Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Warsaw Motor Show 2019 -relacja
radzio_gsi
post Tue, 29 Oct 2019 - 08:07
Post #1


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa





Wpadajcie zobaczyć moją relację z Warsaw Motor Show 2019:


--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 29 Oct 2019 - 08:07
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
burski
post Tue, 29 Oct 2019 - 09:14
Post #2


Super User
Dołączył: Thu, 13 September 2007
Skąd: Warszawa





Relacja w porządku, ale targi - tragedia, strata czasu. Dziesiąty raz te same stare mercedesy i polonezy.
Interesujących stoisk 5 na krzyż. Wejściówka horrendalnie droga. Ogólnie to moja ostatnia wizyta - zawsze to samo...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Tue, 29 Oct 2019 - 10:46
Post #3


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Białe alpinki były zamknięte. Ale jedna niebieska na innym stoisku otwarte. Ogólnie to że Alpine nie mozna serwisować w salonach renault a jedynie jeden człowiek w Katowicach tym się zajmuje to jest masakra. Automa potencjał ale przez serwis zmarnowany. Ogólnie na tych targach robi się za tłoczno za drogo za ubogo a dojazd i wyjazd to jedna wielka tragedia o kolejkach do zarcia nie wspominajac.. Dużo starych trupów, ulepow a coraz mniej fajnych nowych aut.
mi najbardzeij podobalo sie stanowisko studentow z bolidami formul stworzonych przez soebie i rozgrywajaych miedzy soba zawody formuly miedzynarodowe. np bolid mial nie tyle co 4 amortyzatory lezace na popychaczach co 5 amortyzatorow. piaty byl odpowiedzialny za tlumienie wychylow nadowozia przod tyl. poza tym sporo mozna bylo sie dowiedziec jak budowac aero od nich. i gdzie sa enklawy w Polsce i ile to kosztuje. super ekipa pozytywnie zakrecona. jak to studenci smile.gif


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radzio_gsi
post Tue, 29 Oct 2019 - 11:16
Post #4


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa





Byłem pierwszy raz. Pokazałem Wam to co mi się najbardziej podobało. Jeżeli chodzi o merytoryczne rzeczy bez kiełbasy i waty cukrowej to trzeba np. pojechać do kolonii na motorsport expo


--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
done4
post Tue, 29 Oct 2019 - 16:30
Post #5


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 July 2010





CYTAT(burski @ Tue, 29 Oct 2019 - 09:14) *
Relacja w porządku, ale targi - tragedia, strata czasu. Dziesiąty raz te same stare mercedesy i polonezy.
Interesujących stoisk 5 na krzyż. Wejściówka horrendalnie droga. Ogólnie to moja ostatnia wizyta - zawsze to samo...


Potwierdzam, 130zł za wejściówkę to nieporozumienie, jedyny plus to taki że w piątek nie było tłumów.
I ten zmasowany atak hostess z ulotkami, gdzie się nie obróciłeś to co ci wpychały w łapę ulotkę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
matteusz
post Tue, 29 Oct 2019 - 19:48
Post #6


Forum Homee
Dołączył: Thu, 18 September 2008
Skąd: Tarnobrzeg/Warszawa





CYTAT(done4 @ Tue, 29 Oct 2019 - 15:30) *
Potwierdzam, 130zł za wejściówkę to nieporozumienie, jedyny plus to taki że w piątek nie było tłumów.

Ile? laugh.gif Za wejściówkę na IAA we Frankfurcie płaciłem 17 Euro. Komuś zdrowo słońce przygrzało. rolleyes.gif


--------------------
'84 Opel Kadett V6 powered by Transplantz Best ET 14.975 VAG Racing 2014 - bo tak
'97 BMW 328i 233KM/282Nm by 109-Performance - na co dzień
'00 Honda Integra Type R W1 PROFI 248KM/215Nm by strojenia.pl - na tor
'05 Renault Megane RS225 274KM/383Nm powered by ECUmajster - na weekend
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Wed, 30 Oct 2019 - 06:29
Post #7


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(matteusz @ Tue, 29 Oct 2019 - 19:48) *
Ile? laugh.gif Za wejściówkę na IAA we Frankfurcie płaciłem 17 Euro. Komuś zdrowo słońce przygrzało. rolleyes.gif

Incheba Autosalon w Bratysławie - 10 EUR.

Chyba,że Warsaw Motor Show to taka exkluziv impreza na skalę europy biggrin.gif


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Wed, 30 Oct 2019 - 09:28
Post #8


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





no exlusive taki ze mozesz sobie maluchy polonezy i nyski poogladac. tak na prawde dalo sie milo spedzic czas ale troche i przegiecie z cenami i iloscia tlumu jaki jest w malej powierzchni . dodatkowo duzo mniej otwartych aut niz w zeszlym roku, duzo wiecej gnijacych staroci a mniej nowych aut. ale mimo wszystko lepsze takie cos niz nic. i tak dobrze ze cos sie dzieje w okolicy a nie ze trzeba jechac do bratyslawy czy frankfurtu.


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Wed, 30 Oct 2019 - 11:48
Post #9


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



a wystarczyło się wcześniej zarejestrować i otrzymać na piątek bezpłatną wejściówkę tak jak ja ;-) A moje chłopaki do lat 7 za darmo wchodziły. Z Radziem piątkę przybiłem w piątek tłumów nie było miły Pan Hyundaja WRC całego od podszewki mi pokazał wściekłe EVO z GSMP tez można było na spokojnie obejrzeć i to to samo co jak w Limanowej chciałem okiem rzucić to się na mnie rzucili gdzie łapy (i aparat) pcham ;-)
A ekipy studentów z formułami to must be dla każdego kto czuje zajawkę w tym kierunku.
Natomiast stoiska gdzie nawet nie można podejść do aut...ŻENADA ...


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radzio_gsi
post Wed, 30 Oct 2019 - 20:35
Post #10


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa





CYTAT(done4 @ Tue, 29 Oct 2019 - 16:30) *
Potwierdzam, 130zł za wejściówkę to nieporozumienie, jedyny plus to taki że w piątek nie było tłumów.
I ten zmasowany atak hostess z ulotkami, gdzie się nie obróciłeś to co ci wpychały w łapę ulotkę.


kurczę w piątek nie było hostess sad.gif

CYTAT(kontrolm @ Wed, 30 Oct 2019 - 11:48) *
a wystarczyło się wcześniej zarejestrować i otrzymać na piątek bezpłatną wejściówkę tak jak ja ;-) A moje chłopaki do lat 7 za darmo wchodziły. Z Radziem piątkę przybiłem w piątek tłumów nie było miły Pan Hyundaja WRC całego od podszewki mi pokazał wściekłe EVO z GSMP tez można było na spokojnie obejrzeć i to to samo co jak w Limanowej chciałem okiem rzucić to się na mnie rzucili gdzie łapy (i aparat) pcham ;-)
A ekipy studentów z formułami to must be dla każdego kto czuje zajawkę w tym kierunku.
Natomiast stoiska gdzie nawet nie można podejść do aut...ŻENADA ...


fajnie było przybić piątala


--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 08:56