Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Mazda 3 MPS ADIST by SSG
adist
post Wed, 19 Apr 2017 - 18:45
Post #21


Rookie
Dołączył: Thu, 13 April 2017
Skąd: Rzeszów





Wiesz, masz racje - ja mam taki problem ze zawsze pcham najlepsze rozwiazania i dlatego nie moge miec erki tongue.gif bo jak slysze armitrixa to nie mam ochoty na nic innego, lubie jak mi dolot fajnie swiszczy i tak ze wszystkim to chyba jakas choroba xd Jak Mis spytal skad ta zmiana napisalem ze to skomplikowane, jednak jeszcze bardziej niz myslalem. Nie klocmy sie juz o to, ponioslo mnie z tymi porownaniami, nie chce udowadniac ze MPS jest lepszy bo ogolnie rzecz biorac nie jest, poprostu dla mnie byl lepszym rozwiazaniem, przynajmniej z zalozenia:P erka krzyczy ze jest drogim autem a mazda to taka niewiadoma w sumie. Sam wyglad to tez kwestia gustu, erka mi sie podoba ale jest taka stonowana (pod względem kształtow - golf ma sie podobac duzej grupie odbiorcow, mps nie trafi do wszystkich jest specyficzny). Tak wiem ze malo osob ogarnia te auta i dlatego wlasnie latam z nim do SSG co w sumie jest minusem ale rekompensuje to plus w postaci jezdzenia rzadkim autem. A no i jeszcze kwestia prowadzenia tych aut. w golfie uklad kierowniczy chodzi leciutko masz wrazenie ze elektronika wszystko robi za Ciebie w mazdzie jest mechaniczna szpera a kierownica przekazuje Ci informacje o kazdym manewrze, podczas przyspieszenia musisz ja mocno trzymac - mi to bardziej odpowiada. W kazdym razie to co pisalem bylo proba wytlumaczenia mojego wyboru nic wiecej, mozliwe ze to wyglada jak szukanie na sile usprawiedliwenia, nie wazne, niech bedzie ze co kto lubi smile.gif


--------------------
Mazda 3 BL MPS
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 19 Apr 2017 - 18:45
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
RasPL
post Wed, 19 Apr 2017 - 19:26
Post #22


Forum Homee
Dołączył: Sun, 28 October 2012
Skąd: Tychy





Ja nie pisalem o r32 tylko o golf r 2.0Tfsi wink.gif r32 po wlozeniu 30k pokazuje moc bo tak to tylko ryczy na przelocie smile.gif Mazda zle mi sie kojarzy blacharsko, silniki zawsze mieli trwałe. Tak jak napisałem co kto lubi.


--------------------
Golf II 2.0 16VT BW9180 4Motion DSG on emublack
Go to the top of the page
 
+Quote Post
casej
post Thu, 20 Apr 2017 - 20:51
Post #23


Frequent User
Dołączył: Fri, 08 June 2012





siewcu pokaż mi 6R po wydechu i programie na 360hp... niewykonalne...

jak dla mnie 2.3disi jak i każdy inny silnik na turbie cenowo modyfikuje sie tak samo bądź podobnie z podobnymi przyrostami mocy.
z tym że 2.0tfsi oklepany jest na wszystkimi strony a z 2.3 niewiele ludzi coś grzebie co nie znaczy ze nie mozna bo w stanach lataja 600-700 konne MPS-y
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m6nj
post Thu, 20 Apr 2017 - 23:03
Post #24


Super User
Dołączył: Thu, 14 January 2010
Skąd: lublin





Jak to niewykonalne? Niby dlaczego? Wkład pompy do tego jeszcze albo i to nie..
Tu masz wykres na kołach bez wydechu tylko dp 3" i dolot.


Po wkładzie pompy auto wypluło ponad 370 hp.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
torek
post Fri, 19 Jan 2018 - 12:12
Post #25


Forum Killer
Dołączył: Thu, 24 November 2011
Skąd: Wawa





Powiem Ci Adist, że jestem, skłonny uwierzyć w to BP.. też tankowałem na BP.. też MPS.. i u mnie pękł tłok w 3 miejscach ale dodatkowo korba wyszła przez blok.. nie upieram się że to paliwo.. ale obecnego Speeda już tankuje na Orlenie wink.gif


--------------------
Renault Megane 1.8 16V Turbo - było
Mazda 6 MPS - był -Best ET 13:45 Ryki 2015
Mazda 6Speed - jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 18 April 2024 - 22:08