Shoutbox 0 nowych PW 


11 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Nissan 370Z Nismo, Time Attack / Clubsport
Andrzejsr
post Mon, 20 Sep 2021 - 19:44
Post #21


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





150 st w tym Nissanie to chyba i przed zakładaniem prowadnic powietrza nie było, a po nich teraz raczej nie ma ? kolega pisał o 130 (co tak BTW jakąś straszną wartością chyba nie jest) . Poza tym jak się lepiej schłodzi w chłodnicy oleju lepiej wentylowanej, to do silnika wpłynie chłodniejszy więc i chłodniejszy wypłynie jeśli będzie ta sama objętość i przepływ, więc w tym wymienniku nie zagrzeje tak wody, a raczej ona go tam schłodzi zakładając że ona ma (a chyba ma ) dobre chłodzenie . BTW do tego wymiennika płynie woda przed czy po chłodnicy wody ?
W sumie lepsze takie dylematy (czy dać tekturkęna chłodnicę wink.gif ) niż odwrotnie.
A w speedsterze chyba jest ciasno wszędzie w tym i ZA chłodnicą (ami?) a wylot z niższym ciśnieniem tak samo jak nie bardziej niż doprowadzenie jest ważny. No ale jak jest moc to jest ciepło, cudów nie ma, nie bez powodu nie wszystko co jezdzi nie ma 500-1000 koni. Albo trwałość, albo moc, albo moc i perypetie / koszty.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 20 Sep 2021 - 19:44
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
kontrolm
post Tue, 21 Sep 2021 - 06:44
Post #22


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(piwo @ Mon, 20 Sep 2021 - 17:57) *
U mnie podobna sytuacja obecnie. Olej 150stopni podgrzewa wodę poprzez wymiennik na torze do 120stopni więc co to da.i wymieniana chłodnicy na grubsza i dukt jest ale wydolności układu wodnego przy wymienniku woda olej brak.

Załóż małą chłodnicę moto z wentylatorkiem przed wymiennikiem woda-olej i skończą się problemy z przegrzewaniem podgrzewaniem.
Ja mam tak zrobione i przestał się grzać i olej i woda.


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
StanZee
post Tue, 21 Sep 2021 - 09:54
Post #23


User
Dołączył: Wed, 15 September 2021





CYTAT(kontrolm @ Tue, 21 Sep 2021 - 06:44) *
Załóż małą chłodnicę moto z wentylatorkiem przed wymiennikiem woda-olej i skończą się problemy z przegrzewaniem podgrzewaniem.
Ja mam tak zrobione i przestał się grzać i olej i woda.

W sumie to ciekawy pomysł, a czym jeździsz z ciekawości? Nie przeczę, że u ciebie to może działać, ale wydajność zbicia temperatury przed wymiennikiem jest taka jak tej chłodnicy z motocykla minus straty na wymianie ciepła, a u mnie obawiam się, że nawet blisko by to nie wystarczyło, żeby coś pomóc.

Z na szybko zrobionymi przesłonkami na chłodnice oleju bez wymiennika, olej szybciej wstaje niż bez przesłonek z wymiennikiem, więc myślę zamiast dokładać trzecią chłodnicę oleju i wsadzać wymiennik z powrotem, pójdę w zmotoryzowane żaluzje od tyłu chłodnic i guzikiem z środka będę mógł je swobodnie odsłaniać i zasłaniać w zależności od potrzeb

Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Tue, 21 Sep 2021 - 09:57
Post #24


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





nie taniej jakis termostat ktory by regulowal przeplyw albo bokowcem albo przez chlodnice? przeciez po to sa te termostaty by takich dziwnych przyslon nie robic...


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
StanZee
post Tue, 21 Sep 2021 - 10:08
Post #25


User
Dołączył: Wed, 15 September 2021





CYTAT(piwo @ Tue, 21 Sep 2021 - 09:57) *
nie taniej jakis termostat ktory by regulowal przeplyw albo bokowcem albo przez chlodnice? przeciez po to sa te termostaty by takich dziwnych przyslon nie robic...

Tak jak pisałem wyżej - termostat jest na 68 stopni (woda+olej), ale wciąż układ chłodzenia jest aktualnie zbyt wydajny na ulicę. Termostat nie działa zero jedynkowo - nawet jak jest zimny olej, termostat cześć oleju przepuszcza przez chłodnice. Tak jest zbudowany, dzięki czemu można odpowietrzyć chłodnice oleju od razu przy odpaleniu po wymianie oleju. Inaczej byłby klops gdybyś tam miał powietrze i zawór by je przepchnął, kiedy olej jest gorący i pod obciążeniem. Dlatego właśnie kombinuje z tymi żaluzjami
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Tue, 21 Sep 2021 - 11:19
Post #26


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



żaluzja ma swoje zalety np. zmniejsza opór aero


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Tue, 21 Sep 2021 - 14:43
Post #27


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Przede wszystkim nie dokłada potencjalnych nowych połączeń i potencjalnych z tymi związanych rozszczelnień, awarii. Też bym pewnie zatykał na ulicę żeby nie grzebać znów w rurkach i coś pouszkadzać po drodze.
Z tą pizzą to wiesz... prowizorki są najtrwalsze wink.gif


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
REMAX
post Tue, 21 Sep 2021 - 15:14
Post #28


User
Dołączył: Mon, 13 November 2006
Skąd: 3CITY





Widziałem na Pszółkach,piękny dźwięk i wyjścia z zakrętu na małym slajdzie.


--------------------
Renault Megane 3RS
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cybuch
post Fri, 26 Nov 2021 - 22:10
Post #29


Rookie
Dołączył: Fri, 26 November 2021





Siema. Generalnie bardzo fajny projekt, widziałem wcześniej twój kanał na YT, kierownik również ogarnięty. Ja dopiero jestem na początku modyfikacji i wypadów torowych 370, ale dążę do podobnego celu, czyli clubracera, choć nie tak tłustego wink.gif Chciałem zapytać o ice mode, bo nie doświadczyłem go sam, chociaż na forach można dużo o tym poczytać. Doświadczyłeś go od 'stocka' czy po jakimś konkretnym modzie? Mój ślepy strzał to szpera płytkowa, w skrócie z tego co pisałeś to drogi mod (ABS), więc wolałbym tego uniknąć u siebie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
StanZee
post Sun, 28 Nov 2021 - 14:34
Post #30


User
Dołączył: Wed, 15 September 2021





CYTAT(cybuch @ Fri, 26 Nov 2021 - 22:10) *
Siema. Generalnie bardzo fajny projekt, widziałem wcześniej twój kanał na YT, kierownik również ogarnięty. Ja dopiero jestem na początku modyfikacji i wypadów torowych 370, ale dążę do podobnego celu, czyli clubracera, choć nie tak tłustego wink.gif Chciałem zapytać o ice mode, bo nie doświadczyłem go sam, chociaż na forach można dużo o tym poczytać. Doświadczyłeś go od 'stocka' czy po jakimś konkretnym modzie? Mój ślepy strzał to szpera płytkowa, w skrócie z tego co pisałeś to drogi mod (ABS), więc wolałbym tego uniknąć u siebie.

Problem z Ice Mode ABS występował u mnie praktycznie od samego początku, ale mody stopniowo zwiększały jego częstotliwość. Myślę, że największymi winowajcami były opony w kwadracie i agresywny klocek, ale inne mody typu szpera czy zawias też na pewno nie pomogły. To jest prosta matematyka - im bardziej agresywnie jeździsz i im bardziej odchodzisz od stock parametrów, tym bardziej seryjny ABS będzie wariować. I to nie dotyczy tylko zetek ale praktycznie każdego współczesnego auta (w nowych BMW czy Porsche, już z crossowym ABS, Ice Mode lub inne błędy to też przecież standard, pełno o tym na forach).

Tuż przed montażem RACE ABS było u mnie tak źle i nieprzewidywalnie z hamowaniem, że dosłownie bałem się wsiadać w auto, bo ice mode potrafił złapać już nie tylko na torze, ale też w różnych sytuacjach na ulicy, jak np. do hamowanie przed patrolem na poboczu. Po drugim już z kolei dzwonie przez ice mode, tym razem na Pucharze Toru Modlin jak urwałem koło, bo auto nagle straciło hamulce na nawrotce i bezwładnie poleciało na krawężnik, stwierdziłem że zamiast wydawać pieniądze na kolejne tego typu naprawy, wolę zainwestować ten worek pieniędzy w Teves'a i mieć spokój - no i mam smile.gif Teraz już po kilkunastu imprezach na Teves RACE ABS, mogę śmiało stwierdzić, że system działa bezbłędnie i jest po prostu genialny. Nie dość, że bardzo ułatwił trail-braking i siła hamowań na ogromny plus (co się też oczywiście pozytywnie przekłada na czasy okrążeń), to co najważniejsze jest zawsze 100% pewności, że ABS zahaczy - bez znaczenia jak gwałtownie się kopnie w chebel albo jak bokiem ustawione jest auto, trochę takie Assetto Corsa smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Sun, 28 Nov 2021 - 15:50
Post #31


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Ja mam inne auto opel speedster z trybem ice mode w absie w standardzie to raz jadac 30km/h i skrecajac na pole parkingowe przed supermarketem auto wjebalo sie na chodnik bo abs odpuscil hamowanie calkowicie bo przednie kola wyczuly troche piasku. Innym razem wyprzedzilem jedno auto i zaczelem zwalniac przed kolejnnym to z 160 do 100 auto zwalnialo praktycznie tylko silnikiem bo byla nierowna droga i przednie kola lekko odrywaly sie od asfaltu i abs wlaczyl ice mode. Na drodze ok 100m prakrycznie auto nie wyhamowalo 160-100 i udalo sie to 5cm przed bagaznikiem auta. Malo co sie nie zesralem. Innym razem na torze ulez polecialem prosto znow przez delikatny piasek i znow ice mode zrobilo swoje. Skonczylo sie urwanym zderzakiem. Najgorsza byla nieprzewidywalnosc bo ten sam zakret pokonywalem z 10 razy i jak ice mode na piasku sie nie zalaczyl to droga hamowania powiedzmy 160-80 to bylo z 40m a gdy komp jednak na tym samym piasku wlaczyl icemode to droga sie wydluzala z 40 do 200m. Najgorsze ze ten tryb sie wylaczal dopiero gdzies po trzech sekundach lub zdjeciu nogi z hamulca a po 3s to czlowiek byl juz w polu. Ja przeszedlem na sportowy seryjny abs z lotusa 111r i jak reka odjal. Zero stresu, zawsze czuje nawet na piasku czy mokrym czy lodzie jak kola na zmiane lewe czy prawe na chwile sie blokuja. A z seryjnym absem pedal szedl w gore pompowal sie i nastepowala cisza w dzialaniu na 3s przez ktore czlowiek sie modlil. Straszne to bylo. Obecnie nawet na sliskim na torze sie nie boje i mam mega frajde. Wczesniej to byla loteria, raz ok raz strach. Dla mnie zastapienie abs z zalaczajacym sie ice mode na sportowy to jedna z najlepszych decyzji jaka podjelem. Po prostu daje pewnosc hamowania. Niektorzy po prostu w takim wypadku wywalaja abs ale wtedy trzeba tez zainwestowac w korektor hamowania by zmienic balas przod tyl bo inaczej nie ma to sensu. A z abs sportowym jest lepiej bo nie splaszczasz opon na hamowaniu wiec oszczednosci sa spore.


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cybuch
post Sun, 28 Nov 2021 - 22:10
Post #32


Rookie
Dołączył: Fri, 26 November 2021





OK to dzięki za wyjaśnienie, nie byłem świadomy wczesniej istnienia tego problemu, możliwe że jeszcze nie hamuje tak gwałtownie albo po prostu miałem szczęście, że jeszcze mnie to nie spotkało, ale niestety widzę, że trzeba będzie wziąć ten problem pod uwagę i przemyśleć :/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Sun, 28 Nov 2021 - 22:30
Post #33


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



mam 206 RC byłem nim na paru pojeżdżawkach i na lodzie i na śniegu i na suchym asfalcie i na brudnym asfalcie i nigdy nie doświadczyłem ice mode - wręcz przeciwnie jestem niezmiennie zaskoczony jak świetnie hamuje mi się z tym ABS-em. Czy mam coś zepsute ? laugh.gif Szczerze nie nabijam się tylko pytam czy jest to możliwe że w tym aucie problem ten nie występuje ? Albo mam czekać bo w końcu i tak wystąpi ?


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Sun, 28 Nov 2021 - 22:48
Post #34


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(kontrolm @ Sun, 28 Nov 2021 - 22:30) *
mam 206 RC byłem nim na paru pojeżdżawkach i na lodzie i na śniegu i na suchym asfalcie i na brudnym asfalcie i nigdy nie doświadczyłem ice mode - wręcz przeciwnie jestem niezmiennie zaskoczony jak świetnie hamuje mi się z tym ABS-em. Czy mam coś zepsute ? laugh.gif Szczerze nie nabijam się tylko pytam czy jest to możliwe że w tym aucie problem ten nie występuje ? Albo mam czekać bo w końcu i tak wystąpi ?

Mi raz wskoczyło w rxie, jak najedziesz na podbicie mając duży nacisk na hamulec.
Wtedy abs puszcza i lecisz sobie. Przy hamowaniu poniżej dostępnej trakcji się z tym nie spotkałem.
Moze za słabo hamujesz? wink.gif
Na bank zmiana zacisków i klocków nasila efekt. Niższe ciśnienie w układzie nasila częstość łapania ice mode.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Sun, 28 Nov 2021 - 23:24
Post #35


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(jackkpl @ Sun, 28 Nov 2021 - 22:48) *
Mi raz wskoczyło w rxie, jak najedziesz na podbicie mając duży nacisk na hamulec.
Wtedy abs puszcza i lecisz sobie. Przy hamowaniu poniżej dostępnej trakcji się z tym nie spotkałem.
Moze za słabo hamujesz? wink.gif
Na bank zmiana zacisków i klocków nasila efekt. Niższe ciśnienie w układzie nasila częstość łapania ice mode.

ciskałem mocno jak się tylko da rąbiąc wszystkie subaryny i takie inne szybko wściekłe jakie tylko tam jeździły. Hamowanie na maksa na prostej, hamowanie w zakręcie - ubaw po pachy.


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Sun, 28 Nov 2021 - 23:40
Post #36


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Ja w Alfie pucharowej ( rzekomo inny ale na ile to plotka ile prawda nie wiem) ABSniż w cywilnej raz doświadczyłem. Dobrze że na Jastrzębiu a nie okraweznikowanym Modlinie. Też conieco objezdzalem.
Te sportowe ABS bez powodu nie istnieją
Co do zblokowania opon bez ABS i ich wyrzucania po tym to wydaje mi się trochę "przereklamowane" po 2 sezonach w aucie bez ABS i niejednym dymie z opon. Choć w ciężkim i z kosztownymi oponami i porządnymi czujnikami ABS lepiej na pewno mieć ten sportowy.
Co do korektora przód tył to i tak warto mieć. Szkoda żeby tył nie hamował na ile może.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Mon, 29 Nov 2021 - 06:51
Post #37


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





z absem sprawe korektora zapewnia wlasnie on. wciskasz hebel i tyl blokuje z maksymalna dopuszczona przez producenta sila wyliczana na bazie nieblokowanych kol.
co do absu w 206 rc widocznie jest on dobrze zaprogramwoany. przeciez nie kazdy seryjny abs musi byc skopany. sa auta w ktorych ice mode sie ujawnia notorycznie a sa takie auta w ktorych on wogole nie wystepuje. to tylko kwestia tego jak producent to zrobil czyli jaki procent poslizgu komputer dopuszcza. tu nie chodzi o kwestie sprzetowa a tylko o oprogramowanie w samym sterowniku. a wiec czy abs dopuszcza do znacznej roznicy hawowania miedzy lewa a prawa strona i mocna niestabilnsoc i sciaganie w ktoras strone ( wiekszosc absow przy hamowaniu odpuszcza przyczepniejsza strone by przy hamwoaniu nie sciagalo auto do rowu czy na przeciwlegly pas a wiec auto hamuje juz slabiej niz z mozliwa dostepna przyczepnsocia). czyli sportowy abs dopuszcza myszkowanie i blokowanie kol dopuszcza tez do wiekszego poslizgu kol zwlaszcza tylnej osi. na deszczu nie jest to idealne rozwiazanie i przy hamowaniu na luku moze auto obrocic ( ale i tak z mniejsza szansa niz bez absu) ale za to na suchym dziala znacznie lepiej.
ja z absu w c2 vts tez bylem bardzo zadowolony i czulem jak mi tyl myszkuje na dohamwoaniach przed lukiem wiec wcale sie nie dziwie ze na abs w 206rc nie narzekasz. widac francuzi zrobili to dobrze. co nie znaczy ze w innych autach problemy sie nie ujawniaja. ja wiem ze w moim oplu problemem byla przednia lekka os przec co przod dosc szybko sie blokuje i przez to przy dopuszczalnym przez komputer malym poslizgu przednich kol abs po prostu odpuszcza hamowanie. najgorsze jest to ze jak przednie kola zblokuja to tyl tez odpuszcza w tym absie by tyl nie wyprzedzil przodu. to taka reakcja lancuchowa. na pewno przy rowniejszym rozkladzie masy 50-50 latwiej byloby programistom napisac taki soft. z drugiej strony ten ice mode wlasnie wynika z tego by na luku w deszcz auto bylo stabilniejsze i nie myszkowalo na dohamowaniach. to glupota bo hamulce maja przede wszystkim hamowac( kierowca powinien przy hamowaniu na luku czy sciaganiu zakladac kierowncia delikatne kontry lub delikatnie odpuszczac hamulec) a nie stabilizowac keirunek jazdy i zazwyczaj w bardziej sportowych furach gdzie producent zaklada ze auto ma byc bardziej narowiste przy hamwoaniu a kierowca ogarnia auta skoro szuka auta sportowego juz ten soft byl wlasciwy czyli dopuszczal do wiekszych poslizgow miedzy lewa a prawa stona i miedzy przodem i tylem i przez to nawet na piasku czy gdy jedno przednie kolo odrywa sie od asfaltu na nierownosciach soft nie durnial bo limity poslizgow ma wyzsze (minimalne limity czestotliwosciowe zalaczania elektrozaworow np nie mniej niz 10hz).


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Mon, 29 Nov 2021 - 10:20
Post #38


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Andrzejsr @ Sun, 28 Nov 2021 - 23:40) *
Ja w Alfie pucharowej ( rzekomo inny ale na ile to plotka ile prawda nie wiem) ABSniż w cywilnej raz doświadczyłem. Dobrze że na Jastrzębiu a nie okraweznikowanym Modlinie. Też conieco objezdzalem.
Te sportowe ABS bez powodu nie istnieją
Co do zblokowania opon bez ABS i ich wyrzucania po tym to wydaje mi się trochę "przereklamowane" po 2 sezonach w aucie bez ABS i niejednym dymie z opon. Choć w ciężkim i z kosztownymi oponami i porządnymi czujnikami ABS lepiej na pewno mieć ten sportowy.
Co do korektora przód tył to i tak warto mieć. Szkoda żeby tył nie hamował na ile może.

Andrzej, przy 50km/h jak zblokujesz koło, to ile przelecisz , zanim odpuścisz? 10m?
A jak przy 200 zblokujesz, to ile przelecisz, zanim odpuścisz? To jest ta różnica.
Póki jeździmy po torach dla rowerów, to nie ma tego efektu.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Mon, 29 Nov 2021 - 10:38
Post #39


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





No ale po takich głównie jeździmy, na takim z hamowaniem ze 190km/h też jakoś nic nie spłaszczyłem, a tylne wewnętrzne koło zadymiło, był ślad na oponie owszem, ale daleko to do jej kasacji.
Jak się blokuje to raczej odciążone koło najpierw a jak odciążone to wielkich strat w oponie nie narobi, no bo odciążone.
Pewnie mając wybór, wolałbym jakiś pewny zawsze działający ABS mieć, ale bez-abs/u nie ma co demonizować.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pawel934
post Mon, 29 Nov 2021 - 10:56
Post #40


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 November 2006
Skąd: Warszawa WN





Cholera, aktualnie upalam po torach najczęściej MX-5 ND z ABS (też modzony układ hamulcowy - Stoptech C43 4tłok na tarczy pływającej), wcześniej Clio 3 sport (często na slicku) i musiałem zgooglować po przeczytaniu tematu, co to jest Ice Mode, bo szczęśliwie nigdy nie doświadczyłem. Możliwe, że te auta po prostu nie posiadają Ice Mode w ABS, czy mam farta?


--------------------
"If in doubt, flat out" Colin McRae

Kilka aut wywołujących uśmiech na twarzy :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wednesday, 24 April 2024 - 21:01