Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Co sie dzieje z GT....
KJO
post Mon, 21 Jul 2003 - 08:21
Post #21


Forum Killer
Dołączył: Sun, 27 April 2003
Skąd: wawa





Mnie w GT denerwuje ich niekosekwencja, chodzi o to, że np. w jednym artykule piszą że światła "Lexus style" to niemodny przeżytek itp, a wnastępnym piszą "temu samochodowi brakuje świateł a'la Lexus"


--------------------
Bemowo IX 2005 --> ET 17.108 i jakimś cudem 7 miejsce w mini


.:: http://www.fiatpunto.org ::.

IKP Racing TEAM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 21 Jul 2003 - 08:21
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Mac89
post Tue, 22 Jul 2003 - 15:17
Post #22


Rookie
Dołączył: Tue, 22 July 2003





CYTAT("KJO":24aseql1)
Mnie w GT denerwuje ich niekosekwencja, chodzi o to, że np. w jednym artykule piszą że światła "Lexus style" to niemodny przeżytek itp, a wnastępnym piszą "temu samochodowi brakuje świateł a'la Lexus"


Zgadzam się
Kolejna sprawa to błedy w opisie. Np. "kierunkowskazy zostały zmienione na białe", a na zdjęciach kierunki są pomarańczowe
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Spawos
post Tue, 22 Jul 2003 - 15:20
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 February 2003
Skąd: Lublin





no i bylo jeszcsze z ta Xara (pomaranczowa ) ze ma zaspawane klamki a zdjecie obok jest z klamkami


--------------------
Prawdopodobnie Najszybsze Daewoo w Polsce
2004--> ET 18,3
2005--> ET 17,4
2006--> ET 14,7
2007-->13.xx???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eXiDe
post Tue, 22 Jul 2003 - 15:36
Post #24


Super User
Dołączył: Thu, 01 May 2003
Skąd: Lublin





Dziwicie, się, że jest napisane, że kierunki są białe a na fotce pomarańczowe... a jak np, przeglądałem gazetę Auto + tak z ciekawości, to czytam opis Hondy CRV, a w tabeli dane innego wozu... nie ten silnik i w ogóle.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eXiDe
post Tue, 22 Jul 2003 - 15:38
Post #25


Super User
Dołączył: Thu, 01 May 2003
Skąd: Lublin





Dziwicie, się, że jest napisane, że kierunki są białe a na fotce pomarańczowe... a jak np, przeglądałem gazetę Auto + tak z ciekawości, to czytam opis Hondy CRV, a w tabeli dane innego wozu... nie ten silnik i w ogóle.Dziwicie, się, że jest napisane, że kierunki są białe a na fotce pomarańczowe... a jak np, przeglądałem gazetę Auto + tak z ciekawości, to czytam opis Hondy CRV, a w tabeli dane innego wozu... nie ten silnik i w ogóle.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mac89
post Tue, 22 Jul 2003 - 17:44
Post #26


Rookie
Dołączył: Tue, 22 July 2003





Qrcze profesjonalne te gazetki, profesjonalne...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
haary
post Tue, 22 Jul 2003 - 18:11
Post #27


Super User
Dołączył: Sun, 29 June 2003
Skąd: Wrocław





Spoon:co to Auto Swiat-popieram calkowicie.
GT jest ok ale na maila to mi jeszcze zadnego nie odpowiedzieli
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lukas00
post Tue, 22 Jul 2003 - 18:52
Post #28


User
Dołączył: Sun, 15 December 2002
Skąd: Gdynia





GT nie jest taka zla gazeta czytam ja od pierwszego numeru i bardzo mi sie podoba choc faktycznie ostanio opisy roznych samochodow wygladaja praktycznie identycznie ale oni pisza tak jak samochod wyglada co oni moga poradzic ze polska to jeszcze narazie nie jest usa gdzie co chwila pojawiaja sie jakies wykrecone furki ktore warto opisac. (nie chcialbym przypadkiem obrazic ludzi ktorzy takie samochody tworza w polsce bo chwala im za to ale t ciagle jest to malo w porownaniu do innych krajow zachodnich)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zemin
post Wed, 23 Jul 2003 - 19:43
Post #29


Super User
Dołączył: Wed, 30 April 2003
Skąd: Wrocław





CYTAT("bobik":37z4wyrh)
CYTAT("eXiDe":37z4wyrh)
PatiKTP wiesz.. dla Ciebie GT jest wzorcowym świerszczykiem o TUNINGU, a ja wole Auto Moto, bo jest tam i tuning i różne inne motoryzacyjne texty, więc to co czytasz zależy od Ciebie, a takie uogulnianie jest nie na miejscu. Niewiem jaka jest sprzedaż GT, ale Auto Moto wychodzi teraz co 2 tygodnie, a nie tak jak wcześniej - raz na miesiąc.

PS. Sama nazwa GT, czy SPOILER... chyba coś tłumaczy? A niżeli AutoMoto czy Auto Świat, czy inne gazetki tego pokroju.


Właśnie od kiedy Auto Dziś i jutro zmieniło nazwe na Auto Moto stało sie niezłą kupą z całą masą skopiowanych artykułów słowem porażka.

Popieram! NIe kupuję od dawna bo nic ciekawego nie piszą. To że w auto można włożyć wydech strumienice filtr stożkowy splanować głowicę etc. to chyba raczej wszyscy wiedzą. Wydaje mi sie że na rynku brakuje gazety fachowej cos a`la to forum.Brakuje czegoś gdzie poruszane byłyby tematy od deski do deski np. turbo tunning...i od deski do deski co się z tym wiąże!!! A moze kilku fachowców zacznie sie bawic w wydawanie takiej gazetki


--------------------
_________________
Tekst ze zderzaka Mercedesa E klasse
...bez blond gwiazdy nie ma jazdy ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kajman
post Wed, 23 Jul 2003 - 19:49
Post #30


I live here !
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Zadna gazeta w tym kraju nie bedzie uczciwa itd. Bo to reklama ja utrzymuje a nie my... A nas nie stac na uczciwe,niezalezne pismo.


--------------------
Evo IX 545KM/689,W215 63AMG,Delta HPE HF Evo500,W245 Sport,W166 D6S, 635csi,Ritmo 130TC Abarth
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bobik
post Wed, 23 Jul 2003 - 20:46
Post #31


Forum Homee
Dołączył: Thu, 20 March 2003
Skąd: Wrocek





CYTAT("Zemin":3vc85dik)
CYTAT("bobik":3vc85dik)
CYTAT("eXiDe":3vc85dik)
PatiKTP wiesz.. dla Ciebie GT jest wzorcowym świerszczykiem o TUNINGU, a ja wole Auto Moto, bo jest tam i tuning i różne inne motoryzacyjne texty, więc to co czytasz zależy od Ciebie, a takie uogulnianie jest nie na miejscu. Niewiem jaka jest sprzedaż GT, ale Auto Moto wychodzi teraz co 2 tygodnie, a nie tak jak wcześniej - raz na miesiąc.

PS. Sama nazwa GT, czy SPOILER... chyba coś tłumaczy? A niżeli AutoMoto czy Auto Świat, czy inne gazetki tego pokroju.


Właśnie od kiedy Auto Dziś i jutro zmieniło nazwe na Auto Moto stało sie niezłą kupą z całą masą skopiowanych artykułów słowem porażka.

Popieram! NIe kupuję od dawna bo nic ciekawego nie piszą. To że w auto można włożyć wydech strumienice filtr stożkowy splanować głowicę etc. to chyba raczej wszyscy wiedzą. Wydaje mi sie że na rynku brakuje gazety fachowej cos a`la to forum.Brakuje czegoś gdzie poruszane byłyby tematy od deski do deski np. turbo tunning...i od deski do deski co się z tym wiąże!!! A moze kilku fachowców zacznie sie bawic w wydawanie takiej gazetki


Spoiler jest odpowiedzią na twoje pytanie ale nad ostatnim numerem można było troche więcej popracować.


--------------------
Jetronik employee

>>Tu byłem<<
Ninja

EVO(A Honda Hunter & V8 Eater)


<b>[url=http://www.srtw.pl/portal.php:27mqq1nl]Streetracing Team Wrocław[/url:27mqq1nl]</b>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eXiDe
post Wed, 23 Jul 2003 - 21:05
Post #32


Super User
Dołączył: Thu, 01 May 2003
Skąd: Lublin





CYTAT("Zemin":32hr9zot)
CYTAT("bobik":32hr9zot)
CYTAT("eXiDe":32hr9zot)
PatiKTP wiesz.. dla Ciebie GT jest wzorcowym świerszczykiem o TUNINGU, a ja wole Auto Moto, bo jest tam i tuning i różne inne motoryzacyjne texty, więc to co czytasz zależy od Ciebie, a takie uogulnianie jest nie na miejscu. Niewiem jaka jest sprzedaż GT, ale Auto Moto wychodzi teraz co 2 tygodnie, a nie tak jak wcześniej - raz na miesiąc.

PS. Sama nazwa GT, czy SPOILER... chyba coś tłumaczy? A niżeli AutoMoto czy Auto Świat, czy inne gazetki tego pokroju.


Właśnie od kiedy Auto Dziś i jutro zmieniło nazwe na Auto Moto stało sie niezłą kupą z całą masą skopiowanych artykułów słowem porażka.

Popieram! NIe kupuję od dawna bo nic ciekawego nie piszą. To że w auto można włożyć wydech strumienice filtr stożkowy splanować głowicę etc. to chyba raczej wszyscy wiedzą. Wydaje mi sie że na rynku brakuje gazety fachowej cos a`la to forum.Brakuje czegoś gdzie poruszane byłyby tematy od deski do deski np. turbo tunning...i od deski do deski co się z tym wiąże!!! A moze kilku fachowców zacznie sie bawic w wydawanie takiej gazetki



Bez przesady człowieku, skoro nie czytasz AUTO MOTO od dawna to nie pisz takich głupot, ja czytam to co 2 tygodnie (bo tak teraz wychodzi) i zawszę znajduję tam rzeczy, które mnie interesują. Nie piszą tam o takich strumienicach, czy innych pierdkach, tam z tuningu jak cośjest to tylko opisy samochodów. Jest to gazeta bardziej, że tak powiem dla wszystkich zmotoryzowanych. Ale tak jak wspomniałem coś o tuningu teżsię trafi. Z resztą każdy czytający różne gazety znajduje w nich coś dla siebie i nie wszyscy akurat muszą czytać to co ten drugi.


Tak, wydanie gazety STREETRACING.PL. Jak komercha to na całość
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oziatko
post Thu, 24 Jul 2003 - 11:43
Post #33


Forum Killer
Dołączył: Mon, 13 January 2003
Skąd: Szczecin





CYTAT("eXiDe":3trcilb8)
[ Jest to gazeta bardziej, że tak powiem dla wszystkich zmotoryzowanych. Ale tak jak wspomniałem coś o tuningu teżsię trafi.:


hm nie no spoko.w dosdedos tesh pisali o nocnych wyscigach i w ckm.tematy tuningowe:Dprzynajmiej z nimi zwiazane.


--------------------
byle dalej do przodu i nie rozbic samochodu
patrz ten koles w sejczencie, smieje sie, padnie na pierwszym zakrecie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kajman
post Thu, 24 Jul 2003 - 11:49
Post #34


I live here !
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Auto tuning swiat sie ostatnio troszke stara,wyobrazcie sobie ze nie moze tam byc opisane auto bez zmian pod maska.


--------------------
Evo IX 545KM/689,W215 63AMG,Delta HPE HF Evo500,W245 Sport,W166 D6S, 635csi,Ritmo 130TC Abarth
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rottie
post Thu, 24 Jul 2003 - 13:29
Post #35


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 09 March 2003
Skąd: Londyn





CYTAT("Kajman":111r6wq8)
Auto tuning swiat sie ostatnio troszke stara,wyobrazcie sobie ze nie moze tam byc opisane auto bez zmian pod maska.

...ale ostatnio cos o jakichs zaklinaczach koni napisali,dobrze kojarze??

P.S. Kajman Tak,dobrze mi sie chodzi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eXiDe
post Thu, 24 Jul 2003 - 13:48
Post #36


Super User
Dołączył: Thu, 01 May 2003
Skąd: Lublin





"Zaklinacz koni" był taki film. Bardzo smutny
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mav309
post Thu, 24 Jul 2003 - 14:41
Post #37


Super User
Dołączył: Tue, 12 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





CYTAT("PatiKTP":1utkffq7)
GT i Spoiler to w zasadzie jedyne dwa sensowne pisma o tuningu w kraju.


Najciekawszym pismem o tuningu jest WRC, mam na mysli rzeczowe informacje zawarte w dzialach tuningu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dr Red Devil
post Thu, 24 Jul 2003 - 14:49
Post #38


ProRacingTechnology
Dołączył: Tue, 15 October 2002
Skąd: Marki k/Warszawy





CYTAT("Mav309":1kk5h65u)
CYTAT("PatiKTP":1kk5h65u)
GT i Spoiler to w zasadzie jedyne dwa sensowne pisma o tuningu w kraju.


Najciekawszym pismem o tuningu jest WRC, mam na mysli rzeczowe informacje zawarte w dzialach tuningu


Bo mają kompleksowe podejście do samochodów, i żadnych półproduktów zwanych tuningiem tam nie ma. Mi też się obecnie najbardziej podoba ten miesięcznik.


--------------------
UNIT Racing
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomoking
post Thu, 24 Jul 2003 - 15:42
Post #39


Forum Killer
Dołączył: Sat, 08 March 2003
Skąd: Ostrava CZ/ Katowice





CYTAT("Blink":1vw64fvr)
Jak dla mnie to GT jest Ok


dla mnie tez jest O.K., w czerwcowym numerze byly 2 zdiecia mojej subarki


--------------------
996TT..... 522 Hp
Sti ..........340 Hp
CSL ........360 Hp
Cat. ........125 Hp
RR ..........272 Hp
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bravo110
post Thu, 24 Jul 2003 - 20:11
Post #40


User
Dołączył: Fri, 18 April 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT("epoc":1vybqxli)
A czy ktos zauwarzyl w GT efekt ,,lania wody i ubarwiania". Przeciez to co najwazniejsze mozna wymienic w kilku linijkach a nie rozpisywac sie.
Lepiej wrzucic wiecej zdjec (tylko z kad jesli sa one kopiowane z miesiecznym opuznieniem z prasy zachodniej )
A i zwrucie uwage na to ze kazdy opis auta jest wedlog tego samego schematu.

P.S. Moze kiedys sie doczekamy jakiejs pozadnej gazetki o dlubaniu w autach. GT powinno isc dalej i kopiowac z prasy z USA i napewno bylaby to najchetniej kupowana gazetka. To moze wtedy zaczne ja kupowac


Czy pamietacie wpanialy artykul o blekitnym gromie ( fiat bravo HGT wtedy niejakiego Michala i teraz tez Michala ). To pewnie wiekszosc z Was wie o co tam na prawde biegalo.
Nie bede sie rozpisywal bo szkoda mi czasu na wszczynanie nowej krucjaty, ktora z reszta do niczego nie doprowadzi. Dla niewtajemniczonych: http://www.vtuning.com/inne.html#hgt
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 15:48