: Olsztyn/Wrocław





Yeeeeeahhhhh!!!!!!!!! Na chwilami przebija sie lekkie slonce!!!!!!!!!!!!


--------------------
Japan rulezz...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SSkowronPL
post Sat, 23 Aug 2008 - 14:39
Post #29


Frequent User
Dołączył: Tue, 23 May 2006
Skąd: Olsztyn





pogoda na + sucho miejscami sssłonce chmury na całym niebie ale robi sie jasniej i co na plus to chłodnawo biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PERVER
post Sat, 23 Aug 2008 - 15:31
Post #30


User
Dołączył: Tue, 04 April 2006
Skąd: Olsztyn/Wrocław





potwierdzam! Jest coraz sloneczniej.
Putin wreszcie odebral wink.gif


--------------------
Japan rulezz...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SSkowronPL
post Sat, 23 Aug 2008 - 16:06
Post #31


Frequent User
Dołączył: Tue, 23 May 2006
Skąd: Olsztyn





hehe panowie na deszczyk chyba raczej sie juz nie zapowiada ;].. no nic! trzeba sie zbierac.. do zobaczyska na miejscu :]


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Brychu
post Sun, 24 Aug 2008 - 00:26
Post #32


Forum Homee
Dołączył: Sat, 09 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Fragment SMS, którego właśnie dostałem od kolegi, który jest w Olsztynie (pisownia zachowana oryginalna):

"Za jakis czas beda wyniki, na razie nikt nic nie wie, bo nikt nie zna czasów. Dym straszny, wszyscy pijani, Tedego właśnie butelkami obrzucili i podobno pobili ale nie wiem czy to prawda. Tede pojechał i nie będzie wręczał nagród. Pełno pijanych wieśniaków pod sceną robi dym, ochrony za mało, policja ma w dupie. Wszyscy boją się o samochody, bo bydło rozjebało barierki i wszędzie chodzą pijani ludzie."



--------------------
srtb
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mateo010
post Sun, 24 Aug 2008 - 00:47
Post #33


User
Dołączył: Tue, 21 November 2006
Skąd: War-Maz





Właśnie wróciłem i mogę potwierdzić to co zostało napisane w sms i z bijatyką z udziałem Tedego też byłem swiadkiem tej akcji - Szkoda ze tak sie skończyło a ludziskami problem był od początku biegali po drodze i taki inne brak ogólnej koordynacji a stanie na wale wcale nie było przyjemne leciałeś na ryj dosłownie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Brychu
post Sun, 24 Aug 2008 - 01:06
Post #34


Forum Homee
Dołączył: Sat, 09 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Co tam się z tym Tede stało ? Naprawdę był taki syf jak pisał mój kolega ?


--------------------
srtb
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nozze
post Sun, 24 Aug 2008 - 01:37
Post #35


Rookie
Dołączył: Thu, 19 October 2006





Czy ktoś już zna wyniki klasy turbo? Podobno mam 3 miejsce, a musialem wracac do Mrągowa. Jakie nagrody? czasy? Jezeli mozecie to dajcie jakies info. Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marek1
post Sun, 24 Aug 2008 - 01:57
Post #36


Rookie
Dołączył: Fri, 12 January 2007





z tego co pamietam to w klasie turbo
1) 350z tt
2) evo 9
3) audi s3
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Xbl.xt
post Sun, 24 Aug 2008 - 02:45
Post #37


Rookie
Dołączył: Sun, 24 August 2008





Siemka ,,, Jestem Z Olsztyna i dla mnie impreza byla super,, tongue.gif Naprawde Zajefajny pomysl z tymi wyscigami na 1/8 mili biggrin.gif furki fajne wszystko gitez,,, bylem do 23 na pokazie ,,, mam prosbe mogli byscie powiedziec czy z tym TeDe byla naprawde ta afera?? bo kurde nie wiem ocb? biggrin.gif pozdrowionka I gratulacje zawody byly Kozackie biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Xbl.xt
post Sun, 24 Aug 2008 - 02:48
Post #38


Rookie
Dołączył: Sun, 24 August 2008





wierzyc mi sie nie chce ze bylo az tak ostro jak pisze tam ktos w tym smsie biggrin.gif Olsztyniacy niektorzy sa poprostu nie wychowani napija sie i kozaki tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kefirsky
post Sun, 24 Aug 2008 - 03:48
Post #39


Forum Killer
Dołączył: Mon, 24 March 2003
Skąd: Niepolska





CYTAT(Nozze @ Sun, 24 Aug 2008 - 01:37) *
Czy ktoś już zna wyniki klasy turbo? Podobno mam 3 miejsce, a musialem wracac do Mrągowa. Jakie nagrody? czasy? Jezeli mozecie to dajcie jakies info. Pozdrawiam



Masz 3 miejsce. Gratuluję. Objechałeś S3 MTM 255KM, 360Nm.


Czy dobrze sądzę, że czasy były liczone ET+RT? Rewelka z 1/8 mili. Tak dla wyjaśnienia, to wiele aut zapina 4 przy końcu odcinka. Prędkości są fajne. Moim zdaniem extra możliwość na robienie wyścigów w miejscach pozornie nie przydatnych. Dużo krótsza prosta jest potrzebna.

Co do imprezy...bydła za dużo i za mało ochrony. Z Tedem były szarpanki. Ale się później poprzytulali...jakaś kiepska akcja.

Ważne, że impreza się odbyła. To taki przecierak. Ale cytując znajomych...okaże sie wszystko, jak poczytamy o imprezie w Gazecie Olsztyńskiej. Jak impreza dostanie kiepską opinię, to się już pewnie nie odbędzie.

Ja tylko żałuję że nie było podzielonych klas. Na kresce stanęło CC 1,3T z Nissanem 350z BiT, to trochę nie teges. I rezygnacja z puszczenia klasy Open, pozbawiła mnie szansy normalnego startu. Ale organizator zaproponował podzielenie się autem (kumpel startował w turbo i pojechaliśmy po jednym przejeździe). Ale bez synchronizatorów dwójki daliśmy ciała (Audi 200 Turbo quattro - perłowe). Brak przejazdu testowego, to poważny błąd. Zwazywszy że odcinek ze startem pod górkę i z delikatnym łukiem.

Ale...jak na pierwszy raz... ocena 4.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Brychu
post Sun, 24 Aug 2008 - 04:01
Post #40


Forum Homee
Dołączył: Sat, 09 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Kefirsky coś cytaty pomyliłeś, mnie nie było w Olsztynie wink.gif


--------------------
srtb
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 13:46