Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> bmw 123d
K@rol
post Sun, 28 Dec 2014 - 16:23
Post #21


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 December 2005





Panowie ja troche z innej beczki.

Ma ktos taka E82 i ma w niej fotelik dla dziecka z tylu? Jak wyglada sprawa z miejscem na nogi jezeli mamy w foteliku dziecko?

Ujdzie czy nie?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 28 Dec 2014 - 16:23
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
dawidd3
post Sun, 28 Dec 2014 - 16:48
Post #22


Frequent User
Dołączył: Wed, 05 December 2012





Waszka Silniki są trwałe i bardzo ekonimiczne, turbosprężąrki bez zmiennej geometrii nie sprawiają najmniejszych problemów. Po remapie staje się to dość dynamiczne autko. Poza rozrządem, który jeśli zacznie być słyszalny należy wymienić nie widzę w tym silniku absolutnie żadnych wad czy też bolączek.

K@rol Mam 187cm wzrostu i mogę usiąść z tyłu bez większych problemów, miejsca nie jest dużo, ale nie ma dramatu, dzieci wygodnie będą mogły podróżować. Z tyłu masz 2 x ISOFIX.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
K@rol
post Sun, 28 Dec 2014 - 19:56
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 December 2005





dzieki smile.gif
dawidd3 jakbys znalazl chwilke i dalbys rade zrobic fotke bylbym wdzieczny.

Ja mam 185cm wzrostu, aktualnie E46 coupe w sportsitze w skorze i mam wygodnie, ale corka (4 lata) siedzi za fotelem dugiej polowki wink.gif na nozki ma miejsce co jest fajne sama wskakuje sobie do fotelika (Recaro young expert) i sama wyskakuje z niego i wychodzi z auta, dwie furtki nie przeszkadzaja smile.gif

Wg. mnie mala ciasniej miala i miala bardziej podkulone nogi w A4 b7 ktore mialem wczesniej.

Sorka za to OT z miejscem, ale dla niektoych to wazne smile.gif

Takie M pakietowe 123d fajna sprawa smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawidd3
post Sun, 28 Dec 2014 - 21:02
Post #24


Frequent User
Dołączył: Wed, 05 December 2012





W E82 jest ciut mniej miejsca na nogi z tyłu, ale fotele przednie nie są tak pochylone jak w E46, także jak dziecko siedzi ciut wyżej to ma porównywalną lub większą przestrzeń na nogi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
waszka
post Mon, 29 Dec 2014 - 22:11
Post #25


Forum Homee
Dołączył: Wed, 12 January 2005
Skąd: ScyZZor'kowo





CYTAT(designer @ Sun, 28 Dec 2014 - 15:26) *
To ten co stał w Bawarii w Gdańsku?


Nie.Przywieziony dopiero co z Niemiec.


--------------------
Nauka jazdy,przygotowywanie do KJS/OES - /Tor Kielce,Ułęż,NMnP/ - pisać PW ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
waszka
post Mon, 29 Dec 2014 - 22:17
Post #26


Forum Homee
Dołączył: Wed, 12 January 2005
Skąd: ScyZZor'kowo





CYTAT(dawidd3 @ Sun, 28 Dec 2014 - 16:48) *
WaszkaPoza rozrządem, który jeśli zacznie być słyszalny należy wymienić nie widzę w tym silniku absolutnie żadnych wad czy też bolączek.


Słuchy mnie doszły,że tłoki potrafią spłynąć np na skutek chooyowego polskiego bio gówna,że rozrząd się może zerwać w wozie z małym przelotem.
Mój ma okolice 150km przebiegu,więc teoretycznie nie jest źle.
Po programach to już ponoć loteria.Nie wiem jaka jest prawda ale generalnie wóz fajnie się prezentuje i zastanawiam się co robić...


--------------------
Nauka jazdy,przygotowywanie do KJS/OES - /Tor Kielce,Ułęż,NMnP/ - pisać PW ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawidd3
post Thu, 01 Jan 2015 - 17:23
Post #27


Frequent User
Dołączył: Wed, 05 December 2012





Jak wtrsyki są sprawne to jak mają Ci spłynąć tłoki? Daj auto do sprawdzenia rozrządu, ewentualnie do wymiany jeśli zostanie wykryta niesprawność i po kłopocie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bielawa
post Wed, 23 Jun 2021 - 08:06
Post #28


Forum Killer
Dołączył: Wed, 08 February 2012





Hej,
pytanko: z czego najświeższe i najwydajniejsze wtryski do n47? Mam e82 123d z 2008 roku. Miałem tylko jeździć, ale pompa cp4.2 już zamówiona i trzeba wtrysków szukać.
Wstępnie namierzyłem 7823461 (świeże, tanie) z n47. Najwydajniejsze z n57 (ale słaba dostępność) to (chyba) 8508153.

Przeglądałem internet, ale nie widziałem nigdzie użytych wtrysków z b47 (co byłoby miłe i pewnie tanie:-)). Do n47 nie widziałem, ale do n57 wtryski z B57D30C w iluś projektach się przewijały.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 20 April 2024 - 02:44