Shoutbox 0 nowych PW 


145 Stron V  « < 139 140 141 142 143 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Tutaj zadajemy pytania o samochody z ogłoszeń!, Allegro, OLX, Gratka, Otomoto itd...
kinko
post Sun, 04 Dec 2016 - 23:18
Post #2801


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





CYTAT(jaggedjimmyjay @ Sun, 04 Dec 2016 - 15:58) *
Witam. Znane komuś jest to auto? --> http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-me...html#69ecdaada6

Ewentualnie jest jakaś meganka rs do 55k warta polecenia?


Daj maila to Ci mogę wysłać jak wyglądał przed "liftingiem".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 04 Dec 2016 - 23:18
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
lovwelas
post Fri, 23 Dec 2016 - 17:36
Post #2802


Forum Homee
Dołączył: Wed, 30 December 2009





Panowie bardzo wielka prośba do ludzi z Żagania lub okolic
Chodzi o obejrzenie auta.
Bardzo mi na tym zależy. Ja mam do celu 500km i nie uśmiecha mi się jechać w ciemno.
Chodzi o Ibize Cupra 6l
Głównie zależy mi na sprawdzeniu jej pod kątem mechanicznym oraz to czy w rzeczywistosci jest tak "perfekcyjne" blacharsko-lakierniczo i nie była składana z przysłowiowego przystanku.

https://www.otomoto.pl/oferta/seat-ibiza-1-...a-ID6yHCGf.html


Oczywiście odwdzięczę się.


--------------------
@CoiloversPl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
świerzak
post Fri, 13 Jan 2017 - 15:31
Post #2803


Frequent User
Dołączył: Tue, 01 June 2010





Witam
Czy może któryś z kolegów zna lub był oglądać tą furę
http://allegro.pl/cl-55-amg-kompresor-500p...6631509454.html
Dzwoniłem ale gadka się kleiła do momentu kiedy zapytałem żeby podjechać autem na serwis...
Nie.. nie mam czasu itd...przyjedz sobie z mechanikiem itp
To ja mam czas żeby przyjechać z nad morza 700 km a sprzedający nie ma czasu żeby podjechać 100 km na serwis....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
matteusz
post Fri, 13 Jan 2017 - 15:36
Post #2804


Forum Homee
Dołączył: Thu, 18 September 2008
Skąd: Tarnobrzeg/Warszawa





Nie znam auta, ale Staszów to znane w okolicy zagłębie handlarzy, jeśli gość ma problem, żeby podjechać do serwisu, to ja bym raczej wycieczkę znad morza odpuścił wink.gif


--------------------
'84 Opel Kadett V6 powered by Transplantz Best ET 14.975 VAG Racing 2014 - bo tak
'97 BMW 328i 233KM/282Nm by 109-Performance - na co dzień
'00 Honda Integra Type R W1 PROFI 248KM/215Nm by strojenia.pl - na tor
'05 Renault Megane RS225 274KM/383Nm powered by ECUmajster - na weekend
Go to the top of the page
 
+Quote Post
no_fear
post Fri, 13 Jan 2017 - 17:21
Post #2805


Frequent User
Dołączył: Mon, 30 January 2006





100km ciągnąć auto na serwis to IMO przegięcie...
Nawet sprzedając ładne auto - nie chciało by mi się wink.gif


--------------------
Sklep przeniesiony poza forum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Fri, 13 Jan 2017 - 17:31
Post #2806


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





Nie wiem co z Wami jest, niby forum motoryzacyjne, ludzie znający się na motoryzacji i co drugi wkleja ogłoszenie od handlarzy z dupy, przecież to szkoda prądu w ogóle na to patrzeć tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
świerzak
post Fri, 13 Jan 2017 - 19:22
Post #2807


Frequent User
Dołączył: Tue, 01 June 2010





CYTAT
Nie znam auta, ale Staszów to znane w okolicy zagłębie handlarzy, jeśli gość ma problem, żeby podjechać do serwisu, to ja bym raczej wycieczkę znad morza odpuścił

Dzięki, nie wiedziałem że to zagłębie handlarzy, w sumie to nic do nich nie mam jeżeli sprzedają uczciwe auta
Bez serwisu auta nie kupię, nie wiem co to za problem??? powiedziałem że koszty pokryję...wydruk z konta też mogę przesłać że jestem wypłacalny
Ogląda się nieraz zakup kontrolowany i tam ludzie nie mają problemu żeby sprawdzić auto w serwisie, standardem wręcz jest sprawdzenie w serwisie,a nie Kornacki mówi "bierz furę będzie git "
Byłem zainteresowany autem ale cl to skomplikowane auto, min z drogim zawieszeniem abc które sprawdza się w serwisie,
Auta za 50 tyś nie będę sprawdzał kogoś na podwórku ... Jak na podwórku sprawdzić geometrię nadwozia ???
CYTAT
100km ciągnąć auto na serwis to IMO przegięcie...
Nawet sprzedając ładne auto - nie chciało by mi się

Chciałem kupić kiedyś c5 z 3miasta i właściciel nie miał problemu żeby pojechać do Warszawy do Dr Vette to około 400 km w jedną stronę

Dobry był tekst sprzedawcy o rękojmi jak by z autem były problemy ... biggrin.gif

Mam zasadę "lepiej nie kupić niż wpieprzyć sobie na głowę problem "

Myślałem że ktoś to auto kupił bo aukcja zniknęła a teraz wiem dlaczego nikt auta nie kupił....bo właściciel nie zgadza się na sprawdzenie....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Porszak
post Sun, 15 Jan 2017 - 20:35
Post #2808


Forum Homee
Dołączył: Thu, 22 January 2004
Skąd: bełchatów





jeszcze nie spotkalem uczciwego handlarza, moze za tanie auta kupowałem laugh.gif , dobre fury szybko znikaja i wtedy wiadomo, ze mozna bylo jechac hehe
a orientowales sie jakie wydatki moga sie szykowac przy tkaim przebiegu dotyczace skrzyni, kompresora, zawiasu?


--------------------
„Dokładnie wiadomo, kiedy ludzie zaczęli się ścigać: gdy tylko zbudowali drugi samochód.”
-by Richard Petty NASCAR racedriver

corsa c16xe N/A 176KM/187Nm powered by corsasport.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
świerzak
post Mon, 16 Jan 2017 - 17:54
Post #2809


Frequent User
Dołączył: Tue, 01 June 2010





CYTAT
orientowales sie jakie wydatki moga sie szykowac przy tkaim przebiegu dotyczace skrzyni, kompresora, zawiasu?

skrzyni i kompressora ..nie, jak wiesz to proszę napisz coś o usterkach tego modelu , gdyby z abc były problemy myślałem żeby zastąpić je gwintem
Rozmowa sie zakończyła kiedy nie wyraził zgody na kontrolę w aso czy innym serwisie, moim zdaniem oznacza to że z autem jest coś nie tak .
Sugestie i rady mile widziane
Go to the top of the page
 
+Quote Post
świerzak
post Tue, 17 Jan 2017 - 15:35
Post #2810


Frequent User
Dołączył: Tue, 01 June 2010





A żebyście się mogli lepiej pośmiać biggrin.gif
Ta osoba https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet-cor...m-ID6yElzT.html
Nie maiła nic przeciwko sprawdzeniu auta w serwisie czy też geometrii ramy chociaż kilka osób mówiło mi żebym odpuścił ta vette bo mocno dostała i jest poskładana na sztukę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Porszak
post Tue, 17 Jan 2017 - 17:55
Post #2811


Forum Homee
Dołączył: Thu, 22 January 2004
Skąd: bełchatów





po prostu sam chcialbym wiedziec. jak szukalem auta to rozgladalem sie za e500 albo clk 500, ale z merca zrezygnowalem finalnie i stanelo na japonczyku


--------------------
„Dokładnie wiadomo, kiedy ludzie zaczęli się ścigać: gdy tylko zbudowali drugi samochód.”
-by Richard Petty NASCAR racedriver

corsa c16xe N/A 176KM/187Nm powered by corsasport.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Frolik
post Wed, 18 Jan 2017 - 08:13
Post #2812


Forum Homee
Dołączył: Wed, 05 September 2012
Skąd: Warszawa





CYTAT(kinko @ Fri, 13 Jan 2017 - 17:31) *
Nie wiem co z Wami jest, niby forum motoryzacyjne, ludzie znający się na motoryzacji i co drugi wkleja ogłoszenie od handlarzy z dupy, przecież to szkoda prądu w ogóle na to patrzeć tongue.gif

Tak samo uwazam, tyle osób wkleja dziwne pojazdy od handlarzy, licząc na jakis cuda.... a jak wisi na prawde dobra sztuka w dobrej cenie (vide moje M5) to mało komu chce sie przyjechac zobaczyć.

Ale tak jak sie czyta forum, to tylu sie onanizuje, że polują na eMke, że to ze tamto. A potem szkoda czasu tyłka ruszyc 100 km zobaczyć dobrą sztukę.
3 miesiące po tym jak zabraliscie księżniczkę to jeden as z forum mi napisał że może przyjechac zobaczyć, ale jak cokolwiek bedzie niezgodne z opisem to mam mu zwrócic za paliwo smile.gif

No nic, normalni i konkretni zyskują smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Wed, 18 Jan 2017 - 17:02
Post #2813


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





Ogólnie teraz sprzedaż samochodu to jest śliski temat. Sprzedaję teraz moje megane rs i e46 coupe, a zaraz będę musiał wystawić jeszcze samochód dziewczyny. Telefony z setką pytań, kiedy się można umówić, za ile pójdzie, czy da się zamienić na jakiegoś ulepa itd. Niecały tydzień, 10.000 wyświetleń, ponad 10 telefonów i nikt dosłownie nie przyjechał na żywo obejrzeć, sami onaniści do pogaworzenia przez telefon lub moje ulubione smsy. Ech, cierpliwym trzeba być, ale jak ktoś się umawia, a potem nawet nie raczy powiadomić, że jednak nie przyjedzie, to mnie krew zalewa. Pozostaje przy tym, że jak auta dobre to w końcu znajdzie się ktoś normalny i je doceni.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rezor
post Wed, 18 Jan 2017 - 17:16
Post #2814


Forum Killer
Dołączył: Mon, 26 October 2015





Zależy kto co sprzedaje biggrin.gif wiem po sobie, że czasem jak widzę ciekawe auto to aż korci zadzwonić od tak żeby się popytać. Inna sprawa to brak precyzyjnych wymagań co do samochodu. Teraz żonie czegoś szukam i zwyczajnie dzwoniłem poptać się żeby wiedzieć czego mogę się spodziewać w danym przedziale cenowym i co ma do powiedzenia poisadacz danego modelu. To tak z punktu widzenia kupującego smile.gif
Z drugiej strony jak sprzedawałem avensis t25 to nie miałem takich problemów. 1 telefon, 1 koleś przyjechał, a i tak nie kupił. Ogłoszenie wisiało pół roku i tylko ludzie się podśmiewali w internetach, że przebieg 0.5mln km biggrin.gif. Samochód w końcu wziął daleki krewny


--------------------
Projekt: Mustang SN95 '94 coupe 302W 280KM
Daily: 300C '05 Wagon 5.7 AWD 360KM
Praca: Rimac <TBD>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Porszak
post Wed, 18 Jan 2017 - 20:16
Post #2815


Forum Homee
Dołączył: Thu, 22 January 2004
Skąd: bełchatów





jak ktos pisze smsy to moim zdaniem nie chce kupic konkretnego wozu, chyba ze M316lpg za dwapińcet. choc ostatnie auto sprzedalem po poczatkowym konkatcie przez sms, tyle ze zaraz oddzwonilem bo wydawalo mi sie ze jak ktos pisze "Moge dac X" to musial widziec auto, ale sie mylilem...


--------------------
„Dokładnie wiadomo, kiedy ludzie zaczęli się ścigać: gdy tylko zbudowali drugi samochód.”
-by Richard Petty NASCAR racedriver

corsa c16xe N/A 176KM/187Nm powered by corsasport.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
K@rol
post Wed, 18 Jan 2017 - 20:21
Post #2816


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 December 2005





Ja bardzo czesto pisze sms, ale i otrzymuje w sprawie auta, ostatnio to i messenger modny wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Porszak
post Wed, 18 Jan 2017 - 21:27
Post #2817


Forum Homee
Dołączył: Thu, 22 January 2004
Skąd: bełchatów





No to widac, nie na czasei jestem albo mocno stary biggrin.gif


--------------------
„Dokładnie wiadomo, kiedy ludzie zaczęli się ścigać: gdy tylko zbudowali drugi samochód.”
-by Richard Petty NASCAR racedriver

corsa c16xe N/A 176KM/187Nm powered by corsasport.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Malisz
post Wed, 18 Jan 2017 - 22:32
Post #2818


Frequent User
Dołączył: Sun, 03 November 2013
Skąd: Warszawa





Niedawno byłem z kolegą kupić samochód za 40+ tys zł, gdzie wszystko dogadane było SMSami, więc jak widać można i tak (chociaż ja nie jestem zwolennikiem tongue.gif ). Czemu zrezygnowałeś z CLK, jeśli mogę wiedzieć? Mam taki samochód (nie na sprzedaż ofc), więc jakbyś miał jakieś pytania to pisz na pw wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Thu, 19 Jan 2017 - 07:23
Post #2819


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





większość moich znajomych ma podejście : chce ktoś kupić, dzwoni, nie chce kupić albo nie ma kasy, pisze sms.
Zadzwonienie i porozmawianie to takie "dojrzalsze" i "konkretniejsze", telefony komórkowe jako stosunkowo nowy wynalazek nie mają jeszcze za wiele praw Savoir-vivre, z czasem na pewno się wykształci (nasi rodzice nie mogli nas tego nauczyć)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pajel
post Thu, 19 Jan 2017 - 09:01
Post #2820


User
Dołączył: Thu, 21 March 2013





CYTAT(świerzak @ Mon, 16 Jan 2017 - 17:54) *
skrzyni i kompressora ..nie, jak wiesz to proszę napisz coś o usterkach tego modelu , gdyby z abc były problemy myślałem żeby zastąpić je gwintem
Rozmowa sie zakończyła kiedy nie wyraził zgody na kontrolę w aso czy innym serwisie, moim zdaniem oznacza to że z autem jest coś nie tak .
Sugestie i rady mile widziane

Wywalać ABC i pakować gwint? toż to jest jak kastracja! bo jak inaczej można nazwać wywalenie czegoś co jest najlepsze w tym aucie? coś co jest"magią" smile.gif
Poza tym co ze stabilizatorami? których tam nie ma?
To są już tanie auta premium które kiedyś kosztowały krocie, a teraz można je kupić za śmieszne pieniądze ale serwis dalej zabija. Sam się zastanawiałem nad CL55, ale trochę suchych faktów... koszt zakupu i paliwa to najmniejsze koszty przy takim aucie smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

145 Stron V  « < 139 140 141 142 143 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wednesday, 24 April 2024 - 04:26