Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> "delikatny terror" na łódzkich ulicach C63AMGxINNOTECH Exhaust
GRE
post Fri, 04 Nov 2016 - 13:39
Post #1


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 07 February 2005
Skąd: www.dogbox.pl





zapraszam do obejrzenia filmu z nocnego zapoznania sie ze scisłym centrum Łodzi przez MB C63 AMG z kompletnym układem wydechowym firmy Innotech Performance Exhaust.

https://youtu.be/oBmfiyvZY8I


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 04 Nov 2016 - 13:39
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
romanzlasu
post Fri, 04 Nov 2016 - 14:22
Post #2


User
Dołączył: Tue, 26 April 2016





to chyba nie to forum gdzie kulasz sie po kostce brukowej straszysz przechodniów i budzisz mieszkańców
Go to the top of the page
 
+Quote Post
!markos
post Fri, 04 Nov 2016 - 15:48
Post #3


prawie jak integra
Dołączył: Mon, 29 December 2003
Skąd: waw





WOW!!! wub.gif




rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bobr4
post Fri, 04 Nov 2016 - 16:14
Post #4


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 02 June 2006
Skąd: okolice Warszawy





Drze sie bez sensu...


--------------------

<b>wtryskiwacze:
BOSCH 525cc wysokoomowe, Bosch 650cc, SIEMENS 630cc
1200cc Lucas niskoomowe</b>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KSJZ_Kuba
post Fri, 04 Nov 2016 - 16:51
Post #5


Frequent User
Dołączył: Mon, 20 April 2009
Skąd: SCI / SPS





Ale zenada, jak widac obciachu nie obowiazuja granice miasta, wsi czy budzetu na samochod ktorego dotyczy. Swoja droga ani to auto najszybsze, ani najlepiej brzmiace, ani specjalnie drogie wiec nie wiem co autor mial na mysli.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
no_fear
post Fri, 04 Nov 2016 - 17:08
Post #6


Frequent User
Dołączył: Mon, 30 January 2006





CYTAT(KSJZ_Kuba @ Fri, 04 Nov 2016 - 16:51) *
...nie wiem co autor mial na mysli.

he no tak całkowicie przypadkiem handluje takimi wydechami... wink.gif


--------------------
Sklep przeniesiony poza forum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krzyku
post Fri, 04 Nov 2016 - 17:56
Post #7


Forum Killer
Dołączył: Sun, 15 July 2007
Skąd: Radom





no chyba nie wierze w to, co czytam huh.gif

kiedy żeście ludzie tak ztetryczeli? Fajne auto, fajnie gada, zawsze fajnie było pomruczeć gdzieś przy ludziach, ale nieeeee...................

"za głośno, fura za słaba, ale wieś".

Najlepiej zgłoście materiał na policje, może uda się go zamknąć na 10 lat......


--------------------
Kobieta gruba nie może być ładna, bo nawet jak jest ładna, to i tak wciąż jest gruba
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Fri, 04 Nov 2016 - 18:57
Post #8


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Krzyku @ Fri, 04 Nov 2016 - 17:56) *
no chyba nie wierze w to, co czytam huh.gif

kiedy żeście ludzie tak ztetryczeli? Fajne auto, fajnie gada, zawsze fajnie było pomruczeć gdzieś przy ludziach, ale nieeeee...................

"za głośno, fura za słaba, ale wieś".

Najlepiej zgłoście materiał na policje, może uda się go zamknąć na 10 lat......

Film komercyjny, to moze warto wybrac sie na tor i nakrecic profi material. Jak juz wspomnieli poprzednicy, to forum o troche innej tematcye , niz jazda na 1ce po bulwarze.
Podobny film moge nakrecic, jak sasiad c63 wyjezdza z garazu, moze powinienem? wink.gif


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yEzOzWiErZ
post Fri, 04 Nov 2016 - 20:04
Post #9


Super User
Dołączył: Thu, 09 August 2007
Skąd: Bukowno





No to ja chyba też zdziadziałem.. Ale też mnie ten film zniesmaczył, takie popierdywanie byle jak, byle gdzie, kręcone kalkulatorem w dodatku. Ni to produkcja wysokich lotów, ni to jakiś dźwięk szałowy.. Można nakręcic film z dźwiękiem wydechu który będzie miał 15 sekund a przyjemniej się go ogląda. Żeby nie było, nie moje ani nie mam żadnego interesu w promowaniu: https://www.youtube.com/watch?v=lNLPfujwcfA


--------------------
Automotive Photography by yez - FB/@fotoyez
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wujek_kamil
post Fri, 04 Nov 2016 - 20:06
Post #10


Super User
Dołączył: Sun, 21 February 2010
Skąd: Poznań, Iława





Wieś i wkurwianie ludzi a nie reklama. Nawet cycki nie zmieniłyby chujowości tego filmu.


--------------------
Corsa A C20LET 314KM, 494NM ---> ex wujkowóz
Kadett E C20XET - 262KM, 371NM ---> ex pocieszacz
Combo gleba i 9" alu - żonowóz
Corsa A 3.2V6 231KM, 320NM - daily
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GRE
post Fri, 04 Nov 2016 - 20:31
Post #11


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 07 February 2005
Skąd: www.dogbox.pl





To żę sprzedaje wydechy jest chyba oczywiste a jak tego nie wiesz za krótko jesteś na forum.
To jedna z kilku realizacji, tą uważam za najfajniejszą dlatego daje film.
Na torze też mamy filmy, i jak pogoda pozwoli nagramy cos na torze . Tu jazda na 30% przepustnicy zgodnie z przepisami biggrin.gif
Ciesze się ze jednak komus się podoba smile.gif pozdr



CYTAT(yEzOzWiErZ @ Fri, 04 Nov 2016 - 20:04) *
No to ja chyba też zdziadziałem.. Ale też mnie ten film zniesmaczył, takie popierdywanie byle jak, byle gdzie, kręcone kalkulatorem w dodatku. Ni to produkcja wysokich lotów, ni to jakiś dźwięk szałowy.. Można nakręcic film z dźwiękiem wydechu który będzie miał 15 sekund a przyjemniej się go ogląda. Żeby nie było, nie moje ani nie mam żadnego interesu w promowaniu: https://www.youtube.com/watch?v=lNLPfujwcfA


Oddam głos realizatorowi video :

Oglądam twój fejsbuk i twoje zdjęcia i ja robię takie rzeczy w ruchu ale myślę że twoje są takie rozmazane jeszcze lepiej jak to robisz?!?!?!? :



Mój kalkulator to 5dm3 i 16-35 f2.8

Chcę do ciebie udać się na korepetycje, proszę cię o to mistrzu czy znajdziesz dla mnie czas i czy mój kalkulator się nadaje??

A tak serio : out of focus bo ruch publiczny rejestracje, blow highlights z tego samego względu - pomyśl trochę fachmistrzu od siedmiu boleści


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeddyBear
post Fri, 04 Nov 2016 - 20:31
Post #12


Super User
Dołączył: Wed, 24 December 2008





Jest żal.
Naprawdę przykro się na to patrzy. Co wy macie po 15 lat ? Co to wogóle ma być ?
Żenada...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GRE
post Fri, 04 Nov 2016 - 20:35
Post #13


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 07 February 2005
Skąd: www.dogbox.pl





CYTAT(wujek_kamil @ Fri, 04 Nov 2016 - 20:06) *
Wieś i wkurwianie ludzi a nie reklama. Nawet cycki nie zmieniłyby chujowości tego filmu.


Ci się w mózgu nie mieści reklama, jesteś magister reklamy?
Masz firmę marketingową?
Skąd te informacje że to zła reklama?
Uwierz mi to że Ty nie jesteś targetem pod ten film więc jest to zrozumiałe że to do ciebie nie dochodzi a nawet Cię przerasta biggrin.gif


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GRE
post Fri, 04 Nov 2016 - 20:38
Post #14


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 07 February 2005
Skąd: www.dogbox.pl





tak btw. to forum nieźle zdziadziało nie dziwne że umiera a starej gwardii nie widać.


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wujek_kamil
post Fri, 04 Nov 2016 - 20:43
Post #15


Super User
Dołączył: Sun, 21 February 2010
Skąd: Poznań, Iława





To teraz magistrem trzeba być by stwierdzić, że coś jest mega wiochą?

Stary wstawiasz coś na publiczne to licz się z krytyką - jeśli jej nie znosisz to rób szybko dopisek w 1 poście - "nie życzę sobie krytyki".

Ja tam bananowymi autami nie jeżdżę (kupić można jakiegoś banana ale nie mój stajl no i pod blokiem szkoda trzymać) i targetem nie jestem ale widząc taką "reklamę" to pierwsze skojarzenie to niestety pajace a nie marketingowcy, omijać szeeeerokim łukiem - no offence wink.gif

Do ludzi z zawodem "syn" może taka bamberska reklama trafi ale ... zresztą spójrz po komentarzach na tym forum.

Fakt przerasta mnie piłowanie na jedynce nocą auta między kamienicami i robienie kurewskiego hałasu jak bezdzietne dresy z pod remizy liczące, że dupy gacie na głowy zaciągną a wzdłuż ulicy będzie stał lud i klaskał... Może zdziadziałem ale jak ktoś wspomniał - są lepsze miejsca jak to na filmie do zareklamowania się...

Peace wink.gif


--------------------
Corsa A C20LET 314KM, 494NM ---> ex wujkowóz
Kadett E C20XET - 262KM, 371NM ---> ex pocieszacz
Combo gleba i 9" alu - żonowóz
Corsa A 3.2V6 231KM, 320NM - daily
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Fri, 04 Nov 2016 - 21:01
Post #16


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





mnie też ten film nie urzekł, ale podchodząc z innej strony do tematu - czyli co to za wydechy ipe i czym się wyróżniają - jakiś tam mały pogląd można mieć, że drze ryja niemiłosiernie...


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GRE
post Fri, 04 Nov 2016 - 21:08
Post #17


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 07 February 2005
Skąd: www.dogbox.pl





CYTAT(wujek_kamil @ Fri, 04 Nov 2016 - 20:43) *
To teraz magistrem trzeba być by stwierdzić, że coś jest mega wiochą?

Stary wstawiasz coś na publiczne to licz się z krytyką - jeśli jej nie znosisz to rób szybko dopisek w 1 poście - "nie życzę sobie krytyki".

Ja tam bananowymi autami nie jeżdżę (kupić można jakiegoś banana ale nie mój stajl no i pod blokiem szkoda trzymać) i targetem nie jestem ale widząc taką "reklamę" to pierwsze skojarzenie to niestety pajace a nie marketingowcy, omijać szeeeerokim łukiem - no offence wink.gif

Do ludzi z zawodem "syn" może taka bamberska reklama trafi ale ... zresztą spójrz po komentarzach na tym forum.

Fakt przerasta mnie piłowanie na jedynce nocą auta między kamienicami i robienie kurewskiego hałasu jak bezdzietne dresy z pod remizy liczące, że dupy gacie na głowy zaciągną a wzdłuż ulicy będzie stał lud i klaskał... Może zdziadziałem ale jak ktoś wspomniał - są lepsze miejsca jak to na filmie do zareklamowania się...

Peace wink.gif


Czy wiesz co to znaczy krytyka? Bo pokazałeś krytykę na poziomie bezdzietne dresy z pod remizy
nie chce mi się do Ciebie pisać bo myślisz stereotypem, banan, syn itd. itp.


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
peter000
post Fri, 04 Nov 2016 - 21:15
Post #18


User
Dołączył: Sat, 16 August 2014





Ja nie mam zawodu syn ale mi się podoba wink.gif Fajnie mruczy. A zachowujecie się jakbyście sami mieli ciche wydechy. Część może ma ale to chyba mniejszość na forum, które ma racing w nazwie. I ok może tu było celowo pałowane ale to przecież pod film, krzywdy nikomu nie zrobili, a non stop przecież też tak nikt nie jeździ. Nie gadajcie jak stare babcie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GRE
post Fri, 04 Nov 2016 - 21:38
Post #19


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 07 February 2005
Skąd: www.dogbox.pl





CYTAT(siewcu @ Fri, 04 Nov 2016 - 21:01) *
mnie też ten film nie urzekł, ale podchodząc z innej strony do tematu - czyli co to za wydechy ipe i czym się wyróżniają - jakiś tam mały pogląd można mieć, że drze ryja niemiłosiernie...


Jakością wykonania, nie rezonują, jak chcesz drą japę a jak nie to są cichsze niż seria.
A odnośnie reklamy, wrzuci się z toru film nawet ferrari cisza, wrzucisz "wieś" jest interakcja. Realia.


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coo1er
post Fri, 04 Nov 2016 - 21:40
Post #20


User
Dołączył: Wed, 05 March 2008
Skąd: Zam.





Delikatny jak w nazwie tematu , a takie spięcie. Więcej fantazji rolleyes.gif
Tutaj macie więcej terroru na łódzkich ulicach- tak więc w temacie wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 18:55