Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Święta, święta i po świętach...niedzielni kierowcy
dwaku
post Mon, 21 Apr 2003 - 16:50
Post #1


Forum Killer
Dołączył: Sat, 25 January 2003
Skąd: Muranów





Dziś przemknęło mi życie przed oczami. Na trasie Lublin - WWA ktoś zaczął wyprzedzać w trakcie mojego wyprzedzania. Musiałem uciekać na lewe pobocze. Kierowca z zielonego Poloneza, jadący z naprzeciwka tylko dzięki mojemu opanowaniu nie wjechał w tą durną babę a tylko śmignął między nami. Po całym zdarzeniu zacząłem ją gonić, celem wymierzenia rękoczynu... jak zobaczyłem, że to kobieta tylko popukałem się w głowę i odpuściłem.

Następny przypadek to już klasyk. Przyśpieszanie w czasie mojego wyprzedzania. Czy jadąc A6 nie można dać się wyprzedzić jakiemuś 1.4 206?

Na szczeście wszystko dobrze się skonczyło... a jak wyglądały Wasze podróże?


--------------------
V2 heartbeat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 21 Apr 2003 - 16:50
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
RUfi
post Mon, 21 Apr 2003 - 16:59
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 26 October 2002
Skąd: WWA





U mnie tylko podróz na działeczkę dzisjaj i rekordowo niskie spalanie 4,5 litra na 100

A było spokojnie noe oprócz jednej kobiety w corsie 1.0 któa zabierała sie do wyprzedzanie chyba z 2 km , ale co sie dziwić wsumie taki silnik to mozę byc problem cos wyprzedzic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wirus
post Mon, 21 Apr 2003 - 17:07
Post #3


Super User
Dołączył: Thu, 28 November 2002
Skąd: wawa





mnie dzis zszokowala postawa walecznego clio wracajac z zegrza(kurcze nic dzis nie powialo ) stalem na prawym pasie obok byl tylko zjazd na bp a dalej zatoka dla bus, kiedy wszyscy ruszyli nie wiem jakim cudem clio ktore ledwo zauwazylem na centymetry ze skrajnie prawego na lewy pas wskoczylo
patrzyelm tylko jedynie kiedy sie zabije gosc, ale znikl mi z oczu, pogonilbym go ale mialem lekki spoiler na dachu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mario q.
post Mon, 21 Apr 2003 - 17:10
Post #4


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 29 March 2003
Skąd: Warszawa





Ja wczoraj na trasie(za Wyszkowem) wyprzedzajac kolumne auto ledwo wyheblowalem przed takim jednym tempakiem!!! Wyprzedzlem chyba z 7 aut ktore toczyly sie niedzielno-swiatecznym trybem i nagle panu z przedostatniego auta(puga 206) zachcialo sie wyprzedzac!!! Nawet nie spojrzal sie w lustrerko tylko obojetnie wyjechal na srodek. Na cale szczescie sie udalo, ale na prawde nie wiele brakowalo!!!


--------------------
RS4 powered by MT&Sportmile 3070/6046szt. :D


Do zobaczenia Jasięty, do zobaczenia....................... [']
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szymlorek
post Mon, 21 Apr 2003 - 17:25
Post #5


Super User
Dołączył: Thu, 06 February 2003
Skąd: Wałbrzych





Po raz drugi stracilbym wczoraj zderzak. Przez jakieś 2km jechal spokojnie za mna koleś w polonezie, zaraz przed skrzyzowaniem zaczal zblizac sie do mnie aż w koncu kiedy przyszlo sie zatrzymac uslyszalem za soba pisk przerazony spieprzylem na pas dla osob jadacych z przeciwnego kierunku (naszczescie wtedy nikogo tam nie bylo) gdybym zostal na tym pasie musialbym wyskrobywac poldasia ze swojego bagaznika. Grrrr.. nie lubie swiatecznych podrozy naszczescie wszystko dobrze sie skonczylo inaczej bym sie chyba zalamal bo to bylby drugi zderzak.


--------------------
Nie klikaj odpowiedzi,gdy nie wiesz w czym sedno siedzi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krzysiek_WAWA
post Mon, 21 Apr 2003 - 17:32
Post #6


Forum Killer
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: z Imprezy...





CYTAT("mario q.":2l6hy8k9)
Ja wczoraj na trasie(za Wyszkowem) wyprzedzajac kolumne auto ledwo wyheblowalem przed takim jednym tempakiem!!! Wyprzedzlem chyba z 7 aut ktore toczyly sie niedzielno-swiatecznym trybem i nagle panu z przedostatniego auta(puga 206) zachcialo sie wyprzedzac!!! Nawet nie spojrzal sie w lustrerko tylko obojetnie wyjechal na srodek. Na cale szczescie sie udalo, ale na prawde nie wiele brakowalo!!!


Mario q: Znam tą trasę bardzo dobrze. Bardz często są tam takie przypadki, że jedzie kolumna, ten na końcu wyprzedza a w między czasie którys w środku zbiera się na wyprzedzanie, ten z tyłu nie wyhamuje i jeden lub oba lacą do rowu. Lepiej się jedzie za Wyszkowem w kierunku Ostrowii Mazowieckiej, tylko trzeba uważac na policje na tej trasie, ostatnio zaczeli bardzo ścigać piratów drogowych.


--------------------
----------------
Pozdrawiam Krzysiek
"Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety sa dla szybkich kierowcow" C. McRae [*]
---------------------
Niezależnie co zrobisz, i tak inni będą ciebie oceniać.........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mario q.
post Mon, 21 Apr 2003 - 17:59
Post #7


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 29 March 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT("Krzysiek_WAWA":2lx3qbsm)
CYTAT("mario q.":2lx3qbsm)
Ja wczoraj na trasie(za Wyszkowem) wyprzedzajac kolumne auto ledwo wyheblowalem przed takim jednym tempakiem!!! Wyprzedzlem chyba z 7 aut ktore toczyly sie niedzielno-swiatecznym trybem i nagle panu z przedostatniego auta(puga 206) zachcialo sie wyprzedzac!!! Nawet nie spojrzal sie w lustrerko tylko obojetnie wyjechal na srodek. Na cale szczescie sie udalo, ale na prawde nie wiele brakowalo!!!


Mario q: Znam tą trasę bardzo dobrze. Bardz często są tam takie przypadki, że jedzie kolumna, ten na końcu wyprzedza a w między czasie którys w środku zbiera się na wyprzedzanie, ten z tyłu nie wyhamuje i jeden lub oba lacą do rowu. Lepiej się jedzie za Wyszkowem w kierunku Ostrowii Mazowieckiej, tylko trzeba uważac na policje na tej trasie, ostatnio zaczeli bardzo ścigać piratów drogowych.

Ale gdzie "dziewczyny" tak polója??? Ogolnie na calej trasie od Radzymina za Wyszkow czy tylko za Wyszkowem??? W sumie to nie duzo jade za Wyszkowem bo po kilkunastu kilosach odbijam na Brok, ale dobrze zawsze wiedziec...


--------------------
RS4 powered by MT&Sportmile 3070/6046szt. :D


Do zobaczenia Jasięty, do zobaczenia....................... [']
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Molako
post Mon, 21 Apr 2003 - 18:45
Post #8


Super User
Dołączył: Wed, 02 April 2003
Skąd: Warszawa - Rakowiec





Ja dlatego w święta korzystam z PKP może jest to syf i wieeele zachodu, ale przynajmniej ciśnienie mi nie skacze...


--------------------
Proud Member Of StreetShadows.pl TEAM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krzysiek_WAWA
post Mon, 21 Apr 2003 - 18:52
Post #9


Forum Killer
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: z Imprezy...





CYTAT("mario q.":1tkkihvj)
CYTAT("Krzysiek_WAWA":1tkkihvj)
CYTAT("mario q.":1tkkihvj)
Ja wczoraj na trasie(za Wyszkowem) wyprzedzajac kolumne auto ledwo wyheblowalem przed takim jednym tempakiem!!! Wyprzedzlem chyba z 7 aut ktore toczyly sie niedzielno-swiatecznym trybem i nagle panu z przedostatniego auta(puga 206) zachcialo sie wyprzedzac!!! Nawet nie spojrzal sie w lustrerko tylko obojetnie wyjechal na srodek. Na cale szczescie sie udalo, ale na prawde nie wiele brakowalo!!!


Mario q: Znam tą trasę bardzo dobrze. Bardz często są tam takie przypadki, że jedzie kolumna, ten na końcu wyprzedza a w między czasie którys w środku zbiera się na wyprzedzanie, ten z tyłu nie wyhamuje i jeden lub oba lacą do rowu. Lepiej się jedzie za Wyszkowem w kierunku Ostrowii Mazowieckiej, tylko trzeba uważac na policje na tej trasie, ostatnio zaczeli bardzo ścigać piratów drogowych.

Ale gdzie "dziewczyny" tak polója??? Ogolnie na calej trasie od Radzymina za Wyszkow czy tylko za Wyszkowem??? W sumie to nie duzo jade za Wyszkowem bo po kilkunastu kilosach odbijam na Brok, ale dobrze zawsze wiedziec...


Tak w połowie trasy, mają taki jeden zakręt mało widoczny ale szeroki i tam stoją bardzo często. Na Obwodnicy zaczeło jeździć VR6 z suszarką. A jeśli chodzi tobie o inne usługi to przed wyszkowem z 15km są, i 10-30 km też są.


--------------------
----------------
Pozdrawiam Krzysiek
"Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety sa dla szybkich kierowcow" C. McRae [*]
---------------------
Niezależnie co zrobisz, i tak inni będą ciebie oceniać.........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mario q.
post Mon, 21 Apr 2003 - 19:15
Post #10


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 29 March 2003
Skąd: Warszawa





He, he... Nie, nie o inne uslugi mi nie chodzilo! bleee... tfu....
Jesli juz o jakis uslugach rozmawiamy to na pewno nie tam!


--------------------
RS4 powered by MT&Sportmile 3070/6046szt. :D


Do zobaczenia Jasięty, do zobaczenia....................... [']
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Radek
post Mon, 21 Apr 2003 - 19:21
Post #11


Forum Killer
Dołączył: Wed, 20 November 2002
Skąd: Warszawa





Ja dzisiaj jezdzilem bardzo spokojnie , sa swieta i trzeba sie wyluzowac
Cruising rulezzzz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
---==Mały==--
post Mon, 21 Apr 2003 - 19:25
Post #12


Frequent User
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa





Mój ojciec prowadzi stacje w Ostrowi Maz. (pierwsze po lewej jadąc od wawy) Często na obwodnicy radzymińskiej jeżdzi Czarna Nubira i Mondeo (wiem z autopsji niestety) a potem to głównie tak pomiędzy wyszkowem a ostrowią stoją przy przystanku pks ale nie pamiętam w okolicach jakiej to miejscowości.


--------------------
Można umrzeć ze starości i z głodu lub we wnętrzu rozbitego samochodu...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krzysiek_WAWA
post Mon, 21 Apr 2003 - 19:36
Post #13


Forum Killer
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: z Imprezy...





CYTAT("mario q.":2wnhj2l5)
He, he... Nie, nie o inne uslugi mi nie chodzilo! bleee... tfu....
Jesli juz o jakis uslugach rozmawiamy to na pewno nie tam!


To samo pomyślałem, ale napisałem tak dla humoru , a co do Nubiry Czarnej to wolno to jeździ silnik 1.6, modeo jest 2,5V6 wiec już jest gorzej.). A VR6 drogówki jechałem ostatnio to wycina to nieźle, tym bardziej że jest to model ztiuningowany, czarna, wydech, wałki, dolot itd. wiem że wsadzili w to troche kasy, i powoli myślą o montarzu turbiny


--------------------
----------------
Pozdrawiam Krzysiek
"Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety sa dla szybkich kierowcow" C. McRae [*]
---------------------
Niezależnie co zrobisz, i tak inni będą ciebie oceniać.........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
---==Mały==--
post Mon, 21 Apr 2003 - 19:42
Post #14


Frequent User
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa





Nubira napewno nie jest 1.6. To jest raczej 2.0 16v bo przy 210 to 1.6 by mnie nie nagralo.


--------------------
Można umrzeć ze starości i z głodu lub we wnętrzu rozbitego samochodu...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wirus
post Mon, 21 Apr 2003 - 20:00
Post #15


Super User
Dołączył: Thu, 28 November 2002
Skąd: wawa





wiesz nagrac to Cie moga, pytanie tylko i bedzie trwalo to nagranie

krzysiek chipsy wsadzaja turbine do vr6, a mowie ze nawet nie maja na paliwo, ale to pewnie wkretka dla "zwyklych" uzytkownikow drog
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Molako
post Mon, 21 Apr 2003 - 20:18
Post #16


Super User
Dołączył: Wed, 02 April 2003
Skąd: Warszawa - Rakowiec





Nagrać cię mogą zawsze, ale pomiar jest miarodajny jedynie wtedy gdy przez chwilę pojadą za tobą i utrzymają tą samą prędkość co ty... Poza tym wpisują średnią prędkość a nie maksymalną jaką pokazało ich urządzonko...


--------------------
Proud Member Of StreetShadows.pl TEAM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krzysiek_WAWA
post Mon, 21 Apr 2003 - 20:27
Post #17


Forum Killer
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: z Imprezy...





CYTAT("wirus":3a1feg57)
wiesz nagrac to Cie moga, pytanie tylko i bedzie trwalo to nagranie

krzysiek chipsy wsadzaja turbine do vr6, a mowie ze nawet nie maja na paliwo, ale to pewnie wkretka dla "zwyklych" uzytkownikow drog


Samochód jest prywatny policjanta, ale jako że lubi jeździć szybko to ładuje w niego kase, a policja mu zwraca za paliwo, i dostaje jakieś dodatkowe premie za ilość nagrań w specjalnym wykonaniu. A co do paliwa, to wiesz mówią jedno, a normalnie jest inaczej. Z drogówką mam dobre układy.


--------------------
----------------
Pozdrawiam Krzysiek
"Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety sa dla szybkich kierowcow" C. McRae [*]
---------------------
Niezależnie co zrobisz, i tak inni będą ciebie oceniać.........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mario q.
post Mon, 21 Apr 2003 - 20:38
Post #18


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 29 March 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT("Molako":3p5o8774)
Nagrać cię mogą zawsze, ale pomiar jest miarodajny jedynie wtedy gdy przez chwilę pojadą za tobą i utrzymają tą samą prędkość co ty... Poza tym wpisują średnią prędkość a nie maksymalną jaką pokazało ich urządzonko...

Pierwsze slysze o tej sredniej!
Jakos siedzialem w mondeo i w merasiu i panowie nie mowili nic o sredniej tylko mowili o maxymalnej! A panowie mi pokazali, ze na 70 jechalem 140 km/h! Zas drudzy, ze na 80 jechalem 162 km/h i to sie dla nich tylko liczylo!
Tak wiec troche nie rozumiem twojego stwierdzenia...


--------------------
RS4 powered by MT&Sportmile 3070/6046szt. :D


Do zobaczenia Jasięty, do zobaczenia....................... [']
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Molako
post Mon, 21 Apr 2003 - 20:44
Post #19


Super User
Dołączył: Wed, 02 April 2003
Skąd: Warszawa - Rakowiec





Hmm dziwne... Jak mnie zlapali jechali za mną ok 600 m a ja przyspieszalem od ok 80 do 160.. na ich monitorku pokazalo się powiedzmy 158 ( na dole malymi literkami) ale na środku ekranu pokazała się prędkość 140 jak się zapytałem co to znaczy to powiedzieli ze jest to prędkość na jakiej mnie namierzyli - czyli średnia - reszta są to odczyty chwilowe i mogą być przekłamania jesli np oni zblizali się do ciebie to twoja prędkośc jest większa niż wskazywana i vice versa... dlatego podają prędkość średnią z całego nagrania...


--------------------
Proud Member Of StreetShadows.pl TEAM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dragster
post Mon, 21 Apr 2003 - 20:50
Post #20


Forum Homee
Dołączył: Sat, 01 February 2003
Skąd: Warszawa/Wiedeń





mnie wczoraj koles nissanem sunny chcial zkillowac... wyprzedzal mnie, a mniej wiecej na wysokosci mojej maski wystraszyl sie jadacego za nim merola i zaczal zjezdzac na moj pas...


--------------------
1992 200SX S13 - reaktywacja.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 07:46