Shoutbox 0 nowych PW 


8 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Szukam Pracy, Dam pracę itp
Whisper
post Wed, 01 Aug 2012 - 08:49
Post #21


User
Dołączył: Tue, 27 October 2009
Skąd: Warszawa





Cześć,
sam poszukuje pracy i przeglądając ogloszenia natrafiłem na to:

Autoryzowany Dealer Ferrari w Warszawie poszukuje mechanika samochodowego

Prosze tylko nie potraktowac tego jako reklamy bo nie mialem tego na celu, raczej jako hm praca ze spelnieniem marzeń. Może ktoryś z was będzie zainteresowany

pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 01 Aug 2012 - 08:49
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Zbychu
post Sun, 05 Aug 2012 - 16:20
Post #22


User
Dołączył: Thu, 02 December 2010
Skąd: Włocławek





Cześć w tym roku ukończyłem technikum samochodowe i poszukuje pracy ewentualnie stażu w warsztacie we Włocławku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hortex51
post Wed, 15 Aug 2012 - 11:51
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Sat, 04 April 2009
Skąd: 3Miasto





Witam,

Poszukuje Inzynierow Elektryki-Automatyki, moze byc tez wyksztalcenie z zakresu Telekomunikacji.

Wymagana znajomosc jezyka angielskiego, obslugi takich programow jak AutoCAD, Excel, itp.

Praca w Norwegii.

Przed podaniem szczegolow dotyczacych warunkow, wymagane przeslanie aktualnego CV jezyku angielskim na podanego nizej maila.

Jezeli ktos nie ma wyksztalcenia w tej dziedzinie, ale ma duze doswiadczenie i wykonywal juz podobna prace, rowniez prosze o kontakt.

seas.szypillo@gmail.com
+48 603 50 50 43


Pozdrawiam,
Tomasz Epimach-Szypillo


--------------------
Always braking the limits! I hate limits!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oliver
post Wed, 15 Aug 2012 - 12:47
Post #24


Rookie
Dołączył: Sun, 22 July 2012





Poszukuję profesjonalnego blacharza z okolic Katowic, który specjalizuje się w naprawie aluminium (samochody, części).
Warunki konieczne:
- dyspozycyjność
- brak problemów z alkoholem (co nie jest takie oczywiste w tej branży)
- chęć nauki i samodoskonalenia
- dokładność oraz sumienność (wymóg konieczny!)
- umiejętność kierowania zespołem oraz budowa przyszłego zespołu

Na okres próbny konieczny jest wyjazd do Niemiec - ale to wszystko warunki do ustalenia, tak jak i kwestia czasu pracy, wynagrodzenia, warunków etc.

więcej informacji na PW

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzej87
post Wed, 15 Aug 2012 - 18:31
Post #25


Super User
Dołączył: Mon, 13 October 2008





Szukam pracy w Warszawie lub bliskich okolicach na wschód od Warszawy.

Od 4 lat sam dłubię przy swoich BMW E36 diesel i benzyna. Założyłem klimatyzację i inne wyposażenie, zmieniłem zawieszenie, hamulce, cały napęd, zrobiłem SWAPA plus typowo eksploatacyjne czynności. Umiem posługiwać się INPĄ, TIS i bardzo dobrze znam ETK. Znam dobrze budowę samochodów, niektórych co do śrubki.
Nauczyłem się podstawowego diagnozowania usterek i podstaw mechaniki. Posiadam podstawowe klucze i narzędzia. Ponadto: jestem dokładny, uczciwy i odpowiedzialny, mam chęci do pracy zwłaszcza przy BMW. Ta marka to moja pasja. Nie mam wykształcenia technicznego, ale mam zmysł techniczny, chęci do pracy i nauki.

Poważne oferty proszę kierować na nr 511006617 lub andrzejromanowski@o2.pl .


--------------------
Sprzedam części do E36, E39.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dzejkob
post Wed, 26 Sep 2012 - 11:43
Post #26


Frequent User
Dołączył: Sun, 27 November 2005





Szukam pracy związanej z motoryzacją. Nie mechaniką, w tym się nie specjalizuję. Mam doświadczenie w produkcji eventów (Havas) oraz trochę w dziennikarstwie (GT).
Właśnie kończe uczelnie biznesową, magisterium w języku angielskim.

Docelowo chcę organizować eventy motoryzacyjne, ale w każdej pracy połączonej z moją motoryzacyjną pasją będę szcześliwy smile.gif.

Oferty proszę na prv lub mail jkbpomorski@gmail.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kwiatekk
post Mon, 01 Oct 2012 - 09:53
Post #27


User
Dołączył: Fri, 21 April 2006
Skąd: Poznań





Szukam pracy zwiazanej z motoryzacją na terenie Poznania, bądź bliskich okolic

nie boje sie ubrudzić, lubię wyzwania, a dłubanie przy samochodach to moja pasja,
od 7 lat mechanikuje w każdej wolnej chwili, oprócz standardowych napraw popełniłem kilka projektów małych lub większych z czego 2 są opisane na tym forum
ogarniam każdy element mechaniczny, zasady działania poszczególnych elementów nie są mi obce, stworzyłem kilka autorskich konstrukcji i rozwiązań głównie dla starych fordów smile.gif

posługuje się bezproblemowo językiem angielskim i językiem niemieckim w podstawowym stopniu
Oferty proszę kierować na prv lub mail kamil@printernet.pl



--------------------
1989 Ford Sierra RS2300Turbo
1984 Ford Transit RS2300
Go to the top of the page
 
+Quote Post
specu
post Mon, 01 Oct 2012 - 11:12
Post #28


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 16 August 2005
Skąd: W-wa





Szukam pracy jako kierowca B / zaopatrzeniowiec w Warszawie. 14 lat doświadczenia 800.000 tyś km różnymi samochodami
Nie potrzebuje umowy...
606103084 , specu.gsi@wp.pl gg 3744125


--------------------
ET 11.58s Mistrz Polski FWD NA 2011r, 2014r, 2015r. 2016r. 2017r. Puchar Polski & King of Poland
Powered by Niuton & Re5pect.pl & Penrite.pl & Syr Garage
Go to the top of the page
 
+Quote Post
2sz-fe
post Mon, 01 Oct 2012 - 12:47
Post #29


User
Dołączył: Thu, 04 June 2009





Witajcie, obecnie kończę studia (okolice listopada obrona inż) na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych kierunek mechatronika pojazdowa, doświadczenie warsztatowe podstawowe posiadam, nie boję się ubrudzić rąk, posługuję sie programami AutoCAD, LabView, Matlab, MS Word.

Poszukuję pracy w Warszawie i wschodnich jej okolicach.

Wszelkie oferty można przesyłać na m16s@o2.pl.

Pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
the Hitcher
post Sun, 11 Nov 2012 - 22:03
Post #30


Super User
Dołączył: Thu, 04 September 2008
Skąd: Łódź





Szukam pracy w charakterze sprzedawcy w branży motoryzacyjnej. Najchętniej sprzedaż nowych samochodów osobowych/dostawczych, choć mogą być również pokrewne z branży, jako sprzedawca, przedstawiciel handlowy itp w województwie ŁÓDZKIM

Mam 25 lat, wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, doświadczenie w sprzedaży w branży finansowej (5 lat), aktywne pozyskiwanie klienta, b.db angielski, podstawowy niemiecki, profesjonalizm, otwartość, wys. kultura osobista, chętnie i łatwo uczę się wszystkiego co ciekawe

Motoryzacja to moja pasja, więc w zasadzie praca w branży byłaby dla mnie przyjemnością, czymś naturalnym. Powiązana z dotychczasowym dośw. w sprzedaży w innych branżach dałaby, uważam, ciekawe rezultaty. poza finansami, pracowałem w branży ubezpieczeń, trochę nieruchomości oraz reklama. Prawko B, zero pkt.


--------------------
V8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TomekFord
post Thu, 22 Nov 2012 - 12:19
Post #31


Rookie
Dołączył: Thu, 02 November 2006
Skąd: Centrum





Szukam jakiejkolwiek pracy związanej z motoryzacją w Inowrocławiu. Dotychczas niestety nigdzie nie udało mi się zaczepić, pracowałem 3 lata w poligrafii i starczy.. Może jakiś sklep z częściami? Pare możliwości jest, będę wdzięczny za jakikolwiek odzew, cv via pw lub e-mail do wglądu...


Pzdr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ibizamaniak
post Sat, 24 Nov 2012 - 02:01
Post #32


User
Dołączył: Tue, 24 July 2012





Witam wszystkich. Pilnie jest poszukiwany diagnosta samochodowy z uprawnieniami i doswiadczeniem do pracy od zaraz w Brzegu Dolnym. Bdb wynagrodzenie. Wiecej informacji pw. badz nr 604576212.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jazz
post Wed, 28 Nov 2012 - 13:56
Post #33


User
Dołączył: Mon, 21 June 2010





Witam wszystkich. W związku z tym, że w lutym powinienem skończyć studia to zaczynam już powoli szukać pracy. Najchętniej podjąłbym pracę związaną z motoryzacją, a w ogóle by było super gdyby miała związek z modyfikacją aut do sportu. Znam angielski w stopniu komunikatywnym i podstawowy niemiecki (obecnie jestem na wymianie studenckiej w Niemczech gdzie studiuję kierunek związany z budową pojazdów). Jeśli chodzi o lokalizację to całe Niemcy lub Holandia. Ogólnie rzecz ujmując jestem elastyczny pod tym względem. W Niemczech ewentualnie można to rozwiązać na zasadzie nauki zawodu. Jestem osobą niepijącą, niepalącą, punktualną, szybko uczącą się i angażującą się w pracę. CV prześlę na e-mail. Kontakt na PW lub tomasz.jazwinski@hotmail.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
guzior
post Sat, 15 Dec 2012 - 15:56
Post #34


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 21 December 2006
Skąd: Żyrardów





Poszukuje spawacza TIG/MIG (alu, stal) i mechanika w jednym. Praca u mnie w warsztacie, w Żyrardowie, przy tuningu aut i prefabrykacji elementów stalowych/aluminiowych.
Umowa o prace itp itd.
Wiecej info 885 60 50 40
lub PW


--------------------
885 60 50 40
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arek-lin
post Mon, 17 Dec 2012 - 09:07
Post #35


Super User
Dołączył: Sat, 03 February 2007
Skąd: Grudziądz/Gdańsk





Szukam pracy na terenie Trójmiasta lub okolic. Jestem na studiach dziennych na V roku na Politechnice Gdańskiej na Mechanice i Budowie Maszyn. Ukończyłem studia inżynierskie na tym samym kierunku na Politechnice Poznańskiej.
Obsługa programów Inventor, SolidWorks, AutoCad, podstawy niektórych modułów Ansysa.
Język niemiecki średniozaawansowany techniczny, angielski dobry.
Prawo jazdy kategorii B
Szukam parcy związanej z moim zawodem, jednak jestem otwarty na różne propozycje.
Obecnie dysponuje weekendami plus poniedziałek i piątek. Reszta dni tygodnie do ustalenia, raczej popołudniami po godz 15 jestem wolny. Od lutego nowy semestr więc zobaczę jak to będzie.
CV prześlę na maila.
Jeśli ktoś ma jakąś ofertę to prosze o kontakt: 510 250 530 lub arek-lin@tlen.pl


--------------------
Było M52TUB28
Jest OM 642, M62B44
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RALF
post Fri, 21 Dec 2012 - 14:18
Post #36


Forum Killer
Dołączył: Mon, 11 August 2003
Skąd: WGM





Witam
Firma z regionu Mazowsza poszukuje pracownika (merchandiser, przedstawiciel handlowy) na region śląsk, małopolska, podkarpacie.
poszukujemy człowieka słownego, rzetelnego , gotowego na częste wyjazdy i podjęcia pracy od zaraz.
Plusem będzie jeżeli będzie miał minimum wiedzy na temat narzędzi budowlanych, osprzętu do elektronarzędzi, dodatkowo popartych doświadczeniem w tej branży.
Pracownik ten będzie odpowiedzialny za opiekę sieci sklepów castorama, Leroy Merlin, Nomi i innych marketów budowlanych na terenie Śląska, Małopolski i Podkarpacia.
Zapewniamy samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer, dogodne godziny pracy. po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
Kontakt poprzez PW.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
grzespe
post Mon, 07 Jan 2013 - 08:19
Post #37


Frequent User
Dołączył: Fri, 12 September 2008
Skąd: UK





Witam
Potrzebny zmyslny mechanik ze znajaomoscia electroniki o obslugi hamowni do tworzacej sie firmy. (okolice Cambridge)
Planowany start okolice czerwca lipca.

Wymagania
-znajomosc angielskiego technicznego
-znajomosc mechaniki glownie silnikow
-znajomosc elektroniki samochodowej
- zmysl techniczny oraz umiejetnosc logicznego podejscia do problemow
-przynajmniej podstawowa znajomosc zasad "strojenia" silnikow
-obsluga hamowni bylaby duza zaleta choc nie jest to najwazniejsze..

Prosze podeslac CV po angielsku na maila
gregpekala@yahoo.co.uk
albo dzwonic 00447852127021


--------------------
Data logging, race car engineering ,
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrzatbz
post Thu, 10 Jan 2013 - 19:14
Post #38


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





Uczeń szkoły zaocznej o profilu mechanika samochodowego poszukuje pracy w Krakowie smile.gif generalnie podejmę się każdej pracy, zależy mi na szybkim znalezieniu czegokolwiek. Jak by ktoś wiedział cokolwiek, był bym wdzięczny na maxa za info! Od poniedziałku do piątku jestem do dyspozycji!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arek-lin
post Fri, 25 Jan 2013 - 13:43
Post #39


Super User
Dołączył: Sat, 03 February 2007
Skąd: Grudziądz/Gdańsk





W Gdańsku Subaru Zdanowicz poszukuje dobrego mechanika samochodowego, może ktoś jest zainteresowany, aplikacje wysyłać na adres praca@zdanowicz.pl .
Nie jestem w żaden sposób związany z tą firmą, dostałem od nich tylko wiadomość e-mail.


--------------------
Było M52TUB28
Jest OM 642, M62B44
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rychulja
post Mon, 28 Jan 2013 - 03:52
Post #40


Super User
Dołączył: Mon, 13 September 2010
Skąd: Rzeszów





Witam
Od początku Marca będę poszukiwał pracy. Doświadczenie przy budowie aut do sportu. Mechanika/Elektronika projekty w budowie do wglądu. Spawacz MIG/MAG bez papierów.
Szukam pracy na terenie Kraśnik, Lublin, Rzeszów. Pozdrawiam


--------------------
Hamowania- chiptuning
Elektronika samochodowa
BMW , Mercedes-benz Kodowanie kluczy
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 22:01