Shoutbox 0 nowych PW 


13 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Closed TopicStart new topic
> Coś wyjątkowego do 250tysi
PiterSV
post Mon, 16 Apr 2018 - 20:14
Post #61


User
Dołączył: Thu, 18 June 2015





Bardzo fajną opcją moim zdaniem byłoby Audi R8 Spyder albo Gallardo (Z tym, że pewnie Gallardo mk1 dla wielu jest już trochę za stare z wyglądu).
Z drugiej strony znowu jest 997 Turbo, które stoją w naprawdę okazyjnych pieniądzach, gdzie za tyle to można kupić jakiegoś nowego HH, więc mega tanio.
A co byś powiedział na auto z konikiem na masce? A konkretniej na F430? Takie F430 z manualem już idą do góry. Tylko pytanie czy F430 za tyle nie okaże się trupem.
Tylko F430 patrzyłem na autoscout i to cenowo blisko twojej granicy cenowej (a może i trochę ponad), ale i na to jest rozwiązanie rejestrując auto w Czechach tak jak ja to zrobiłem.

Jeszcze z takich tańszych to pomyślałbym nad:

Lotusem Evorą
Maserati GranTurismo
Corvette C7/C6 ZR1 (jeśli jakoś wykonania nie będzie Cię drażniła)

Tak naprawdę to trzeba się przejechać, bo każdy ma inne upodobania i coś co mi się podoba w aucie może Ciebie denerwować etc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 16 Apr 2018 - 20:14
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
siewcu
post Mon, 16 Apr 2018 - 20:17
Post #62


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





A ja bym sobie Kozmo kupił... Wiem, że totalnie odjechane od tematu, ale wrażenia w środku niesamowite biggrin.gif


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vrumm
post Mon, 16 Apr 2018 - 20:34
Post #63


User
Dołączył: Sat, 14 April 2018





Czasami robię zakupy w biedronce.Takim f430 pod biedrą byłbym pewnie zaraz na Wykopie czy innych demotywatorach.


A z tym obklejeniem to całkiem dobry pomysł.Zrobić na zardzewiały kolor ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GIB
post Mon, 16 Apr 2018 - 20:36
Post #64


Forum Homee
Dołączył: Thu, 10 January 2008
Skąd: Warszawa WJ





Ferrari albo dyskont wybór należy do Ciebie smile.gif


--------------------
cztery koła i silnik
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Mon, 16 Apr 2018 - 20:39
Post #65


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





kupić jakieś auto to jedno, ale potem serwis + części + naprawy... i zaczynają się schody
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vrumm
post Mon, 16 Apr 2018 - 20:56
Post #66


User
Dołączył: Sat, 14 April 2018





CYTAT(hexx #2 @ Mon, 16 Apr 2018 - 20:39) *
kupić jakieś auto to jedno, ale potem serwis + części + naprawy... i zaczynają się schody


Dokładnie i tu nie chodzi tylko o zdzierstwo aso ale czas poświęcony temu.Zaczynam sobie cenić auta na gwarancji
Porsche nie jest drogie w serwisie(nie aso) i dosyć proste w obsłudze (nowsze modele) choć też nie bezawaryjne.
Z M2 mam wstępnie ofertę ;rabat 50tys.serwis 5lat ,gwarancja 3 i duuży rabat na części i robotę gdy coś pierd..po tym okresie ochronnym.

No ale porsche to porsche.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
BeeMiX
post Mon, 16 Apr 2018 - 21:32
Post #67


Moderator
Dołączył: Sat, 23 July 2005
Skąd: Nowy Jork / Choszczno





CYTAT(hexx #2 @ Mon, 16 Apr 2018 - 15:14) *
.. a takie coś.
Niestety, jeszcze przez 2-3 tygodnie nie będzie w pełni sprawne.
Problem z elektroniką silnika i skrzyni.



Sprowadziłeś z USA ? Obserwowałem ostatnio kilka na aukcjach. W naprawdę dobrej kasie można te auta tam znaleźć. To jest mój największy faworyt jeśli chodzi o następne auto, jeśli fundusze kiedyś pozwolą. Trochę tuningu N/A, jakiś dobry gwint, swap na 8HP, duże hamulce i naprawdę było by ciekawie i szybkie GT. Bo uważam je za najładniejsze auto ubiegłej dekady.

CYTAT(PiterSV @ Mon, 16 Apr 2018 - 20:14) *
Bardzo fajną opcją moim zdaniem byłoby Audi R8 Spyder albo Gallardo (Z tym, że pewnie Gallardo mk1 dla wielu jest już trochę za stare z wyglądu).
Z drugiej strony znowu jest 997 Turbo, które stoją w naprawdę okazyjnych pieniądzach, gdzie za tyle to można kupić jakiegoś nowego HH, więc mega tanio.
A co byś powiedział na auto z konikiem na masce? A konkretniej na F430? Takie F430 z manualem już idą do góry. Tylko pytanie czy F430 za tyle nie okaże się trupem.
Tylko F430 patrzyłem na autoscout i to cenowo blisko twojej granicy cenowej (a może i trochę ponad), ale i na to jest rozwiązanie rejestrując auto w Czechach tak jak ja to zrobiłem.

Jeszcze z takich tańszych to pomyślałbym nad:

Lotusem Evorą
Maserati GranTurismo
Corvette C7/C6 ZR1 (jeśli jakoś wykonania nie będzie Cię drażniła)

Tak naprawdę to trzeba się przejechać, bo każdy ma inne upodobania i coś co mi się podoba w aucie może Ciebie denerwować etc.


Gallardo Mk1 (przed LP560) to jest porażka i dramat. Trudno aż uwierzyć ile dał lift, ale to zupełnie inne auto. W prowadzeniu, jakości, wyciszeniu, tłumieniu etc.

F430 a szczególnie F430 Spider to kolejny dramat. Nie wiem jak uszło im produkowanie takiej chały. W Spiderze sztywnosc budy jest na poziomie zerowym. Ostatni raz jak jedno prowadziłem to zastanawiałem się czy nie było kiedyś w wypadku biggrin.gif

CYTAT(Vrumm @ Mon, 16 Apr 2018 - 20:56) *
Dokładnie i tu nie chodzi tylko o zdzierstwo aso ale czas poświęcony temu.Zaczynam sobie cenić auta na gwarancji
Porsche nie jest drogie w serwisie(nie aso) i dosyć proste w obsłudze (nowsze modele) choć też nie bezawaryjne.
Z M2 mam wstępnie ofertę ;rabat 50tys.serwis 5lat ,gwarancja 3 i duuży rabat na części i robotę gdy coś pierd..po tym okresie ochronnym.

No ale porsche to porsche.


Jeśli możesz powiedzieć to jakimi Porsche jeździłeś ? Wiem że gusty samochodowe są subiektywne ale totalnie nie ogarniam Twojej fascynacji M2. Jeździłeś kiedyś 997 Turbo ?


--------------------
97 Ultra White SC300 + 2JZ VVTi + GT35R + 6 speed
98 Smaragd schwarz SL500
08 S500L
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vrumm
post Mon, 16 Apr 2018 - 21:49
Post #68


User
Dołączył: Sat, 14 April 2018





Kolega kiedyś dał pojeździć 997 turbo z pdk.Ta skrzynia wcale nie jest taka szybka.Czasem chwilę się zastanawia zwłaszcza jak gwałtownie wciśniesz.Ale auto jest super i tyle.W moim budżecie mogę szukać jedynie carrere s lub 4s.Chętnie w manualu.Bo turbo za tą kasę to na 100%paździerz będzie z bogatym carfaxem.
Ja jeżdziłem/miałem 996 i starsze 911
To teraz ja zapytam;jeździłeś M2?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BeeMiX
post Mon, 16 Apr 2018 - 22:15
Post #69


Moderator
Dołączył: Sat, 23 July 2005
Skąd: Nowy Jork / Choszczno





Nie jeździłem M2. Nie uważam jednak że to jest coś wyjątkowego. BMW nigdy nie będzie egzotykiem, szczególnie takie które nawet nie ma silnika z rodziny Sxx. Jeździłem prawie wszystkim co zrobiło Porsche przez klika lat pracy przy tych autach, od 356 po 991. Dla mnie subiektywnie ta marka z ostatnich ciekawych aut zrobiła 997.1 Turbo i 997.1 GT3. Potem to się zrobiło takie "miałkie". Nieznam totalnie rynku i cen, szczególnie europejskich, ale jak łapie się jeszcze 996 GT3 to polecam, nawet z jajecznicą.

Ja bym na Twoim miejscu sprowadził 997 Turbo z Carfaxem samemu


--------------------
97 Ultra White SC300 + 2JZ VVTi + GT35R + 6 speed
98 Smaragd schwarz SL500
08 S500L
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GIB
post Mon, 16 Apr 2018 - 22:44
Post #70


Forum Homee
Dołączył: Thu, 10 January 2008
Skąd: Warszawa WJ





Co to za aston bo szczerze to po komorze nie poznaje a 6.0 V12 to oni pchali przez ostatnie 15? lat do wszystkiego czyli jakieś 7-8 modeli. DB7/9 Vanquish/ Virage mk2 itd.


--------------------
cztery koła i silnik
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BeeMiX
post Mon, 16 Apr 2018 - 22:46
Post #71


Moderator
Dołączył: Sat, 23 July 2005
Skąd: Nowy Jork / Choszczno





DB9 przed liftem


--------------------
97 Ultra White SC300 + 2JZ VVTi + GT35R + 6 speed
98 Smaragd schwarz SL500
08 S500L
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CrocodileReggae
post Mon, 16 Apr 2018 - 22:47
Post #72


Forum Killer
Dołączył: Thu, 12 March 2009





Szare db9 cabrio z 2006r z beżem w środku smile.gif


--------------------
moment i moc by www.rperformance.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Mon, 16 Apr 2018 - 23:06
Post #73


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





No hexx szacun! To jest właśnie wyjątkowe auto. Zdradzisz ile kosztuje takie spełnianie marzeń? A jak to tajemnica to chociaż napisz coś więcej na temat tego Astona.
PS. V12 nie ma tego brzmienia jak V8, to fakt. Tak naprawdę jeśli ktoś chce dobre brzmienie motoru to w grę wchodzi R5, V8 i V10. Niektóre V6 też są świetne. Ale V12 ma za to taki aksamitny dźwięk pracy, bardzo charakterystyczny i niezbyt wulgarny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BeeMiX
post Mon, 16 Apr 2018 - 23:14
Post #74


Moderator
Dołączył: Sat, 23 July 2005
Skąd: Nowy Jork / Choszczno





To V12 potrafi naprawde konkretnie brzmieć ze zrobionym wydechem


--------------------
97 Ultra White SC300 + 2JZ VVTi + GT35R + 6 speed
98 Smaragd schwarz SL500
08 S500L
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GIB
post Mon, 16 Apr 2018 - 23:35
Post #75


Forum Homee
Dołączył: Thu, 10 January 2008
Skąd: Warszawa WJ





V12 to przedewszystkim kultura pracy, chyba jednak najlepiej brzmi V10 odkąd posłuchałem całkiem zwykłego M5 E60, to takie całkiem zwykłe V12 (e32/38/w140) jest przy nim ciche spokojne i zupełnie niezadziorne, coś jak zwykłe V6 przy R5 audi/volvo/fiat.
@ BMX M1 jest egzotykiem i ma silnik Sxx smile.gif w sumie Z8 też jest mega egzotyczne mimo że recepta na auto jest trochę inna. Co do M2 się zgadzam, to takie trochę M3 E46 w obecnej sytuacji ekonomiczno/społeczno/politycznej.


--------------------
cztery koła i silnik
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Tue, 17 Apr 2018 - 01:17
Post #76


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





CYTAT(BeeMiX @ Mon, 16 Apr 2018 - 21:32) *
Sprowadziłeś z USA ? Obserwowałem ostatnio kilka na aukcjach. W naprawdę dobrej kasie można te auta tam znaleźć. To jest mój największy faworyt jeśli chodzi o następne auto, jeśli fundusze kiedyś pozwolą. Trochę tuningu N/A, jakiś dobry gwint, swap na 8HP, duże hamulce i naprawdę było by ciekawie i szybkie GT. Bo uważam je za najładniejsze auto ubiegłej dekady.


tak, z USA DB9
dobrze wyszło cenowo

Jeżeli chodzi o hamulce to tak wyglądały przed zmianą tarcz.
Nawet dobrze nie wiem jak się spisują.

Modów nie planuje robić. Chcę dobrze zrobić mechanikę + detailing zewnątrz i wewnątrz.

tył:





i przód:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vrumm
post Tue, 17 Apr 2018 - 10:22
Post #77


User
Dołączył: Sat, 14 April 2018





CYTAT(BeeMiX @ Mon, 16 Apr 2018 - 22:15) *
Nie jeździłem


Musimy wiedzieć o czym dyskutujemy więc gorąco zachęcam do rundy próbnej ,(ale tak bez emocji,bez oceny wstępnej i stosunku do marki) i opisania w tym wątku wrażeń.Będę bardzo ciekaw Twoich odczuć opinii i porównań.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Tue, 17 Apr 2018 - 10:30
Post #78


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





Bmw było fajne jak miało wolnossące motory, obecnie napędy na tył w m3,m4 czy m2 (bo w M5 już jest 4x4) to tylko strata opon i brak trakcji w 40% dni w PL...czyli bezsens. Auto jedzie od 70kmh bo wczesniej to jest walka z oponami, dużym momentem obrotowym jaki generuje ten 3.0. Oczywiście na tor, prowadzenie, przyjemność, drifting itd. To wszystko będzie działać ale jako bardzo szybki daily to już tak średnio, chyba że lubisz nie mieć trakcji i walczyć przy każdym przyspieszaniu na lekko wilgotnej nawierzchni. Do tego dochodzi jeszcze jedna sprawa, kolega ma m4, przebieg 80tysi, auto ma do wymiany silnik bo bmw bierze jakies chore ilości oleju typu 1l na 1000km. Nie wiem czy to jeden tylko przypadek (może tak być) czy zaraz nie wyjdzie z tego jakaś większa afera. Podsumowując przy takim budżecie szukaj coś AWD. No chyba że już się zdecydowałeś na Bmw to gratki biggrin.gif


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aval
post Tue, 17 Apr 2018 - 11:18
Post #79


Forum Killer
Dołączył: Fri, 16 September 2011
Skąd: Warszawa





Dokładnie jak wyżej. Od czasu wprowadzenia silników turbo, BMW M (RWD) ze skalpeli, stały się trochę muscle-carami. Dalej rewelacyjnie się prowadzą, ale jednak dostarczanie mocy jest zupełnie inne.

A punktowania wizerunku w ogóle nie rozumiem, Mustang nie bo dzieciak jeździ? W Warszawie M2 w większości jeżdżą młodziaki.
Zresztą niedawno był filmik jak taki dzieciak skasował M2 w trójmieście. Mustang jest w większości kupowany przez kompletnie innych kierowców.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vrumm
post Tue, 17 Apr 2018 - 11:41
Post #80


User
Dołączył: Sat, 14 April 2018





Zgadzam się .Decyzji jeszcze nie podjąłem ,wasze rady są cenne i mogą mieć wpływ.tzn.pokazują różne aspekty.
Dlatego też zastanawiam się czy nie poczekać na nowe wrx sti.Ten napęd jest najlepszy z dotychczasowych którymi jeździłem ale kolejne subaru to już raczej będzie hybryda.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Stron V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 25 April 2024 - 10:00