Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Elektryczny wentylator
nonam3
post Tue, 10 May 2011 - 14:53
Post #1


Frequent User
Dołączył: Thu, 12 May 2005
Skąd: Jaworzno





Witam. Z tego co wiem to w e36 za wlaczenie wentylatora klimatyzacji odpowiada czujnik w osuszaczu ( jesli nie ma cisnienia w ukladzie to nie wlaczy sie ) . Czy jest mozliwosc obejscia tego tak zeby wentylator wlaczal sie po wcisnieciu guzika od klimy ( bez cisnienia w ukladziue ) ?

z Samochodu wyrzucilem osuszacz rurki itp ( wentylator zostal ) chcialbym zeby wentylator uruchamial sie po wcisnieciu guzika w klimatroniku , jest to wykonalne ?


--------------------
usunieto sygnature komercyjną
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 10 May 2011 - 14:53
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
grzywaczewski
post Tue, 10 May 2011 - 16:01
Post #2


Forum Killer
Dołączył: Wed, 23 September 2009
Skąd: Łódź





Tak jakos mam zrobione w Legacy, ze przyciskiem od klimy wlaczam ten wentylator. Ale ja klimy nie mam juz.


--------------------
EJ20G, EJ253, C16SE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
K@mill
post Tue, 10 May 2011 - 22:08
Post #3


Frequent User
Dołączył: Sat, 28 October 2006
Skąd: Wa-wa





CYTAT(nonam3 @ Tue, 10 May 2011 - 14:53) *
Witam. Z tego co wiem to w e36 za wlaczenie wentylatora klimatyzacji odpowiada czujnik w osuszaczu ( jesli nie ma cisnienia w ukladzie to nie wlaczy sie ) . Czy jest mozliwosc obejscia tego tak zeby wentylator wlaczal sie po wcisnieciu guzika od klimy ( bez cisnienia w ukladziue ) ?

z Samochodu wyrzucilem osuszacz rurki itp ( wentylator zostal ) chcialbym zeby wentylator uruchamial sie po wcisnieciu guzika w klimatroniku , jest to wykonalne ?


Mam tą samą sytuacje tylko jeszcze nie wydłubałem klimy z auta i w weekend sie zastanawiałem czy dało by sie odpalić sam wiatrak z guzika, także jak któś już ogarnął ten temat to podzielcie sie wiedzą.


--------------------
e36 328i - Poznań 1.49
Race4Fun.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Karolo
post Tue, 10 May 2011 - 23:10
Post #4


Frequent User
Dołączył: Mon, 02 February 2009





Jasne, że wykonalne. Przecież wiatrak od klimy jest uzywany do chłodzenia chłodnic przy swapach.
Wejdź na e30 forum, tam są schematy podłączeń takiego wiatraka na różne sposoby. U siebie mam 2 przekaźniki po jednym na każdy bieg i czujke 2 stopniową w chłodnicy.
Do tego załączanie wyższego biegu włącznikiem z kabiny.


--------------------
FTWL Motorsport - części i akcesoria do instalacji turbo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
X_E_O_N
post Tue, 10 May 2011 - 23:33
Post #5


Frequent User
Dołączył: Tue, 17 February 2004
Skąd: KRAKOW





Arek mozesz sterowac tym wentylatorem poprzez DET'a
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 25 April 2024 - 20:09