Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Poznaj tajemnice Toru Kielce, Szkolenie Jazdy Sportowej
marcinwrxsti
post Wed, 31 Jan 2024 - 21:39
Post #1


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 April 2009
Skąd: Łódź





Organizuję małe spotkanie na Torze Kielce:D . Poniżej przeczytacie , jaki jest plan. A jeszcze niżej załączyłem link do mojej strony i do wydarzenia . Nie chcę się tutaj zbytnio rozpisywać ale chętnie odpowiem na Wasze pytania.
Uważam , że znam Tor Kielce . Zwiedziłem go w każdej możliwej konfiguracji i w każdych możliwych warunkach wink.gif Chcę się podzielić z Wami wiedzą i doświadczeniem , jako czynny zawodnik i instruktor techniki jazdy.
Szkolenie jest kierowane do osób z małym doświadczeniem. Chciałbym przybliżyć Wam konstrukcję obiektu , jego charakterystykę i ciekawostki. Chciałbym pokazać, gdzie możemy zyskać, a gdzie stracić cenne sekundy. I wiele innych kwestii biggrin.gif

Mam nadzieję , że zobaczę kogoś z Braci Forumowej smile.gif

Zerknijcie na mój kanał . Dowiecie się nieco więcej o mojej aktywności rolleyes.gif

https://youtube.com/@MarcinMarkowiczMotorsp...6z9EcheG6_neKFH


Program:
9.00 powitanie gości
9.30 spotkanie w sali konferencyjnej
– Tor Kielce omówienie, charakterystyka , ciekawostki
– najlepsze ogumienie na Tor Kielce – na jakich oponach zwyciężymy.
– technika jazdy na tym obiekcie
10.30 czas na trening!
– omówienie poszczególnych fragmentów podczas przejazdu odcinka
– trening jazdy sportowej w obecności instruktorów
12.30 wspólny lunch
13.30 trening na przygotowanym odcinku sportowym,
15.00 próba sportowa z pomiarem czasu,
16.00 podsumowanie , ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i pamiątek

Szkolenie TrackDay Master to doskonały sposób na zapoznanie się z kieleckim obiektem sportowym. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną nawiązać bliższą znajomość z tym miejscem lub odczuwają lekkie obawy związane z jego pułapkami. Podczas krótkiego briefingu odkryjemy tajemnice i ciekawostki najstarszego toru wyścigowego w Polsce. Dowiemy się również o sprawdzonych rozwiązaniach dotyczących opon i odpowiednich ustawień samochodu. Rozmawiać będziemy także o kieleckim Superoesie, znanym jako „Mistrzostwa Świata Toru Kielce”.
Pamiętajcie, że przed nami wiele emocjonującej jazdy! Poznamy specyficzną nawierzchnię kieleckiego toru, która zdobyła „światową” sławęsmile.gif Na przygotowanej trasie będziemy trenować rallysprintowy taniec i opanujemy nowe, superoesowe kroki. Po wspólnym lunchu wrócimy na tor, gdzie utrwalimy zdobytą wiedzę. A po południu… czas na rywalizację! Tak , zorganizujemy prawdziwe zawody. Każdy uczestnik przejedzie minimum 2 razy z profesjonalnym pomiarem czasu.
Na zakończenie zapraszamy wszystkich na podsumowanie, wręczenie nagród i pamiątek. Szkolenie poprowadzi Marcin Markowicz, licencjonowany instruktor techniki jazdy, kierowca rajdowy i wielokrotny zwycięzca Superoesu w klasyfikacji generalnej. W spotkaniu wezmą udział również inni doświadczeni trenerzy smile.gif

https://m-markowicz.pl/szkolenie-grupowe-tr...024-tor-kielce/

https://fb.me/e/1Ooau0lPI
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 31 Jan 2024 - 21:39
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
marcinwrxsti
post Wed, 31 Jan 2024 - 21:41
Post #2


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 April 2009
Skąd: Łódź





Zostały 4 miejsca
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 18:53