Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Daily z zacięciem agresywnym., 35k plnów
smietnik
post Wed, 06 Feb 2019 - 10:30
Post #21


User
Dołączył: Thu, 17 December 2015





Ktoś ostatnio na grupie FB oddawał fieste st mk7 za 38tys, tylko to mniejszy segment no i troche poza budżetem
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 06 Feb 2019 - 10:30
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Aval
post Wed, 06 Feb 2019 - 12:45
Post #22


Forum Killer
Dołączył: Fri, 16 September 2011
Skąd: Warszawa





W tej cenie nie ma szans na Megane III RS.

Również polecam Focusa ST, tylko miej na uwadze że z racji konstrukcji wydechu tam nie ma wnęki na koło zapasowe, więc albo mały toroid i znaczne podniesienie podłogi, albo klasyczna butla jak z poloneza za tylną kanapą. Miałem taki samochód (fajnie wyposażony, 3d polift + LPG), jak coś to pytaj.

P.S. Brzmienie i strzały w wydech po wycięciu środkowego tłumika poza zasięgiem jakiejkolwiek czterocylindrówki.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Wed, 06 Feb 2019 - 17:51
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





CYTAT(Aval @ Wed, 06 Feb 2019 - 12:45) *
P.S. Brzmienie i strzały w wydech po wycięciu środkowego tłumika poza zasięgiem jakiejkolwiek czterocylindrówki.


Brzmienie 5 garów super, miałem kiedyś Coupe NG 2.3 na Remusie i mega brzmiało. Ale strzały moje 1.8T na wydechu MG ma bardzo rasowe - bez zbytniej przesady i popierdywania, po rozgrzaniu ładnym basem daje. Fordem R5 nie jechałem, nie słyszałem na żywo sad.gif Jeździ w okolicy Fiesta ST i tak z boku średnio brzmi, za mocno wykastrowana chyba.

Wybór między ST a Legacy trudny, dużo zależy od preferencji i temperamentu, ale chyba brałbym Forda. Subaru może jako kolejne?



--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
monev
post Fri, 08 Feb 2019 - 01:02
Post #24


Frequent User
Dołączył: Wed, 19 August 2015





Podczepię się do tematu. Miał ktoś może styczność z takim Focusem ST i Saabem 9-3 aero z podobnych roczników? Jak wypada jeden i drugi pod względem daily i wygody (raczej na dłuższych niż krótszych trasach) i pod względem funu z jazdy?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anomal
post Fri, 08 Feb 2019 - 08:47
Post #25


User
Dołączył: Thu, 04 August 2016





focus ma mocno basowy dzwiek po korekcie wydechu i wtedy podrozowanie na tylnej kanapie nie nalezy do najprzyjemniejszych rzeczy, kumpel taki ma

ja mam jako rodzinna fure s-maxa z tym samym 2.5t i jest przepasc jesli chodzi o glosnosc (u mnie seria wydech)


--------------------
403/507 fwd
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bolek80
post Thu, 04 Apr 2019 - 07:01
Post #26


User
Dołączył: Wed, 08 February 2017





Polecam seat Leon FR 2.0tfsi dsg
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 10:20