Shoutbox 0 nowych PW 


19 Stron V  « < 14 15 16 17 18 > »   
Closed TopicStart new topic
> Imprezy typu Track Day / Time Attack na sezon 2017, Warszawa i okolice
Andrzejsr
post Mon, 13 Nov 2017 - 10:12
Post #301


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Oficjalnie to jednak 10ty grudzień na Jastrzębiu jest .I będzie to forma jak SuperOS Kielecki - na tej bazie impreza. Przynajmniej pilotażowo, a na przyszły sezon planują całoroczny cykl z udziałem jakiegoś sponsora i nagród.
Mnie osobiście forma SuperOSu tak średnio odpowiada. Ostatni sobotni patrzę na wyniki - i raptem trzy przejazdy... Choć chyba regułą jest 5 i jakieś ze 2 zapoznawcze? Ale to i tak mało. Jakbym miał tor pod nosem to co innego, jednak trochę wyprawy z takim uczestnictwem się wiąże.
Zobaczymy co tam wymyślą.



--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 13 Nov 2017 - 10:12
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Tommo
post Mon, 13 Nov 2017 - 11:06
Post #302


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Jak planują 150 aut to jeżdżenia raczej dużo nie będzie.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Mon, 13 Nov 2017 - 12:36
Post #303


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Tyle z grubsza jest na ClassicautoCup zawsze (prawie - zdaje się na Ułężu było mniej w tym roku - niecałe 100? ). I na SuperOS Kieleckim też taki limit (albo 100?) ale na ostatnim po wynikach widzę - 80 jakoś.
Inna sprawa, że wiele osób chce właśnie takiej imprezy - wyskoczyć, kilka razy przejechać i zaliczone. Auta nie męczą (na Classicauto to może być argument jak najnardziej - w grupach aut niemodyfikowanych, faktycznie klasycznych, ale na SuperOS gdzie wszystko pomodyfikowane prawie?) a impreza odfajkowana.
Ale mi się osobiście ta forma nie podoba, zgadywanka w stylu rajdowym - uda się , albo się nie uda, a nie możliwość poznania toru i wyścigowa forma dopracowywania przejazdu każdego.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
culmen
post Mon, 13 Nov 2017 - 21:20
Post #304


User
Dołączył: Tue, 11 October 2011





http://www.poranny.pl/motofakty/aktualnosc...69774,26292242/

wink.gif W końcu coś pod nosem.


--------------------
MR2 2zz sc (Janusze Tuningu)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GodISmE
post Mon, 13 Nov 2017 - 22:06
Post #305


Super User
Dołączył: Fri, 08 April 2016





Duzo lepszy format bedzie w Time Attack Poland smile.gif Co event inny tor a nagrody tez beda smile.gif Nawiazalismy wspolrace ze scigamsie wiec promocja bedzie teraz lepsza. Juz prawie 50"osob zarejestrowanych.


--------------------
www.timeattackpoland.pl / Nissan 350z HR
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Tue, 14 Nov 2017 - 00:04
Post #306


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Wszędzie można znalezc minusy smile.gif co do timeattack to jazdy dużo bo w ramach trackdayow obiektów, ogromny plus bo zapoznanie z trasa, nagrzanie opon itd.
Lecz forma promowania tylko jednego bestlapa, brak sędziów i pilnowania szykan moze powodować nieporozumienia jednak.
W tych superoesowych czy classicautowych mało kolek ale jednak liczenie czasów z 5 czy 6 przejazdów promuje jakostam powtarzalność a nie fuks. No i wymaga dojechania bez awarii czy wypadania z toru.
Tak czy siak im więcej imprez tym lepiej oczywiście - możliwość wyboru zawsze jest dobra.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Tue, 14 Nov 2017 - 09:09
Post #307


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Andrzejsr @ Tue, 14 Nov 2017 - 00:04) *
Wszędzie można znalezc minusy smile.gif co do timeattack to jazdy dużo bo w ramach trackdayow obiektów, ogromny plus bo zapoznanie z trasa, nagrzanie opon itd.
Lecz forma promowania tylko jednego bestlapa, brak sędziów i pilnowania szykan moze powodować nieporozumienia jednak.
W tych superoesowych czy classicautowych mało kolek ale jednak liczenie czasów z 5 czy 6 przejazdów promuje jakostam powtarzalność a nie fuks. No i wymaga dojechania bez awarii czy wypadania z toru.
Tak czy siak im więcej imprez tym lepiej oczywiście - możliwość wyboru zawsze jest dobra.


Time attack można zmodyfikować, np liczy się suma 2 best lapów z różnych sesji smile.gif.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Human
post Tue, 14 Nov 2017 - 10:18
Post #308


User
Dołączył: Sun, 09 July 2017
Skąd: Warszawa





nie chce podkopywać inicjatywy TAP - bo jest bardzo cenna I mam nadzieję w pełni wypali, ale zobaczymy ile osob realnie wystartuje w cyklu- bo zapisać się może kazdy w 5 minut, niestety zapewne duża część osób zrobiła to na wyrost i nie kazdy bedzie w stanie udzwignąc budżet kilku startów w całym kraju (szczególnie że część z zapisanych osób z tego co kojarzę jeżdzi w imprezach typu low-budget I nie bardzo wierzę by były w stanie dopiąc budżet I pojechac troche dalej na zawody)... oby ten scenariusz się nie spełnił. co do superoesu kieleckiego to zwyczajowo jest 4-5przejazdów w zależności od ilości zawodników I 2 przejazdy zapoznawcze, z czego od ok 3 lat drugi zapoznawczy jest "na ostro" a nie powoli w kolumnie za organizatorem. co do samego pomysłu superoesu w jastrzebiu to uwazan ze to strzał w dziesiatke - chyba organizator zrozumiał ze track daye nie przyciagna tylu osob bo ile mozna jezdzic ciagle po 2 tych samych trasach (stad dalsze modyfikacje czyli odwracanie kierunku, pomiar czau itp) . jestem pewien ze duzo osob z Warszay bedzie jezdzic - szczegolnie jak w marcu otworza obwodnice Radomia I bedzie komfortowy dojaz. juz teraz wiele osob z Warszawy jezdzi do Radomia na zawody na torze kartingowym ktory nie umywa sie do jastrzebia, czy nawet dalej na Kielce, bbo jak wyglada stołeczne podwórko w kontekście torów to chyba każdy wie (szcególnie nim otworzyli słomczyn, ale tu tez bieda bo niestety obiekt bbardzo mały).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xero
post Tue, 21 Nov 2017 - 10:18
Post #309


User
Dołączył: Tue, 07 December 2010





coś w najbliższym czasie?
na Adrenaline we Włosach ktoś się wybiera?



--------------------
Ford Fiesta ST150 Race Car
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Human
post Tue, 21 Nov 2017 - 14:43
Post #310


User
Dołączył: Sun, 09 July 2017
Skąd: Warszawa





na adrenalinie nie ma sensu-pewnie bedzie mnóstwo chętnych i zamiast pojeżdzisz to postoisz w kolejce, dzień wcześniej - 25.11 jest dzień otwarty - warto zainwestować 200 PLN I rzeczywiscie zrobić kilkanaście/kilkadziesiąt kółek. pojawił się nastomiast wstepny zarys regulaminu I zapisy na grand prix toru jastrząb (10.12). ja osobiscie w niedzielę byłem w łodzi na summer cupie organizowanym przez ak królewskim. impreza fajna, ale będąc po raz pierwszy na tym torze już się tam powtórnie nie wybiorę. tor jest wolny, wąski, brak miejsca w depo by w cywilizowany posób zaparkować, zmenić koła itp. jak dla mnie jedynym fajnym elementem jest niewielka elewacja terenu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Tue, 21 Nov 2017 - 15:09
Post #311


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Co do Grand Prix Jastrzębia to ma być formuła - kopia SuperOSu Kieleckiego. Nie wiem czy to dobrze , w zasadzie wiem że niedobrze smile.gif biorąc pod uwagę ilość przejazdów na tym (ostatnio trzy czasowe plus zapoznanie - ze 2 chyba).
Ale może coś zmodyfikują, ja tam delikatnie to sugerowałem.
Jakby ktoś z Was się zgadzał z tym (że to mało trochę jazdy) niech pisze też do nich - o większą ilość przejazdów niż te 5 czy 6 na imprezę. Może wezmą pod uwagę. Idealnie byłoby wg mnie pół dnia treningowe - jak na treningu Jastrzębiowym, a drugie pól - kilka czasówek (2? 3? 5 ? zalezy ile wozów ), wszystkie liczone już do wyniku .
Póki co jest jedna osoba na 10.12 zapisana, może jak ta formuła nie wypali i wtedy rozważą inne.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xero
post Tue, 21 Nov 2017 - 15:52
Post #312


User
Dołączył: Tue, 07 December 2010





Race Day na Łodzi był świetny, jazdy od cholery i z miejscem również nie było problemu (około 25-30 aut).


--------------------
Ford Fiesta ST150 Race Car
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Human
post Tue, 21 Nov 2017 - 16:12
Post #313


User
Dołączył: Sun, 09 July 2017
Skąd: Warszawa





ja bede pisał do TJ zeby było 7-8 punktowanych/mierzonych, chce atakować ten cykl w przyszłym roku bo wreszcie coś relatywnie (zdaje się) szybkiego, równego i niedaleko domu a do tego ma być ekspresowa obwodnica Radomia w marcu 2018. jest jedna osoba zpaisana bo nie ma w ogóle promocji tego eventu -mam nadzieje że sie nie zniechęcą. codo race day w łodzi to nie wiem - ja starowałem w summer cupie, który jest poza cyklem race day. nie zmienia to faktu że tor mały , wąski, wolny i chyba już wole słomczyn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xero
post Wed, 22 Nov 2017 - 09:42
Post #314


User
Dołączył: Tue, 07 December 2010





Mi akurat łódź bardziej odpowiada, jest bardziej techniczna, masz różnice wysokości co zdecydowanie jest świetne przy nauce i wyczuciu limitu, reakcji przy takich warunkach, ALE niewątpliwie zarówno Słomczyn jak i Łódź to ta sama półka.


--------------------
Ford Fiesta ST150 Race Car
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sikor44
post Wed, 22 Nov 2017 - 11:03
Post #315


User
Dołączył: Wed, 05 July 2017
Skąd: Warszawa





a słyszeliście już o Modlinie?
https://www.tormodlin.pl/
https://www.facebook.com/pg/tormodlin/

podobno już działa, ale jeszcze nieoficjalnie. zresztą trasa Barbórki ma zahaczyć o ten tor


--------------------
Sikor#44 - Trener motocyklowy
_https://www.facebook.com/Sikor44/
_https://www.instagram.com/sikor44
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Human
post Wed, 22 Nov 2017 - 16:54
Post #316


User
Dołączył: Sun, 09 July 2017
Skąd: Warszawa





trasa barbórki - 2 odcinków ma w pełni przebiegać po modlinie. póki co nie ma opcji by tam pojeździc w zorganizowanych imprezach - na ten moment to stricte ODTJ. będę wiedział coś więcej w przeciągu 3 tygodni w zakresie wynajęcia na "imprezy prywatne", dam znać
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Fri, 24 Nov 2017 - 21:02
Post #317


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





daj znać koniecznie!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
greenhorn
post Mon, 27 Nov 2017 - 09:40
Post #318


Super User
Dołączył: Sat, 21 June 2003





Good news! Wreszcie będzie można polatać bez tracenia całego dnia i nabijania setek kilometrów na dojazdach.


--------------------
7:39,9
2:35,8
1:37,9
Go to the top of the page
 
+Quote Post
X_X
post Mon, 27 Nov 2017 - 13:48
Post #319


User
Dołączył: Wed, 02 November 2005





Oblukajcie film na face z przejazdu po Torze Modlin. Na cargo na wirazowej jest dużo bezpieczniej he he, słupy, telebimy, barierki przy samym asfalcie. Tyle kasy władowane i dupa i słupów kupa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Human
post Wed, 29 Nov 2017 - 09:25
Post #320


User
Dołączył: Sun, 09 July 2017
Skąd: Warszawa





kolego X X = chyba nie wiesz jakie są wymogi budowlane dla obiektów typu ODTJ, mimo wszystko mniemam że domyślasz się że latarnie i barierki na takim obiekcie nie są przypadkowo rozrzucane "tu i tam" a jest to podyktowane konkretnymi przepisani i przeznaczeniem niniejszych obiektów. Fakt że bezpieczniej jest upalać na lotnisku bez jakiekolwiek infrastuktury, ale naczelnym zamiarem obiektów typu ODTJ z pewnością nie jest motorsport. Idąc Twoim tokiem rozumowania inne obiekty typu Jastrząb czy Bednary z barierkami na górkach i latarniami też są pieniędzmi władowanymi w błoto.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

19 Stron V  « < 14 15 16 17 18 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 18 April 2024 - 23:39