Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Jakie panewki do zmodzonego auta?, I jaka ścianka na wydechu
ROTOR
post Tue, 05 Oct 2021 - 22:59
Post #21


Forum Killer
Dołączył: Tue, 08 March 2005
Skąd: Lublin





CYTAT(przema72 @ Tue, 05 Oct 2021 - 18:51) *
nie nic mi sie nie pomyliło , acl race mają 4 warstwy , co do sputterów to nie wiem która seria ale też były 4 warstwowe



w 2006 roku montowalem aclrace do toyoty i dostalem ulotke ze specyfikacja, dam sobie jaja uciac ze to byly 2 warstwowe panewki - bylo tam nawet porownanie do niby blizniaczej technologi sputter.

Obecnie rzeczywiscie sa to 4 warstowe panewki z powloka. Przez te lata sie zmienilo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 05 Oct 2021 - 22:59
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
kidzio_r5gtt
post Wed, 06 Oct 2021 - 16:26
Post #22


Forum Homee
Dołączył: Mon, 14 April 2008
Skąd: WPI

Ikona grupy



w ramach ciekawostki jest jeszcze najnowsza linia ACL Race z pokryciem ceramicznym Calico.

http://re5pect.pl/panewki-korbowodowe-acl-...-8-2-0-std.html


--------------------
www.re5pect.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
przema72
post Wed, 06 Oct 2021 - 23:15
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Mon, 25 September 2006
Skąd: włoszczowa





CYTAT(ROTOR @ Tue, 05 Oct 2021 - 22:59) *
w 2006 roku montowalem aclrace do toyoty i dostalem ulotke ze specyfikacja, dam sobie jaja uciac ze to byly 2 warstwowe panewki - bylo tam nawet porownanie do niby blizniaczej technologi sputter.

Obecnie rzeczywiscie sa to 4 warstowe panewki z powloka. Przez te lata sie zmienilo.


możliwe ze tak , pamiętam że w podobnym okresie miałem np problem z dostaniem acl race do 3sge i wleciały kingi , chociaż jak sięgam pamięcią do tego okresu to zawsze acl race dostawałem 4warstwowe jedyne co zauważyłem to od kilku lat pierwsza warstwa cechuje sie większymi przebarwieniami niż kiedyś , może zmienili jakiś proces napylania

CYTAT(kidzio_r5gtt @ Wed, 06 Oct 2021 - 16:26) *
w ramach ciekawostki jest jeszcze najnowsza linia ACL Race z pokryciem ceramicznym Calico.
http://re5pect.pl/panewki-korbowodowe-acl-...-8-2-0-std.html


O nawet sie nie spodziewałem ze wypuszczą nową linie , tym bardziej ze pare lat do tyłu chyba wystawili fabryke na sprzedaż , ciekawe rozwiązanie ceramika napewno ma wiele zalet , warstwa niemal 4 krotnie cieńsza niż w acl race , 6-7mikronów to połowa tej powłoki może zniknąć po paru pierwszych odpaleniach w ramach dopasowania do wału
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 25 April 2024 - 08:03