Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Kwach w Regulaminie Wyścigów Równoległych :)
hans
post Sat, 26 Apr 2003 - 20:39
Post #21


Forum Homee
Dołączył: Sat, 12 October 2002
Skąd: Bydgoszcz





wedlug mnie powinno byc dokladnie rozpisane jakie sa wszystkie grupy producenckie i wtedy nie bedzie zadnego zgrzytu .... a jezeli nierozroznianie silnikow przez sedziow ma byc powodem olania tego to uwazam ze chyba cos jest nie tak ... tym bardziej ze pojecie grupa producencka jest dosc skomplikowane .... sytuacja na rynku samochodowym zmienia sie dynamicznie i co rusz dowiadujemy sie o nowych fuzjach koncernow samochodowych , w takim momencie powinien zmieniac sie regulamin ... dla przykladu Daewoo czerpalo rozwiazania z Opla i tego nie da sie ukryc ale czy to jest ta sama grupa producencka a czy byla w momencie kiedy identyczne jednostki napedowe byly produkowane przez Opla ktore zas teraz wystepuja w Daewoo ... uwazam ze to jest najtrudniejszy punkt i nie wolno sobie w nim pozwolic na bagatelizowanie .... no chyba ze przyjmiemy ze jakikolwiek Swap kwalifikuje auto do OutLaw i wtedy punkt mozna wyciac


--------------------
w budowie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 26 Apr 2003 - 20:39
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
tomeQ
post Sat, 26 Apr 2003 - 21:11
Post #22


Forum Homee
Dołączył: Fri, 22 November 2002
Skąd: Stalowa Wola/Warszawa





dla mnie troche paradoksalna sytuacja jest to ze maluch z silnikiem od cc czy 127 laduje w outlaw razem z rs4.mysle ze powinno byc tutaj rozgraniczenie takze co do pojemnosci a nie tak ze jesli liczba cyl sie nie zgadza z homologacja na dany samochod to trafia do outlaw.


--------------------
Fiat ///// Car of the Year 1967/1970/1972/(1980)/1984/1989/1995/1996/(1998)/(2001)/2004/2008
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Judge_Dread
post Sat, 26 Apr 2003 - 21:16
Post #23


Super User
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: Warszawa





Takie jest zycie Panie RS4 bedzie sie scigal w Outlaw z plastikami... A na zrobienie 200 klas Outlaw potrzebowalibysmy z 10 dni na przeprowadzenie imprezy. Wyobraz sobie koszty jakie by temu towazyszyly i jak drogie bylyby bilety wstepu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mori
post Sat, 26 Apr 2003 - 21:18
Post #24


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 11 October 2002
Skąd: Wrocław





OZ startuje z Outlaw?! Czemu?


--------------------
Mori
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomeQ
post Sat, 26 Apr 2003 - 21:26
Post #25


Forum Homee
Dołączył: Fri, 22 November 2002
Skąd: Stalowa Wola/Warszawa





no a czy ja mowie o 200klasach. mam w opiece wlascicieli takich maluchow ktore sa dobra konkurencja dla cc no ale zeby tak od razu z rs4. w koncu maluch jest symbolem naszej motoryzacji i jakis respekt mu sie nalezy.przynajmniej ja tak to widze co oczywiscie do niczego pewnie nie doprowadzi, ale...


--------------------
Fiat ///// Car of the Year 1967/1970/1972/(1980)/1984/1989/1995/1996/(1998)/(2001)/2004/2008
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Judge_Dread
post Sat, 26 Apr 2003 - 21:35
Post #26


Super User
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: Warszawa





CYTAT("Mori":2b7mwton)
OZ startuje z Outlaw?! Czemu?


OZ w MAXI.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wirus
post Sat, 26 Apr 2003 - 21:46
Post #27


Super User
Dołączył: Thu, 28 November 2002
Skąd: wawa





a jesli mozna wiedziec sa juz jakies ciekawe furki zgloszone do outlaw, czy to raczej martwa klasa bedzie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Os_
post Sat, 26 Apr 2003 - 21:50
Post #28


Forum Homee
Dołączył: Fri, 01 November 2002
Skąd: Warszawa





tu masz wszystkie modele furek jakie są zgłoszone jak narazie
http://forum.streetracing.pl/viewtopic. ... 7&start=90


--------------------
E36 M3 3.0 Turbo - było 425KM/572Nm teraz jest więcej
E39 M5 - 400KM/500Nm
Impreza STi (bug) - 423KM/510Nm
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Turbinator
post Sat, 26 Apr 2003 - 22:00
Post #29


User
Dołączył: Fri, 18 April 2003
Skąd: Stockholm





CYTAT("tomeQ":16kf0ry7)
no a czy ja mowie o 200klasach. mam w opiece wlascicieli takich maluchow ktore sa dobra konkurencja dla cc no ale zeby tak od razu z rs4. w koncu maluch jest symbolem naszej motoryzacji i jakis respekt mu sie nalezy.przynajmniej ja tak to widze co oczywiscie do niczego pewnie nie doprowadzi, ale...


Cały czas nie wiemy po co ten zapis o swapach...

W Szwecji w zawodach popularnych mają 7 klas, i nikogo nie obchodzi kto z czego silnik włozył:

1. FWD
2. RWD
3. FWD + dopały
4. RWD + dopały
5. AWD
6. V8
7. Max Street

Klasy 1-5 to auta do 6 cylindrów, każdy zaglądający w 12 musi mieć podstawową klatkę bezpieczeństwa.

U nas lobby małoautkowe jest dość znaczne dlatego potrzebna jest jakaś klasa mikro, ale całą reszta może być uproszczona wg powyższego schematu... Jak ktoś przyjeżdża się ścigać, to chyba wie co ma... Jak ma 100KM to cudów sie nie powinien spodziewać...


--------------------
They call me 2RBN8R!
'86 Merkur XR4Ti: RR cam, FMS adjustable cam gear, RG Boost Controller, Kirban AFPR, FMIC, Cossie rearend & brakes, 17lb FW!
'89 Sierra XR4x4: still bone stock!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OZ
post Sat, 26 Apr 2003 - 22:08
Post #30


Forum Homee
Dołączył: Fri, 11 October 2002





1. Nie jesteśmy w Szwecji - na szczęście dla nas i dla Szwecji
2. Grupa Producencka SSS to nie to samo co Grupa Kapitałowa
3. Oz wystartuje w Maxi i może w Outlaw jak wykręci z Bożą pomocą jeden z 10 najlepszych czasów z wszystkich klas powszechnych - patrz punkt 4
4. Zapraszam do bardziej szczegółowego czytania regulaminu zanim zada się pytanie
5. Dyskusja na temat regulaminu jest bezprzedmiotowa bo NIC przed 1 maja nie ulegnie zmianie

Uff.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kivik
post Sat, 26 Apr 2003 - 22:18
Post #31


Forum Killer
Dołączył: Fri, 11 October 2002
Skąd: Warszawa





CYTAT("Turbinator":1n96d6x9)
CYTAT("tomeQ":1n96d6x9)
no a czy ja mowie o 200klasach. mam w opiece wlascicieli takich maluchow ktore sa dobra konkurencja dla cc no ale zeby tak od razu z rs4. w koncu maluch jest symbolem naszej motoryzacji i jakis respekt mu sie nalezy.przynajmniej ja tak to widze co oczywiscie do niczego pewnie nie doprowadzi, ale...


Cały czas nie wiemy po co ten zapis o swapach...

W Szwecji w zawodach popularnych mają 7 klas, i nikogo nie obchodzi kto z czego silnik włozył:

1. FWD
2. RWD
3. FWD + dopały
4. RWD + dopały
5. AWD
6. V8
7. Max Street

Klasy 1-5 to auta do 6 cylindrów, każdy zaglądający w 12 musi mieć podstawową klatkę bezpieczeństwa.

U nas lobby małoautkowe jest dość znaczne dlatego potrzebna jest jakaś klasa mikro, ale całą reszta może być uproszczona wg powyższego schematu... Jak ktoś przyjeżdża się ścigać, to chyba wie co ma... Jak ma 100KM to cudów sie nie powinien spodziewać...


Widze ze sie strasznie madrzymy i uwazamy, ze inni to kretyni
Myslisz, ze nie widzielismy tego regulaminu ze Szwecji tak jak nie wiemy jakie sa w USA?
A dlaczego wg Ciebie ten ze Szwecji jest lepszy niz ten z NHRA czy innych. Czekam na wypowiedz w tej kwestii.
Regulamin SSS jest taki i koniec.

Grupy producenckie sa zdefiniowane i chyba to zamyka ten temat.

pozdrawiam,

Max (sedzia techniczny)


--------------------
Tor Poznan w 1:53.04 Integrą R
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Turbinator
post Sun, 27 Apr 2003 - 00:55
Post #32


User
Dołączył: Fri, 18 April 2003
Skąd: Stockholm





CYTAT("kivik":1zk6tuhr)
Widze ze sie strasznie madrzymy i uwazamy, ze inni to kretyni

Dokładnie to samo zauważyłem... Tak, teraz to widzę dokładnie

CYTAT("kivik":1zk6tuhr)
Myslisz, ze nie widzielismy tego regulaminu ze Szwecji tak jak nie wiemy jakie sa w USA?
A dlaczego wg Ciebie ten ze Szwecji jest lepszy niz ten z NHRA czy innych. Czekam na wypowiedz w tej kwestii.


NHRA to lata tradycji. Ich regulamin to jest już całkiem książeczka...
Szwedzki regulamin jest prosty i krótki.
Nigdy nie twierdziłem że któryś z nich jest lepszy albo gorszy


CYTAT("kivik":1zk6tuhr)
Regulamin SSS jest taki i koniec.

Grupy producenckie sa zdefiniowane i chyba to zamyka ten temat.

pozdrawiam,

Max (sedzia techniczny)


Regulamin jest jaki jest, ale w obecnym sformułowaniu zapis zaliczający Forda i Chevroleta do jednej grupy producenckiej razi ignorancją, cokolwiek by nie miał na myśli autor regulaminu.
Nawet w Sejmie RP uchwala się poprawki stylistyczne do przeróżnych aktów prawnych...
Ciekawe skąd się bierze wśród organizatorów taka alergia na wszelkie sugestie...


--------------------
They call me 2RBN8R!
'86 Merkur XR4Ti: RR cam, FMS adjustable cam gear, RG Boost Controller, Kirban AFPR, FMIC, Cossie rearend & brakes, 17lb FW!
'89 Sierra XR4x4: still bone stock!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lukaszb
post Sun, 27 Apr 2003 - 09:14
Post #33


Frequent User
Dołączył: Mon, 02 December 2002
Skąd: Tarnów





to i ja dorzuce swoje 3 grosze.
najbardziej chyba sprawiedliwie bylo by gdyby ten zapis brzmial mniejwiecej tak:
pozwala sie na zmiany silnikow pod warunkiem ze niebedzie on posiadal wiecej cylindrow niz najwiekszy stosowany seryjnie silnik w danym modelu samochodu.
oczywiscie to czeba by bylo ladniej sformulowac.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
post Sun, 27 Apr 2003 - 10:37
Post #34



Dołączył: --


Ostrzeżenia: 0%
-----


CYTAT("Turbinator":3e7v2lpg)
CYTAT("kivik":3e7v2lpg)

Widze ze sie strasznie madrzymy i uwazamy, ze inni to kretyni

Dokładnie to samo zauważyłem... Tak, teraz to widzę dokładnie



tak rozumiem, że skończyły ci się argumenty....
zszedłeś na b.niski poziom wypowiedzi

nie wszystko należy kopiować... na początku jak stworzyliśmy regulamin, to podniosły się głosy, że za bardzo wrzucamy wszystkich do jednego worka... ciekawe co by dopiero powiedziano jakbyśmy zrobili regulamin "szwedzki"....

prawda jest taka: WSZYSTKIM NIGDY NIE DOGODZISZ....

a myśli nasuwa mi się jedna:
Przyszedł ktoś i próbuje błysnąć. Nie wychodzi ci narazie

doczytaj dokładnie regulamin jeśli cię on interesuje, jeśli nie interesuje cię to nie mąć.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dragster
post Sun, 27 Apr 2003 - 11:02
Post #35


Forum Homee
Dołączył: Sat, 01 February 2003
Skąd: Warszawa/Wiedeń





A ja powiem tak - im dluzej czytam regulamin i im wiecej nad nim rozmyslam, tym bardziej mi sie podoba. Dlaczego? Bo jest przemyslany, wymagajacy (zadna seria nie ma szans) ale sprawiedliwy no i dosc ciezko go oszukac.
Dla mnie bomba! Chyle czola przed autorami i cala ekipa SSS.

PS: I nie mam zamiaru nikomu wlazic w dupe


--------------------
1992 200SX S13 - reaktywacja.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PrOsIaQ
post Sun, 27 Apr 2003 - 11:03
Post #36


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 20 October 2002
Skąd: W-wa





turbinator... proponuje zebys przeczytal watki nt. regulaminu ktore byly na trzech forach.

na tuning.pl główne, tuning.info.pl główne i tutaj - sr.pl (na samej gorze, przylepiony)...

dyskusji na ten temat było tyle, że az stawalo sie nudne... a co najciekawsze 80% głosów było raczej przeciwnych do twojego stanowiska...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
post Sun, 27 Apr 2003 - 11:27
Post #37



Dołączył: --


Ostrzeżenia: 0%
-----


Judge najpierw piszesz, że RS4 będzie w Outlaw, a potem, że OZ jest w MAXI... to jakto będzie?

Maciek? startujesz w OUTLAW?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Judge_Dread
post Sun, 27 Apr 2003 - 11:27
Post #38


Super User
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: Warszawa





Proponuje zakonczyc ten watek... Regulamin bedzie dopracowywany tak jak inni twierdza ale jak juz OZ pisal NIC ale to NIC sie NIE MOZE zmienic przed 1 maja 2003 r. wiec dyskusja jest bez sensu !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Judge_Dread
post Sun, 27 Apr 2003 - 11:36
Post #39


Super User
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: Warszawa





CYTAT("keyser":2lo5ak06)
Judge najpierw piszesz, że RS4 będzie w Outlaw, a potem, że OZ jest w MAXI... to jakto będzie?

Maciek? startujesz w OUTLAW?


OZ bedzie w MAXI, oraz w OUTLAW. Pasuje ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
post Sun, 27 Apr 2003 - 11:49
Post #40



Dołączył: --


Ostrzeżenia: 0%
-----


jaki ty dobrze poinformowany jesteś aż miło.... gratuluję
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 11:52