Shoutbox 0 nowych PW 

246 Stron V  « < 244 245 246  
Reply to this topicStart new topic
> ecumaster - zrob to sam
MichalST
post Wczoraj, 20:29
Post #4901

User

CYTAT(Cyccx @ Sun, 21 Jan 2018 - 17:15) *
Mało kto potrzebuje wpinać stand alone w siec CAN auta.

Powoli to staje się codziennością, gdyż w obecnych czasach przeważająca większość 10-letnich aut jest na CANie i postępu technologicznego nie cofniesz. Chyba że zamiast seryjnego dashboardu chcesz montować zegary z Żuka i sterować elektryką kneflami z Ursusa zamiast fabrycznymi pstryczkami z BSI laugh.gif
Dlatego kupiłem EMU a jedyną modyfikacją elektryczną w kabinie auta było przepięcie elektronicznego pedału gazu bezpośrednio do EMU. Wszystko w środku działa fabrycznie łącznie z klimą (u mnie leci po CAN), oraz wspomaganiem elektrohydraulicznym.

--------------------

FF2 2.0TDCI 218hp/480Nm -> swap na B5244 5cyl + EMU
& Lotus 7 Zetec 1.8T + DET3, 1,2bar na seryjnym dole :D
Pozdrawiam
Go to the top of the page

+Quote Post
Wspieraj forum
post Wczoraj, 20:29
Post #

Dotacja

Dotacja na forum

Quote Post
przema72
post Wczoraj, 20:34
Post #4902

Forum Killer

sa to raczej przykłady 3 różnych sterowników ;]

-Megasquirt to produkt typowo dla hobbystów ,z bardzo słabym hardware , sporo sie trzeba nalutowac zeby go rozbudować ;]
- VEMS to dobry sterownik wychodzący własnie z hobbystycznego projektu , hardware dobre , nadal mozna go rozkrecać i modyfikować
- Emu to produkt typowo komercyjny , nie jednocześnie jest mechanikiem , elektronikiem i kierowcą , EMU kupujesz w pudełku , z gwarancją , wsparciem , przyjaznym softem , a po podłączeniu działa

jeśli chciałbyś podać trafny przykład wymień typowo komercyjny sterownik , i nie zrozum mnie źle , nie powtarzam jak "mantre" ze tylko EMU , cieszą mnie takie sterowniki jak vems , Megasquirt , czy Ottomotive , bo każdy wypełnił inną luke na rynku nie będąc dla siebie konkurencją

+Quote Post

246 Stron V  « < 244 245 246
Reply to this topicStart new topic

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 22 January 2018 - 07:24