Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Tuning CA18DE
flatron66
post Tue, 22 Nov 2016 - 13:09
Post #1


User
Dołączył: Tue, 26 August 2014





Chciałem się zorientować czy ktoś w ogóle zajmował się tym silnikiem. Czy da się do tego zrobić mapę na oryginalnym ECU? Ile przyrostu mocy będzie z wywalenia kata+zrobienia całego nowego wydechu razem z kolektorem i dolotem? Obecnie jest 125 koni i chciałbym dojść do około 160-170 na N/A. To w ogóle możliwe bez rozbebeszania całego silnika?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 22 Nov 2016 - 13:09
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Tomek89
post Tue, 22 Nov 2016 - 20:48
Post #2


Super User
Dołączył: Mon, 18 May 2009
Skąd: Gm. Głogówek





Trochę biały kruk. może być ciężko bez obróbki głowicy/ wałków i programu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kras
post Wed, 23 Nov 2016 - 12:52
Post #3


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 10 April 2005
Skąd: WWA/Tripolis





Ja bym wrecz powiedzial, ze N/A bez powaznej ingerencji w bebechy jest to kompletnie nierealne.


--------------------
Kra$
And JDM again... :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flatron66
post Thu, 24 Nov 2016 - 23:50
Post #4


User
Dołączył: Tue, 26 August 2014





To jaki bym miał zysk na samym wydechu i dolocie? 10-15 koni? Bo nie wiem co robić. Turbo/kompresor wrzucać mi szkoda samochodu bo w sumie dużo tego nie jeździ a to już za duża ingerencja i moim zdaniem zabije mi ducha auta. Z drugiej strony to ostatnio mnie polo w tdi prawie objechało spod świateł, choć nie wiedziałem, że da po garach to jak tylko ruszył na pełnym gazie to i ja postanowiłem depnąć i zobaczyć co z tego będzie. Powiem, że chociaż powoli go doganiałem po opóźnionym starcie to za ciekawie nie było. Ego poważnie ucierpiało i jednak chce się tych koni więcej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TofikGST
post Fri, 25 Nov 2016 - 00:27
Post #5


Frequent User
Dołączył: Wed, 25 May 2011
Skąd: KIELCE





Dłubać w CA18DE żeby zrobić jakieś znaczące przyrosty wyjdzie tyle że kupisz 3 gotowe do założenia CA18DET. A co do przyrostów po dolocie, i wydechu to nie liczył bym na więcej niż 5KM, a jak wydech będzie kiepsko wyliczony i skrojony to żebyś nie był na minusie z tymi kuniami
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 10:38