Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Downpipe Corsa D 1.6T
Heli1922
post Wed, 25 Nov 2020 - 16:46
Post #1


User
Dołączył: Sun, 22 December 2019





Witajcie, od dwóch miesięcy jestem właścicielem Corsy D w wersji GSI z silnikiem 1.6T o mocy 150KM. Auto kupiłem z Niemiec, gdzie miało robiony wydech od drugiego kata aż do końca na kwasówce 2.5". Auto brzmi całkiem ładnie, jednak po pewnym czasie zaczął pojawiac mi sie check i diagnoza doprowadziła do wykrycia rozsypanego właśnie drugiego kata, wybebeszyłem go i mam spokój. Potem auto wpadło na mapę do wujka tunera, który za półdarmo zrobił mi mapę na 190KM i 270Nm. Jako tako to się już odpycha, ale czuję, ze tu jeszcze trzeba coś z wydechem pokombinować. No i wpadłem na pomysł zamontowania downpipe. Mam silnik A16LEL z 2012 roku i problem polega na tym, że znalazłem DP z TurboWorksa za niecałe 400 zł, ale z tego co się orientuję to ja mam flanszę taką jak na zdjęciu:



A DP, który znalazłem ma taką:



Tylko taka różnica jest między tymi downpipe'ami, a cenowo do mojego silnika kosztuje drugie tyle..

No i stąd mam pytanie, czy idzie jakoś obejść tą flanszę? Albo zamontować downpipe jeszcze na starej flanszy? Orientuje ktoś się w tym? Moja wiedza na temat wydechów jest raczej nikła, stad pytanie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 25 Nov 2020 - 16:46
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 13:45