Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Głośno, orginalnie, tanio :), czy jest coś takiego?
Raceboy
post Thu, 02 Mar 2017 - 11:13
Post #21


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Oj, bez przesady z tymi kosztami utrzymania Mini, serio smile.gif Autor szuka nietuzinkowego auta za 15k które ma się świetnie prowadzić, wyglądać i brzmieć, mieć przy tym styl i klimat...i jeszcze tanie w utrzymaniu. To się już wyklucza.

Znasz coś takiego?

Dobrze i tanio nie będzie szybko.
Szybko i tanio nie będzie dobrze.
Dobrze i szybko nie będzie tanio.

smile.gif


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 02 Mar 2017 - 11:13
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Sebas01
post Thu, 02 Mar 2017 - 13:48
Post #22


User
Dołączył: Wed, 30 May 2012





Niech bierze Clio i nie wymyśla biggrin.gif Szkoda, że nie ma podpiętego tematu z listą ciekawych samochodów do konkretniej kwoty smile.gif Temat sportowego auta za 15k się pojawia co 4 tematy smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Thu, 02 Mar 2017 - 14:09
Post #23


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





Każdy ma inny gust, a dla mnie cooper to auto sto procent babskie.. Nawet bym o nim nie pomyślał. Multipla też była wyjątkowa biggrin.gif

Wolałbym darować sobie, prowadzenie i wziąć camaro


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Thu, 02 Mar 2017 - 14:21
Post #24


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Driftman, a jechałeś kiedyś Mini? To absolutnie NIE JEST damskie auto. Prowadzi się super precyzyjnie, układ kierowniczy jest bardzo bezpośredni, kierownica chodzi ciężko, sprzęgła stawia duży opór, biegi też nie wchodzą jak w aucie miejskim, tylko robią przyjemne 'klik'. Zawias to zero komfortu, czuć wszystko. Pozycja za kierownicą specyficzna, ale bardzo przyjemna. Jadąc Mini masz poczucie pure driving, to auto po prostu żyje. Jeździłem już naprawdę mnóstwem aut i Mini daje chyba najwięcej frajdy z jazdy ze wszystkich FWD na rynku (tak, prowadziłem też kiedyś Integrę). I ogólnie to jedno z fajniej jeżdżących aut ever za ludzkie pieniądze.
Damski jest Fiat 500, Beetle, Mini z racji kultowego wyglądu może kojarzyć się z autem babskim, ale serio- to zupełnie inna bajka.

A propo Muslce Car smile.gif Wczoraj wieczorem wracając przez miasto właśnie Mini usiadł mi na ogonie najnowszy Mustang 5.0 smile.gif Cóż, przyspieszenie oczywiście miał o niebo lepsze...ale potem trzeba było też zacząć skręcać i pan w Mustangu musiał niestety uznać wyższość tego 'damskiego' auta smile.gif


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pawel934
post Thu, 02 Mar 2017 - 15:09
Post #25


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 November 2006
Skąd: Warszawa WN





Jeśli rzeczywiście da się kupić dobre MINI za 15k, to ciężko będzie znaleźć coś fajniejszego.

Możesz też kupić Saxo za ok. dychę i mieć auto o fajnym, nerwowym charakterze, mało palące, coraz rzadsze w cywilnym wydaniu i co najmniej nietracące, a może nawet już zyskujące na wartości. A takie Saxo zrobione na ok. 140 KM to naprawdę bardzo zwinne auto na miasto.


--------------------
"If in doubt, flat out" Colin McRae

Kilka aut wywołujących uśmiech na twarzy :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Thu, 02 Mar 2017 - 18:48
Post #26


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





Raceboy wierze Ci. Nie prowadziłem mini. Mam na myśli tylko wygląd(nie jest męski, ani wyjątkowy, oczywiście dla mnie) Zostaje prowadzenie. Ciekawe jak tanio. Jezeli ktoś miał długo takie mini to chętnie posłucham dla ciekawości jakie miał doświadczenia.
Niema też co patrzeć tak na moją opinie, bo mam specyficzne podejście do wyglądu (dla mnie nawet f10 ma za dużo drzwi wink.gif ) Szanuje Wasze zdanie i na pewno macie racje.


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sadam55
post Thu, 02 Mar 2017 - 19:29
Post #27


Forum Killer
Dołączył: Fri, 09 March 2007





Fiesta ST jest świetnym pomysłem


--------------------
yaris TS 120hp ---> Tjet Ess
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Thu, 02 Mar 2017 - 21:16
Post #28


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Hwojtek miał Mini dość długo


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_hexx_*
post Thu, 02 Mar 2017 - 21:43
Post #29









CYTAT(Raceboy @ Thu, 02 Mar 2017 - 14:21) *
A propo Muslce Car smile.gif Wczoraj wieczorem wracając przez miasto właśnie Mini usiadł mi na ogonie najnowszy Mustang 5.0 smile.gif Cóż, przyspieszenie oczywiście miał o niebo lepsze...ale potem trzeba było też zacząć skręcać i pan w Mustangu musiał niestety uznać wyższość tego 'damskiego' auta smile.gif

no niestety...
z przykrością muszę to potwierdzić
i to niezależnie od wersji mustanga
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek evo
post Thu, 02 Mar 2017 - 22:53
Post #30


Forum Killer
Dołączył: Thu, 19 August 2004
Skąd: Sosnowiec





Sąsiad kupił niedawno Mustanga jako 3 auto - nówka z salonu ale z tym "rozsadniejszym" silnikiem. Fajnie to wygląda ale jak podpytałem to prowadzenie na krętej drodze dupy nie urywa co nie zmienia faktu, że za ta kasę trudno coś bardziej "charakternego" wśród nowych aut znaleźć.


--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Boris86
post Fri, 03 Mar 2017 - 00:02
Post #31


Super User
Dołączył: Sat, 25 December 2004
Skąd: Łódź





RX-8 oryginalną stylistykę ma.
Jak odrobinę przy wydechu porobisz to głośna i fajnie brzmiąca może być.
Właściwości jezdne ma na super poziomie
Tania w utrzymaniu nie jest.... no ale co to znaczy tania w utrzymaniu? i w jakich warunkach?
Cinquecento to nie jest, ale jeśli zaakceptujesz spalanie około 16 litrów przy normalnej jeździe w mieście i jakieś 23-24 przy upalaniu to masa części dostępna z nazwożonych do Polski Angoli wpływa na mega tanie użytkowanie przy upalaniu.
A te auta upalanie lubią jak żadne inne. Tak naprawdę powyżej 4000rpm zaczynają być dopiero prawidłowo smarowane i często intensywnie użytkowane robią większe przebiegi niż zamulane.

Ale 15 tyś na auto warte zainteresowania czyli zdrowe nadwoziowo i ze sprawnym silnikiem to mało. Wypadało by raczej liczyć 18-25 w zależności od rocznika, przebiegu i wypasu.

Ale polecam dołożyć te 3-5 tyś. Jest tego warta.


--------------------
RX-7 FD3s // Viper // Soarer // JZS147 // 325i // 523i // 323 BG 2,5V6 // Kadett C QP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
culmen
post Fri, 03 Mar 2017 - 00:24
Post #32


User
Dołączył: Tue, 11 October 2011





Kermit miał RX8.


--------------------
MR2 2zz sc (Janusze Tuningu)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sir
post Fri, 03 Mar 2017 - 07:48
Post #33


Forum Killer
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Wrocław





Tez bym brał mini.


--------------------
oldboy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebas01
post Fri, 03 Mar 2017 - 11:49
Post #34


User
Dołączył: Wed, 30 May 2012





+ w RX-8 bardzo trzeba dbać o olej i ładowanie smile.gif Żeby do kosztów eksploatacji nie dorzucić zaraz 10k + na remont Wankla. I niech ktoś nie próbuje bronić tego silnika bo nie bez powodu RX-8 są w takiej cenie smile.gif
Ja na miejscu autora bym szedł: W saxo, clio, fieste. Skoro w temacie jest słowo "tanio"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Boris86
post Fri, 03 Mar 2017 - 13:47
Post #35


Super User
Dołączył: Sat, 25 December 2004
Skąd: Łódź





Saxo, Clio i Fiesta smile.gif synonimy słowa oryginalnośćsmile.gif ... Dorzućmy do tych oryginałów jeszcze Punto i Fabie:)
Z tym ładowaniem to coś nowego i ciekawego:) wytłumacz mi proszę jak to ładowanie wpływa na konieczność rozbiórki silnika.


--------------------
RX-7 FD3s // Viper // Soarer // JZS147 // 325i // 523i // 323 BG 2,5V6 // Kadett C QP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebas01
post Fri, 03 Mar 2017 - 15:50
Post #36


User
Dołączył: Wed, 30 May 2012





Dałem zdrowo z tym ładowaniem, miało być odpalaniem ( na ciepłym że są problemy) smile.gif Mówimy o Saxo VTS, Clio sport i Fiescie ST więc gdzie tu wsadzasz Punto i Fabie smile.gif
Natomiast RX8 to synonim słowa tanio i tak się możemy ganiać smile.gif Jak mu padnie silnik to za czapkę gruszek zrobi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Fri, 03 Mar 2017 - 17:15
Post #37


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Antonim. Synonimem może być od słowa 'drogo'.


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[Yossarian]
post Fri, 03 Mar 2017 - 17:24
Post #38


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





Mr2 2gen? A jakby może nagiac budżet to 3gen?


--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TeddyBear
post Fri, 03 Mar 2017 - 17:34
Post #39


Super User
Dołączył: Wed, 24 December 2008





Mini Cooper S vs Clio Sport
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WojtekMR
post Fri, 03 Mar 2017 - 19:53
Post #40


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2003





CYTAT([Yossarian] @ Fri, 03 Mar 2017 - 17:24) *

Mr2 2gen? A jakby może nagiac budżet to 3gen?


mowa oczywiście o zw30


--------------------
_http://forum.mr2cp.pl/index.php
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wednesday, 24 April 2024 - 00:00