Shoutbox 0 nowych PW 


7 Stron V  « < 3 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Baza do projektu. Wstępnie Mk2 a może coś innego?
yotomeczek
post Mon, 11 May 2020 - 07:48
Post #81


Forum Killer
Dołączył: Fri, 28 November 2008





CYTAT(As_ @ Mon, 11 May 2020 - 07:40) *


Zabawka fajna - u nas to można pomarzyć o zrobieniu przeglądu czymś takim?
Nosi go na tych dwukierunkowych drogach że strach...


--------------------
Nie ma takiego okrucieństwa, do którego nie posunie się rząd, kiedy braknie mu pieniędzy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 11 May 2020 - 07:48
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Maciek1234
post Mon, 11 May 2020 - 09:57
Post #82


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(Driftman @ Sat, 09 May 2020 - 09:40) *
Współczuje złych doświadczeń z klasykami czy poprostu starszymi wozami. Z tuningowanymi i starymi.

ależ ja mam fantastyczne wspomnienia z tymi starszymi samochodami. Nimi się fajnie jeździ, mają trochę nostalgii w sobie. Tylko to nie jest forum stetryczałych dziadków wspominających 'kiedyś to była motoryzacja', a racingforum, gdzie chodzi o to, by zbudować jak najszybszy samochód w obrębie danego budżetu. A w przedziale 40-50k jest naprawdę w czym wybierać - Focusy ST, Toyota GT86, Abarthy, Mini Coopery, Opel GT, Audi TT, Jaguar XF - autami można sypać jak z rękawa, wszystko szybsze i lepsze od Golfa II po swapie, dostępne od zaraz, bez kilkuletniej tułaczki po blacharzach, elektrykach, mechanikach. Kupujesz, jeździsz pół roku, czy rok, sprzedajesz, kupujesz następny.

A tego Golfa II to niech kupi na olxie za tysiaka, polerka lakieru, pranie wnętrza, nowy akumulator i w weekendy niech poczuje jazdę 'oldtimerem'.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Mon, 11 May 2020 - 10:38
Post #83


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



patrz a dla mnie to forum dla ludzi potrafiących włożyć V8 do Golfa II albo dwa silniki do Opla Calibry a nie forum posiadaczy nowej foki RS chwalących się że wymienii cooler na taki za pięć tysi albo włożyli hamulce 4xx mm do felgi 21 cali bo tak jest bardziej zajebiście. Gorzej że jest tu coraz więcej takich ludzi jakby nie starczało już innych forów z z peanami pochwalnymi na cześć jego zajebistości albo nieusatysfakcjonowanych wciąż za małą liczbą lajków na efbe


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Mon, 11 May 2020 - 10:57
Post #84


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





Tylko wkładanie v8 do golfa 2 to utopia.... Chłopak ma budżet, nawet nie na rower średniej klasy, a niektórzy płyną z 1000+ konnym golfem, którego zbudowanie kosztowało kilkadziesiąt tysięcy euro, a pewnie cały rozwój od początku projektu 100tys euro +, plus wiedza tunerska błędy itp. Taka zabawa jest dla nikogo, jak masz pieniądze to kupujesz w miarę świeże auto z potencjałem, chcesz tanio kup sportowy motocykl używany sprawny zrobi niskie 4 100-200, nowe schodzą poniżej 4 sekund. I to za ułamek ceny, oraz niskie koszty serwisowania i paliwa.

Ja kupiłem audi tt 3.2 z myślą o turbo, ale jest już sensowna baza 4x4, dsg, klimatyzacja, sensowne audio, xenony, poduszki powietrzne, strefy zgniotu auto może być normalnym daily. Ma sensowne zawieszenie i dostęp części, za grosze relatywnie zrobisz zawieszenie, hamulce. Do tego auto się nie rozpadnie przy 250-300km/h, gdyż tym golfem rzuca po całej drodze. Są sensowne bazy i nie w 2020r., golf to może być tanią bazą pod 1/4, gdyż jest relatywnie lekki, ale 1000+ golf to spory budżet.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Mon, 11 May 2020 - 11:15
Post #85


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



przewijają się tu najróżniejsze projekty i ich często początkujący właściciele - konstruktorzy. Jedn sparzą się na problemach i powiedzą pas, inni zakasają rękawy dokończą projekt i wszyscy będą cmokać z zadowolenia. Tak było jakiś czas temu np. z maluchem turbo, jajkiem 1.3 na tor, skoda w turbo na początku też przeszła wiele ewolucji gdzie było widać że właściciel nie sra kasą ale mocno rusza głową, takich projektów były tu dziesiątki, dziś wielu z nich posiada nowsze lepsze świetne bryki ale mają solidne podstawy zdobyte na tanich budżetowych projektach. U mnie na wsi jest chłopak który w wieku nastu lat przyjeżdżał do mnie bo chciał skuter naprawić potem przerobić a nie miał o tym zielonego pojęcia, ale chciał i to bardzo. pytał przyjeżdżał rozjebywał potem wziął się za auta że będzie ludziom naprawiać. Co chwilę dzwonił pytał jak ma to zrobić albo żebym wpadł pomóc. Dziś już nie dzwoni (no może czaem), ma świetnie prosperujący warsztat, teraz buduje kolejny już taki profi, chłopak ma bodajże 22 lata i wakacje w grecji z dziewczyną co chwilę wyjazdy w jakiś egotyczne miejsca. Dlaczego ? Bo się nie poddał.
A ja mam dożywotnią darmową wymianę opon ;-)

Wydawało mi się że to forum właśnie to forum zagrzewa takich ludzi do walki oferuje pomoc podaje pomocną dłoń a nie każe mu kupić bazę za dziesiąt tysięcy jak on tego po prostu nie chce, ma jakiś swój cel.
Tak się zachowujecie jak nowi mieszkańcy osiedli które powstały przy torach i prez których te tory albo upadły albo mają wielkie problemy - wpadacie niby jako sympatycy wiedząc co tu się wyprawia na tym forum jakie ludziska mają często pojebane pomysły, potem zaczynacie drążyć skałę w takich oto pytaniach projektach że do dupy że kup nowy lepszy droższy szybszy najelpiej sam nic nie grzeb oddaj do aso na wymianę płynu do spryskiwacza, a na koniec podsumowujucie że to forum do dupy jest bo są tu tylko tacy co do golfa chcą wsadzić V8 albo starej calibry dwa silniki.


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Mon, 11 May 2020 - 11:25
Post #86


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(kontrolm @ Mon, 11 May 2020 - 11:38) *
patrz a dla mnie to forum dla ludzi potrafiących włożyć V8 do Golfa II albo dwa silniki do Opla Calibry

bardzo dobry post +1

I tutaj proponuję się cofnąć kilka postów, gdzie pisałem, dlaczego ludzie kiedyś swapowali silniki w autach, czy tuningowali - bo szybkie auta były nieosiągalne, albo bardzo drogie. Ten Golf V8, czy Calibra z dwoma silnikami to moc w granicach 1000-2000KM. Jaką masz alternatywę dla tych aut, gdy mowa o autach fabrycznych? Topowe wersje Ferrari i Bugatti, gdzie cenę liczy się w milionach. Jak za zeswapowane auta dasz 200-300, czy nawet 500 tysięcy, to i tak to się opłaca, bo auta o porównywalnych osiągach są wielokrotnie droższe i praktycznie niedostępne.

Nie ma czegoś na rynku, albo jest bardzo drogie, to się buduje samemu. Natomiast jeśli coś jest (a aut o osiągach Golfa II z silnikiem 260KM jest bez liku) i do tego kosztuje tyle, co zeswapowane auto (albo i mniej), to sens takiej robótki jest żaden*.

* - chyba, że chodzi o praktyczną naukę zawodu mechanika, czy tunera - ale o tym też pisałem wcześniej. Jedni wywalą kilkadziesiąt tysiecy na dyplom uczelni wyższej, inni władują kilkadziesiąt tysięcy we własne umiejętności mechanika.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Mon, 11 May 2020 - 11:55
Post #87


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



Maciek1234 - zapomniałeś jeszcze o czymś czego nie da się ot tak kupić za pieniądze - przyjemności z jazdy zbudowanym/przerobionym przez siebie tymi ręcami autem. Pierwszego odpalenia samodzielnie skleconego dniami tygodniami miesiącami a czasem nawet latami silnika, pierwszej samodzielnie położonej wiązki. Miny swojej dziewczyny/żony/kochanki kiedy wieziesz ją furą którą jeszce niedawno jechała i była taka zwykła zwyczajna. Ja byłem z tego w huj dumny i w dupie miałem wszystkich posiadaczy nowych fur które minąłem tego dnia.
Tego się nie da nawet porównać do tych pierwszych trzech dni dumy i wiary we własną zajebistość po zakupie nowego albo bardzo drogiego wypasionego auta na które dorabiałeś się latami (nie znam tego uczucia odrazu mówię ;-))


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Mon, 11 May 2020 - 12:05
Post #88


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





kontrolm miałeś zadane konkretne pytania na które nie odpowiedziałeś a dalej rozpisujesz się nie rozumiejąc istoty sprawy.

Więc zadam je ponownie: czy zauważyłeś różnice w projekcie r129, czy spostrzegłeś o czym mówił autor tego projektu i zestawiłeś to z planami autora tego tematu?

Po co dalej się rozpisujesz jak fajnie zbudować calibre z dwoma silnikami jak temat jest o dwóch całkowicie różnych sprawach.

Ktoś ma pieniądze na zwykłego hh, nie zna się na mechanice w ogólnym słowa pojęciu a bazą modów ma być śmietnik więc nie uważasz że są to całkowicie inne warunki realizacji planów.

Do tego następne pytanie:

Czy dla kasy aurora tematu nie byłoby lepiej kupić gotowca i na nim się uczyć?


Go to the top of the page
 
+Quote Post
As_
post Mon, 11 May 2020 - 12:13
Post #89


Forum Killer
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: W-wa





To już zostało kilka razy napisane:
Nie o to chodzi czy się da coś zrobić tylko o to czy da się bez własnego zaplecza, zlecając wszystko na zewnątrz.

Bez zaplecza kasy i znajomosci to można zrobić polerkę, ladne felgi i dać tapicerkę do obszycia nową skórą.
Będzie fajny weekendowy youngtimer za 10-15 koła z minimalnym prawdopodobieństwiem fuckupu.

Piszę minimalnym bo znajomy tak robił zastawę (odpwiednik fiata 600) trwało to chyba z rok czasu (tam była jeszcze kwestia blacharki i lakieru) po czym wyjechał na ulicę i drugiego dnia przy 100km/h otworzyły się drzwi na jakiejś dziurze, a że otwierały się do tyłu to jak je..ły w błotnik to popękała cała szpachla, wyrwał się zawias a wczesniej wygiał słupek.
Samochód wrócił na następne 3 mc do blacharza.


--------------------
papierowe konie + oszukane 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Mon, 11 May 2020 - 12:35
Post #90


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



ledziu a czego ma się uczyć na gotowcu ? wymiany wycieraczek i płynów ?
poczytajcie jeszcze raz co napisał autor na wstępie: CHCE budować sobie powoli od podstaw, CHCE się uczyć. przy takim założeniu te 40 tyś jak chłop ma głowę i umie kombinować a pewnie umie skoro wogóle taki pomysł przyszedł mu do głowy to aż nadto albo idealnie żeby zrobić fajnego co trafi w JEGO gusta. Ja jestem znany że nie czytam dokładnie wcześniejszej treści i się potem wydurniam ale w tym przypadku przeczytałem. A Wy nie.
Nie pytał o nową motoryzację o żadne Megane i inne szajstwo z magistralami, , toną nadmiarowego żelastwa które potem trzeba ze sobą wozić i ekranami LCD większymi od właśnego telefonu.
Pytał czy zaproponujecie mu coś fajnego z tamtej epoki co spełnia założenia i będzie fajniesze od Golfa.


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Mon, 11 May 2020 - 13:42
Post #91


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(kontrolm @ Mon, 11 May 2020 - 12:55) *
Miny swojej dziewczyny/żony/kochanki kiedy wieziesz ją furą którą jeszce niedawno jechała i była taka zwykła zwyczajna.
moja żona tak się zna na samochodach, jak ja na pralkach. Sprzęt AGD - ma pracować i się nie psuć laugh.gif ale są różne dziewczyny i z pewnością są i takie oczarowane Golfem II swap na 1,8, w które włożone 40kpln, nie neguję tego.

Acha - porównaj minę swojej dziewczyny, gdy wieziesz ją takim zeswapowanym 'klasykiem', oraz gdy jedziecie, powiedzmy Mercedesem E-klasse Kabrio z 2014 roku. A najlepiej zabierz ją na romantyczny weekend w jakimś Spa (btw. ze Spa, to najbardziej lubię Spa-Francorchamps wink.gif ). Potem zapytaj się, którym autem lepiej jej się jechało. Jeśli Golfem II, to trafiłeś rodzynka i szczerze Ci gratuluję smile.gif


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Mon, 11 May 2020 - 13:48
Post #92


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(Maciek1234 @ Mon, 11 May 2020 - 13:42) *
moja żona tak się zna na samochodach, jak ja na pralkach. Sprzęt AGD - ma pracować i się nie psuć laugh.gif ale są różne dziewczyny i z pewnością są i takie oczarowane Golfem II swap na 1,8, w które włożone 40kpln, nie neguję tego.

Acha - porównaj minę swojej dziewczyny, gdy wieziesz ją takim zeswapowanym 'klasykiem', oraz gdy jedziecie, powiedzmy Mercedesem E-klasse Kabrio z 2014 roku. A najlepiej zabierz ją na romantyczny weekend w jakimś Spa (btw. ze Spa, to najbardziej lubię Spa-Francorchamps wink.gif ). Potem zapytaj się, którym autem lepiej jej się jechało. Jeśli Golfem II, to trafiłeś rodzynka i szczerze Ci gratuluję smile.gif

jak się bierze Pamelę albo inną inną laskę która Twoje zainteresowania ma w dupie a ciekawi ją ino Twój portfel no to się nie dziw że tak reaguje. Sorry ale ja na to nic nie poradzę


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Mon, 11 May 2020 - 13:48
Post #93


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(kontrolm @ Mon, 11 May 2020 - 11:55) *
Maciek1234 - zapomniałeś jeszcze o czymś czego nie da się ot tak kupić za pieniądze - przyjemności z jazdy zbudowanym/przerobionym przez siebie tymi ręcami autem. Pierwszego odpalenia samodzielnie skleconego dniami tygodniami miesiącami a czasem nawet latami silnika, pierwszej samodzielnie położonej wiązki. Miny swojej dziewczyny/żony/kochanki kiedy wieziesz ją furą którą jeszce niedawno jechała i była taka zwykła zwyczajna. Ja byłem z tego w huj dumny i w dupie miałem wszystkich posiadaczy nowych fur które minąłem tego dnia.
Tego się nie da nawet porównać do tych pierwszych trzech dni dumy i wiary we własną zajebistość po zakupie nowego albo bardzo drogiego wypasionego auta na które dorabiałeś się latami (nie znam tego uczucia odrazu mówię ;-))

To jest mega prawda smile.gif pamiętam jak shamowałem swoja stara 206 a tam z 136->169km gdzie wszystko sobie sam wymyśliłem jaki kolektor dolotowy, przepustnice cały dolot itd. a do tego auto miało AFR pod 15 przy bucie więc było co stroić i zyskać jeszcze sporo mocy. Albo jak wrzuciłem turbo do tego strupa i przyjechalem pod dom... kij że tego samego dnia sie zapalił i po 2,5 roku dalej nie moge tego przeżyć... Teraz niemam czasu na to wszystko i mi smutno troche że już nie bedę mógł powiedzieć że sam poskładałem auto tylko niestety zapłaciłem i ktoś mi to złożył...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Mon, 11 May 2020 - 14:39
Post #94


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(kontrolm @ Mon, 11 May 2020 - 14:48) *
jak się bierze Pamelę albo inną inną laskę która Twoje zainteresowania ma w dupie a ciekawi ją ino Twój portfel no to się nie dziw że tak reaguje. Sorry ale ja na to nic nie poradzę

to ty stwierdziłeś, że własnoręcznie zrobiony swap w grzmocie może zaimponować dziewczynie. Niektórym pewnie tak, ale jak włożysz tę samą kasę w całkiem świeżego Mercedesa w kabriolecie, to automatycznie rozszerzasz krąg potencjalnej zwierzyny biggrin.gif i znowu wkraczamy w temat, że lepiej kupić gotowca z fabryki niż bawić się w grzebanie przy leciwym aucie.

a propos:
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e...html#93cfbd2d93

272KM, napęd na tył, manual, kabrio, skóra... myślisz, że będzie dawał mniej frajdy niż Golf II zeswapowany na 1,8?


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Mon, 11 May 2020 - 16:12
Post #95


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





Czy jeszcze jest z nami założyciel tematu? biggrin.gif
Zapaleńcy którzy wszystko sami chcą budować powinni się ze sobą konsultować i wymieniać pomysłami, bo samemu czasami ciężko do czegoś dojść od razu. I po to jest to forum. Wystarczy popatrzeć na dział ecumaster - zrób to sam (na dzień dzisiejszy 272 strony). Czyli forum wydaje się, że działa. Ale jeżeli ktoś naogląda się YT, ma potem mokre sny, że zrobi tanim kosztem killera na ścigacze robiąc go po przygodnych warsztatach, a forum mówi w dużej części zejdź na ziemię, to już wtedy forum nie działa?
Możliwe, że zupełnie inaczej ten temat by wyglądał, gdyby założyciel wątku napisał, że chce się uczyć i już, a nie oddawać do warsztatów. Wtedy moja opinia brzmi: rękawy do góry i działaj, ucz się: to jest fajna zabawa. A jak czegoś nie wiesz pytaj na forum. Jak nie jeden to drugi pomoże.
Oddawanie "grubych" projektów w ręce obcych ludzi na wszystko po kolei wcale nie będzie fajne, wcale tego auta sam nie zbudujesz, wcale nie będziesz miał z tego satysfakcji, że działa, że się udało i przy okazji cos nowego umiesz. Można być dumnym, że wydałeś tysiące i tyle.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pinin
post Mon, 11 May 2020 - 19:55
Post #96


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa - Wawer





A niech kupi sobie tego golfa. Jako daily niech weźmie sobie insignie w kopciuchu.
Golfa początkowo można wstawić na swapa, a z czasem sam zacznie grzebać w nim. Baza z niego jest serio w pytkę. Możliwości mega dużo.
Coś mu się stanie? Nie.
Nie będzie najszybszy w okolicy? No nie, ale budżet ma mały.
Będzie miał fun z upalania tego starego strupa? Jak jasna cholera.

A co najważniejsze - jak gdzieś wydupi w krawężnik, to go postawi pod płotem. Jak mu wkurw przejdzie, to go naprawi. Ale ma czym latać na co dzień, więc presji czasowej nie ma. A co się nauczy, to jego.


--------------------
| Pinin Racing | Warsaw Speed Team | Prorace | TheTechGuy |
'96 CaliforniaCento

www.facebook.com/dragracingsafety
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olozwirski
post Mon, 11 May 2020 - 21:37
Post #97


Forum Homee
Dołączył: Tue, 22 August 2006
Skąd: WKZ





Na golfa 2 to 40K będzie mało. Niestety. Albo starczy ci na swapa porządnego, albo na estetykę. Te rzadsze części do golfów są już nieosiągalne za normalne pieniądze, poszukaj rallye lub westmorelanda frontu, digifiza, happich, dobrej felgi z epoki, klimy, lub choćby el. szyb czy pakietu G60. Do tego różne smaczki o których nawet nie masz pojęcia... Przykro mi. A i tak nie osiągniesz zajebistości rallye czy Limiteda.

Jak się upierasz na vw to za 40K może kupisz country, albo oryginalne corrado vr6. Wszystkie auta z tamtych czasów pochłoną worek pieniędzy.

Jeszcze jak miałbym coś w tej kasie polecić to poloneza. Naprawdę.




--------------------
golf mkI 4x4
golf mkII V8
audi A2 R36
polo 86C XX w budowie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
done4
post Mon, 11 May 2020 - 22:00
Post #98


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 July 2010





A może odrzucić pomysły na swapy i modyfikacje, kupić rzadką wersję do odbudowy, Golf Mk1 Gti/Gti Pirelli, Golf Mk2 Rallye.
Wtedy jest szansa że po odrestaurowaniu auta zgodnie z sztuką i zachowaniu 100% oryginału właściciel zarobi na odsprzedaży lub zostawi go jako świetna lokata kapitału.

Oczywiście 40tyś w tym przypadku to może być mało smile.gif, ale to najbardziej sensowne rozwiązanie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olozwirski
post Mon, 11 May 2020 - 23:38
Post #99


Forum Homee
Dołączył: Tue, 22 August 2006
Skąd: WKZ





Autor wątku startuje z 5K...
Jakie pirelli, jakie rallye? Nie wiem jak mkI pirelli, ale mkII z vinem z Brukseli to chyba zgniłą karoserię...


--------------------
golf mkI 4x4
golf mkII V8
audi A2 R36
polo 86C XX w budowie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Tue, 12 May 2020 - 07:44
Post #100


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





CYTAT(Maciek1234 @ Mon, 11 May 2020 - 14:39) *
to ty stwierdziłeś, że własnoręcznie zrobiony swap w grzmocie może zaimponować dziewczynie. Niektórym pewnie tak, ale jak włożysz tę samą kasę w całkiem świeżego Mercedesa w kabriolecie, to automatycznie rozszerzasz krąg potencjalnej zwierzyny biggrin.gif i znowu wkraczamy w temat, że lepiej kupić gotowca z fabryki niż bawić się w grzebanie przy leciwym aucie.

a propos:
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e...html#93cfbd2d93

272KM, napęd na tył, manual, kabrio, skóra... myślisz, że będzie dawał mniej frajdy niż Golf II zeswapowany na 1,8?


Jesteś jakiś niereformowalny. Któraś strona tematu, a ty dalej wyjeżdżasz ze swoimi propozycjami z kapelusza. Co do cholery ma ta Beta do całego wątku? Ty się tak zapędziłeś w tej swojej krótkowzroczności, że pierwszych trzech zdań z pierwszego postu nie pamiętasz. Żebyś ty chociaż wrzucał tu jakieś propozycje z epoki, która interesuje autora tego tematu, a ty forsujesz na siłę jakieś swoje widzimisie.
Ja myślę, że ta Beta da na pewno więcej frajdy. Szczególnie w serwisie. A i nauczyć się też czegoś można przy niej - gdzie zostawiać kluczyki odstawiając pod warsztat, na kole czy może gdzieś indziej. Już na prawdę wszyscy tutaj znają twoje zdanie, nie musisz na każdej stronie go powielać. I nie, nie my wkraczamy w temat, tylko tobie się zacięła płyta.

CYTAT(olozwirski @ Mon, 11 May 2020 - 21:37) *
Na golfa 2 to 40K będzie mało. Niestety. Albo starczy ci na swapa porządnego, albo na estetykę. Te rzadsze części do golfów są już nieosiągalne za normalne pieniądze, poszukaj rallye lub westmorelanda frontu, digifiza, happich, dobrej felgi z epoki, klimy, lub choćby el. szyb czy pakietu G60. Do tego różne smaczki o których nawet nie masz pojęcia... Przykro mi. A i tak nie osiągniesz zajebistości rallye czy Limiteda.

Jak się upierasz na vw to za 40K może kupisz country, albo oryginalne corrado vr6. Wszystkie auta z tamtych czasów pochłoną worek pieniędzy.

Jeszcze jak miałbym coś w tej kasie polecić to poloneza. Naprawdę.


I tak i nie, po części ciężko się nie zgodzić, ale nadal uważam, że przy zakładanych 40k, nawet rozłożonych w czasie idzie coś zrobić, co wygląda i jakoś jeździ, jeśli te pieniądze pójdą z głową. Rallye czy inne wersje to wiadomo, to są już ceny z kompletnie innej półki. Z tych części co wrzuciłeś to akurat chore ceny zaczął mieć od jakiegoś czasu digi, ludzie to wrzucają za 5k na grupach po czym są wyśmiewani i widzisz to samo ogłoszenie za 2 tygodnie za 2 tysiące, a i tak nie wiadomo czy ktoś za to tyle dał. wink.gif El. szyby ostatnio ktoś wrzucał z wiązką i przyciskami za 5 czy 6 stów, klime za 7, to chyba nie są jakieś horrendalne kwoty, tylko tego trzeba szukać, a nie łykać pierwsze ogłoszenie które się pojawi. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stron V  « < 3 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 14:50