Shoutbox 0 nowych PW 


20 Stron V  « < 13 14 15 16 17 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Audi S3 8l RallyCar
usuniety
post Sat, 11 Feb 2017 - 23:25
Post #281


Forum Killer
Dołączył: Wed, 28 December 2011
Skąd: Katowice





CYTAT(racesupport @ Sat, 11 Feb 2017 - 22:33) *
Tak, nazywa się to codrive, działamy już kilka lat, wcześniej bmw m3 teraz Audi s3. Robimy imprezy głównie dla dużych firm i grup zorganizowanych.

A tak odbierając od tematu, latasz bergiem? Jakieś hard enduro? wink.gif może być pw

Latałem na 650 w wersji FS czyli fabryczny supermociak wink.gif Jak byś miał jakieś pytania to pisz śmiało.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 11 Feb 2017 - 23:25
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
kaziu1985pn
post Sun, 12 Feb 2017 - 01:38
Post #282


Frequent User
Dołączył: Tue, 15 September 2009





Taka mala sugestia co do filmu, trzymanie się klatki to zly pomysl w razie gdyby coś poszlo nie tak smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
racesupport
post Sun, 12 Feb 2017 - 08:43
Post #283


Super User
Dołączył: Mon, 31 August 2009
Skąd: Wisła





CYTAT(kaziu1985pn @ Sun, 12 Feb 2017 - 01:38) *
Taka mala sugestia co do filmu, trzymanie się klatki to zly pomysl w razie gdyby coś poszlo nie tak smile.gif


Oczywista oczywistość ale wszystkich nie upilnuje hehe smile.gif


--------------------
Audi 80 B4 Competition Vr5T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RasPL
post Sun, 12 Feb 2017 - 13:45
Post #284


Forum Homee
Dołączył: Sun, 28 October 2012
Skąd: Tychy





Też pierwsze co zauważyłem to ta ręka smile.gif Na desce naklej stosowną uwagę i w zgodzie dopisz wink.gif Szkoda rece stracic smile.gif


--------------------
Golf II 2.0 16VT BW9180 4Motion DSG on emublack
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pawel-2005
post Sun, 12 Feb 2017 - 15:56
Post #285


Forum Killer
Dołączył: Fri, 17 September 2010
Skąd: Płońsk





Co do napedow to mi tez mowili ze cos uwale. Juz 2 rok smigam z zaspawanym mostem i insertem i wszystko zyje.
Co do 02m to cos tam juz w zyciu urwalem ale to zawsze przy ostrym kacie. Lecz zebow jeszcze nigdy w zyciu nie zcialem. Za malo nm ale wszystko przede mna:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RasPL
post Sun, 12 Feb 2017 - 17:50
Post #286


Forum Homee
Dołączył: Sun, 28 October 2012
Skąd: Tychy





Przy 250KM i 1100kg urwałeś ? Czy przy 500KM i 1400kg. Dałem niegdyś temat o wytrzymałości 02M tu na forum może tam przenieśmy nasze przemyślenia wink.gif


--------------------
Golf II 2.0 16VT BW9180 4Motion DSG on emublack
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pawel-2005
post Sun, 12 Feb 2017 - 19:34
Post #287


Forum Killer
Dołączył: Fri, 17 September 2010
Skąd: Płońsk





Przy 450km kiedys roznicowka wybuchla. Potem skrzynia zyla ale raz wodzik pekl lecz szybka podmianka i smiga az do teraz.
w a3 przy 460nm i 300+ uwalilem 2. Na jednej podczas driftu z przepinki z 1 na 2 zaciela sie przesuwka i tyle. Potem za jakies kilka mies konczylem opony i po 10s krecenia sie w kolko uwalilem roznicowke. Skrzynia dzialala ale przod byl na sztywno a jak do tego dorzucic sztywny tyl jezdzilo sie smiesznie. Obecny nowy setup na a3 na razie skrzynia zyje ale jeszcze nie jest tak bardzo chlostana jak na poprzednim.
Obydwa auta waza podobnie czyli 1350-1400kg i sa to q. Jedno ma sztywny tyl i insert (polecam do zabawy) a druga troche wzmocniona skrzynia + blue haldex.
Generalnie mocna skrzynia ale jak sie lata bokiem na odcinie przepinajac biegi albo krecac baczki to trzeba sie liczyc ze cos jeb...
Odpukac w tt na 550+ nm smiga i ma sie dobrze ale tym autem jezdze spokojniej niz dupowozem.
Tutaj nie ma opcji aby sie cos dzialo jesli skrzynia sprawna i w dobrym stanie.
Jak wszyscy wiedza albo i nie to awaryjnosc jej drastycznie sie podnosi powyzej 600nm a przy 800-900nm staje sie jednorazowka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
racesupport
post Wed, 15 Feb 2017 - 20:45
Post #288


Super User
Dołączył: Mon, 31 August 2009
Skąd: Wisła





Noooo, fura ogarnięta, jeszcze czeka ją ostateczne strojenie + launch control i flatshift.

Sprawdzona szczelność dolotu, zawór N75, DV wymieniony na ori ale o tym napiszę zaraz, wszystko gra. Olej zmieniony po 700km docierania na docelowy Millers CFS 10W60 NT - jednak mam do niego większe zaufanie jak do Motula.





Co do DV, założyłem ori nowy bo słyszałem dziwny dźwięk jakby blow off przerywany, ponoć to oznaka, że DV nie działa lub jakby to miało miejsce w moim przypadku bo mam Forge'a - przycina się, po założeniu nowego jest to samo... dziwne, może to turbo taki dźwięk wydaje ? Oczywiście założyłem go odwrotnie jak ten forge'a czyli wyjście w dół do TIP'a, w bok do rury IC.

Haldex ogarnięty na amen, teraz jest napęd jak ta lala smile.gif Przy pełnym spięciu tył chce wyprzedzić przód heheh



I taki mały szczegół dodany



Jakiś czas temu kupiłem wyloty na maskę, wyciąłem dziurę w masce, wyloty pomalowałem na czarno i dałem do piekarnika bo mi się śpieszyło, zapomniałem o nich... no i się upiekły biggrin.gif



Na szczęście kolega z forum poratował drugą parą bo w PL są niedostępne... ale na zabawy w lakiernika już nie było czasu więc to przy okazji oklejenia auta się będzie kolor dobierać





Założyłem płytę która już pierwsze szlify ma za sobą, gdyby nie ona to miska już kilkanaście razy miałaby sitko smile.gif wszystko gotowe do jazdy smile.gif



--------------------
Audi 80 B4 Competition Vr5T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
REMAX
post Thu, 16 Feb 2017 - 12:06
Post #289


User
Dołączył: Mon, 13 November 2006
Skąd: 3CITY





No te wyloty to akurat zamontowałeś odwrotnie bo zamiast wyciągać powietrze to będzie je wtłaczać.


--------------------
Renault Megane 3RS
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Thu, 16 Feb 2017 - 12:15
Post #290


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Hahaha to teraz na serio 10 km/h mniej bo zrobiłeś sobie mega spadochron!!
Nowa maska, nowe otwory odwrtonie niż te.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
racesupport
post Thu, 16 Feb 2017 - 12:56
Post #291


Super User
Dołączył: Mon, 31 August 2009
Skąd: Wisła





Właśnie gadałem z kumplem ale zastanawiam się właśnie jak to będzie działać jeśli maskę mam na podszybiu uniesiona i jest tam szpara po całej szerokości 2cm? Nie będzie to tam uciekać? Wiem już generalnie że przepływ leci od dołu przez chłodnice i w górę powinno uciekać, zrobię test z otwartymi wlotami i zamkniętymi z ciekawości. Maski nowej nie muszę bo w tej już wiem jak zrobić wyloty smile.gif


--------------------
Audi 80 B4 Competition Vr5T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Thu, 16 Feb 2017 - 15:17
Post #292


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Lepiej będzie wyżej na masce dać je odwrotnie, wyciągną więcej powietrza. Podszybie też można mocno podciąć, bo te silniki po modach strasznie gorąco mają.


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misior
post Thu, 16 Feb 2017 - 15:33
Post #293


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 March 2006
Skąd: Małopolska





Te zawory na pierwszym zdjęciu z wlotami (same wloty) to od nitro laugh.gif ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
racesupport
post Thu, 16 Feb 2017 - 16:43
Post #294


Super User
Dołączył: Mon, 31 August 2009
Skąd: Wisła





CYTAT(Misior @ Thu, 16 Feb 2017 - 15:33) *
Te zawory na pierwszym zdjęciu z wlotami (same wloty) to od nitro laugh.gif ?


Ta wink.gif od airride wink.gif


--------------------
Audi 80 B4 Competition Vr5T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
racesupport
post Sat, 18 Feb 2017 - 22:32
Post #295


Super User
Dołączył: Mon, 31 August 2009
Skąd: Wisła





No i fajnie smile.gif Codrive wporzo, autko jedzie świetnie, silnik rewelacja chociaż przydałby się antilag... napęd rewelka, przy pełnym spięciu łatwo można wprowadzić auto w poślizg, zobaczymy jak będzie na asfalcie bo na pewno będę używał mniejszego spięcia. Jakieś dwa filmy jako że robiliśmy imprezę dla teamu Youtube'rów Nvidia Team jakiś film się znalazł od jednego z Nich i coś z zewnątrz kolega nakręcił, jakoś super szybko nie było, warunki prze ciężkie... istne monte carlo - 90% asfalt i 10% czysty lód, pod kolec się nie nadawało a były miejsca że połowa auta jechała po lodzie a połowa po asfalcie heheh, mimo wszystko jeździło się przyjemnie smile.gif

https://youtu.be/xxGk9DLBaaE

https://www.youtube.com/watch?v=H2h9aTl64Bo


--------------------
Audi 80 B4 Competition Vr5T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bolus1
post Sun, 19 Feb 2017 - 19:56
Post #296


Super User
Dołączył: Sun, 15 June 2014





z zewnątrz to nie wyglądało jakoś źle, ale już z reki tego kolesia widać że trasa bardziej pod lekki offroad a nie rally ;P szacun
Go to the top of the page
 
+Quote Post
racesupport
post Sun, 19 Feb 2017 - 21:13
Post #297


Super User
Dołączył: Mon, 31 August 2009
Skąd: Wisła





CYTAT(bolus1 @ Sun, 19 Feb 2017 - 19:56) *
z zewnątrz to nie wyglądało jakoś źle, ale już z reki tego kolesia widać że trasa bardziej pod lekki offroad a nie rally ;P szacun


Nie no sam odcinek fajny ale warunki bardzo ciężkie, wiadomo że nie jestem też nie wiadomo jakim kierowcą, jeżdżę na ile potrafię ale przede wszystkim bezpiecznie żeby auto zawsze całe dojechało a wiem z doświadczenia że nie każdy to potrafi hehe

Najgorszy był lód na bokach i w jednym najbardziej zacienionym miejscu tafla 50m gdzie nie dało rady szybko pojechać. Bałem się że słabo to wypadnie ale ludzie chwalili a to najważniejsze smile.gif na kolec się to nie nadawało bo opony by były na hasiok po jeździe wink.gif


--------------------
Audi 80 B4 Competition Vr5T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
racesupport
post Wed, 22 Feb 2017 - 21:33
Post #298


Super User
Dołączył: Mon, 31 August 2009
Skąd: Wisła





Podrzucam produkcję kolegi który składa nam filmy smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=212DKXKDPK4

Eska teraz śpi, po weekendzie jedzie na finalne strojenie, potem kilka drobnych poprawek jak wymiana uszczelki pod podstawą filtra oleju, oczywiście była nowa ale może źle siadła, nie wiem... montaż chłodnicy oleju z termostatem no i w końcu jakieś oklejanie powoli smile.gif


--------------------
Audi 80 B4 Competition Vr5T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
racesupport
post Tue, 04 Apr 2017 - 11:57
Post #299


Super User
Dołączył: Mon, 31 August 2009
Skąd: Wisła





Małe problemy z paliwem, ori vdo przestało trzymać ciśnienie, wpadła pompa DeatschWerks DW65V.

Jakieś testy pierwsze robiłem, nadal nie dostrojone i nie mam kresek hehe, ale co by nie wyszło auto śmiga fajnie smile.gif

https://youtu.be/Gzec32W7HEk

https://youtu.be/4OmqWMKjpps

Próbowałem też 0-100, pomiar prędkości z absu, 4.7 ale myślę że jeszcze da rade zejść.

https://youtu.be/vTq0nL5mepw


--------------------
Audi 80 B4 Competition Vr5T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
racesupport
post Wed, 05 Apr 2017 - 00:19
Post #300


Super User
Dołączył: Mon, 31 August 2009
Skąd: Wisła





Denerwująca opcja braku możliwości edytowania postów po czasie...

Auto niedługo pójdzie do oklejenia bo poobijany jest już konkret.







--------------------
Audi 80 B4 Competition Vr5T
Go to the top of the page
 
+Quote Post

20 Stron V  « < 13 14 15 16 17 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 01:19