Shoutbox 0 nowych PW 


19 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jak zacząć - rady dla początkujących, tez tych bez prawka.
REVOLVER
post Fri, 30 Mar 2007 - 13:21
Post #41


Frequent User
Dołączył: Wed, 08 June 2005
Skąd: WAWA





Nie ma co pierdoli... każde bmw do 98r. jest dresiarskie i tak juz zostanie.
Napewno bmw nie chciało aby grupą docelową byli łysi ,ale samochody to wygodne różową blondyne na siedzisko i na trasie do reichu tez sie rozbuja.
Co wiecej chcieć ,a nie te ciasne i twarde japończyki.

P.S E46 M3 jak dla mnie jest zajebiste i moze w 5% dresiarskie i na codzien mogłbym je mieć bo po domu chodze w dresie


--------------------
__AE86-4AGTE__
BATTLE VERSION
----ProSpec----
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 30 Mar 2007 - 13:21
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
gość_>STAN<_*
post Fri, 30 Mar 2007 - 13:39
Post #42









Ja jako skromny użytkownik BMW się wypowiem w ten sposób...

,,JA" DRECHEM @#%#%@$!^!$^ NIE JESTEM!!!" i moje BMW nie jest dresiarskie!!!

Drechy jezdza wszytkim czym popadnie a to że akurat trafiaja sie E30stki którymi palą lacza przed remizą to już na to nic nie poradze...

Patrząc na auto kryteriami czy jest ono dresiarskie..mógłbym wywnioskowąć że Subaru Imprezą też jezdza dresiarze (niestety ostatnio widze samych sukłych panów szyderczo patrzacych się w strone innych z ,,gestem dojeb!$#ć CI? ") w STi ach i WRX'ach...

Co się nagle czepiliście do tych beemek...???!!!???!!!???

ja wiem ze niekóre stare są naprawde wiśniacko zrobione..i ze są ludzie którzy niszczą reputacje marce..(ale to się tyczy wszystkich marek!!!)
Ostatnio zresztą zobaczyłem E30stke z tylnimi światami lexus look...jechałem jeszcze 5ką...i jako użytkownik BMW zrobiło mi się strasznie wstyd przy innych użytkownikach ruchu jak zobaczyłem jak tacy ludzie użytkują auta tej marki.

jednego dresa stać na Honde..innego na BMW jeszcze innego na Subaru a jeszcze inny kupi sobie Nissana!!!

peace!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
REVOLVER
post Fri, 30 Mar 2007 - 13:54
Post #43


Frequent User
Dołączył: Wed, 08 June 2005
Skąd: WAWA





Stan
Twoje BMW nie jest dresiarskie ,No Offence!
Chodzi mi o te wszystkie wiesniacko zrobione bejce ,gdzie gosciu sie jara ,że ma fajny tunning i do tego robią sobie zloty a na dodatek gazety napedzają to opisując te samochody.
Moze jakby gazety przestały pokazywać takie tjuningi to by było mniej takich choinek.


--------------------
__AE86-4AGTE__
BATTLE VERSION
----ProSpec----
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Keepsake
post Fri, 30 Mar 2007 - 13:56
Post #44


Forum Homee
Dołączył: Mon, 14 October 2002
Skąd: zza winkla





A może byście koledzy poszli w stronę powrotu do tematu zanim się zrobi szambo w wątku?


--------------------
Nie jestem pilotem Kubicy więc się nie lansuję że go znam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_>STAN<_*
post Fri, 30 Mar 2007 - 14:00
Post #45









CYTAT("REVOLVER":2pmi9egz)
Stan
Twoje BMW nie jest dresiarskie ,No Offence!
Chodzi mi o te wszystkie wiesniacko zrobione bejce ,gdzie gosciu sie jara ,że ma fajny tunning i do tego robią sobie zloty a na dodatek gazety napedzają to opisując te samochody.
Moze jakby gazety przestały pokazywać takie tjuningi to by było mniej takich choinek.


luzik...

BMW Trends już tego błędu nie popełni co kiedyś ( w ostatnim numerze przed dłuższą przrwą(chyba 3 albo 4 numer ubiegłego roku) pojawiało sie srebrne E30 z światłami od E60..i była oklaskiwana przez to pismo..po czym zostało strasznie zjechane przez czytelników...w tej chwili idzie wszystko ku,,dobremu" )


powracajac do tematu;

Do nowych użytkowników którzy zamierzają zakupić BMW E30 lub inne ...

,,nie upiękrzajcie na siłe swoich aut!!! i nie psujcie ich z wyglądu !!!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
REVOLVER
post Fri, 30 Mar 2007 - 14:08
Post #46


Frequent User
Dołączył: Wed, 08 June 2005
Skąd: WAWA





No własnie.

Dla początkujących którzy chca samochód zrobiony pod drifting a mają na początek 10.000zl to moim zdaniem E30 i wypieprzenie wszystkiego ze srodka zaspawanie dyfra i latanie w zime albo na mokrym.

jako pierwszy tune to gwint i hamulce.

Pózniej Swap innego silnika ,chyba tylko tak najmniejszym kosztem można dostać duży przyrost mocy.

Ja tak zrobiłem mogłem przerabiać 4AGE ,wydać 10.000zl i mieć 190KM albo zrobić hybryde z 4AGZE i zaczynać od 180KM.

P.S A jeżeli juz stylistycznie zmieniać E30 to moze na E30 M3 evo...dla mnie kozak.


--------------------
__AE86-4AGTE__
BATTLE VERSION
----ProSpec----
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gawron
post Sun, 01 Apr 2007 - 23:07
Post #47


Frequent User
Dołączył: Sat, 24 December 2005





-Nissan 200sx s13 - 8.000 zł
- 3pkt pasy sparco 270 zł http://moto.allegro.pl/item178553610_pa ... o_omp.html
-fotel kubełkowy bimarco - 820 zł http://moto.allegro.pl/item179937370_si ... otele.html
- kierownica MOMO do 250 zł( ale chyba używana)
- zawieszenie D2 racing drift( tak to sie chyba nazywa) 3800 zł
-przelotowy układ wydechowy jakieś 4.000 lekko

razem : jakieś 17150 złotych

jeśli popisałem jakieś głupoty to prosze mnie poprawić na początek zabawy to wystarczy ;]

Added after 1 minutes:

aaa ... słyszałem że z s13 jest wiecej do roboty niz np z s14 ale to się już musi wypowiedzieć ktoś kto się ewidetnie zna

ps: do tego jeszcze naba ale nie wiem ile takowa kosztuje


--------------------
,,Drive by Drift,, It is easy to make plans but difficult to carry them out
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tery
post Mon, 02 Apr 2007 - 00:13
Post #48


drift freak
Dołączył: Sun, 29 June 2003
Skąd: kterej.pl





zawias jest tanszy gdzieniegdzie...

wydech tak conajmniej o polowe.

do tego walbro. I strojenie.


--------------------
_http://www.drifters.pl
_http://www.kterej.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@ciek
post Mon, 02 Apr 2007 - 00:29
Post #49


Forum Killer
Dołączył: Sat, 19 October 2002
Skąd: drifters.pl





CYTAT("REVOLVER":3mcwmdaw)
Nie ma co pierdoli... każde bmw do 98r. jest dresiarskie i tak juz zostanie


Wiem, że mówiłeś w przenośni, ale musiałem wkeić poniższe zdjęcie jako mój komentarz

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gawron
post Mon, 02 Apr 2007 - 00:34
Post #50


Frequent User
Dołączył: Sat, 24 December 2005





fiu fiu ... nie kulawa furka

Added after 1 minutes:

tak czy siak tery chyba z taką sumką można już cos pokombinować ... a wlaśnie czy na początek z s13 trzeba dużo przy budzie robić czy one sie bardzo sypią i czy moglbyś mi zdradzić ile pali s13 w normalnej jeździe ??


--------------------
,,Drive by Drift,, It is easy to make plans but difficult to carry them out
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tery
post Mon, 02 Apr 2007 - 00:38
Post #51


drift freak
Dołączył: Sun, 29 June 2003
Skąd: kterej.pl





Gawron, nie robmy tu smietnika.

Info o S13 znajdziesz na kazdym forum. Jak ktos chce latac bokiem, to nie moze sie przejmowac ile ta fura mu wtedy spali.

Moja s13 ma SR wiec ma sie nijak do CA18.

Zalezy od stanu, ale kazdy samochod ktory ma ladnych parenascie lat, i ma nagle dostawac tak po pupie, musi sie rozpasc. Wiec TAK trzeba robic bude.


--------------------
_http://www.drifters.pl
_http://www.kterej.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ODlNN
post Mon, 02 Apr 2007 - 01:58
Post #52


Frequent User
Dołączył: Mon, 27 November 2006
Skąd: Z Boku





CYTAT
Nissan 200sx s13 - 8.000 zł
- zawieszenie D2 racing drift( tak to sie chyba nazywa) 3800 zł
-przelotowy układ wydechowy jakieś 4.000 lekko


z wysranymi panewkami chyba, albo tuz przed wydmuchnieciem uszczelki
dodaj jeszcze $$$, dodaj troche...
wydech spokojnie ponizej 3000zl. mozna nawet ponizej 2000zl. i nawet ponizej 1000zl
Zawias - pewnie, tylko po co ladowac do seryjnego trupa? Na nie remontowanym egzemplarzu za 8tys dlugo nie pojezdzisz. Jak kogos stac na zawias za 4 tysie, to lepiej silnik chyba robic - najpierw Bo tak to moze na pol sezonu albo mniej pobrykasz

kubelki, kierownice, pasy... to sa bzdurki. Kupic mozna na koncu albo w polowie eee... renowacji bryki...

a gdzie szperka ? a gdzie wymiana gum zawieszenia ? a gdzie cala reszta ?

buda - zalezy

ile pali ? tyle ile mu depniesz... nie kupuje sie sportowego samochodu zeby patrzec potem na spalanie...

studnia bez dna panowie...

Wnioski - wg mnie nie jest to samochod dla bardzo poczatkujacych, zwlaszcza mlodszych z powiedzmy "nizszymi" zarobkami. Chyba ze ktos jest zakochany w tym modelu...


--------------------
Nyow nyow shita ku nai? Boku no shiri ni kisu siro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
REVOLVER
post Mon, 02 Apr 2007 - 14:26
Post #53


Frequent User
Dołączył: Wed, 08 June 2005
Skąd: WAWA





CYTAT("m@ciek":fkco7ugz)
CYTAT("REVOLVER":fkco7ugz)
Nie ma co pierdoli... każde bmw do 98r. jest dresiarskie i tak juz zostanie


Wiem, że mówiłeś w przenośni, ale musiałem wkeić poniższe zdjęcie jako mój komentarz




Nieee no dobra to napewno nie jest dresiarskie ,to jest b.fajne.


--------------------
__AE86-4AGTE__
BATTLE VERSION
----ProSpec----
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ODlNN
post Thu, 05 Apr 2007 - 01:26
Post #54


Frequent User
Dołączył: Mon, 27 November 2006
Skąd: Z Boku





a propo...

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 2541272560

jak dla mnie kozak, ja tam bym sie bal potoczyc na zakrecie.

jak widac... DA SIE.


--------------------
Nyow nyow shita ku nai? Boku no shiri ni kisu siro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
projekt200
post Sat, 07 Apr 2007 - 16:27
Post #55


Rookie
Dołączył: Mon, 26 February 2007
Skąd: z wysp





Ja wlasnie zaczynam swoja przygode z driftingiem.Wiem ze kupno samochodu to najmniejszy wydatek, pozniej sie zacznie worek bez dna.Ale Nawet jak bym mial utrzymywac tylko fure to i tak bede najszczesliwszym facetem

No i teraz samochod.Zastanawialem sie nad e30 ale zeby ladnie zamiatac e30 to trzeba miec silnik z 2.5.Mieszkajac w Angli i planujac kupno samochodu silnik 2.5 jest co najmniej poronionym pomyslem.Oplaty rzedu 2000 rocznie sa chore.No i oczywiscie nismo.
Wybor padl na s13. Wlasnie rozgladam sie za 13 i w ciagu miesiac bedzie stala dumnie pod chata i teraz zaczyna sie problem.Jak to zrobic zeby to mialo rece i nogi.
Buda bede musial zrobic to sam bo angielskich mechanikow nie bede dorabial bo i tak wydatkow duzo.Spawac?Bedzie smiesznie
Pozniej szpera.Mysle ze zakladanie sztywnej szpery lub spawanie mija sie z celem gdyz bedzie to moj jedyny samochod.
Kolejnym krokiem bedzie zawieszenie.
No i klatka...Jak myslicie czy buda mocno dostaje po d**ie bez klatki?Mimo wszystko nie jest tak sztywna jak z klatka i mogla by sie z czasem "zwichrowac"
Mam nadzieje ze silnik da rade bo sr20 tez by sie przydalo wrzucic.
Wiem ze nie odrazu Krakow zbudowali(czy jakos tak )
No ale w sumie wiem ze nie odrazu bede mial auto przygotowane profi.
Jeszcze jedna rzecz w sumie najwazniejsza.Drifting driftingim ale trzeba pamietac o bezpieczenstwie.Gdzie zaczynaliscie trenowac,jak to wyglada z policja,moze jakies wasze piewsze dzwony,obcierki.Tak dla przestrog.

Pozdrawiam


--------------------
S13 in progres...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KajaK
post Sat, 07 Apr 2007 - 21:14
Post #56


Super User
Dołączył: Mon, 03 April 2006
Skąd: Stargard / Warszawa





Buda pracuje i to mocno ja mam klatke a mimo wszystko czuc po ostrej jezdzie ze drzwi sie lekko inaczej otwieraja Co do policji to Angielska a Polska ... nie ma co porownywac 2 zupełnie innych systemów walutowych tam będziesz miał problem z MOT / TAX ktores to przegląd to o to mi chodzi Start na pustych placach albo parkingach jak sie ustawisz z cieciem pilnującym parkingu w markecie i będziesz śmigał w nocy to nie powinno być problemów chociaz dźwięk w nocy zajebardzo daleko sie niesie takze lepiej market za miastem Pozdrawiam i Powodzenia


--------------------
Sprzedam Nissana Silvie FJ20E
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Allf18
post Sun, 08 Apr 2007 - 03:26
Post #57


Rookie
Dołączył: Sun, 08 April 2007
Skąd: PL





Witam Chciałbym wiedzeć tylko , czy Mazda 323 GTR lub GTX 4WD się nadają dla początkującego na drifta tzn chyba znacie te samochody silniki mają dość mocne i turbinki nie są słabe dzięki za odpowiedzeć
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_k-meal_*
post Sun, 08 Apr 2007 - 08:48
Post #58









A RWD?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
D1 KAMEL
post Sun, 08 Apr 2007 - 10:08
Post #59


User
Dołączył: Sun, 28 May 2006
Skąd: Poznan





Polonez niestety sie nie nadaje na poczatek.Za mało mocy. Ale jakby troche go "dłubnąc" to tez pojedzie.
Miałem okazje przejazdzki polonezem z m20b25 (2.5l z E30) dyfer od gsi czy trucka juz nie pamietam i powiem wam ze wymiatał niesamowicie.


--------------------
Street Racer Poznan Drift Team !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KajaK
post Sun, 08 Apr 2007 - 18:29
Post #60


Super User
Dołączył: Mon, 03 April 2006
Skąd: Stargard / Warszawa





CYTAT("Allf18":vefs70ln)
Witam Chciałbym wiedzeć tylko , czy Mazda 323 GTR lub GTX 4WD się nadają dla początkującego na drifta tzn chyba znacie te samochody silniki mają dość mocne i turbinki nie są słabe dzięki za odpowiedzeć

Regulamin wyklucza 4wd ale nikt Ci nie broni sie uczyc na 4wd nigdy nie jezdziłem ale chyba będzie trudniej się nauczyć. Jak masz juz takie auto mozesz wywalić półosie z przodu wyjąć skrzynie zaspawać w niej mechanizm roznicowy i zaślepić miejsca gdzie wchodzą w nią półosie. I masz RWD kiedyś gdzieś czytałem o tak przerobonym subaru i sam zastanawiałem się nad przerobieniem tak audi 80 :] Duzo zyskujesz na oryginalności. A jaką mocą dysponuje taka mazda ?


--------------------
Sprzedam Nissana Silvie FJ20E
Go to the top of the page
 
+Quote Post

19 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 00:00