Shoutbox 0 nowych PW 


37 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mocny samochód do 20 tyś na sleepera
zmoświ
post Thu, 28 Oct 2021 - 07:55
Post #41


Super User
Dołączył: Sun, 08 May 2005
Skąd: mam? Nie powiem





CYTAT(KompotEm @ Thu, 28 Oct 2021 - 05:22) *
Takie M2 też dostanie baty od e36 z 2jz pod maską i tak koło się zamyka. Przez to chyba właśnie ten opel wydaje się najlepszym wyborem w tej kasie bo dość dużo tych modeli jest dostępnych i jest w czym wybierać.

Ile jeżdżących o własnych siłach i jeszcze ścigających się na ulicy e36 2jz widziałeś w ostatnich latach, a ile takich m2?


CYTAT(KompotEm @ Wed, 27 Oct 2021 - 15:12) *
Wiem, że nie znajdę za te pieniądze rakiety, ale wystarczyłoby mi porobić droższe wozy typu Audi a4 b8 150km po mapie, insignie 150/180km, jakieś BMW 190/200km, toyota, Škoda, kia firmowa itd.

Jakich czasów to człowiek dożył, żeby na 150/180 konną insignię w gnoju potrzeba mocarnego slipera, swoją drogą niezły target przeciwników, którzy z reguły się nie ścigają.


CYTAT(16vg60 @ Thu, 28 Oct 2021 - 06:08) *
W tej cenie s3 8l, do np 23k kupisz dobra sztukę

Nie znasz się, taka astra 2.0 t po liźnięciu chipem jest lepsza wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 28 Oct 2021 - 07:55
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Frolik
post Thu, 28 Oct 2021 - 08:19
Post #42


Forum Homee
Dołączył: Wed, 05 September 2012
Skąd: Warszawa





CYTAT(Rezor @ Wed, 27 Oct 2021 - 00:39) *
Nawet przy 200km szału w powyższych nie będzie, a sleeper tym bardziej
Saab 93 2.3t
Peugeot 406 3.0 v6
Pomodzona Sierra albo stare volvo
Ewentualnie jakieś stare kanciate kombi w stylu taunusa etc

To dobre pomysły te powyzsze auta, do tego można dołożyć jakieś e46 kombi 330d bez m-pakietu jak przedmówcy mówili.
Może byc subaru legacy gt. Wyglada niepozornie, w standardzie 250 KM a delikatnie liźnięte daje 280-290 KM. Ma dobry napęd 4x4, na mokrym czy na śniegu niejednego jeszcze takim autem zaskoczysz.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 28 Oct 2021 - 08:25
Post #43


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



mimo że sam zaproponowałem to według mnie żadne audi i bmw nie spełnia wymagań z początku czyli cichociemny sleeper. Już sam fakt że jedziesz Audi/BMW wskazuje na to że pod maską jest moc więc.. A tym bardziej S3 taka prawda. Jeżeli już Audi to I gen A3/A4 w oponie 15 cali ale pod maską 1.8T a na klapie znaczek 1.6 laugh.gif To samo Opel w OPC - odrazu widać "moc".
Sleeper to jest Tico Van jadące 180 po A2 albo Cieńkocieńko robiące Cie ze świateł ew. Octavia Kombi w 1.9 TDI która się okazuje ma pod maską z 200KM+ broń boże żaden RS bo już widać że coś nie tak z nim. Wpasowuje się w to też Colt CZT tyko jak to ktoś podkreślił to japońska motoryzacja a ja mam na jej temat swoje zdanie (żywotność max 200tkm potem litr oleju na litr benzyny, mechanika w głowicy co to gazu nie lubi a każde ustawianie to koszta koszta i jeszcze raz koszta, silnik tak odchudzony że nie ma miejsca na planowe zużycie tylko odrazu awaria no i cieniutkie półośki, przegubiki jak w zabawce, rdza dopełnia obrazu całości (doświadczenia bazuję głównie na toyotach)).
Ktoś na początku wspomniał o Volvo w T5 czy to będzie C30 czy to będzie V40(tu nawet AWD się trafia), nie jest to zły pomys a przy okazji po prostu komfortowy przemieszczacz. Mazdy w MZR też szybkie a niepozorne szczególnie w 6 z napędem AWD.
Fiaciki jeżeli chodzi o sleepera zawsze dobry pomysł szczególnie w 1.4 T albo mocnym dieslu.
DOdam do tego na dzień dzisiejszy chyba najbardziej sleeperowe auto które wyjechało z fabryki a które jeżei jest w dobrym stanie to jest naprawdę fajną zabawką ;-) Xsara VTS.


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hubi91
post Thu, 28 Oct 2021 - 09:04
Post #44


Super User
Dołączył: Fri, 17 June 2011
Skąd: Warszawa





temat bardzo lotny smile.gif, ale jak większość, ja też uważam, że do 20k to można kupić szybki motocykl, a samochód to będzie tylko trochę szybszy niż rower.
Szedłbym w coś co daje frajdę z jazdy i jest ładne stylistycznie bo szybkie sleepera nie dostaniesz. (dla mnie szybki sleeper to coś co wygląda jak flotówka a jeździ jak supercar typu superb 500 koni czy coś takiego).
Więc ja proponuję zrobić zupełnie odwrotnie, kupić coś co wygląda sportowo i fajnie się prowadzi a jest wolne smile.gif Szkoda ze wymogiem jest 5 drzwi bo bym polecił jakąs mx5/mr2 czy inną mała zabawkę
I prośba ode mnie, nie kupuj diesla, please.

jakiś leon 350koni za 25k
wsadzić wielki napis SDI założy kołpaki i jazda, chociaż w zimę i tak dacia duster 4x4 będzie łatwiej startowała wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Thu, 28 Oct 2021 - 09:37
Post #45


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





CYTAT(Frolik @ Thu, 28 Oct 2021 - 08:19) *
To dobre pomysły te powyzsze auta, do tego można dołożyć jakieś e46 kombi 330d bez m-pakietu jak przedmówcy mówili.
Może byc subaru legacy gt. Wyglada niepozornie, w standardzie 250 KM a delikatnie liźnięte daje 280-290 KM. Ma dobry napęd 4x4, na mokrym czy na śniegu niejednego jeszcze takim autem zaskoczysz.


A powiedz nam ile jest teraz w ogłozseniach takich subaraczków ? A ile ich serwisowałeś ? Widziałeś jak wyglądają pod względem rdzy ? A reszta ? A e46 3,0d ile ich serwisowałeś ?

Go to the top of the page
 
+Quote Post
_KMS_
post Thu, 28 Oct 2021 - 09:59
Post #46


Rookie
Dołączył: Thu, 28 October 2010





Polecam Colta ralliarta, ale w tej kasie może być ciężko, pewnie na CZT styknie i może warto by go dlubnac.
Osobiście mam wersje 180 R na rynek CH, 197ps/300nM robi robotę w lekkiej budzie (zwłaszcza moment obrotowy:D), pali rozsądnie a nawet bym powiedział mało przy normalnej eksploatacji.
Zmieniam olej co 5k km i zero problemów. ZERO. (100k nalotu)
Panowie w 3.0d po programie robili oczy;) i kończyło się gadką i pytaniem co tam pod maską - po odpowiedzi, że 1.5 była kupa śmiechu "ale to zapier@#$a!".
W tej kasie nic szybszego (przynajmniej na prostej;) nie ma opcji dorwać ( seryjnego ).
Za to z komfortem cienko trochę - bo twardo i wyciszenie także slabo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Thu, 28 Oct 2021 - 09:59
Post #47


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





CYTAT(kontrolm @ Thu, 28 Oct 2021 - 08:25) *
mimo że sam zaproponowałem to według mnie żadne audi i bmw nie spełnia wymagań z początku czyli cichociemny sleeper. Już sam fakt że jedziesz Audi/BMW wskazuje na to że pod maską jest moc więc.. A tym bardziej S3 taka prawda.


Nieee biggrin.gif
Może 5%społeczeństwa wie co. To s3 /opc, reszta ma wyjebane i myśli że to stary wyjeb (bo tak jest biggrin.gif)

Rs4 b5/mk4 r32 jak czasami zajadę na spota/złota to 70‰osob pyta czy to ori albo rozkminia dopiero że ori gdzie na takich "imprezach" praktycznie wszyscy to znafcy laugh.gif, a co dopiero s3 8l w srebrnym lub czarnym kolorze wink.gif

Choć oczywiście 8l 5d 1.8t w quattro dużo bardziej do "slepera" ale i droga do ~300 dużo bardziej kreta, a tak naprawdę dopiero przy tej mocy jakoś fajnie już to jedzie...


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Thu, 28 Oct 2021 - 10:07
Post #48


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





CYTAT(_KMS_ @ Thu, 28 Oct 2021 - 09:59) *
Polecam Colta ralliarta, ale w tej kasie może być ciężko, pewnie na CZT styknie i może warto by go dlubnac.
Osobiście mam wersje 180 R na rynek CH, 197ps/300nM robi robotę w lekkiej budzie (zwłaszcza moment obrotowy:D), pali rozsądnie a nawet bym powiedział mało przy normalnej eksploatacji.
Zmieniam olej co 5k km i zero problemów. ZERO. (100k nalotu)
Panowie w 3.0d po programie robili oczy;) i kończyło się gadką i pytaniem co tam pod maską - po odpowiedzi, że 1.5 była kupa śmiechu "ale to zapier@#$a!".
W tej kasie nic szybszego (przynajmniej na prostej;) nie ma opcji dorwać ( seryjnego ).
Za to z komfortem cienko trochę - bo twardo i wyciszenie także slabo.


Proponowałem go wcześniej bo bez tylnej kanapy waży poniżej 1t. a na federalkach + podstawowych modach turbiaka i sofcie "robi" większość podanych tu ambitnych typów. No i jest prawdziwym sleeperem biggrin.gif
No i chyba ważne jest to że wszystkie usterki typowe dla modelu można zamknąć na 3ech palcach jednej ręki. Przyjmuje lpg i pali go śmieszne ilości.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xxMAXIMxx
post Thu, 28 Oct 2021 - 10:14
Post #49


Super User
Dołączył: Sun, 08 April 2012





CYTAT(KompotEm @ Tue, 26 Oct 2021 - 20:06) *
1. Opel Astra H - 1.9 Diesel lub 2.0t
2. Renault Megane 2 - 1.9/2.0 diesel lub 2.0t
3. Seat Leon 2: 1.9 TDI
4. Fiat Grande Punto - 1.9 Diesel lub 1.4 T
5. Fiat Bravo 2 - 1.9 Diesel lub 1.4 T


Wiem, że gówno to wniesie to dyskusji ale śmiechłem jak zobaczyłem tą listę.
Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_KMS_
post Thu, 28 Oct 2021 - 10:53
Post #50


Rookie
Dołączył: Thu, 28 October 2010





CYTAT(ledziu @ Thu, 28 Oct 2021 - 10:07) *
Proponowałem go wcześniej bo bez tylnej kanapy waży poniżej 1t. a na federalkach + podstawowych modach turbiaka i sofcie "robi" większość podanych tu ambitnych typów. No i jest prawdziwym sleeperem biggrin.gif
No i chyba ważne jest to że wszystkie usterki typowe dla modelu można zamknąć na 3ech palcach jednej ręki. Przyjmuje lpg i pali go śmieszne ilości.


Slyszalem tylko ( nie weryfikowalem ) ze jest parę osób only co zrobi soft do colta, tanio nie jest;p ralliart ver CH ma chyba boxa pod maską.
Dziwi mnie za to ze tylna kanapa jest taka ciężka? (Mam 5d)
Sleeper zwłaszcza jak nie masz naklejek ciemnych szyb fabrycznie i spojlerka;)
Chociaż i tak większość pogania mysli ze jedzie zwykle 1.1 1.3 a tu BIG ZONK biggrin.gif
Jakie podstawowe mody masz na myśli? Intercooler? Wydech?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Thu, 28 Oct 2021 - 12:01
Post #51


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





CYTAT(_KMS_ @ Thu, 28 Oct 2021 - 10:53) *
Slyszalem tylko ( nie weryfikowalem ) ze jest parę osób only co zrobi soft do colta, tanio nie jest;p ralliart ver CH ma chyba boxa pod maską.

Jakie podstawowe mody masz na myśli? Intercooler? Wydech?


Box tylko CH jest średnim tematem bo uruchamia się w którymś momencie i niby generuje moc ale nie wygląda to gitarowo.

DP, sportowy kat, tył przelot, IC i strojenie. Na zdrowym silniku dojdziesz do 220/300nm sensownej jazdy. Warto pozbyć się limiterów. Jest opcja hybrydy ale swojego czt ustawiłem z hybrydowym czt i zrezygnowałem z dodatkowych 40km bo nie miało to większego wpływu na Nm. Gdyby mod kosztował tysiaka to pewnie bym go zrobił a tu jednak hybryda, strojenie, robota i wychodzi 4k.

Swojego czt konfrontowałem z autami o wiele mocniejszymi i jest gitara wink.gif bo masy nie oszukasz.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 28 Oct 2021 - 12:44
Post #52


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



220KM to tyle co mają z Micry 1.0 Turbo w wyścigówce na seryjnym bloku laugh.gif


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miloszz
post Thu, 28 Oct 2021 - 14:19
Post #53


Frequent User
Dołączył: Mon, 13 February 2017





A może taki golf:
https://f.magazynauto.pl/magazynauto_prod_2...d57d0e6e40538e4

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-go...html#1a0fb84902

dołożyć parę $$ i za ok 23 tys da rade wyrwać 2,0 TDI/110 po sofcie 190 i 360 Nm i to już jedzie nieźle, w rodzinie jest taki to powiem...że fajnie zasuwa i pali śladowe ilości ropy w stosunku do tego jak to jedzie, myślę że w manualu Golf V GTI byłby wolniejszy.
a patrzac na auto wygląda normalnie, dla mnie czysty sleeper, bo takie CZT może szybsze ale po takich modach będzie buczał, dudnił i każy już wie że to jakiś narwianiec i że ma moc.
Tu chodzi raczej o auto które seryjnie jedzie i wygląda ale jak przyspieszy to jest moc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deejey!
post Thu, 28 Oct 2021 - 14:47
Post #54


Forum Killer
Dołączył: Sat, 13 November 2010
Skąd: Łódź





CYTAT(As_ @ Wed, 27 Oct 2021 - 19:05) *
Z moich obserwacji to ludzie którzy się chcą ścigać po ulicach to mają do tego mocne samochody a jak ktoś ma "wozy typu Audi a4 b8 150km po mapie, insignie 150/180km, jakieś BMW 190/200km, toyota, Škoda, kia firmowa itd." to się nimi nie ściga ze świateł.
Trafisz na M2/M3/Golfa R/AMG czy jakieś inne eski i nici ze ścigania bo albo się nikomu nie będzie chciało karcić starego strucla albo jak się jednak zechce to będzie jeszcze gorzej.
A te nowsze przez ciebie wymienione to w 95% będą normalnie ruszać nawet bez wrzucenia skrzyni w tryb sport.
I będziesz przez 95% czasu robić z siebie pajaca strzelając ze sprzęgła i pałując do odcinki od świateł do świateł a reszta nawet nie będzie wiedzieć, że bierze udział w wyścigu.


+1, to całe sedno sprawy.

CYTAT(KompotEm @ Thu, 28 Oct 2021 - 05:22) *
No właśnie nie mam zamiaru się ścigać i napinać od świateł do świateł. Ale mnie wkurza jak jadę sobie spokojnie a jakiś typ za mną gniecie 130 konne audi i próbuje mnie wyprzedzać bo jadę np jakimś niepozornym wozem. Przez to szukam właśnie coś niepozornego a potrafiące namieszać bo na każde auto coś się znajdzie. Takie M2 też dostanie baty od e36 z 2jz pod maską i tak koło się zamyka. Przez to chyba właśnie ten opel wydaje się najlepszym wyborem w tej kasie bo dość dużo tych modeli jest dostępnych i jest w czym wybierać.

Na ten problem który opisałeś to nie potrzebujesz szybszego auta a zdrowego rozsądku i jeszcze kilku lat, żeby zrozumieć, że ktoś Cię może wyprzedzać bo chce jechać szybciej bądź mu się spieszy i ryzyko mandatu bierze na klatę. On absolutnie nie musi uważać Cię za rywala, a przyśpieszanie bo ktoś Ci najechał na ogon to zwykłe szczeniackie zachowanie, zwłaszcza jak chwilę później zwalniasz.



Tak odnosząc się do tego, ze teraz wg wielu nadal 120-140 koni jest górną normą na drogach to serio nie wiem gdzie Wy żyjecie i jeździcie. Wejdźcie na jakiegokolwiek chip-tunera i zobaczcie ile oni aut robią tygodniowo a też nie każdy wrzuca na bieżąco wszystko bądź wcale. Zerknijcie na wyniki jakie są osiągane. A nowe z salonu też wcale nie takie cieniasy wyjeżdżają często. Ci co kupują wolnossące 1.6 nie robią tego z kwestii, że im to wystarczy do wyścigów tylko z faktu, że tanio będzie to utrzymać i wystarczy do jazdy na codzień. Taki klient nie będzie się ścigał z sleeperem tak samo jak kierowca M3/M4 bo nawet nie zwróci na to auto uwagi. Tak naprawdę środowisko takich wyścigów to niewielki procent kierowców na dodatek ubywający z racji coraz większej ilości mandatów i tak dalej.


--------------------
E46Turbo || M50TUB25 @ 1.25bar
https://www.facebook.com/E46Turbo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InnyLogin
post Thu, 28 Oct 2021 - 17:12
Post #55


Super User
Dołączył: Thu, 02 April 2020





CYTAT(kontrolm @ Thu, 28 Oct 2021 - 08:25) *
Już sam fakt że jedziesz Audi/BMW wskazuje na to że pod maską jest moc więc..

Dziękuję za te zdanie, uśmiałem się.

Nie jestem fanem jakiegoś ścigania się po mieście. Bo to nie miejsce i zdarzają się osoby co pocisną 140-170km/h aby być pierwszym, a potem nie ma jak hamować gdy ktoś wyjedzie z bocznej albo wejdzie na przejście.
A jakieś przyklejanie emblematów czy coś nie wiem kto na to patrzy? Jak jadę przez miasto i samochód nie stoi przede mną lub nie widzę coś naprawdę ciekawego co stanowi promil ruchu to mam totalnie gdzieś czy ktoś ma emblemat SDI na jakimś RS czy popularnym aucie.

CYTAT(rwtnt @ Wed, 27 Oct 2021 - 18:43) *
Hmm w sumie mam na daily 600 konne auto ważace 1400kg z lekkim plusem wink.gif i to jest dla mnie sleeper ;P każdy ma inną definicje smile.gif

Nie wiem gdzie jeździsz i ile kilometrów robisz. Ale ciężko mi uwierzyć w jakiś większy komfort przy takich parametrach i jak robisz większe przebiegi to może męczyć. Napisz co to za cudo, pochwal się.

Zresztą sleeper to niepozorne auto które ma moc. Jadąc autem które wygląda na posiadające moc to sporo osób odpuszcza a część wprost przeciwnie - wymuszanie, siadanie na zderzaku. Znacznie więcej niebezpiecznych sytuacji, agresji bo te "sportowe" auto "trzeba mu pokazać". Jadąc zwykłym nie rzucającym się autem spotykam mniej agresji i ludzie są jakby milsi, wpuszczają itd., a sleeper będzie takim autem tylko ma ten plus że pozwoli znacznie sprawniej się poruszać i da przyjemność z jazdy. Tak z moich spostrzeżeń.

A jakieś "karcenie", objechanie ze świateł mocniejszego auta. Świadczy o mentalności zakompleksionego nastolatka który musi coś udowodnić. Wystarczy że ktoś nie wie że bierze udział w ulicznych zawodach na 1/4 czy 1/8. No i mamy objechanego supercara.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 28 Oct 2021 - 18:01
Post #56


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



i już tuż tuż za rogiem czai się podsumowanie że autor tematu zamiast inwestować z mocne auto powinien zainwestować w lepsze hamulce żeby skutecznie ostudzić zapędy auta na tylnim zderzaku i kursy samodoskonalenia/leczenia swojej schorowanej psychiki że mu wogóle przyszedł do głowy pomysł ścigać się i karcić kogoś na ulicy laugh.gif

Poza tym co z tego że ktoś zrobił w swoim dwutonowym suvie z wielkimi kołami chipa na 200-250KM ? większość nowych aut na tle co szybszych starszych konkurentów jeździ tak sobie szczególnie to widać w mieście gdzie taki turbo pocisk ze zgrzanym intercoolerem próbuje wyrwać ze świateł ale efekt często jest marny i ja w aucie 2x słabszym do 120 jestem pierwszy tyle że on na papierze ma 4,5 do 100 a ja 7 (powtarzaliśmy to przez parę świateł i nie było wątpliwości że się ścigamy). Suzuki Swift żeby jechać 220 potrzebuje 140KM a XC90 340 laugh.gif
już nie wspomnę o przypadkach typu służbowy pasek 2.0BiTDI po chipie pokazuje fokom RS i A45 że gnojówka nie jest taka fe. Kto się z tym ścigał wie że to nie jest takie hop siup.


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
As_
post Thu, 28 Oct 2021 - 18:23
Post #57


Forum Killer
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: W-wa





@ InnyLogin Nie gadaj ze porobienie ze świateł insigni z rowerami na dachu i psem w bagażniku nie poprawia nastroju na resztę dnia


--------------------
papierowe konie + oszukane 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 28 Oct 2021 - 18:26
Post #58


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(As_ @ Thu, 28 Oct 2021 - 18:23) *
@ InnyLogin Nie gadaj ze porobienie ze świateł insigni z rowerami na dachu i psem w bagażniku nie poprawia nastroju na resztę dnia

porobienie tego kto chce być porobiony bo takich na szczęście nadal nie brakuje laugh.gif


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InnyLogin
post Thu, 28 Oct 2021 - 18:31
Post #59


Super User
Dołączył: Thu, 02 April 2020





Mistrzu wystarczy więcej wyrozumiałości i wyobraźni na drodze. Wszystkim będzie się przyjemniej i bezpieczniej podróżować.

kontrolm Jako że już weszliśmy w s-f. Radzę nie przesadzać z przyśpieszaniem bo na ten moment zakrzywiasz czasoprzestrzeń i przenosisz się w czasie (7s < 4,5s).

Dziękuję za posta. smile.gif
Odpisywałem na wcześniejszego a tu kolejna perełka się pojawiła.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Thu, 28 Oct 2021 - 19:00
Post #60


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(As_ @ Thu, 28 Oct 2021 - 19:23) *
@ InnyLogin Nie gadaj ze porobienie ze świateł insigni z rowerami na dachu i psem w bagażniku nie poprawia nastroju na resztę dnia

może Insignii nie, ale już skarcenie Panamery w dieslu, czy Caymana 2,0/2,7 wijącego się po ekspresówce jak najbardziej. Nie mówię, żeby cały czas jeździć jak wariat, ale takie 200-250KM pozwala dla odprężenia skarcić jakiegoś mocniejszego SUVa.

Poza tym, co tu się oszukiwać - 200-250KM w kompakcie pozwala bezstresowo jeździć eskami i autostradami. Nie trzeba piłować do odcinki na każdym biegu, żeby mieć fajne przyśpieszenie.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

37 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 23 April 2024 - 14:42