Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3  
Closed TopicStart new topic
> Kwach w Regulaminie Wyścigów Równoległych :)
Judge_Dread
post Sun, 27 Apr 2003 - 11:56
Post #41


Super User
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: Warszawa





CYTAT("keyser":3qjiaiy3)
jaki ty dobrze poinformowany jesteś aż miło.... gratuluję



Zgrywasz barana czy specjalnie próbujesz się czepiać ? wiesz o tym dobrze gdzie OZ będzie startował a próbujesz być upierdliwy...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 27 Apr 2003 - 11:56
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Sali
post Sun, 27 Apr 2003 - 12:01
Post #42


Super User
Dołączył: Sun, 30 March 2003
Skąd: Nowy Sącz





CYTAT("OZ":137qo8ee)
5. Dyskusja na temat regulaminu jest bezprzedmiotowa bo NIC przed 1 maja nie ulegnie zmianie

Uff.


Dyskusja była bezprzedmiotowa od momentu pojawienia się regulaminu, bo i tak zostało po Waszemu.
Poza tym chłopak ma rację w tej kwesti, że teraz ktoś zainwestuje masę pieniędzy, żeby np. zrobić swapa w danej grupie producenckiej a potem za rok okaże się, że to zmienicie iten ktoś będzie musiał inwestować od nowa.
Piszę tak dlatego, że od początku powtarzacie, że regulamin jest bardzo profesjonalny i wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
A sformułowania typu: "Wymieniona maska, tylnia klapa lub zderzaki powinny mieć kształt zbliżony do seryjnego." są bardzo nieprofesjonalne, bo w ten sposób sędzia zawsze może odrzucić zawodnika który może być trudnym rywalem dla kogoś, a ma inny zderzak.


--------------------
Pozdrawiam
Sali
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Judge_Dread
post Sun, 27 Apr 2003 - 12:07
Post #43


Super User
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: Warszawa





CYTAT("Sali":30kd8o38)
CYTAT("OZ":30kd8o38)

5. Dyskusja na temat regulaminu jest bezprzedmiotowa bo NIC przed 1 maja nie ulegnie zmianie

Uff.


Dyskusja była bezprzedmiotowa od momentu pojawienia się regulaminu, bo i tak zostało po Waszemu.
Poza tym chłopak ma rację w tej kwesti, że teraz ktoś zainwestuje masę pieniędzy, żeby np. zrobić swapa w danej grupie producenckiej a potem za rok okaże się, że to zmienicie iten ktoś będzie musiał inwestować od nowa.
Piszę tak dlatego, że od początku powtarzacie, że regulamin jest bardzo profesjonalny i wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
A sformułowania typu: "Wymieniona maska, tylnia klapa lub zderzaki powinny mieć kształt zbliżony do seryjnego." są bardzo nieprofesjonalne, bo w ten sposób sędzia zawsze może odrzucić zawodnika który może być trudnym rywalem dla kogoś, a ma inny zderzak.


Panowie nie przesadzajcie. Sędzia nie odrzuci a taki zapis, zmusza zawodników do posiadania wogóle zderzaka. Zrozumiałe jest iż ktoś specjalnie przerabia zderzak, aby mieć odpowiednie doloty powietrza bądź założone dokładki w celu poprawienia stylistyki samochodu bądź cokolwiek. Identycznie się ma to do sprawy nadkoli. Nie popadajmy w skrajności...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Turbinator
post Sun, 27 Apr 2003 - 12:11
Post #44


User
Dołączył: Fri, 18 April 2003
Skąd: Stockholm





CYTAT("keyser":3i5e68y6)
CYTAT("Turbinator":3i5e68y6)
CYTAT("kivik":3i5e68y6)

Widze ze sie strasznie madrzymy i uwazamy, ze inni to kretyni

Dokładnie to samo zauważyłem... Tak, teraz to widzę dokładnie


tak rozumiem, że skończyły ci się argumenty....
zszedłeś na b.niski poziom wypowiedzi


Chciałbym przypomniec że nie ode mnie wyszły te epitety... A ich trafność niech każdy oceni sobie sam.

CYTAT("keyser":3i5e68y6)
nie wszystko należy kopiować... na początku jak stworzyliśmy regulamin, to podniosły się głosy, że za bardzo wrzucamy wszystkich do jednego worka... ciekawe co by dopiero powiedziano jakbyśmy zrobili regulamin "szwedzki"....

prawda jest taka: WSZYSTKIM NIGDY NIE DOGODZISZ....

doczytaj dokładnie regulamin jeśli cię on interesuje, jeśli nie interesuje cię to nie mąć.[/


W tym ogniu bitewnym chyba ktoś zapomniał że wątek dotyczył jedynie jednej linijki w punkcie o swapach. Nikt przecież nie kwestionuje ogólnej formy i treści regulaminu

NIKT TEŻ NIE NALEGAŁ ABY ZMIENIAĆ GO PRZED CHOLERNYM 1.05.2003 :!::!:

CYTAT("keyser":3i5e68y6)
doczytaj dokładnie regulamin jeśli cię on interesuje, jeśli nie interesuje cię to nie mąć.

a myśli nasuwa mi się jedna:
Przyszedł ktoś i próbuje błysnąć. Nie wychodzi ci narazie


To może ja tym razem poprosze o przeczytanie moich postów do końca.

Hmm... Przebieg tej dyskusji pokazuje że nie ma tu przed kim błyskać [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]


--------------------
They call me 2RBN8R!
'86 Merkur XR4Ti: RR cam, FMS adjustable cam gear, RG Boost Controller, Kirban AFPR, FMIC, Cossie rearend & brakes, 17lb FW!
'89 Sierra XR4x4: still bone stock!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sali
post Sun, 27 Apr 2003 - 12:14
Post #45


Super User
Dołączył: Sun, 30 March 2003
Skąd: Nowy Sącz





Szczerze mówiąc to też mi się nie wydaje, żeby były takie problemy, ale jak dochodzi do rywalizacji to takie rzeczy mogą się pojawić. Teraz to się ładnie mówi, że przecież sie dogadamy, a sędzia nie będzie zwracał na to uwagi. A jak okaże się, że ktoś kto miał wygrać przegra pojawi się protest, że ktoś tam ma nie zbliżony zderzak do seryjnego.
Nie zarzucam tego nikomu, ale jeżeli w przepisach są zapisy budzące wątpliwości, to powinno się je uszczegółowić, choć wiem, że czasami jest to trudne.
To tak jak zawierasz z kimś umowę, nawet jeżeli jest Twoim przyjacielem. Na pewno będziesz się starał tak zabezpieczyć, żeby nie było żadnych możliwości dziwnych interpertacji przepisów.


--------------------
Pozdrawiam
Sali
Go to the top of the page
 
+Quote Post
post Sun, 27 Apr 2003 - 12:19
Post #46



Dołączył: --


Ostrzeżenia: 0%
-----


CYTAT("Judge_Dread":3sd8uypv)
CYTAT("keyser":3sd8uypv)
jaki ty dobrze poinformowany jesteś aż miło.... gratuluję



Zgrywasz barana czy specjalnie próbujesz się czepiać ? wiesz o tym dobrze gdzie OZ będzie startował a próbujesz być upierdliwy...


posłuchaj... wydaje mi się, że ci się w głowie poprzewracało

nie chcesz, żebym cię naprostowywał, ale jeszcze raz rzuć do mnie epitetem to cię potraktuję "łopatologicznie"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Judge_Dread
post Sun, 27 Apr 2003 - 12:22
Post #47


Super User
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: Warszawa





CYTAT("keyser":3bgh0myb)
CYTAT("Judge_Dread":3bgh0myb)
CYTAT("keyser":3bgh0myb)
jaki ty dobrze poinformowany jesteś aż miło.... gratuluję



Zgrywasz barana czy specjalnie próbujesz się czepiać ? wiesz o tym dobrze gdzie OZ będzie startował a próbujesz być upierdliwy...


posłuchaj... wydaje mi się, że ci się w głowie poprzewracało

nie chcesz, żebym cię naprostowywał, ale jeszcze raz rzuć do mnie epitetem to cię potraktuję "łopatologicznie"


Nie to Tobie sie poprzewracalo... Ale chyba jeszcze tego nie zauwazyles...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
post Sun, 27 Apr 2003 - 12:28
Post #48



Dołączył: --


Ostrzeżenia: 0%
-----


Judge przestań na forum, zgrywać całego SSS, bo nim nie jesteś
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Judge_Dread
post Sun, 27 Apr 2003 - 12:31
Post #49


Super User
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: Warszawa





CYTAT("keyser":256dw1yt)
Judge przestań na forum, zgrywać całego SSS, bo nim nie jesteś


A Tobie teraz oco chodzi ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wirus
post Sun, 27 Apr 2003 - 12:40
Post #50


Super User
Dołączył: Thu, 28 November 2002
Skąd: wawa





Dobra panowie, najlepeij pokloccie sie wszyscy, w modlinie kazdy bedzie stal dumny przy swoim autku i udawal cwaniaka, a nie o to chodzi!!! przeciec jedziemy tam aby poznac sie nawzajem, pogadac, powymieniac poglada a przy okazji ..... poscigac sie
najlpiej zamknac watek i po klopocie bo pojawiaja sie tematy albo do niczego nie prowadzace albo takie jak wczoraj, byl to dla mnie rekord, temat zamkniety po 5min przez pawelo i wcale sie mu nie dziwie, bo gosc zapytal sie gdzie moze kupic chromowane listewki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
post Sun, 27 Apr 2003 - 12:45
Post #51



Dołączył: --


Ostrzeżenia: 0%
-----


zamykam... i proszę innych moderatorów o nie wykasowywanie tego topicu....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 09:17