Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Madness2000.pl, Największa impreza moto w Polsce
madness2000
post Tue, 05 Feb 2008 - 19:08
Post #1


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





Witam
Mam przyjemność zaprosić was na imprezę p.n Madness2000.pl ,

Impreza, którą zamierzamy przeprowadzić jest to zabawa polegająca na pokonywaniu całej Polski, egzotycznymi i luksusowymi samochodami. Impreza wzorowana na Gumball 3000, w której kierowcy muszą przemierzyć 3000 mil, aby dotrzeć do finału. Nazwa naszej imprezy to Madness2000, w naszym wyścigu kierowcy przejadą 2000 km. Kierowcy będą nocować w miastach:

- Tychy 21/22.06.2008
- Wrocław 22/23.06.2008
- Poznań
- Gdańsk 23/24.06.2008
- Warszawa 25/26.06.2008
- Kraków 26/27.06.2008

Start i Zakończenie każdego etapu będzie się odbywał w centrach miast.


więcej informacji na stronie www.madness2000.pl . Strona jest w budowie więc przepraszam za pewne niedogodności
pracujemy nad nią.

Pozdrawiam

Kontakt z organizatorem:
Radosław Wałęga
GSM: 511-433-269
radek@madness2000.pl
www.madness2000.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 05 Feb 2008 - 19:08
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
tomp
post Tue, 05 Feb 2008 - 19:32
Post #2


Forum Homee
Dołączył: Wed, 23 July 2003
Skąd: Katowice





Fajnie, że w Mieście startuje taka impreza smile.gif

Czy wiadomo już jakie są warunki dla startujących? Kiedy będzie znany szczegółowy program?

cos się lista uczestników nie chce otworzyć wink.gif


--------------------
"The smarter you play, the luckier you'll be"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madness2000
post Thu, 07 Feb 2008 - 01:17
Post #3


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





CYTAT(tomp @ Tue, 05 Feb 2008 - 19:32) *
Fajnie, że w Mieście startuje taka impreza smile.gif

Czy wiadomo już jakie są warunki dla startujących? Kiedy będzie znany szczegółowy program?

cos się lista uczestników nie chce otworzyć wink.gif


Wpisowe
2500 zł - kierowca z samochodem
1800 zł - pilot - nie obowiązkowy.

Szczegółowy program będzie znany do końca przyszego tygodnia i zostanie zaprezentowany na
przebudowanej do tego czasu stronie www.madness2000.pl

Wstępna lista samochodów jest już teraz dostępna na stronie, są to samochody które jadą na 100%,
reszta która sprawdza terminy nie jest jeszcze podana. Ale samochody na poziomie tych podanych na liście.

Są jeszcze miejsca tak że można wysyłać zgłoszenia. Myślę, że do końca lutego, moze połowa marca
zbierze się już 70-80 samochodów . Tyle chcemy zeby pojechało.

Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_k-meal_*
post Thu, 07 Feb 2008 - 02:24
Post #4









CYTAT(tomp @ Tue, 05 Feb 2008 - 19:32) *
cos się lista uczestników nie chce otworzyć wink.gif


http://www.madness2000.yoyo.pl/lista.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JarekK
post Fri, 08 Feb 2008 - 17:47
Post #5


Forum Killer
Dołączył: Sun, 15 December 2002
Skąd: Tychy/Kraków





Strona już działa lepiej, działa formularz zgłoszeniowy, lista startujących, regulamin.

Oczywiście strona będzie jeszcze gruntownie poprawiona.



--------------------
Every weapon needs a master.
JKRacing.pl - Chiptuning VOLVO, Saab, Ford, BMW, Mercedes i innych marek.
Tychy. Poszukujemy nowych przedstawicieli!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aragz
post Fri, 08 Feb 2008 - 22:32
Post #6


Super User
Dołączył: Wed, 15 November 2006
Skąd: Polska





CYTAT(k-meal @ Thu, 07 Feb 2008 - 02:24) *


hmmm... te auta to już potwierdziły swój udział? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madness2000
post Fri, 08 Feb 2008 - 23:23
Post #7


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





CYTAT(aragz @ Fri, 08 Feb 2008 - 22:32) *
hmmm... te auta to już potwierdziły swój udział? huh.gif


Tak na liście są samochody, który udział jest potwierdzony. Mamy też wielu zainteresowanych ale narazie czekamy na potwierdzenie,
dopiero wtedy znajdą się na liście.

Już teraz wiemy, że na imprezie na 100% pojawi się Ultima GTR !!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomp
post Mon, 11 Feb 2008 - 22:03
Post #8


Forum Homee
Dołączył: Wed, 23 July 2003
Skąd: Katowice





CYTAT(JarekK @ Fri, 08 Feb 2008 - 19:47) *
Strona już działa lepiej, działa formularz zgłoszeniowy, lista startujących, regulamin.

Oczywiście strona będzie jeszcze gruntownie poprawiona.


Jarek, czy Ty jesteś zaangażowany w organizacje tego przedsięwzicia?


--------------------
"The smarter you play, the luckier you'll be"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madness2000
post Mon, 11 Feb 2008 - 23:18
Post #9


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





CYTAT(tomp @ Mon, 11 Feb 2008 - 22:03) *
Jarek, czy Ty jesteś zaangażowany w organizacje tego przedsięwzicia?


Może ja odpowiem. Jarek jest współorganizatorem Madness2000.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simon
post Tue, 19 Feb 2008 - 23:21
Post #10


Forum Killer
Dołączył: Tue, 22 October 2002





No dobra - a co jest celem imprezy? Lans za 4300zł? Bo nic innego tu nie widzę...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_Pablo vel 2hot_*
post Wed, 20 Feb 2008 - 11:51
Post #11









CYTAT(Simon @ Tue, 19 Feb 2008 - 23:21) *
No dobra - a co jest celem imprezy? Lans za 4300zł? Bo nic innego tu nie widzę...


Naprawdę jest to dość ciekawa lista startujących jeśli chodzi o warunki PL. W zeszłym
roku startowaliśmy w RAGE-RACE no i w tym roku ponawiamy udział. Powodzenia
w takim razie w organizacji, oby takich imprez jak najwiecej smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
shaft45
post Wed, 20 Feb 2008 - 16:38
Post #12


Frequent User
Dołączył: Mon, 29 December 2003





CYTAT(Simon @ Tue, 19 Feb 2008 - 23:21) *
No dobra - a co jest celem imprezy? Lans za 4300zł? Bo nic innego tu nie widzę...


Nie bądz śmieszny...


--------------------
[YOU] do zobaczenia na drodze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rennen
post Wed, 20 Feb 2008 - 18:20
Post #13


I live here !
Dołączył: Mon, 14 October 2002
Skąd: Faaker See ;)







Nie wiem czy to takie śmieszne, dla mnie śmieszne jest, że chcą robić największą imprezę w Polsce z Lambo, Ferrari i Ultimą GTR, skasować od ludzi po pare tysięcy złotych a stronę postawili na darmowym serwerze i nazwy aut wyjeżdżają poza ramkę. Nie żeby to miało jakikolwiek wpływ na samą imprezę, jej jakość lub jej brak - ale wygląda dość nieprofesjonalnie, a moim zdaniem jak chcemy coś robić najlepsze i największe to nie ma miejsca na głupie oszczędności i amatorszczyznę. A na stronie za wiele informacji nie ma, co dostajemy w zamian za te 4300 zł, oprócz tego że trzeba będzie jeździć po Polsce w tą i spowrotem wykonując zadania.. rolleyes.gif


--------------------
'93 e36 325i - kolejna próba :)
'94 e34 v8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madness2000
post Wed, 20 Feb 2008 - 21:03
Post #14


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





Witajcie

Oczywiście, strona jest budowana od nowa ze względu na brak profesjonalizmu poprzedniej firmy. Zamówiliśmy całkiem co innego, otrzymaliśmy "TO". Ze względu na zaawansowane prace nad imprezą zmuszeni byliśmy dać tą stronę za którą zapłaciliśmy i rozpocząć prace nad nową, która zostanie uruchomiona na dniach.
Bardzo was przepraszam za to straszydło, ale myślę że powiększona lista aut znajdująca się na nowej już stronie pozwoli nam zrekompensować zaistniałą sytuację smile.gif

Zapraszam do oglądania serwisu już wkrótce.

Pozdrawiam
Radosław Wałęga
GSM: 511-433-269
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JarekK
post Wed, 20 Feb 2008 - 21:33
Post #15


Forum Killer
Dołączył: Sun, 15 December 2002
Skąd: Tychy/Kraków





rennen: Nawet nie wiesz jak się z Tobą zgadzam. Powyżej masz wyjaśnienie dlaczego jest jaka jest (choć to nie ważne bo powinna być zupełnie inna i już).
Serwer też mamy własny - na nim powstaje własnie nowa strona. Niestety "twórcy stron" mają w tym kraju tak dobrze, że nawet "nie-za-darmo" im się nie spieszy i zawsze mają coś do zrobienia "najpierw". Szczerze mówiąc mam już ich dość bo każdą inną reklamę załatwia się (często w tych samych firmach) od ręki!
Mam jeszcze 3 firmowe strony do zrobienia (za pieniądze) a których żadna znana mi firma nie chce się podjąć "już".
BTW: Chętnie nawiążę kontakt z kimś będącym w tej dziedzinie profesjonalistą i nie mającym zleceń "do lipca albo i dłużej".

Podsumowując:
Strona jest do bani - to nasza wina - sami to widzimy i ostro pracujemy nad tym!


--------------------
Every weapon needs a master.
JKRacing.pl - Chiptuning VOLVO, Saab, Ford, BMW, Mercedes i innych marek.
Tychy. Poszukujemy nowych przedstawicieli!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simon
post Fri, 22 Feb 2008 - 22:21
Post #16


Forum Killer
Dołączył: Tue, 22 October 2002





Jarekk - fajnie że to poprawicie bo wieje grozą z tej stronki wink.gif
I nadal ponawiam pytanie (jak i Rennen) co w zamian za 4300?

Znając Ciebie, będzie grubo ale - no właśnie - totalny brak informacji, moze puść coś farby na forum smile.gif

Macie już jakieś naklejki na samochody - mogę ci poreklamować imprezkę na nysce w okolicy Katowic, Tychów i Krakowa - jak by co (znudził mi się monotonny czarny kolor auta- warto by je czymś upstrokacic wink.gif )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JarekK
post Fri, 22 Feb 2008 - 22:54
Post #17


Forum Killer
Dołączył: Sun, 15 December 2002
Skąd: Tychy/Kraków





Ok, zasada jest podobna jak w innych imprezach tego typu, czyli jazda z miejsca w miejsce z grupą bardziej lub mniej podobnych sobie ludzi w ciekawych samochodach. To oczywiście samo w sobie nic nie mówi, bo to można sobie zorganizować prościej/taniej.
Oczywiście chodzi o to, aby to zrobić jak najlepiej się bawiąc. Każdy etap kończy się w bardzo dobrym hotelu (zawsze jednym z najlepszych w danym mieście), w programie zawsze jest wieczorna impreza, zorganizowana oczywiście specjalnie dla uczestników w najlepszych klubach, z różnymi niespodziankami (mogą to być np jakieś występy itp).
Żeby po drodze nie było nudno, pojawią się różne atrakcje oraz zadania z naciskiem na to aby były bardziej powodem do uśmiechu na twarzy i żródłem wspomnień niż przysłowiowym "bólem w d..." smile.gif
W miastach "pośrednich" jak i na starcie i mecie nie powinno zabraknąć też ładnych dziewczyn (i to nie tylko "ładnych wg. nas" ale obiektywnie wink.gif i nie tylko dlatego, że akurat przyjdą pooglądać auta).
Możnaby pisać więcej ale już niedługo nowa strona zobaczy światło dzienne.

Generalnie pomyślane jest to tak, że za kasę płaconą za Madness2000 uczestnicy nie byliby w stanie tyle poimprezować i wygodnie pomieszkać a o innych atrakcjach nie wspomnę...

Nie mogę tu zdradzić wszystkiego, bo część atrakcji to niespodzianki.


--------------------
Every weapon needs a master.
JKRacing.pl - Chiptuning VOLVO, Saab, Ford, BMW, Mercedes i innych marek.
Tychy. Poszukujemy nowych przedstawicieli!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madness2000
post Sat, 23 Feb 2008 - 00:55
Post #18


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





Dokładnie tak jak Jarek powiedział, impreza ma na celu spędzenie czasu w gronie posiadaczy wyjątkowych samochodów. W przygotowaniu są zabawy , które pozostawią po sobie wspomnienia i pomogą lepiej się wszystkim poznać. Imprezy w bardzo dobrych lokalach szykowane przez organizatorów największych imprez i bankietów w Polsce. Moge w tajemnicy zdradzić, że na jednej z imprez wieczornych wystapi Kayah wink.gif , więcej informacji wkrótce, myślę że jutro ruszy nowa strona na której znajdziecie bardziej szczegółowe informacje o imprezie.

Pozdrawiam
Radek
Go to the top of the page
 
+Quote Post
doogi
post Sat, 23 Feb 2008 - 18:01
Post #19


Super User
Dołączył: Sat, 04 February 2006
Skąd: Ipswich/kraków





CYTAT(JarekK @ Wed, 20 Feb 2008 - 22:33) *
rennen: Nawet nie wiesz jak się z Tobą zgadzam. Powyżej masz wyjaśnienie dlaczego jest jaka jest (choć to nie ważne bo powinna być zupełnie inna i już).
Serwer też mamy własny - na nim powstaje własnie nowa strona. Niestety "twórcy stron" mają w tym kraju tak dobrze, że nawet "nie-za-darmo" im się nie spieszy i zawsze mają coś do zrobienia "najpierw". Szczerze mówiąc mam już ich dość bo każdą inną reklamę załatwia się (często w tych samych firmach) od ręki!
Mam jeszcze 3 firmowe strony do zrobienia (za pieniądze) a których żadna znana mi firma nie chce się podjąć "już".
BTW: Chętnie nawiążę kontakt z kimś będącym w tej dziedzinie profesjonalistą i nie mającym zleceń "do lipca albo i dłużej".

Podsumowując:
Strona jest do bani - to nasza wina - sami to widzimy i ostro pracujemy nad tym!


Rynek internetowy to najszybciej rozwijajacy sie rynek swiata. Niestety nie zawsze nad popytem nadaza podaz wiec tak tym biznesie jak i w wielu innych trzeba czekac. niektore strony pisze sie miesiacami, i to nie jest tak "prosze przyjsc za tydzien, strona bedzie gotowa". A teraz druga strona medalu, sam pracuje w takiej firmie i wiem jak sie olewa klientow, celowo sie przedluza terminy. Nieraz warto jednak poczekac.

przepraszam za male OT ;]

A teraz do tematu, nie warto bylo poczekac az wszystko zostanie dopierte na ostatni guzik nim oglosicie sprawe ??
Co prawda kto myslal o udziale nie zwraca uwage na stronke bo to ostatni element ktory decyduje, to raczej dla gapiow smile.gif


--------------------
_http://gebalatomasz.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madness2000
post Sat, 23 Feb 2008 - 19:21
Post #20


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





Tak jak mówisz. Jeżeli ktoś jest zainteresowany udziałem to dzwoni albo pisze maila.
A co do tego czy mogliśmy poczekać, pewnie że mogliśmy, ale dostaliśmy obietnice że w kilka dni będzie wszystko dopracowane do perfekcji i że jest to kwestia kilku godzin maksymalnie kilku dni, no i nie zostało.
W tej chwili dokańczane są prace nad nową stroną.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 28 April 2024 - 05:56