Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Ciekawe weekendowe auto z potencjałem
Matys96
post Sun, 01 Dec 2019 - 12:34
Post #1


Rookie
Dołączył: Sun, 01 December 2019





Witam,
Zamierzam początkiem roku sprowadzić samochód z USA (wiadomo w jakimś stopniu uszkodzony). Auto nie będzie jako daily, raczej kilka tyś km rocznie, w zimie również raczej nie jeżdżone. Zastanawiam się nad tymi modelami:
f30 335i/340- dobry, dość szybki i mało awaryjny automat, n55 lub b58 tez podobno spoko. potencjał 420hp, R6
f32 435 j.w
s3 sedan przedlift- ładna buda 3gen tfsi, ale s-tronic podobno awaryjny i drogi w naprawie, potencjał ok.450hp, ale 4 cylindry
s5 3.0tfsi polift (kompresor)- silnik z tego co czytałem to udany, potencjał ok.450hp stosunkowo tanim kosztem, ale znowu ten s-tronic i duża waga
Jakie są plusy i minusy tych aut? Może inne propozycje. Z wymagań- RWD/AWD, szybki automat, potencjał 400+, ogólnie podatność na mody, fajny dżwięk biggrin.gif, stosunkowo niska awaryjność.
Z góry Dziękuje za pomoc smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 01 Dec 2019 - 12:34
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
swirlization
post Sun, 01 Dec 2019 - 21:53
Post #2


User
Dołączył: Mon, 08 March 2010
Skąd: Kielce





Moim zdaniem z tych, co wyżej zdecydowanie 435i, 440i (lepiej), albo M4 (najlepiej). Kiedyś przymierzałem się do S4 i mając porównanie z F36 w S4 bylo dużo mniej ikry, szczególnie wk... dla mnie była tendencja do wyjeżdżania przodu w zakręcie (ale ponoć to standard w przypadku quattro). Jeśli budzet pozwala, to pomyslalbym nad M4 albo jakimś amerykańcem z V8 wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 10:20