Shoutbox 0 nowych PW 


5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Nissan 200sx s14a by Pylu Drift
Pylu Drift
post Tue, 10 Jan 2017 - 20:07
Post #41


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





CYTAT(siewcu @ Tue, 10 Jan 2017 - 19:06) *
a z ciekawości - dlaczego mini a nie multi display?

W tamtych czasach nie podobał mi sie no i był droższy chyba o 1500zł...poza tym mini ma tyle funkcji że w zupełności wystarczy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 10 Jan 2017 - 20:07
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Pylu Drift
post Wed, 11 Jan 2017 - 17:53
Post #42


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





Po wrześniowym treningu na MotoPark Koszalin auto pojechało z powrotem do Wawy do Mestwina na montaż 6-cio biegowej skrzyni od 350Z biggrin.gif ( sorry brak zdjęć )

Musze powiedzieć że z tą skrzynią + short shifter...jeździ sie po prostu...WoW...rewelacyjnie...krótkie przełożenia auto po prostu rwie do przodu smile.gif


Hamownia...ekscytujące przeżycie lecz bardzo dołujące jak coś jest nie tak z autem i gdy mocy jest mniej niż powinno sad.gif









Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Wed, 11 Jan 2017 - 18:50
Post #43


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





Powrót do Anglii i pora powalczyć ze skrętem więc zakupiłem węższe felgi smile.gif
2x Japan Racing JR3 18" / 8.5" ET 15





Rok 2015
Przymiarka moich starych felg Rota żeby na nich dotoczyć się do Polski ponieważ geometria przodu była rozjechana po przygodach przed wyjazdem do Anglii w ub roku...więc szkoda było nowych opon męczyć przez 1600km...







Go to the top of the page
 
+Quote Post
radzio_gsi
post Thu, 12 Jan 2017 - 12:00
Post #44


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa





CYTAT(Pylu Drift @ Wed, 11 Jan 2017 - 17:53) *
Po wrześniowym treningu na MotoPark Koszalin auto pojechało z powrotem do Wawy do Mestwina na montaż 6-cio biegowej skrzyni od 350Z biggrin.gif ( sorry brak zdjęć )

Musze powiedzieć że z tą skrzynią + short shifter...jeździ sie po prostu...WoW...rewelacyjnie...krótkie przełożenia auto po prostu rwie do przodu smile.gif


Hamownia...ekscytujące przeżycie lecz bardzo dołujące jak coś jest nie tak z autem i gdy mocy jest mniej niż powinno sad.gif










siemka,
wykres jest na Garrett GT2871R AR64?


--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Thu, 12 Jan 2017 - 13:50
Post #45


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





CYTAT(radzio_gsi @ Thu, 12 Jan 2017 - 12:00) *
siemka,
wykres jest na Garrett GT2871R AR64?

Siema,
...Tak...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Wed, 18 Jan 2017 - 14:43
Post #46


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





Przyjazd do Polski na urlop żeby naprawić trochę auto...
Drobna naprawa blacharki, kolejne podcięcie błotników z przodu, zmieniłem trochę wygląd skrzydła, zostały zamontowane blachy osłaniające kabelki od kolektora i szybkie ogarnianie przed zawodami... smile.gif









Go to the top of the page
 
+Quote Post
K@rol
post Wed, 18 Jan 2017 - 19:59
Post #47


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 December 2005





Podziwiam cie za to,ze wytrzymujesz w nim cala podroz do PL wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Thu, 19 Jan 2017 - 01:57
Post #48


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





CYTAT(K@rol @ Wed, 18 Jan 2017 - 19:59) *
Podziwiam cie za to,ze wytrzymujesz w nim cala podroz do PL wink.gif

Heh Dzięki biggrin.gif
Ale szczerzę muszę powiedzieć że na prawdę taka podróż takim autem to prawdziwy hardkor!

Najczęściej jeździłem sam, cała podróż to około 1700km w ponad 23 do 25 godzin z promem i postojem na tankowanie ( 3 pełne zbiorniki ) lub wc, zdarzało się ze zatrzymywałem sie na godzinę i zamykałem oczy ( czasem spałem prawie godzinę, a czasem 10min ) ale ciężko jest zrobić drzemkę w kubełku...no i dalej w drogę.
Najczęściej jeżdzę z prędkością 130km/h bo powyżej hałas jest już nie do zniesienia choć czasem przyśpieszam 180km/h żeby sie rozbudzić, na zmęczenie nie pomaga 1L mocnej kawy i 1L energy drinka, zdarza się że podczas podróży pada deszcz od Anglii aż do granicy z Polską...bywają takie ulewy że na autostradzie jest rzeka...swoją drogą to zawsze krzyczę ze szczęścia Polska! Polska! gdy przekraczam granice choć do domu pozostaje jeszcze około 8 godz...
Tyle godzin w kubełku i z tym zawieszeniem ojj dupa boli strasznie...głowa boli od hałasu i ze zmęczenia heh smile.gif
Raz nie działało mi radio przez 600 mil bo coś się kodowało...Najczęściej auto mam tak zapakowane że obcierają opony o nadkola...i wtedy stres bo przez tyle kilometrów może sie coś stać.

Achh dużo by opowiadać... smile.gif


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Thu, 19 Jan 2017 - 23:35
Post #49


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





Po 11 miesiącach bez driftu był plan żeby wystartować w 4 rundzie Driftingowego Pucharu Bałtyku 2015...który odbył się wyjątkowo na MotoParku w Koszalinie heh biggrin.gif

To chyba już tak zostanie że zawsze są jakieś przygody...poza tym...dłuuugo nie driftowałem, ponadto uczyłem się nowej skrzyni od 350z, został poprawiony skręt i miałem trochę problemu z nim ponieważ często blokowały mi się koła przy dużym skręcie...no i eksperymentowałem z oponami.

W sobotę spadający wężyk od doładowania turbo troszkę mi utrudniał jazdę i tuż przed kwalifikacjami ułamała się najważniejsza rzecz czyli hydrauliczny hamulec ręczny...już myślałem że będzie po zawodach ale w ostatniej chwili organizator Mr. Emil polecił mi chłopaków co za płotem mieli spawarkę w garażu smile.gif
Na szczęście w ostatniej chwili udało mi się pospawać i ruszyć na kwalifikacje...

Uzyskałem 14 miejsce w kwalifikacjach i awans do TOP 32.

W TOP 32 czekała mnie moja pierwsza bitwa w parach, którą udało się wygrać po dogrywce i uzyskać awans do TOP 16 biggrin.gif

Niestety później awaria w postaci skrzywionego drążka kierowniczego wyeliminowała mnie z dalszej walki sad.gif
Sąsiedzi przyszli z pomocą i mieliśmy zrobić jakąś rzeźbę ale nie było co ryzykować bo trzeba było wrócić autem na kołach do domu 270km
No cóż...i tak to bywa...Ogólnie jestem mega zadowolony z zajętych pozycji aczkolwiek niedosyt i chęć dalszej walki pozostaje...





Było gorąco, a dodatkowy wentylator się nie załączał...ale problem na szybko został rozwiązany smile.gif













No i po zawodach sad.gif



Mój mechanik walczył żebym mógł wrócić na kołach do domu...











I podsumowanie smile.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Fri, 20 Jan 2017 - 02:50
Post #50


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





Skręt obecnie jest taki...już jest całkiem spoko, a jeździ sie świetnie z takim skrętem ale koła podczas skrętu mają za duży pozytyw.
Przednie opony na mokrym mają bardzo słabą trakcje. Na suchym jak jest ciepło to jakoś to klei...
...No i przy max skręcie kiera ciężko odbija.
Wciąż marzy mi sie profesjonalny zestaw a'la wisfab smile.gif









A tu skręt w akcji smile.gif



Go to the top of the page
 
+Quote Post
P@bLO
post Fri, 20 Jan 2017 - 10:42
Post #51


Forum Killer
Dołączył: Mon, 04 April 2011





Tu masz fajne zestawy
https://m.facebook.com/pg/fatpl/photos/?tab...al&mt_nav=1


--------------------
Fiat Coupe 2.5 20VT (Italiano DAZA) >647KM & 669Nm + DSG powered by WALAS MotorSport
World first Fiat with DSG DQ250 - FB -> Fiat Coupe - YellowProject
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gusiew
post Fri, 20 Jan 2017 - 11:42
Post #52


Super User
Dołączył: Sat, 29 September 2007
Skąd: Łosice





Masz cos zle ustawione, mam tez skret od funa. Nie wiem jakim cudem masz tak duzy pozytyw przy skrecie. U mnie koło jest optycznie na 0, moze ma delikatny pozytyw ale nie az tak. Skret masz taki maly ze wzgledu na nadkola nie masz miejsca? Przeciez da sie ustawic duzo wiekszy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Fri, 20 Jan 2017 - 23:55
Post #53


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





CYTAT(Gusiew @ Fri, 20 Jan 2017 - 11:42) *
Masz cos zle ustawione, mam tez skret od funa. Nie wiem jakim cudem masz tak duzy pozytyw przy skrecie. U mnie koło jest optycznie na 0, moze ma delikatny pozytyw ale nie az tak. Skret masz taki maly ze wzgledu na nadkola nie masz miejsca? Przeciez da sie ustawic duzo wiekszy.

Panowie smile.gif Skręt wygląda tak "obecnie" czyli pod koniec roku 2015...
Gdy tylko mam czas uzupełniam mój projekt smile.gif

Pozdrawiam smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Sat, 21 Jan 2017 - 02:01
Post #54


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





Rok 2016 smile.gif

Nie ma to jak JDM'owa gałeczka Nismo biggrin.gif



I foteczka na angielskim parkingu pod pracą smile.gif


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Sat, 21 Jan 2017 - 02:57
Post #55


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





Achh miałem nic nie robić już przy aucie ale trzeba było ulepszyć parę rzeczy smile.gif

Podróż do Polski...nowy rekord...od drzwi do drzwi w 23.40min z promem...tankowaniem i przerwami na wc heh

Zakupiłem nowe pasy RSA bo chińskie Takaty były nie do zniesienia, nowe VTC bo stare klekotało już niemiłosiernie, nowe hydrauliczne popychacze zaworów, nowy magiel po regeneracji i nowa tarcza sprzęgła zestawu ACT, który mam obecnie...







Auto zawiozłem do mechanika na wymianę paru gratów...
I coś o czym śniłem i na co dłuuugo czekałem...zestaw skrętu od Funo Auto Tuning biggrin.gif











Go to the top of the page
 
+Quote Post
m6nj
post Sat, 21 Jan 2017 - 12:14
Post #56


Super User
Dołączył: Thu, 14 January 2010
Skąd: lublin





Podziwiam za wkład pracy, zapał- marzenia trzeba spełniaćsmile.gif
Charakter samochodu zupełnie nie mój, trochę ulep z zew z tego wyszedł, nawet jak na jego przeznaczenie.

Życzę sukcesów i worka kasy na modyfikacje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Mon, 23 Jan 2017 - 01:18
Post #57


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





CYTAT(m6nj @ Sat, 21 Jan 2017 - 12:14) *
Podziwiam za wkład pracy, zapał- marzenia trzeba spełniaćsmile.gif
Charakter samochodu zupełnie nie mój, trochę ulep z zew z tego wyszedł, nawet jak na jego przeznaczenie.

Życzę sukcesów i worka kasy na modyfikacje.

Dzięki...
Pozdrawiam smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Mon, 23 Jan 2017 - 02:22
Post #58


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





Iiii...z moimi mechanikami wymiana tarczy sprzęgła...Nie ma to jak znać się wiele wiele lat i we czterech razem zrzucać skrzynie...ubaw był niezły heh
Prace trwały jak zwykle do późna by w końcu po roku przerwy znów polatać no i przetestować nowy zestaw skrętu...więc pojechaliśmy na tor do Torunia biggrin.gif





Mój drugi pobyt na torze w Toruniu i znów problemy z mocą...pare lat wcześniej był problem z MBC i latałem na doładowaniu około 1 bara, a tym razem wydmuchało uszczelkę między kolektorem a turbo sad.gif


















Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Thu, 26 Jan 2017 - 02:55
Post #59


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





Na koniec sezonu nissanek dostał unikatowe oklejenie...no i mała sesyjka zdjęciowa smile.gif

















Właśnie policzyłem że mam mojego nissanka prawie 6 lat biggrin.gif
Ostatnie przepalenie przed zimą...











Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pylu Drift
post Thu, 26 Jan 2017 - 03:20
Post #60


User
Dołączył: Sun, 18 December 2016
Skąd: Polska





Plan na rok 2017...
Trzeba odkładać na wesele hehehe Noo i gromadzę części na ostatni już setup w moim aucie...oczywiście już nie mogę się doczekać ponieważ zawsze chciałem mieć 4++ KM i turbo u góry...mam nadzieję że ogarnę to w tym roku.
O marzeniach i dalszych planach na przyszłość nie będę pisał... biggrin.gif

Pozdrawiam smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 15:00